Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 28.6.2018: Zdvojnásobte své zlaté!"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

níže můžete diskutovat k obsahu naší nové aktualizace.

Oficiální oznámení najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3908446/#Comment_3908446.

váš BF tým

Komentáře

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Trvá sice dle oznýámení 2 hodiny, ale zase je "Tato aktualizace je opět docela malá a proběhne 28. června. ".

    Tak nevím - co platí? Malá, nebo 2 hod.?
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak že aktualizace bývá puštěna spíše později, tak dnes změna a máme to o 20min dřív. Děkuji.
    Ano, 2x víc zlatejch je opravdu priorita hráčské komunity, haha. To máme kupovat remízkové suroviny jako za levnější zlaté?
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    "Každý hráč, který má minimálně level 2 a byl v posledních 90 dnech aktivní, dostane po této aktualizaci zdvojení zcela zdarma pro použití, kdykoli budete chtít! "
    To jako, že si zcela zdarma koupim zlaté a dostanu je dvakrát? :-) hezký by to bylo
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    Mě by zajímalo, jestli nám vrátí i "ukradené" 2 hodiny ze zkráceného času. Na co je mi odměna, kterou opět nemůžu plně využít. Navíc je to už podruhé za sebou.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.06.2018
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Trvá sice dle oznýámení 2 hodiny, ale zase je "Tato aktualizace je opět docela malá a proběhne 28. června. ".

    Tak nevím - co platí? Malá, nebo 2 hod.?
    Malá není krátká, malá je obsahem, přece nebudu psát, že je krátká, když potrvá mimořádně dlouho.

    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Tak že aktualizace bývá puštěna spíše později, tak dnes změna a máme to o 20min dřív. Děkuji.
    Ano, 2x víc zlatejch je opravdu priorita hráčské komunity, haha. To máme kupovat remízkové suroviny jako za levnější zlaté?
    O jakých 20 minut dřív? Žádný čas nebyl nikde oznámen.

    lll123 (CZ1) napsal(a):
    "Každý hráč, který má minimálně level 2 a byl v posledních 90 dnech aktivní, dostane po této aktualizaci zdvojení zcela zdarma pro použití, kdykoli budete chtít! "
    To jako, že si zcela zdarma koupim zlaté a dostanu je dvakrát? :-) hezký by to bylo
    Dostaneš zdvojení zdarma, pak si za své koupíš zlaté a k tomu dostaneš stejnou sumu jako bonus.

    magica13 (CZ1) napsal(a):
    Mě by zajímalo, jestli nám vrátí i "ukradené" 2 hodiny ze zkráceného času. Na co je mi odměna, kterou opět nemůžu plně využít. Navíc je to už podruhé za sebou.
    Ahoj, toto bude ještě diskutováno s producentem hry, zda a jak to bude nahrazeno, zatím k tomu nemáme bližší informace.

    edit: Takže bohužel data z této události nejsou nikde uložena a nelze zjistit, kdo měl bonus aktivní. Tudíž není možné hlášenou odstávku nijak kompenzovat. Čas pro aktualizaci byl zvolen tak, aby do chodu hry zasáhl co nejméně, bohužel se nikdy nedá vyhnout úplně všemu. Je mi líto, že nemůžu být nositelkou pozitivnějších zpráv..
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    hahahahahaha!!!! to zdvojenie zlatých bude fungovať len mimo prime time? hahhahahaha!! kto nakupuje mimo primetime? kedysi, keď som nakupovala zlato a teda spolufinancovala tento cirkus, som kupovala výlučne len iba pri akcii 1+1zdarma. takže toto je len ďalšie "1+1"... a robia z toho haló... namiesto toho, aby uhasili, čo nás skutočne páli, nás postriekajú upchatým rozprašovačom..... horúcou vodou... na miesto, ktoré už dotlelo...
    aspoň ale vrátia tým okradnutým ich zdvojnásobenie skúseností :star:
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Takže je to vlastně 2 za 1 - jen tomu říkají inovace.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak inovace.. takhle to může být využitelné kdykoli, aniž by se muselo čekat na prime time. Nehledě na to, že jejich výskyt je individuální a závisí na nákupech, takže při častých nákupech může být fakt už hodně zřídka a ne třeba ani těch 100 %.

