Domů Otázky ke hře Návody od hráčů

Vesnická slavnost - září 2018

2

Komentáře

• japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 478
    To Mineas:

Ahoj. Vesnická slavnost je snad po všech útrapách docela funkční. Jak se díváš na provedené změny, resp. úpravy které jsme mohli zkusit v poslední slavnosti?
    Osobní dotaz: Pokud jsme mini spolek -hrajeme jen dlouhé výzvy a vybíráme jen podporu a osobní + spolkové ohodnocení. Může mít cenu se pustit do hraní kratších výzev? Zatím se nedařilo dosáhnout na %, takže delší výzvy byly v klidu a body nakonec byly stejné, jen odměn za podporu násobně více - max. - 100, průměrně 50 -70. 
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 142
    Ahoj.Dnes po skončení vesnické slavnosti členové našeho spolku dostali jako odměnu dekoraci nebeský bazének.Já dekoraci odklikla a potom se mi to celé seklo.Musela jsem vypnout a po novém zapnutí už mi to dekoraci nenabídlo a ani jsem ji nikde nenašla.Neumíte mi někdo,prosím,poradit jak ji získat?
    helca43 @ cs 1
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,807
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj.Dnes po skončení vesnické slavnosti členové našeho spolku dostali jako odměnu dekoraci nebeský bazének.Já dekoraci odklikla a potom se mi to celé seklo.Musela jsem vypnout a po novém zapnutí už mi to dekoraci nenabídlo a ani jsem ji nikde nenašla.Neumíte mi někdo,prosím,poradit jak ji získat?
    Ahoj
    Zkus se odhlásit a vymazat historii prohlížení a pak se znovu přihlaš do hry.
    pexi @ cs 1
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 142
    Zkusila jsem udělat,ale nepomohlo.O dekoraci jsem asi definitivně přišla...škoda.Ale i tak moc děkuji za odpověd a snahu pomoct
    helca43 @ cs 1
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Zkusila jsem udělat,ale nepomohlo.O dekoraci jsem asi definitivně přišla...škoda.Ale i tak moc děkuji za odpověd a snahu pomoct
    Zkus to třeba víckrát. Jinak zbývá podpora
    pexi @ cs 1
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 15.06.2019
    japefi (CZ1) napsal(a):
    To Mineas:

Ahoj. Vesnická slavnost je snad po všech útrapách docela funkční. Jak se díváš na provedené změny, resp. úpravy které jsme mohli zkusit v poslední slavnosti?
    Osobní dotaz: Pokud jsme mini spolek -hrajeme jen dlouhé výzvy a vybíráme jen podporu a osobní + spolkové ohodnocení. Může mít cenu se pustit do hraní kratších výzev? Zatím se nedařilo dosáhnout na %, takže delší výzvy byly v klidu a body nakonec byly stejné, jen odměn za podporu násobně více - max. - 100, průměrně 50 -70. 
    Ahoj. Dotazy mi, prosím, posílejte i poštou, nebo alespoň na ně upozorněte, v diskusi je mohu přehlédnout.

Tak tedy změny, ke kterým došlo:
    • interní žebříček členů - hezké, teď už v podstatě funguje obdobně jako spolkovka, je přehledně vidět, jak se kdo zapojuje, a navíc tam vidím, kolik mám sám bodů, což je super, jelikož jinde se to zjistit nedá, a potěšila i odměna pro nejaktivní hráče spolku
    • výměna top odměn - dekorky slabší, ale zas tam jsou tématické chovy, což je fajn
    • snížení milníku pro odměny za aktivity a také rozšíření množství odměn - pořád se dají použít, ale mrzí mě, že vyřadili tu původní dekoraci, ty nové se jí nevyrovnají, ale jinak snížení dramatické, už 2. den se obvykle dostanu k povolením na těžbu zlata, což je dost rozdíl, dřív jsem jej získával poslední den akce, tady šla obtížnost hodně dolů, čekám, kdy tuhle odměnu seberou
    • bonus začíná na 50% namísto 10% - kde bonus začíná je jedno, všichni začínáme na stejné laťce, takže to neznamená vůbec nic, pouze to s ohledem na odměny za aktivitu lehce snižuje laťku a pomáhá méně aktivním spolkům
    • oddělení oken “Vybrat výzvu” a “Aktuální výzva” s možností plánovat i za běhu výzvy je super, geniální řešení
    • jsou zobrazeny požadované produkty pro všechny výzvy - musím se přiznat, že tím se akce opravdu zjednodušila - pro mě osobně možná až moc, už to není tak velká výzva a velké spolky díky tomu hromadí body velmi snadno, ale tohle zjednodušení asi většina hráčů uvítá, takže se s ním holt musím smířit (dokud nebylo, tak spolky fungující víc strategicky byly ve výhodě, teď už stačí se jen dobře domluvit a skvěle se umístí každý spolek s aktivními hráči, zlatem k výhře spolku)
    Jinak malý spolek a krátké vs dlouhé výzvy: Porovnej si hodnotu podpor a odměnami za osobní aktivitu, které bys získal navíc, kdyby se výzvy podávaly častěji (a tedy se jich za den stihlo víc a víc bys sklízel s aktivními žolíky z půdy). Jsou tam nějaké zajímavé, které chceš získat a v současné hře na ně nedosáhneš? Pak to má smysl zkusit. Pokud nejsou, je hra na podpory ideální. Pro mě osobně je třeba priorita získat ta povolení k těžbě zlata. Jak je získám, už je mi v podstatě jedno, jak se hraje. Stavební žetony nejsou špatné, ale fakticky tam po těch povoleních už není nic, co bych opravdu chtěl.
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
    Díky za odp.. Povolení je dosažitelné a ceny za podporu mi vyhovují. Jak píšeš, tím, že mohu vybírat dopředu mi tahle hra vyhovuje více než akce TP a spolkovka dohromady. Využití všech tří plodinových farem je také bonus. Celkově spokojenost.
  • hankagamer (CZ1)hankagamer (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    chválim vesnická slavnost je lepší než spolkovka tudíž by mohla byt častěji

• GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Včera nám přestal fungovat žebříček hráčů a nerozchodil se až do konce slavnosti.Minulou slavnost bylo to samé.Hráči pak nevědí,na kterém místě jsou v žebříčku.

