MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Důležitá informace pro uživatele Chrome!

black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen

Ahoj, farmáři!

Vzhledem k tomu, že mnoho z vás si za svůj oblíbený prohlížeč zvolilo Google Chrome, rádi bychom vás informovali o něčem, co souvisí s nadcházející aktualizací Chrome.

Tato aktualizace Chrome (verze 69) zavede nějaké změny v přístupu k jakémukoli typu flashového obsahu!

To znamená, že budete muset povolovat flash pokaždé, kdy otevřete Big Farm (nebo aktualizujete stránku).

Jelikož se jedná o prvek Chrome, který zavedli, není v našich silách nic, jak tomuto chování zamezit, takže místo toho zde uvádíme alespoň to, co můžete očekávat při hraní flashové verze naší hry v prohlížeči Chrome. Když vás uvítá vyskakovací okno, které se zeptá, jestli chcete povolit flash, přijměte dialog zcela bezpečně s ochranným dialogem, který vypadá asi takto:


Pak jednoduše kliknete na "Povolit" a budete se moci dát do hraní Big Farm. Dalším způsobem, jak se tomuto vyhnout, by byla změna prohlížeče na jiný podporovaný prohlížeč jako Firefox nebo Microsoft Egde, ale rozhodnutí je samozřejmě na vás a není vyžadováno pro hraní hry.

S pozdravem,

váš BF týmblack-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.