Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 15.8.2018: Vítejte na vesnické slavnosti, račte vstoupit!"

18

Komentáře

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    nám vadí špatné odměny a chceme délší výzvy a ne hodinové, takže něco i na 9hodin. berte ohled na ostatní i pracující i nepracující lidi
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 06.09.2018
    Jasně, odměny o ničem, ale v diskuzi při první události lidi psali, že při dlouhých časech byly požadavky na množství dodávaných suroviny nad hranicemi hratelnosti.=> pořád je to nějakej nedodělek a navíc bez smyslu.
    PS:pořád děláme pokusný krysy, a pak vám ještě ceny seberou :-)
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    nám nevadilo že jsme to nedohráli při dlouhých časech, nasbírali  jsme u toho odměn kolik šlo ,byť 60třeba
    ale ne že hraju hodku a pořád dokola jen 4 odměny  jak exota k ničemu a ještě obyč humus v tom.
  • PritelPlayer (CZ1)PritelPlayer (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    my máme krátké soutěže rádi...a pokud vím, můžeš si vybrat krátký i dlouhý čas, jen musíš trošku listovat a hledat v "seznamu" vesnic
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    Ahoj tak začala Vesnická slavnost a jak jsem tu už psala minule 
    ,že mi naskakuje čas o 7 a půl minuty delší tak to mám zase .Spustili jsme půl hodinový a místo 30 minut mi vždy naskočí čas o 7 a pul minuty delší nemohu tím pádem spouštět ani se pořádně podívat co a jak.Myslela jsem, minule,že mi tu někdo odpoví a žádná odezva nebyla.Slavnost jede už poněkolikáté a já mám pokaždé stejný problém.Doufala jsem,že to již bude správně a ejhle není tak jen doufám,že se někdo tím bude zabývat
  • Mařena (CZ1)Mařena (CZ1) CZ1 Komentářů: 44
    Vesnická slavnost začala a vše jde pomalu jako posledně.
  • Vlník (SK1)Vlník (SK1) Komentářů: 39
    upraveno 27.09.2018
    Tak koukám, že se prodloužila doba před spuštěním výzvy běžným členem na 20 minut. Jinými slovy pořád si může kdokoliv anonymně spustit co chce klidně na půl dne (minimálně se to tak tváří, testovat to nehodlám) akorát si teď aktivní hráči v nepřítomnosti vedení mezi výzvami počkají déle. Výborné řešení :+1:
    Přijde mi, že místo aby se něco vyřešilo, tenhle systém k dlouhým výzvám ještě víc vybízí, jelikož kdo chce pomalu polovinu času čekat? 
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191
    Pokaždé, když kliknu na vesnickou slavnost, hra mě vykopne :-(
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Mohu se zeptat, ty získatelné žolíky sedí, nebo je to zase celé blbě? Přijdou mi nějaké vysoké...

  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ahoj. sedí to. a idú aj získať. len musíš veľa veľa zberať. :) a nevravím o tom, že tie dlhé projekty už chcú veľké množstva.
  • Vlník (SK1)Vlník (SK1) Komentářů: 39
    upraveno 27.09.2018
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Mohu se zeptat, ty získatelné žolíky sedí, nebo je to zase celé blbě? Přijdou mi nějaké vysoké...

