Domů Czech Zpětná vazba od farmářů

Pravidla sekce - ČTĚTE JAKO PRVNÍ

Milí farmáři,

vítejte u pravidel této sekce fóra. Tato část fóra je strojem času do budoucnosti, ukáže vám, co nás čeká a jaké nápady bychom mohli zavést do hry. Takže se připoutejte, neohrožený McFlyi, budu vaším doktorem Brownem a dovedu vás bezpečně do budoucnosti! Ale každý cestovatel časem by měl být seznámen s pravidly cestování časem, která pokud porušíte, můžete býtt posláni zpět do minulosti s méně příspěvky ve vlákně, než jste měli předtím, nebo způsobit jakýsi paradox, kde se prasata stanou dominantním druhem na Zemi a vy se vrátíte do louže bláta tam, kde bývala vaše vana! :scream:

Takže abychom se ujistili, že si z této sekce fóra odnesete co nejvíce, nastavili jsme několik pravidel, běžná pravidla fóra platí nadále a tyto jsou přidány navíc pro tuto sekci fóra.

KAŽDÝ, KDO ZDE CHCE PŘISPÍVAT, SI MUSÍ NEJDŘÍVE PŘEČÍST TATO PRAVIDLA, POKUD TAK NEUČINÍ, MŮŽE TO VÉST K TOMU, ŽE UŽ SE NEBUDE MOCI ÚČASTNIT ZDE ZVEŘEJŇOVANÉHO OBSAHU A CM A MODERÁTOŘI ODSTRANÍ JAKÉKOLI KOMENTÁŘE, KTERÉ NEJSOU V SOULADU S TĚMITO PRAVIDLY.

1. Přečtěte si pravidla: Každý uživatel musí být seznámen s těmito pravidly pro přispívání v této sekci fóra. Nedodržení může vést k tomu, že už se dále nebudete moci diskuze účastnit. Přečtení pravidel a jejich dodržování zajistí, že tuto sekci využijete naplno a že můžeme pokračovat v předávání zajímavých střípků budoucího obsahu a nápadů.

2. Očekávejte změny: Informace zveřejněné v této sekci nejsou definitivní a cokoli z toho nemusí na servery přijít ve stejné podobě, jaká zde byla uvedena. V některých případech mohou být nápady zcela smeteny ze stolu, než na nich vůbec začneme pracovat. Mějte proto na paměti, že informace napsané zde jsou koncepty a upoutávky, takže se cokoli může změnit! Stížnosti, že něco neodpovídá tomu, co zde bylo napsáno, vždy povedou k odebrání vašeho příspěvku.

3. Neptejte se na data: Když se doslechnete o něčem novém, zvlášť pokud jde o něco, na co se těšíte a co vás zajímá, je přirozené mít otázky, kdy se to objeví ve hře. Pro prvky v této sekci fóra můžete jednoduše předpokládat, že odpověď na otázku "kdy?" bude vždy "někdy v budoucnu", nebo v některých případech dokonce "vůbec". Prosíme, nepožadujte žádné termíny, pokud nejsou přímo zmíněny v příspěvku, odpovědí bude vždy odebrání vašeho příspěvku.

4. Pokládejte otázky, ale ne přespříliš: Samozřejmě můžete pokládat otázky, zanechat zpětnou vazbu a podělit se o své myšlenky a názory, ale zvláště v případě upoutávek na obsah do budoucna jednoduše nemusíme být schopni zodpovědět veškeré vaše dotazy. Může tak být z důvodu, že daná věc ještě nebude navržena, nebo alespoň ne tak, abychom to mohli oznámit. Jednoduše může být hezčí jako překvapení! Pokud zůstane otázka nezodpovězena, je to tak pravděpodobně proto, že v danou chvíli nejsme schopni na dotaz odpovědět a je lepší si počkat na finální oznámení dokončeného prvku pro více detailů, které vás zajímají. Stížnosti, že zůstaly otázky bez odpovědí, vždy povedou k odstranění vašeho příspěvku.

5. Neočekávejte žádné změny: Dobrá, výše jsme psali, ať čekáte změny, a teď tvrdíme přesný opak?! Co tím máme na mysli, je, zatímco zhodnocujeme vaši zpětnou vazbu a myšlenky, jednoduše nemůžeme přidat každičký kousek zpětné vazby, který obdržíme. Je pro to několik důvodů; někdy nedostatek zdrojů/příliš velký nápad, někdy nemusí nápad odpovídat naší představě hry, někdy se může nápad střetávat s dalšími plány nebo existujícími prvky. Vezmeme vaši zpětnou vazbu a zahrnujeme ji, když budeme moci, ale stížnosti, že vaše zpětná vazba nebyla zavedena do hry, vždy povedou k odstranění vašeho příspěvku.

Ve zkratce
Buďte hodní, buďte trpěliví, mějte pochopení a buďte úžasní!

Budeme přidávat či upravovat tato pravidla, jak bude třeba, ale prozatím považujte tuto sekci fóra za tu, jaká je, malé ochutnávky vám dají trochu náhled do toho, na co čem pracujeme a co se chystá. Přejeme vám mnoho zábavy a veselé farmaření v budoucnosti!

black-.-angel @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.