MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Aktualizace 20.9.2018: Oktoberfest už se blíží!

black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen

Naražme sudy!

Už jste slyšeli o králi Ludvíkovi? Na oslavu jeho sňatku byl první Oktoberfest slaven v roce 1810 a od té doby se slaví každý rok (až na pár výjimek)! Proto jsme se rozhodli umístit jeho podobiznu na minci a oslavit Oktoberfest s ním. Tato nová mince může být použita na vylepšení budov pro výrobky na Oktoberfest a lze ji získat používáním tří nových druhů osiva pro tuto událost. 


Šetřete si své mince krále Ludvíka na vylepšení budov!


Ano, řekli jsme „na vylepšení výrobních budov". V tomto běhu Oktoberfestu je možné vylepšovat jakoukoli z vašich výrobních budov Oktoberfestu buď za mince krále Ludvíka, nebo za zlaté, abyste zvýšili její produktivitu. Je dostupných 6 úrovní pro každou budovu a každé vylepšení trvá 10 minut bez závislosti na úrovni!


Nezapomeňte vylepšit své výrobní budovy!


Další novinkou v tomto běhu jsou nová akční osiva a pro každé z nich odpovídající recept. To také znamená, že produkty z farmy sladkostí nebudou zahrnuty. Každá výrobní budova Oktoberfestu má nyní jen jeden recept, který vyžaduje různé produkty z hlavních farem a od rybáře Olega, včetně produktů z nových akčních osiv.


Nové osivo!
Rajčata
Cukrová řepa
Pramenitá voda


Podívejte se na všechny tyto nové recepty!
Zmrzlinový vůz: Cukrová řepa Oktoberfestu + vejce + mléko
Rybí stánek: Rajčata Oktoberfestu + okoun + lufara + tuřín
Stánek s kukuřicí: Cukrová řepa Oktoberfestu + kukuřice + mléko
Ovocný bar: Pramenitá voda Oktoberfestu + jablka + broskve
Salátový bar: Rajčata Oktoberfestu + zelí + polníček
Pekařský stánek: Pramenitá voda Oktoberfestu + pšenice + vejce + ječmen

Stejně jako loni budete mít za úkol plnit kontrakty a plnit halu zákazníky! Nezapomínejte ale na kontrakty, protože pokud ano, hosté se unaví a začnou odcházet. Dokončete kontrakty, přilákejte hosty, získejte body a odměny!

A samozřejmě sledujte i ospalého pracovníka! Bude se snažit na farmě najít tiché místo, kde by si mohl trochu zdřímnout, ale pokud ho najdete poklimbávat, není nic, co by ho probralo lépe, než šťouchnutí kurzorem myši. Jen do něj šťouchněte a vyberte si ze tří odměn, pak ho zase sledujte, až příště usne znovu.

Pro více podrobností o Oktoberfestu a jak ho hrát, se podívejte do našeho loňského oznámení ZDE.


Po kachnách přicházejí krávy

Ještě jste to neslyšeli?! V soutěži pro spolky farmářů se hraje o hodně, ale brzy.. se bude hrát o ještě více! Víme, že mnoho z vás dosyta využívá velké kachní výběhy, tak jsme si řekli, že bychom vám nabídli něco i pro vaše krávy! Tento mamutí (dobře, teď to asi trochu motáme, že?) kravín bude dostupný jako odměna v soutěži pro spolky farmářů, s vyšší produktivitou a větší velikostí. Podívejte se na všechny 3 verze a jejich hodnoty v seznamu odměn soutěže pro spolky!


Velký jako kráva! Náš nový úchvatný kravín.

Problémy s kolem štěstí (5. září)

Za běh události kola štěstí ze dne 5. září od 2:00 do doby hotfixu, tj. 15:30 tentýž den, budeme kompenzovat odměny z jackpotové otáčky, které jste nedostali. Vzhledem k tomu, že celý problém byl výsledkem nesprávně spuštěné jackpotové otáčky místo správných odměn a tématu, místo toho předáme odměny běžného kola štěstí, které mělo být spuštěno. Odměny za kolo štěstí k vesnické slavnosti obsahují zcela unikátní položky k vesnické slavnosti, které zrovna nevyužijete, pokud událost neběží, proto jsme se rozhodli poskytnout jiné předměty. Spočítáme získané předměty podle procentuální pravděpodobnosti výhry odměny a tu vynásobíme počtem jackpotových otáček, které byly protočeny. V některých případech, kde byla točena pouze jedna jackpotová otáčka, to může vést k průměru 0 odměn, ale ti, kteří točili vícekrát, dostanou správné průměrné množství podle celkového počtu otáček.


Veselé 5. výročí!

Začali jste Big Farm hrát před 5 lety a pokračujete s námi dále na této bláznivé cestě? Pak pro vás něco máme! Každý uživatel, který je s námi už 5 a více let, od nás dostane vskutku speciální dekoraci, abychom prokázali svůj vděk těm nejoddanějším hráčům. Odteď bude tato dekorace rozdávána každý rok při Oktoberfestu, abychom ocenili ty hráče, kteří s námi dosáhli 5 let ve hře. Každému hráči bude tato dekorace věnována pouze jednou.


Velikost: 5 X 6
BS: 104
VBS: 23


Opravy chyb

Následující problémy ve hře budou touto aktualizací odstraněny:

 • Zamčená záložka pro rybí kontrakty po přihlášení

 • Problémy s hratelností při vesnické slavnosti (částečně)

 • Errorcode 7 po pokusu o zahájení produkce

 • Některé potíže s HTML5 klientem


A to je prozatím vše, přátelé, užijte si Oktoberfest! Uvidíme se u další aktualizace!Tato aktualizace je plánována na 20. září.

O obsahu aktualizace můžete diskutovat v TOMTO VLÁKNĚ.


váš BF tým

black-.-angel @ cs 1

Komentáře

 • black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
  Ahoj všem, 

  ráda bych vám oznámila dobré zprávy, že nedošlo ke ztrátě produktů z loňského Oktoberfestu, ale že byly tyto položky pouze schovány, aby se nepletly s novými letošními produkty.

  black-.-angel

  black-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.