Domů Czech Tabule s nákresy

Oktoberfest 2018 - blíží se změny!

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
upraveno 09.09.2018 v Tabule s nákresy
Mnoho z vás si zamilovalo událost k Oktoberfestu z minulého roku, letos ji spustíme znovu, abychom oslavili tento ryzí německý festival v Big Farm stylu!

Na základě vaší zpětné vazby z loňského roku jsme letos provedli několik změn. Jako u čehokoliv v této sekci fóra, než událost spustíme, věci se mohou trochu změnit, ale tady jsou střípky změn, které mohou být zavedeny:

  • Už žádné produkty z farmy sladkostí! A ani žádné produkty z mořského rybolovu. Ryby místo toho budou od Olega a výrobky z farmy sladkostí byly nahrazeny speciálním exkluzivním osivem pro tuto událost!
  • Každý stánek na Oktoberfestu bude mít tentokrát pouze jeden recept místo dvou, aby bylo jednodušší nasbírat, co potřebujete.
  • Tentokrát můžete sbírat Mince krále Ludvíka, které vám umožní vylepšit jídelní stánky a získat z nich ještě více než dříve.
  • Několik změn v dialozích, aby byly informace jasněji viditelné a více srozumitelné.
Oktoberfest s novými změnami přijde již velmi brzy, do té doby si začněte vylepšovat svou vesnickou spokojenost, abyste získali náskok. Všichni se těšíme, až se sejdeme v hlavní hale Oktoberfestu ve vesnici!

Oznámení k Oktoberfestu najdete také na našem hubu:
https://bigfarm.community/oktoberfest-2018-news/.

black-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.