MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Oktoberfest 2018 - blíží se změny!

black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
upraveno 09.09.2018 v Tabule s nákresy
Mnoho z vás si zamilovalo událost k Oktoberfestu z minulého roku, letos ji spustíme znovu, abychom oslavili tento ryzí německý festival v Big Farm stylu!

Na základě vaší zpětné vazby z loňského roku jsme letos provedli několik změn. Jako u čehokoliv v této sekci fóra, než událost spustíme, věci se mohou trochu změnit, ale tady jsou střípky změn, které mohou být zavedeny:

  • Už žádné produkty z farmy sladkostí! A ani žádné produkty z mořského rybolovu. Ryby místo toho budou od Olega a výrobky z farmy sladkostí byly nahrazeny speciálním exkluzivním osivem pro tuto událost!
  • Každý stánek na Oktoberfestu bude mít tentokrát pouze jeden recept místo dvou, aby bylo jednodušší nasbírat, co potřebujete.
  • Tentokrát můžete sbírat Mince krále Ludvíka, které vám umožní vylepšit jídelní stánky a získat z nich ještě více než dříve.
  • Několik změn v dialozích, aby byly informace jasněji viditelné a více srozumitelné.
Oktoberfest s novými změnami přijde již velmi brzy, do té doby si začněte vylepšovat svou vesnickou spokojenost, abyste získali náskok. Všichni se těšíme, až se sejdeme v hlavní hale Oktoberfestu ve vesnici!

Oznámení k Oktoberfestu najdete také na našem hubu:
https://bigfarm.community/oktoberfest-2018-news/.

black-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.