MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Aktualizace 5.9.2018: Aktivní sklízeč

black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
upraveno 09.09.2018 v Oficiální oznámení
Vítejte u našeho krátkého oznámení k aktualizaci! Ta proběhne 30. srpna.
V této aktualizaci přidáme jedinou věc, a sice aktivní sklízeč, jak už název příspěvku napovídá. Aktivní sklízeč vám zjednoduší práci na farmě, kdy vám umožní začít vícenásobné produkce na stejných budovách jedním kliknutím.

Pojďme rovnou na to a pojďme si ukázat, jak to funguje. Tento příklad ukazuje fungování pouze na poli, ale stejný mechanismus je dostupný i pro sady, chovy, pekařství, obchod, skleník a zahradnictví (upozornění: momentálně nefunguje na tropický vepřín a tropický kravín).

První krok


Toto je vaše pole, na kterém jste akorát zasadili novou plodinu.

Druhý krokTakto vypadá nabídka s novým tlačítkem aktivního sklízeče, které je vidět hned vedle tlačítka pro přeskočení. A stejně jako všechny naše zjednodušující prvky je modré. Než klikneme na naše nové nablýskané tlačítko, rádi bychom ještě přidali humus na naše pole, aby se humus započítal do opakované produkce. Takto budou i následující příkazy navýšeny humusem. Není možné přidat humus po kliknutí na tlačítko aktivního sklízeče, stejně tak není možné kliknout na tlačítko aktivního sklízeče, pokud není k dispozici dostatek humusu pro použití navazujících opakovaných produkcí.

Totéž platí pro remízkové rostliny.

Třetí krok


Když teď podržíte myš nad tlačítkem aktivního sklízeče, otevře se nové okno. V tomto novém okně je zobrazeno několik řádků (počet se liší), kde každý řádek představuje jedno opakování. Každý řádek obsahuje čtyři různé sloupce; 
První sloupec (1) zobrazuje produkt použitý ve výrobní budově, druhý (2) a třetí (3) sloupec zobrazuje, pokud a jaký druh humusu nebo remízků byl použit pro nastavení prvního pole a bude tedy použit na následující. Čtvrtý sloupec (4) zobrazuje současný stav opakované produkce. V pravém horním rohu okna je zobrazeno množství zlatých (5), které bude odečteno za použití aktivního sklízeče (zobrazené množství nemusí představovat reálné ceny). Dole, jak už znáte z turbo sklízeče, je zobrazen tok produkce (6), co se stane s produkty, jakmile jsou sklizeny pomocí tohoto prvku.

Čtvrtý krok


Takto vypadá tooltip po přejetí myši při použití aktivního sklízeče. Zobrazuje počet opakování a v jakém stádiu se momentálně nachází.Navíc bude v aktualizaci přidána malá ikonka pro volitelné odměny. Malá ikonka v pravém horním rohu (modré čtverečky) představuje více položek, ze kterých si můžete vybrat jako odměnu. Je také možné, že ikona krabice níže už nebude zobrazena a místo ní hráči uvidí jednu z možností, kterou si budou moci vybrat:19


Aktualizace je plánována na čtvrtek 30. srpna 5. září.


O obsahu aktualizace můžete diskutovat v TOMTO VLÁKNĚ.


Doufáme, že bylo vysvětlení dostačující. Užijte si s naším novým prvkem spoustu zábavy a přejeme prima farmaření!

váš BF tým
Post edited by black-.-angel on

black-.-angel @ cs 1

Komentáře

 • black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
  Drazí farmáři,

  aktualizace byla odložena na příští týden.

  Novinka ještě nebyla plně připravena a bylo nalezeno ještě několik problémů. Vzhledem k tomu, že chceme nabídnout tento prvek ve funkčním stavu, kdy ho můžete naplno využít, odložíme aktualizaci na příští týden a přineseme vám více informací, jakmile je budeme mít k dispozici.

  váš BF tým

  black-.-angel @ cs 1
 • black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
  Ahoj všem,

  jen ještě doplňující informace - s aktualizací bylo odebráno přebytečné urychlující hnojivo hráčům, u kterých při minulém odebrání nedošlo.

  Dále je u sklízeče chyba u hráčů, kteří mají na kontě více než cca 2 000 000 000 dolarů. Bude se zobrazovat, že produkt chybí. Jedná se o grafickou chybu a i tito hráči by stále měli být schopni toto tlačítko používat. Pokud vše půjde dle plánu, v příští aktualizaci by tato chyba měla být opravena.  V aktualizaci zároveň byly opraveny tyto chyby:
  • Chyba při sklízení budov
  • Nezobrazování událostí u některých hráčů
  • Errorcode 5 při dvojkliku pro sklizeň výrobních budov
  • Chyba na kole štěstí
  • Zobrazení jiného osiva na tlačítku pro opakované setí
  • Zobrazení spokojenosti a vesnické spokojenosti v kruhové nabídce dekorací, když se kurzorem najede na tlačítko informací

  black-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.