MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

HTML5

black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
upraveno 09.09.2018 v Oficiální oznámení

Zdravíme všechny trpělivé farmáře. 

Nastal ten správný čas! Konečně začínáme s přechodem na HTML5! Co to pro vás znamená? Hm...

 

Vlastně skoro nic. Došlo ke drobným změnám ve vzhledu, ale jinak je hra stejná, jako byla dříve. Všechny události, které znáte a máte rádi, jsou na svém místě, váš herní účet ani farma se nezměnily a můžete prostě dál hrát tak, jak jste zvyklí.

 

Proč dochází ke změně? Hra dříve používala starší technologii a rozhodli jsme se ji vylepšit. Tato nová verze je aktuální a moderní a my můžeme díky tomu hru udržovat po dlouhé roky.

 

Pokud stále používáte prohlížeč Internet Explorer, přejděte co nejdříve na moderní prohlížeč. Jak to uděláte, můžete zjistit v našem video návodu, ve kterém vysvětlujeme, jak provést aktualizaci na tři nejoblíbenější prohlížeče, aby byl váš herní zážitek co nejplynulejší.

 

Po určitou dobu budete moci přepínat mezi oběma verzemi pomocí tlačítka, které nahradí sluneční hodiny nad hodinami ve hře.

 


Poznámka: Ilustrační obrázky, definitivní vzhled se může změnit

 

Zbývá už jen oznámit, kdy ke změně dojde! K přepnutí dojde 10. září pro uživatele prohlížeče Chrome. Pokud bude přechod probíhat podle plánu a v prohlížeči Chrome bude vše vypadat dobře, přidáme HTML5 také do prohlížeče Firefox a poté uživatelům Microsoft Edge. Uživatelům Internet Explorer doporučujeme přechod na prohlížeč jako Firefox, Chrome nebo Edge (platí pouze pro uživatele Windows 10) ještě před přechodem, abyste byli připraveni, až všechno přepneme.

 

Veselé farmaření!

 


Post edited by black-.-angel on

black-.-angel @ cs 1

Komentáře

 • black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
  upraveno 09.09.2018
  Ahoj farmáři,

  máme pro vás důležité zprávy! Vzhledem k tomu, že Chrome bude mít v brzké době aktualizaci, která by mohla mít nepříznivé dopady na naše vydání HTML5, rozhodli jsme se začít nejprve s uživateli Firefoxu a Edge. 12. září aktivujeme HTML5 pro uživatele Firefoxu a Edge a pro přepnutí budete moci využít tlačítka ve hře. Uživatelé Chrome si budou muset ještě chvilku počkat, zatím pilně pracujeme na tom, abychom si poradili s případnými problémy v Chrome. Chrome by měl vyjít dny až týdny po 12. září a my vám přineseme více jasnějších zpráv o datu, jakmile ho budeme mít. Zároveň jsme aktualizovali grafiku níže, aby odrážela tuto změnu.
  Díky vám všem!

  black-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.