Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 19.7.2018: Nové tlačítko - Turbo sklízeč"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

níže můžete diskutovat k naší maličké aktualizaci.

Oficiální oznámení najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/181120/aktualizace-19-7-2018-nove-tlacitko-turbo-sklizec

váš BF tým
«13

Komentáře

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Chybky sem, chybky tam, přidáme novou funkci. Hráči mají moc zlata, trošku je oškubeme! Jsem zvědav, pokud to turbosklízení (The Turbo Harvester) automaticky nacpe produkty do zakázek v trhu, když je plná stodola, jestli také samo aktivuje limit u časově omezených zakázek. To by mě opravdu pobavilo :D

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    opravdu povedená pomůcka za ZLATÉ děkuji nechci.....
  • Pavel5513 (CZ1)Pavel5513 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    upraveno 19.07.2018
    Turbo sklízeč - jednoduše joke. Špatný vtip za zlaťáky. Opravit remízky, to ne, ale cpát takové šunty do hry, aby nevšímavý hráč nebo ten, kdo se překlikne, utratil zlatky. To u mě tvůrci hry opravdu tentokrát hluboce klesli v očích.... Nejsem naštvaný, ale opravdu pořádně vytočený.... 
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    Příště udělají, že když se přihlásíme do hry, tak to bude stát 50 zlatých. Přece z nás musejí ty prachy nějak dostat. Ať už jdou ........ (každý si dosadí dle libosti)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Bylo by fajn, kdyby u hromadných funkcí byla možnost v nastavení je vypnout, respektive zcela skrýt. Tím myslím hromadné zalévání stromu, turbosklízení a také cokoliv podobného, s čím vývojáři ještě přijdou (hromadné odbavení lodí v přístavu je další logický krok). Aby hráč, který ví, že je nikdy používat nebude, nebyl zbytečně vystavený riziku, že na ně klikne, když se hra na chvíli sekne, zazlobí myš a podobně. Užitková hodnota těchto funkcí bude pro drtivou většinu hráčů nulová, takže možnost zapnout si je jen pro ty, koho zajímají a chce je používat má podle mého logiku a byl by to vstřícný krok vůči hráčům - důkaz, že GGS nechce těžit z ukliknutí a chyb ve hře na úkor hráčů.

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Pavel5513 (CZ1) napsal(a):
    Turbo sklízeč - jednoduše joke. Špatný vtip za zlaťáky. Opravit remízky, to ne, ale cpát takové šunty do hry, aby nevšímavý hráč nebo ten, kdo se překlikne, utratil zlatky. To u mě tvůrci hry opravdu tentokrát hluboce klesli v očích.... Nejsem naštvaný, ale opravdu pořádně vytočený.... 
    Plně s tebou soulasím, stějně tak narafičená věc, jako zalévání stromu. Překlepni se, vlastní nepozorností se připrav o zlatky a mazej nakupovat. Fak za tohle berou někde peníze? To je jako urychlení hry, která chřadne a chřadně až uchřadne v půlce SS? Zvláště u některých soutěžících to opravdu vzbudí obrovské nadšení, stejně jako u předpěstonaných plodin v TP. Takové danajské dary si strčte(ano, teď by mělo následovat několik nepublikovatelných slov, doplňte dle svého uvážení, místního dialektu nebo stranické příslušnosti).
    Filosof se vrací pod kanálovou mřížku a  dejte vědět, kdyby se stalo něco opravdu užitečného pro tuto hru.
    Mohlo by to začínat na R a končit Y, a bylo korunováno výkřikem "konečně fungují".
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jako jste normální takovou kravinu, člověk přijede z nemocnice z kontroly, zapne notas v domění co je nového a ihned přijde o 300zlatek za neštastné kliknutí jedneho tlačitka. Sklízeno vše což sem nepotřebovala ne že jen sou soutěže ale ještě je akce havaj tudíž potřebuji mléko , no opravdu chválihodné fakt!!!!!!!
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    mě naštvalo že na gurmánce nemám co sklidit a ta vychytávka chce 10 zlatek 
  • PetaGamer4 (CZ1)PetaGamer4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    dobrá věc by to byla za dolary, a jednotlivé produkty, jinak , je to zas dalši zbytečná aktualizace , kdy spraví remizky ?
  • slussy (CZ1)slussy (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Naštvalo mně, že místo opravených remízků tu máme zas nový způsob jak z nás vytáhnout prachy. Tlačítko úplně k ničemu navíc tak hezky umístěné, aby se lehce někdo omylem ukliknul. Se pomalu budu bát přepínat mezi farmami.
  • Daska9 (SK1)Daska9 (SK1) Komentářů: 35
    upraveno 19.07.2018