    Nicméně prime time není jediná nabídka, kdy je bonus k nákupu. Jsou i výhodné nabídky, kde lze získat jak daný bonus, tak i ty zlaté za zdvojení.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    nechám se překvapit možná se něco nového povede  jen aby se nevyskytly ve hře další obtíže
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 28.06.2018
    black-.-angel napsal(a):


    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Tak že aktualizace bývá puštěna spíše později, tak dnes změna a máme to o 20min dřív. Děkuji.
    Ano, 2x víc zlatejch je opravdu priorita hráčské komunity, haha. To máme kupovat remízkové suroviny jako za levnější zlaté?
    O jakých 20 minut dřív? Žádný čas nebyl nikde oznámen.


    O těch, co byla nastvena (30min) na trojúheníku, sklidil jsem, mrknu, mám ještě 20 min. a pufff, odpojeno.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    tak aktualizace proběhla ale u nákupu zlatých žádné =  2x nevidím
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    skus restart,taky mi to vyskočilo až po něm
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    děkuji za radu už se mi objevilo 2x
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    úžasné ,další pastička na zlatky a to jsem myslela ,že už nejde nic vymyslet  ....jde :smiley: doufám ,že se jednoho krásného dne zlatkama udusí :wink:
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    Ahoj spousta lidí se nemuže od nás dostat po aktualizaci na farmu  kde je problém :s
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    novokol (CZ1) napsal(a):
    Ahoj spousta lidí se nemuže od nás dostat po aktualizaci na farmu  kde je problém :s
    Nikde, ať smažou cookies, pokud nepomůže restart stránky s hrou. Pokud nepomůže ani to, bylo by fajn, aby sem napsali sami a dodali jakékoli informace.
  • novokol (CZ1)novokol (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    upraveno 28.06.2018
    Nejde nic ani restart nepomohl celého pc ani cookis nic jen jim pořád se načítá dokola

    Ahoj tak už se někteří dostali,tak snad to pujde i druhým uvidíme a děkuji :)

    edit. sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 28.06.2018
    Jen tak mimochodem, v aktualizaci, je napsáno, že se nám budou nastřádávat ty "super" bonusy ke koupi zlatek, může mi prosím nějaká hlava "pomazaná" ukázat kde...? Totiž, když si rozkliknu inventář, tak ve vybavení nemám nikde "ikonku" s obrázkem 2x více zlatek... A min. jedna by tam někde měla být... Hlavně, že máme obrázek s "modrou blechou"... :wink:

    edit: Aha, ono se to ukáže po najetí myši na červ. zobrazení 2x u celkového množství zlatek
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Fakt ze mne dělaj zmatence.
    Proč stále lítá nabídka 2 za cenu 1, když mi u zlatek svítí 2x?
    To tedy dostanu 4x víc zlatek v době, kdy bude nabídka 2 za 1?
    Nebo jen do nás budou cpát "kupujte zlatky", chceme jet na dovolenou.
    Ta nabídka 2za1 tu lítá tak často, že si nemuseli dávat námahu s další pobídkou, ale raději opravovat.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jen tak mimochodem, v aktualizaci, je napsáno, že se nám budou nastřádávat ty "super" bonusy ke koupi zlatek, může mi prosím nějaká hlava "pomazaná" ukázat kde...? Totiž, když si rozkliknu inventář, tak ve vybavení nemám nikde "ikonku" s obrázkem 2x více zlatek... A min. jedna by tam někde měla být... Hlavně, že máme obrázek s "modrou blechou"... :wink:

    edit: Aha, ono se to ukáže po najetí myši na červ. zobrazení 2x u celkového množství zlatek
    Viz oficiální oznámení:



    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Fakt ze mne dělaj zmatence.
    Proč stále lítá nabídka 2 za cenu 1, když mi u zlatek svítí 2x?
    To tedy dostanu 4x víc zlatek v době, kdy bude nabídka 2 za 1?
    Nebo jen do nás budou cpát "kupujte zlatky", chceme jet na dovolenou.
    Ta nabídka 2za1 tu lítá tak často, že si nemuseli dávat námahu s další pobídkou, ale raději opravovat.
    Ne, tu super novinku, co ti zdvojnásobí množství nakoupených zlatých, nemůžeš použít během prime time.
  • GirlAkriv (CZ1)GirlAkriv (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    Na takovou "nezbytnost" lidi mají, ale bonusy v remízcích pořád nikde.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.06.2018
    GirlAkriv (CZ1) napsal(a):
    Na takovou "nezbytnost" lidi mají, ale bonusy v remízcích pořád nikde.
    To taky ale dělá někdo jiný... Toto byl navíc hotový koncept z Empire, takže tam nebylo co řešit. S nějakou herní rovnováhou to nemá nic společného. Téma remízků je stále číslo 1 a je stále v řešení.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    black-.-angel napsal(a):
    Jen tak mimochodem, v aktualizaci, je napsáno, že se nám budou nastřádávat ty "super" bonusy ke koupi zlatek, může mi prosím nějaká hlava "pomazaná" ukázat kde...? Totiž, když si rozkliknu inventář, tak ve vybavení nemám nikde "ikonku" s obrázkem 2x více zlatek... A min. jedna by tam někde měla být... Hlavně, že máme obrázek s "modrou blechou"... :wink:

    edit: Aha, ono se to ukáže po najetí myši na červ. zobrazení 2x u celkového množství zlatek
    Viz oficiální oznámení:



