Domů Czech Technické problémy & bugy

Humus a dárky nezvyšují výnos z remízků

1235»

Komentáře

  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    GirlAkriv (CZ1) napsal(a):
    ... aktuálně mi dva členové oznámili, že tohle už je poslední kapka, ta neochota udělat něco s takovou chybou, a že hodlají skončit :-(
    Jen oznámili že hodlají skončit ? Tak to ještě jde, u nás už ukončili hru (další) 3  :(
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 24.06.2018
    my zase na loď dlabeme. nech si chodí rozbitá, keď ju to baví :lol:
    čo za *** nahlasil huhoša??? niekto sa tu silne nudí

    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    upraveno 11.07.2018
    jak dlouho bude ještě trvat než tohle opraví ??? bude to do vánoc ??? remízky pěstujeme po trochách a je někdy problém opravit loď kapitána ve vesnici - už to trvá opravdu dlouho a i když vymíšlí programátoři nové akce měli by se u toho také zaměřit na pružnější opravy ve hře

    opravuji svou chybu ve zprávě = vymýšlí*

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 11.07.2018
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    opravuji svou chybu ve zprávě = vymýšlí*
    vedľa dátumu, že o koľkej si to napísala, je také ozubené koliesko, tým sa dá upraviť to, čo si už odoslala, ak chceš niečo zmeniť, alebo doplniť.

    ja už ani nedúfam, že to niekedy bude. len nás zase opijú rožkom a vymyslia novú výhovorku, ako nemajú na to dosť ľudí a podobné ***. tí alokovaní ľudia by sa mali dať presúvať z oddelenia na oddelenie, inak firma nie je flexibilná!

    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • krvevera (CZ1)krvevera (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Ahoj,
    zajímalo by mě jak dlouho ještě budou pole, louky a zahrady ukazovat po použití humusu chybné množství remízkových rostlin. Je to matoucí a nemohu se nikdy dopočítat kolik jich ještě potřebuji, abych nepřeplnila sklad, protože prodávat je nechci. To bych radši pěstovala jiné, kterých mám málo. Předem děkuji za odpověď.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    stále nič nevieme.
    ak nasadíš plodinu a nepohnojíš ju, ale najprv zasadíš remízky, tak ti to ukáže správne čísla- a budeš sa vedieť lepšie zorientovať v tom, koľko čoho dostaneš. a pohnoj až po zasadení remízkov.


  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    no myslím , že když mají čas na vymýšlení nových akcí tak by ten čas  mohli rozdělit aby se dostalo i na opravy a mohli by to brát postupně něco opraví hned co asi dlouho netrvá a na humus do remízků čekáme už určitě  několik měsíců
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    upraveno 08.07.2018
    ... přesně dva měsíce :-(  (jak je vidět z prvního komentáře v této diskusi)
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    dva mesiace sú to, tuším, možno tri. ale veď čo, majú čas... do vianoc nám ešte pohodia nejakú ohlodanú kosť a potom budeme v jednom kole kvôli santovmu zoznamu. veď čo, pohodička :rage:  ...
  • GirlAkriv (CZ1)GirlAkriv (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    Hm, nutná oprava ..., bonusy v remízcích pro ggs nijak nutné nejsou, takže na tuhle opravu se sotva dnes můžeme těšit. To se spíše čeká, až to tiše vyšumí a hráči zapomenou, že to někdy existovalo ...
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
  • GirlAkriv (CZ1)GirlAkriv (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    Ano. Nutná oprava.
  • pitr-vitr (CZ1)pitr-vitr (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo problem s humusem.Na květinové farmě mě to zlobí.Zasadim vysadím remízek zobrazuje se mi dvojnasobek a pri kliknutí při sklizni se mi sklidí pouze zaklad.Bez použití humusu.Předem díky za odpověd.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    @pitr-vitr (CZ1) problém je globálny, a už trvá dosť dlho. bonusy nefungujú na remízky. ani hnoje, ani štvorlístky, či iné darčeky.
  • pitr-vitr (CZ1)pitr-vitr (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Děkuju za vysvětlění já jen jestli nejsem sam.Tak ještě jednou děkuji.
  • monca78 (CZ1)monca78 (CZ1) Komentářů: 21
    upraveno 15.07.2018
    Tak se zdá, že se naplňují naše prognózy o tom (remízky vylepšené humusem a dárky pro spoluhráče, které nefungují už přes dva měsíce), že to vývojáři spraví - asi nespraví a skutečně čekají na to, až to vyšumí a farmáři na to úplně zapomenou, Prostě zkouší co vydržíme a připadá mi to, že z nás dělají stále větší a větší tupce. Hlavně že pracují na nových aktualizacích, jako např. vesnická liga apod. nesmysly, které byly od začátku hráči kritizované a hlavně málo hrané, ale co nám ulehčí práci na to podle mého názoru úmyslně kašlou. Ať tedy zruší chybný ukazatel sklizených remízků a sníží počty na opravu člunu dobrodruha a my budeme vědět na čem jsme. Slibovaná oprava se nekoná a nás tahají za nos !!!