    Naštvalo je slabé slovo, ale zase nás raz krásne ošklbali o zlatky. Turbozberač je fakt dômyselný stroj. Verím, že minimálne 50% hráčov kliklo a zlatky krásne ubúdajú, tak šup nakupovať :D Načo sa zaoberať existujúcimi chybami keď treba dômyselnejšie prvky dať, ako čím viac zlatiek dostať od hráčov. Nehovoriac o kvalite turbozberača, lebo do misie vám nič nezaráta, čiže totálna blbosť a len marketigngový ťah od GGS. Nabudúce si musím dať pozor, či mi nebude sťahovať zlatky aj za preklikávanie medzi farmami. Prajem peknú hru tým, ktorých toto hranie sa o zlatky baví :-)

    Oprava: do misie zaráta produkty, ale preženie to cez organický trh a nie každý ho robí

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)


    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 19.07.2018
    Turbosklízeč je normální provokace a výsměch všem, kteří by ve vývoji hry ze všeho nejvíc ocenili zjednodušení klikání. Co si budeme říkat - obhospodařit hru na vyšší úrovni dneska po ránu trvá dobrých dvacet minut a stovky kliknutí. Zasadit a pohnojit deset polí = 40 kliků, totéž louky a zahrady, patnáct sadů = 30 kliků, totéž vše ostatní, lodě ještě horší.

    Místo zavedení jednoduché funkce na sklizení, zasazení či pohnojení všech budov daného typu najednou, například s klávesou Shift nebo Ctrl, tady je funkce "zaplať sto zlatých a my za tebe destkrát klikneme".

    Prioritou této hry už dávno není hráčova spokojenost, komfort a spolehlivost, kterou by následně měli hráči chuť revanšovat odměnou v podobě nákupu zlatých. Naopak. Rejžovat, rejžovat a ještě jednou rejžovat, odměny snížit, nic nezjednodušit a ještě jako bonus nachystat pár uklikávacích akcí. Troufám si tvrdit, že zlaťáků, které budou utraceny ukliknutím na tohle ďáblovo tlačítko, bude taky solidní hromádka...

    Už dlouho je čas zlomit nad touhle hrou definitivně hůl. Doufám, že v sobě na to brzo najdu sílu... :lol:
    Post edited by The Lonely Farm (CZ1) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Holt trend farmy pokračuje - udělejme ze hry minové pole chyb a pastí a uvidíme, kolik hráčů to přežije.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 19.07.2018
    No, pravdou je, že před časem tady někteří hráči po takovém tlačítku volali. Je to už déle a už se na to asi pozapomnělo a teď se zřejmě čas naplnil a bylo nám vyhověno :-) Bohužel zapracovala jejich fantazie a paskvil je na světě. Kdopak potřebuje jedním kliknutím sklidit všechny farmy, bez ladu a skladu :-) Myslím, že hráči měli na mysli sklidit vždy jen vybranou komoditu a totéž by platilo o jejím znovuzasazení či krmení.  Tvrdilo se tenkrát, že to nejde :-)  No, za peníze jde ledacos :-)  Kdyby to alespoň k něčemu bylo. Tohle je myslím opravdu na nic i když "každá věc má svého kupce " :-)
    Ještě nás čeká vysvětlení tohoto tlačítka, tak uvidíme . 
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Naštestí jde ta sr.č.a schovat a není vidět:
    - klik na schovávací šipku celé lišty - lišta zaleze
    - znovu klik na schovácí šipku - lišta vyleze, ale už bez tohohle ksindlu
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    To je v této maličké aktualizaci vše, doufáme, že se vám turbo sklízeč bude líbit!

    No - doufat můžete. To je asi jako my doufáme, že se někdy opraví chyby ve hře.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    mě se  nelíbí ,chtěla jsem ho skrýt a mám sklizeno !!!!...... prosím o návod jak tlačítko skrýt 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jedním slovem -hruziněc, moc by mě zajímalo kdo o tohle měl zájem( já radši si vše odklikám zadarmo)
  • UserDada7 (CZ1)UserDada7 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    a už jste někdo zkoušel sklízet? že se produkty vůbec neobjeví v projektu farmářského spolku a pokud máte výzvu tak ani tam? to je tedy opět aktualizace k ničemu

  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Naštestí jde ta sr.č.a schovat a není vidět:
    - klik na schovávací šipku celé lišty - lišta zaleze
    - znovu klik na schovácí šipku - lišta vyleze, ale už bez tohohle ksindlu
    díky za radu ,jdu zkusit ,ale už jsem bohužel sklidila 

  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    prima..za prvé bych chtěla říci,že by jste přesně hráčům měli říci jak mohou tuto *báječnou* novinku skrýt,jinak tu bude plno nebožáků ve snaze zaklapnout,sklidí..a za druhé,,pokud mám ukrytou ikonku a pak chci z nějakého důvodu ukrýt celou lištu,nejdřív musím ikonku vysunout a pak teprve celé zasunout..připadám si tu opravdu už jak Deb..
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    K tomuto mám jedinou poznámku.

