Domů Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Tři svatby a jeden obřad

eva78 (CZ1)eva78 (CZ1) CZ1 Komentářů: 21
upraveno 29.07.2018 v Otázky ke hře
dobrý den,zajímalo by mě jak je možné dokončit tuto akci.Hraju denně a jsem stále na úrovni č.3 sepsala jsem si úkoly a tak se mi daří udělat 1úkol hned,u 2kola musím čekat ale taky se to dá ,3úkol je taky docela rychle u4 čekám na kukuřici a pak začíná problém mufiny dodám ale pozvánky už trvají dlouho  a končím u holubic které absolutně nestihnu sebrat.proč je na květince tak dlouhá výroba a když už jdu sbírat padá jenom pár holubic i z továrny a chcete 4830holubic?už se o to pokouším asi po třetí a nechápu 

edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
eva78 @ cs 1

Komentáře

• eva78 (CZ1)eva78 (CZ1) CZ1 Komentářů: 21
    Děkuji za odpověďi,jsem na 180lvl a důchodce tudíž nemám na to kupovat si zlaťáky do hry.Hra mě baví tak se svatbě vyhnu
    eva78 @ cs 1
  • scumbag (CZ1)scumbag (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Prosim upravit pocty pozvanek a holubic na REALNA CISLA. I kdyz vse okamzite doplnim ze skladu a hned se behem prvnich dvou dnu vrhnu na pozvanky a pote na holubice, stale neni dostatek casu celou akci dokoncit. Zrejme jste take zapomneli vzit v uvahu fakt, ze na kvetince produkce trva mnohem dele nez na hlavni farme.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    scumbag (CZ1) napsal(a):
    ...... jste take zapomneli vzit v uvahu fakt, ze na kvetince produkce trva mnohem dele nez na hlavni farme.
    ale nezabudli, oni dobre vedia, prečo to urobili- aby z nás vytriasli zlato. na môj level mám relatívne slušnú kvetinovú farmu, a bez zlata sa mi to nepodarilo. našťastie to bolo len zlato zo zlatých licencií, ktoré mi dali v strachu, že sa už nevrátim, keď som bola offline 6 týždňov, takže žiadna veľká škoda :trollface:
    už to raz prerábali, ale to boa len taká kozmetická úprava, možno 500 predmetov zbieracích odrátali. furt je to priveľa.
    Borgia SK1 ... Borgia CZ1

• D77 (CZ1)D77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 88
    Proč nepadají perly z rybolovu při pronájmu lodi (bez Olega)? Ani ze zálivu sirén. V návodu to je, něco se změnilo? Aby dokončení bylo ještě nemožnější?
    D77 @ cs 1
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 479
    Svatbu jsem dokončil 2 x. Jednou s použitím zlata na posledním úkolu, podruhé minule bez zlata. Ptal jsem se proč?. Minule byla možnost pěstovat rostliny na Oktoberfest a tak jsem místo obvyklých 4 produktů jel jen rajče a řepu. Ta změna byla dost zásadní. Jinak je tato hra opravdu nezáživná a od sbírání pozvánek nudná.
Sign In to comment.