Hele to je vtip - žebříček spolkú a první má po 10 minutách 276 mega?
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Hele to je vtip - žebříček spolkú a první má po 10 minutách 276 mega?
    Ahoj
    Prosím screen, pokud to je chyba aby se to dalo poslat
    pexi @ cs 1
    Některým spolkům tam zůstaly konečné body z minulé akce.Prvním dvanácti spolkům.Od černé perly dál,už je to dobrý.Podobně je to i v ostatních ligách.

Některým spolkům tam zůstaly konečné body z minulé akce.Prvním dvanácti spolkům.Od černé perly dál,už je to dobrý.Podobně je to i v ostatních ligách.

OK, děkuji, posílám. Už jsem tam poslala od nás z platinové ligy.
    pexi @ cs 1
  • vendysek (CZ1)vendysek (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Ahoj dneska začala akce vesnická slavnost, ještě jsem ji nezačala hrát a už můj spolek tam má nahrané body. Jsem ve stříbrné lize. Je to chyba a zatím akci dělat nemám, až se to vyřeší? Abych to teď neplnila zbytečně
    vendysek (CZ1) napsal(a):
    Ahoj dneska začala akce vesnická slavnost, ještě jsem ji nezačala hrát a už můj spolek tam má nahrané body. Jsem ve stříbrné lize. Je to chyba a zatím akci dělat nemám, až se to vyřeší? Abych to teď neplnila zbytečně
    Ano, je to chyba. je to nahlášené. Ale jestli s tím něco udělají netuším. Je na vás jak se rozhodnete. Ale z Vesnické slavnosti se body počítají do Farmářské ligy pokud vám jde o ně.
    pexi @ cs 1
    Normálně hrej.Ty body se ti budou přičítat k těm,co ti tam zůstaly od minula.To se třeba ani řešit nebude a zůstane to tak.Pochybuju,že to budou schopni nějak mazat a navíc to zůstalo jen některým spolkům a některým ne.

Normálně hrej.Ty body se ti budou přičítat k těm,co ti tam zůstaly od minula.To se třeba ani řešit nebude a zůstane to tak.Pochybuju,že to budou schopni nějak mazat a navíc to zůstalo jen některým spolkům a některým ne.
    Jo, přesně tak. Myslím, že s tím neudělají nic
    pexi @ cs 1
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,284
    Hráčka keegan2 má problémy s časomírou slavnosti - čistila, aktualizovala, měnila prohlížeč a nic. Není to poprvé u ní.

Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Hráčka keegan2 má problémy s časomírou slavnosti - čistila, aktualizovala, měnila prohlížeč a nic. Není to poprvé u ní.

Ahoj, předala jsem to.
    pexi @ cs 1
    Děkuji :-))

Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • montacek (CZ1)montacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Nemůžu se dostat do vesnické slavnosti, když klinknu na odkaz vlevo, tak se mi zatáhne pryč, na slavnost v nabídce taky ne, nezobrazuje se mi sbírané suroviny, nedostanu se do ligy....
    montacek (CZ1) napsal(a):
    Nemůžu se dostat do vesnické slavnosti, když klinknu na odkaz vlevo, tak se mi zatáhne pryč, na slavnost v nabídce taky ne, nezobrazuje se mi sbírané suroviny, nedostanu se do ligy....
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení, anonymní okno nebo jiný prohlížeč jestli tam akce nefunguje.
    pexi @ cs 1
  • montacek (CZ1)montacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    děkuji za radu, vyčistila jsem historii a je to v poho. Moc dík

• evakrau (CZ1)evakrau (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Ahoj,chci se zeptat,je možné nějak ovlivnit nebo zablokovat aby,hlavně nováčci nepouštěli výzvy,hrajeme rychlé hry a z toho někdo, kdo má úroveň nízkou pustí hru na 12hodin a je konec zábavy.Nejde nějak udělat aby pouštěli hry pouze vedoucí nebo zástupci.
    děkuji za odpověď evakrau
    evakrau (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,chci se zeptat,je možné nějak ovlivnit nebo zablokovat aby,hlavně nováčci nepouštěli výzvy,hrajeme rychlé hry a z toho někdo, kdo má úroveň nízkou pustí hru na 12hodin a je konec zábavy.Nejde nějak udělat aby pouštěli hry pouze vedoucí nebo zástupci.
    děkuji za odpověď evakrau
    Ahoj
    Tohle už se navrhovalo dávno. 
    Výzvy můžou postit vedoucí a zástupci okamžitě po skončení předešlé, ostatní hráči až za 20 minut po ukončené výzvě.
    Je to všechno na domluvě a komunikaci ve spolku. Je potřeba to lidem vysvětlit a nějaký čas mít pevné nervy.
    pexi @ cs 1
  • evakrau (CZ1)evakrau (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    děkuji
    pexi (CZ1) napsal(a):
    montacek (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení, anonymní okno nebo jiný prohlížeč jestli tam akce nefunguje.
    a dodej - nezakládej nové vlákno -  pod stejným názvem již založeno je, stačilo vyhledat a přidat
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    odměny z uzavřené události- dostal někdo?????

Ano
Sign In to comment.