    Jedna z věcí, která mě tu ještě držela, bylo doufání v to, že se nekdo zamyslí a učiní hru pro normální hráče hratelnou -sklidit pole najednou? Ano, chtěl jsem to mockrát, ale tak, že podržím CTRL a kliknu.... Ovšem abych za to platil? To se fakt asi někdo zbláznil. Závěr je jednoznačný - hra už nikdy nebude přívětivá a snadno hratelná, takže zase další důvod k tomu, odsud zmizet... Jak dlouhu to ještě vydržím? Nevím.... :-(
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    Naštestí jde ta sr.č.a schovat a není vidět:
    - klik na schovávací šipku celé lišty - lišta zaleze
    - znovu klik na schovácí šipku - lišta vyleze, ale už bez tohohle ksindlu
    a pak přijde soutěž hledej mini vejce,mini bombony,tak budeš chtít klik lišta pryč a ono klik hupssklizeň ven a teprve pak znovu klik celá lišta pryč..
  • PetaGamer4 (CZ1)PetaGamer4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    tlačitko skryté , diky za radu))
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    henriette (CZ1) napsal(a):
    mě se  nelíbí ,chtěla jsem ho skrýt a mám sklizeno !!!!...... prosím o návod jak tlačítko skrýt 

    Naštestí jde ta sr.č.a schovat a není vidět:
    - klik na schovávací šipku celé lišty - lišta zaleze
    - znovu klik na schovácí šipku - lišta vyleze, ale už bez tohohle ksindlu
    Mojda_micka; zástupce vedoucího spolku Důchodci sobě
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 19.07.2018
    On problém nebude ani tak v tom, že to nejde skrýt, jako pro mě v tom, že přijde akce, kde budeme hledat věci okolo farmy - bonbony, houby a já nevím co všechno - a při takové akci schovám pravou lištu a zase ji zobrazuju i několikrát. Musím říct, pak teprve mi půjde to nové úžasné tlačítko na nervy, už se těším.

    Navíc pokud se nezapočítává taková sklizeň do ničeho, na co sklízet potřebujeme, tak mi nějak uniká, k čemu vlastně je...
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    za mě: NELÍBÍ. Takže si, pánové vývojáři, doufejte v klidu dál. Další nepotřebná zbytečná vykutálenost, která mnoho hráčů dovede k rozhodnutí skončit s touto, kdysi pohodovou a oddechovou hrou.
    Kdyby raději vrátili do hry staré šipky pro přesun mezi farmami, protože ty nyní rozmístěné jsou absolutně nepoužitelné, a také režim rozložení ( "Layout mode" ),  které se tady chviličku objevilo, a pak zmizlo. A kdyby raději hru odlehčili, a vrátili trošku klidnější tempo... atd, atd, atd.... 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Chybky sem, chybky tam, přidáme novou funkci. Hráči mají moc zlata, trošku je oškubeme! Jsem zvědav, pokud to turbosklízení (The Turbo Harvester) automaticky nacpe produkty do zakázek v trhu, když je plná stodola, jestli také samo aktivuje limit u časově omezených zakázek. To by mě opravdu pobavilo :D
    Nene, časově omezené kontrakty to ignoruje. Jinak to doplňuje od levého horního do pravého spodního kontraktu.

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    ...důkaz, že GGS nechce těžit z ukliknutí a chyb ve hře na úkor hráčů.
    Kdepak, tlačítko na potvrzení o utracení zlatých je stále plánováno, bohužel zatím nevíme kdy.

    bedru (CZ1) napsal(a):
    jedním slovem -hruziněc, moc by mě zajímalo kdo o tohle měl zájem( já radši si vše odklikám zadarmo)
    Tak tenhle nápad padl minimálně v naší komunitě opravdu hodněkrát.

    UserDada7 (CZ1) napsal(a):
    a už jste někdo zkoušel sklízet? že se produkty vůbec neobjeví v projektu farmářského spolku a pokud máte výzvu tak ani tam? to je tedy opět aktualizace k ničemu
    Momentálně se takto sklizené produkty nepočítají ani v soutěžích, projektech a pravděpodobně i úkolech, výzvy jsem tedy doplnila, díky za informaci. Více budeme vědět zítra.

    henriette (CZ1) napsal(a):
    mě se  nelíbí ,chtěla jsem ho skrýt a mám sklizeno !!!!...... prosím o návod jak tlačítko skrýt 
    V oficiálním oznámení je video.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Já bych navrhoval, aby tyhle sklízače a zalévače bylo možnost vypnout v nastavení(viz nastavení) kde je toho žalostně málo a navíc k ničemu(Už dávno tam měla být posuvná lišta pro ztlumení zvuků farmy).Nv proč by mne nějaký tyhle věci měly žrát internetovou paměť !!!!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Já bych navrhoval, aby tyhle sklízače a zalévače bylo možnost vypnout v nastavení(viz nastavení) kde je toho žalostně málo a navíc k ničemu(Už dávno tam měla být posuvná lišta pro ztlumení zvuků farmy).Nv proč by mne nějaký tyhle věci měly žrát internetovou paměť !!!!
    Tlumení zvuků bylo zamítnuto, zvuky moc hráčů nepoužívá, takže nad tím nikdo nechce zabíjet čas.
Sign In to comment.