    edit: smazání přebytečných volných řádků z důvodu přehlednosti (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Věř, že nová vesnická liga vznikala dávno před chybou s remízky. Není pravda, že by tuto chybu někdo ignoroval a čekal, až hráči zapomenou. Všichni velmi dobře víme, že toto je téma číslo 1, které je třeba řešit.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Už jsem to tu párkrát psal, vývoj SW mě pár let živí. SW s chybami jsme dodali mnohokrát. Dokonce i tak, že jsme do nové verze nahráli kod s chybami již dříve vyřešenými. V tomto směru má GGS moje pochopení.

    Pokud bychom ale dodali libovolnému našemu zákazníkovi SW s chybou a dvě měsíce mu říkali, že sice odstranění této chyby je naše priorita č.1, nicméně ani po dvou měsících toho nejsme schopni, tak vím přesně co se stane. Dvě věci - vypoví mi smlouvu (a budu rád, když to přežiju bez tučné pokuty) a všude o mě bude tvrdit, že jsem neschopný hlupák. 
    Takže v tomto směru GGS moje pochopení nemá a konstatuji, že o nich neumím říci nic jiného, než to, co by o nás říkali naši zákazníci.... Smlouvu jim vypovědět nemohu, neb za ten "luxusní výrobek", který mi nabízejí jim nic neplatím.
  • Bartesss (CZ1)Bartesss (CZ1) Komentářů: 23
    Problém trvá od května? a máme tady červenec! To nemyslíte vážně?  :o
    Jak má člověka ta hra bavit, už ve spolku nezvládáme opravovat člun, tím pádem chce člun více a více remízků...
    Jak toto budete kompenzovat??? 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Jakákoliv kompenzace stejně může být leda symbolická. Škoda, co za ty měsíce hráčům vznikla, je tak velká, že ji technicky stejně není možné nahradit, a navíc s každým dalším dnem roste. To by nám odteď museli dát dobrodruha bez nutnosti opravovat (na nejnižší úrovni) a s výrazně usnadněnými opravami (na vyšších), aby nám to vynahradili, a to nikdo neudělá (přišli by o snadno vydělané penízky, které jdou do pracovního centra kvůli čištění po remízcích, mimo jiné). Naopak si myslím, že stávající rozbitý stav ekonomické oddělení GGS bude vyhodnocovat jako ziskový, a tedy pro GGS výhodný.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    opravdu se asi opravy remízků nedočkáme , jak vidno priorita č.1 je jak z hráčů vytáhnout co se dá....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    O jakékoli kompenzaci nikdy nepadlo jediné slovo, to jen na okraj.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    včerejší aktualizací se téměř povedlo spravit tuto chybu, jelikož se tak ale nestalo na 100 %, nebyli jste o tom informováni, protože ji stále nepovažujeme za opravenou. Přesto funguje lépe než před aktualizací, humus už množství zvyšuje, ale množství není zaokrouhleno zcela správně. Na problému tým bude i nadále pracovat.

    Hezký den,

    black-.-angel
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    To je dobrá zpráva, alespoň něco pozitivního!
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    hurá hurá hurá trikrát hurá!!!!! sra..nda na jeden dva bambusy alebo vŕby... dúfam, že to tak zostane(myslím tým- minimálne takto dobre). ja som o tom počula po polnoci na eng fóre, ale už som mala nasadené nočné veci, tak som to neskúsila.. a keď som uvidela ten bonus na kone, tak ma napadlo, že to je kompenzácia za ten humus...
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    naozaj daco opravili? idem poskusať či sa ti fakt nejak zlepsilo :)
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    @LenkaBodka (SK1)  hej hej, iž to funguje. majú problém so zaokrúhľovaním na celé čísla, takže to dáva o jednu plodinu menej, ale aj tak super, kašľať na jedno drevo
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Ve spolku jsme ozkoušeli, že i dárky už fungují! Třikrát hurá!
Sign In to comment.