MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Žhavé novinky: Budoucnost dárků

black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen

Ahoj, farmáři!

Víme, že rádi škádlíte své kamarády, proto jsme přišli s něčím, co vám to ještě usnadní. V minulosti způsobily žerty mnoho diskuzí a hádek mezi hráči a my bychom toto rádi projednou vyřešili. Z toho důvodu už nebudeme ve hře spouštět událost slušňáka a rošťáka, nejen kvůli problémům se žerty, ale také s ohledem na data, kdy se nejedná o valně využívaný prvek u většiny hráčů. Dárky budou stále dostupné jako odměny a máme moc rádi to povzbuzení, které tyto předměty doprovází, chceme, abyste pokračovali v obdarovávání svých přátel nebo těch, kteří udělali něco pěkného nebo vám nějak pomohli! Zatím budete stále moci dostávat dárky jako odměny i kdekoli jinde mimo samotnou událost slušňáka a rošťáka. Příští rok se k tomuto tématu znovu dostaneme a podíváme se na to, jak bude nejlepším způsobem možné přinést dárky zpět. Body karmy zůstanou prozatím v inventářích a k celé věci se dostaneme zase příští rok. Těšme se na budoucnost plnou dárků!

Aktualizace: Podařilo se nám pro vás potvrdit pár informací, že přidáme dárky pro zcela nového obchodníka v prosinci a budete je moci získat z obchodu za použití bodů karmy, stejně jako z událostí, do kterých budou zahrnuty. Mohl by snad být lepší čas pro obdarovávání než oslavy vánočních svátků?!

Veselé farmaření!

váš BF tým


black-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.