    Pro kontrolu jsem to přepočítal u polí a sedí to. Ber že je to číslo za předpokladu, že úplně všichni ve spolku získají všechny odměny podpory, což asi nebude úplně běžná situace :-)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Aha, všichni členové spolku - to mi nedošlo. Já myslel že to je na jednotlivce :D OK, děkuju za vysvětlení.
  • Vlník (SK1)Vlník (SK1) Komentářů: 39
    Možná jeden námět na vylepšení. Nevím, jak to mají ostatní spolky, u nás se celkem často u krátkých výzev stává, že se potřebná množství (i ta dvojnásobná pro získání žolíků) sklidí hned na začátku a zbytek výzvy už pak nemá moc velký smysl. Tak mě napadá, jestli by nešlo jako u soutěží výzvu po splnění určitého počtu všech 4 produktů odložit a jít dál. Člověku by aspoň nestrašila na poli pšenice půl dne, kdyby náhodou :D 
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    mě to furt přijde beze zmen od poslednich....je to to tak nezaživné + osobni skore nikde jen kolik je potřeba na další odmenu, žebříčky ty samé a nikde se neukazuje kdo to spustil nebo sem slepejš :) takže za me jeden paskvil vesnicka liga nahrazem paskvilem druhym vesnicka slavnost  odměny pekné
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Rothen (CZ1) napsal(a):
    mě to furt přijde beze zmen od poslednich....je to to tak nezaživné + osobni skore nikde jen kolik je potřeba na další odmenu, žebříčky ty samé a nikde se neukazuje kdo to spustil nebo sem slepejš :) takže za me jeden paskvil vesnicka liga nahrazem paskvilem druhym vesnicka slavnost  odměny pekné
    Nám se to ukazuje v chatu, kdo to spustil. My máme opačný problém se spouštěním, většina spolku se bojí vybrat, takže hrajou jen když jim to já "naordinuji".
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Výběr výzev je hrozně nepřehledný filtr toho moc nevyřadí. Bylo by dobré si moci filtrem určit jednu (nebo dvě) komodity a zobrazit jen výzvy s touto plodinou. Také způsob listování po stránkách nepřehledný, zvláště když to každou chvilku vyskočí.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    určitě je velký posun ve výběru - vidím co vybírám, mohu vybírat dopředu

    Pokud mám vybraný čas, tak je to o výběru co budu následně pěstovat a vybírám jen vhodnou kombinaci - jak psal Mineas https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/184079/vesnicka-slavnost-zari-2018/p1

    jsou to jen cíle hráčů a spolku. Oproti 1-xxx verzi je to dnes naprostá pohoda. Už ani hra tak nezpomaluje výkon - za mne spokojenost s bonusem - 3 povolení na zlatky se nikde tak nízko nedávají. 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jak píše Japefi velký posun, také jsme spokojeni naprosto, vidíme výběr , domluvíme se, cca za ty 4 dny jde na ty povolenky dosáhnouti ještě na tu dekorku co už nás tak nevábí, je tam dost mořského jo oproti bednám a spolkovkám pohodovka
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    mám dotaz taky na žolíka a to naspuštění za zlatky: v případě že si koupím za 75zlatek žolíka na chovy  tak druhý člen spolku již si ho nemůže koupit?
  • D77 (CZ1)D77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 88
    upraveno 03.08.2019
    co znamená skóre výkonnosti u výzvy (první sloupec)? to je výkonnost spolku, nebo výkonnost výzvy? je za výzvy z bronzové ligy míň bodů, než třeba za platinovou?
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Přestal fungovat žebříček členů

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ve hře je Oblíbená nabídka - nabízí dekorace za Ludvíkovy mince
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Ten obchodník s dekoracemi za mincekrále Ludvíka přijde jenom formou nabídek? Tzn. když se do něho netrefím, tak 2,5M mincí krále Ludvíka můžu spláchnout do záchoda? :lol:
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Z vesnické slavnosti se stala jen další stupidní spolková soutěž.Pro mně bylo zajímavé,že jsem dostával odměny za osobní zisk bodů,to je zrušeno.Odměny o ničem.Pokud tvrdí,že všichni budou nadšeni,tak já určitě ne.Pro mně je to totální podělání další soutěže.Mám pocit,že v čele GGS sedí nějací zakomplexovaní
     neúspěšní kandidáti komunistů a aspoň touto cestou se snaží provádět i nadále kolektivizace...bežte s tím do prdele.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Ten komunismus mě napadl taky... a kde pokaždé skončil, to všichni víme. Takže tenhle neokomunismus tam zákonitě skončí taky. :smiley:
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    konečně je konec, a bud to dají z5 ty odměny anebo radši at tu vesnickou zruší,jinak to nemá smysl
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    upraveno 09.12.2019
    Nevím,ale je to katastrofa něco dělat na farmě když poslední dobou jede vesnická.Nejde sklízet,nejde sázet,psaní na chat je se zpožděním,nejsou stránky na výběr výzvy.Nevím co ještě nejde.Má to být hra na odpočinek,ale je to na nervy.
  • blanche (SK1)blanche (SK1) SK1 Komentářů: 46
    u nás podobne , zber trvá večnocť, nehrateľné ...celé zle..
Sign In to comment.