    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Fakt ze mne dělaj zmatence.
    Proč stále lítá nabídka 2 za cenu 1, když mi u zlatek svítí 2x?
    To tedy dostanu 4x víc zlatek v době, kdy bude nabídka 2 za 1?
    Nebo jen do nás budou cpát "kupujte zlatky", chceme jet na dovolenou.
    Ta nabídka 2za1 tu lítá tak často, že si nemuseli dávat námahu s další pobídkou, ale raději opravovat.
    Ne, tu super novinku, co ti zdvojnásobí množství nakoupených zlatých, nemůžeš použít během prime time.
    To jsem si přečetl, ale co ta nabídka 2 za cenu1 ?
    Proč tu tedy ještě běhá?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Jen tak mimochodem, v aktualizaci, je napsáno, že se nám budou nastřádávat ty "super" bonusy ke koupi zlatek, může mi prosím nějaká hlava "pomazaná" ukázat kde...? Totiž, když si rozkliknu inventář, tak ve vybavení nemám nikde "ikonku" s obrázkem 2x více zlatek... A min. jedna by tam někde měla být... Hlavně, že máme obrázek s "modrou blechou"... :wink:

    edit: Aha, ono se to ukáže po najetí myši na červ. zobrazení 2x u celkového množství zlatek
    Viz oficiální oznámení:



    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Fakt ze mne dělaj zmatence.
    Proč stále lítá nabídka 2 za cenu 1, když mi u zlatek svítí 2x?
    To tedy dostanu 4x víc zlatek v době, kdy bude nabídka 2 za 1?
    Nebo jen do nás budou cpát "kupujte zlatky", chceme jet na dovolenou.
    Ta nabídka 2za1 tu lítá tak často, že si nemuseli dávat námahu s další pobídkou, ale raději opravovat.
    Ne, tu super novinku, co ti zdvojnásobí množství nakoupených zlatých, nemůžeš použít během prime time.
    To jsem si přečetl, ale co ta nabídka 2 za cenu1 ?
    Proč tu tedy ještě běhá?
    A proč by neběhala? Na tu nepotřebuješ mít v zásobě to zdvojení.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    No právě :-)))
    Běhá tu tak často, že ono 2x (podle mne), bylo naprosto zbytečné.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    No právě :-)))
    Běhá tu tak často, že ono 2x (podle mne), bylo naprosto zbytečné.
    To je podle toho, jak kdo kupuje. Já nekupuju zlaté vůbec, takže tu nabídky mám prakticky nonstop. Ale pro ty, co kupují, je to rozhodně větší vzácnost.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jo táááááák. Tak proto je mám pomalu každou hodinu, protože nic nekupuju :-))))
    Tak to jsem nevěděl. Kdo nekupuje, tomu je vnucují? Oh bóóóóóže :-DDDDD
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Jo táááááák. Tak proto je mám pomalu každou hodinu, protože nic nekupuju :-))))
    Tak to jsem nevěděl. Kdo nekupuje, tomu je vnucují? Oh bóóóóóže :-DDDDD
    Tak to s prime timem bylo už od jeho zavedení. Bylo to zvlášť vidět, když byl zaveden nově bonus 200 %. Já ho mám od té doby neustále, jsou tací, kteří mají za to, že byl zrušen. Pak stačí ale dlouho nekupovat a zas se někdy objeví. Totéž i s balíčky při nákupu zlatých, pokud nekupuješ, máš tam ty nejnižší, pokud kupuješ, postupně ti zmizí a objeví se ti větší balíčky (nejnižší už se ale nikdy nevrátí). Takový "nenápadný" nátlak :D Ale což no, ze zlatých prostě firma žije. Pořád je to ale hra, kde ten tlak na kupování prémiové měny není tak obrovský oproti jiným. Tady jde úplně v pohodě postupovat bez kupování zlatých, v naprosté většině jiných her, co jsem zkusila, je to prakticky nemožné. Takže byť nám sice cpou nákup zlatých všude, pořád to je ještě v rozumných mezích podle mě.
Sign In to comment.