Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Jednorázové stavební místo

V první chvíli mě to jednorázové stavební místo potěšilo a byl jsem rád, že konečně bude co pochválit, ale vzápětí mě to opět zklamalo, protože si sám nemůžu vybrat, kde chci stavět.
Pokud mám dostatek stavebních žetonů, tak to automaticky vybere jednorázové stavební místo a univerzální stavební místo je nevyužité. Když pak potřebuji stavět dvě věci součastně, tak už pro jednorázové stavební místo nemám žetony, takže mi je k ničemu.
NEŠLO BY NECHAT ROZHODNUTÍ NA HRÁČI, JESTLI CHCE STAVĚT NA UNIVERZÁLNÍM, NEBO JEDNORÁZOVÉM STAVEBNÍM MÍSTĚ ??

«13

Komentáře

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    to by bylo v rozporu se zájmy GGS, protože by to hráčům šetřilo zlato za urychlování, takže dost pochybuju, že by to byť jen byli ochotní zvažovat
  • Stenli72 (CZ1)Stenli72 (CZ1) Komentářů: 27
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    to by bylo v rozporu se zájmy GGS, protože by to hráčům šetřilo zlato za urychlování, takže dost pochybuju, že by to byť jen byli ochotní zvažovat

    Myslím si, že opak je pravdou. GGS by mě mělo mít zájem na tom, aby se hráčům hra líbila a hráči pak budou mít chuť koupit si do hry zlaťáky. Ale pokud vymýšlí takové hlouposti a nesmysly, které hráče jen naštvou, tak hráči ztratí zájem o hru a zlaťáky si určitě kupovat nebudou a možná přestanou hrát úplně.
    A to je i můj případ, pokud se hra nezmění k lepšímu (vesnická liga, stavební místo, architekt ...) tak si už také
    žádné zlaťáky do hry kupovat nebudu.

  • rafi (CZ1)rafi (CZ1) Komentářů: 2
    Stenli72 (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    to by bylo v rozporu se zájmy GGS, protože by to hráčům šetřilo zlato za urychlování, takže dost pochybuju, že by to byť jen byli ochotní zvažovat

    Myslím si, že opak je pravdou. GGS by mě mělo mít zájem na tom, aby se hráčům hra líbila a hráči pak budou mít chuť koupit si do hry zlaťáky. Ale pokud vymýšlí takové hlouposti a nesmysly, které hráče jen naštvou, tak hráči ztratí zájem o hru a zlaťáky si určitě kupovat nebudou a možná přestanou hrát úplně.
    A to je i můj případ, pokud se hra nezmění k lepšímu (vesnická liga, stavební místo, architekt ...) tak si už také žádné zlaťáky do hry kupovat nebudu.

    Souhlasím. Ale tohle mě taky dost naštvalo. Říkal jsem si, že bude super, až konečně přijede architekt, že bych zvelebil dvě stavby najednou. Mám dost problém architekta vychytat a tohle jsem myslel, že situaci zlepší. Zase nic. Ještě chvíli... a fakt se na to vybodnu. Začíná tu být více věcí nasír.... než zábavných :-((
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Je to divné, ale je to jedna z mála věcí, na které si nemohu stěžovat.
    Stavím (vylepšuju) rychleji a jen si musím zapamatovat, že architekt se objevuje, když je spolkovka a většinou 2x. Jinak mám na vylepšování plno míst, kde ještě architekta nepotřebuju.

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Pro mě osobně chodí poslední měsíce architekt až nesmyslně často. Stává se mi, že dorazí krátce potom, co jsem s ním něco vylepšil naposledy a narušuje mi plány na to, co chci stavět. Vždyť tu je i 6x do měsíce (březen), to je teda na můj vkus opravdu dost. Chápu, že to ocení hráči, co už mají všechny pozemky, všechno, co vylepšit bez něj šlo hotové, ale tak daleko opravdu ještě nejsem.
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    takže má chodit méně,aby kryl tvé potřeby,přesto,že jiní ho potřebují častěji? Tomu moc nerozumím.Mnozí stojí,protože už mají vylepšení jen s architektem,,a navíc kde je řečeno,že chytnou každého.Takže to stopnem,protože někteří nejsou tak daleko a nepotřebují ho tak často?A není to takhle lepší,když nemám peníze,nebo zrovna vylepšuji něco co ještě archouše nepotřebuje,tak prostě nevyužiji jeho návštěvy.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 17.04.2018
    Asi jsme se nepochopili. Dřív byl na farmě 2-3x za měsíc a hráči si stěžovali, že chodí málo. Teď je tu 6x za měsíc a stěžují si stále. Účelem architekta je, aby byl výjimečný a dovolil stavět něco, co nemohu mít pořád. Vzhledem k tomu, že teď je tu prakticky co 3 dny, tak je podle mého celkem zřejmé, že je jedno, jak často bude chodit, hráči stejně spokojení nebudou. Když tu byl 2x za měsíc, bylo jeho objevení na farmě pro nás skoro důvodem k oslavě. V současnosti si říkáme: už zase je tady? Vždyď tu byl předevčírem! Ale vám to je pořád málo.

    Stavební slot za ty stavební žetony je podle vás nanic, když tu není architekt. Ale v současnosti se čeká na architekta prakticky jen 2-4 dny. Což teda není žádná dlouhá doba, ve srovnání s minulostí, takže technicky není vůbec problém počkat.

    Já si osobně myslím, že ta velká četnost, co je architekt na farmě skoro pořád, nevydrží. Jsem zvědav, jak se budete tvářit, až budete chtít držet stavební žetony pro architekta a on se neukáže 3 týdny, a ne 3 dny. Vám vadí, že je tu málo? To je v současnosti dle mého směšné, nikdy tu nebyl tak často jako poslední 3 měsíce! Ale vám to pořád nestačí. Jste rozmazlení a až se ukáže po delším čase, budete se divit :)

    (a hráči, co bez architekta stavět nemohou, by se měli zamyslet - vám je přece jedno, jestli stavební žetony použijete hned, nebo počkáte na architekta, stejně stavět nemůžete, takže nedávat na ně je nesmysl, vždyť je hromadíte pořád, pár jich sice propadne, no a co, stejně během týdne získáte další, takže brečet nad tím, že se nevyužijí do posledního je hloupost, když jich dostáváme tolik, že se v nich topíme, stížnostmi jen dosáhnete toho, že jejich počet seškrtají a budeme jich dostávat míň, abychom si jich víc cenili a tolik jich nepropadlo, je totiž zřejmé, že hráči si možnosti stavět něco navíc necení, protože je až příliš snadno dostupná, takže možná si jí budou cenit víc, když bude vzácnější)
  • melania 28 (CZ1)melania 28 (CZ1) CZ1 Komentářů: 71
    Stenli72 (CZ1) napsal(a):

    V první chvíli mě to jednorázové stavební místo potěšilo a byl jsem rád, že konečně bude co pochválit, ale vzápětí mě to opět zklamalo, protože si sám nemůžu vybrat, kde chci stavět.
    Pokud mám dostatek stavebních žetonů, tak to automaticky vybere jednorázové stavební místo a univerzální stavební místo je nevyužité. Když pak potřebuji stavět dvě věci součastně, tak už pro jednorázové stavební místo nemám žetony, takže mi je k ničemu.
    NEŠLO BY NECHAT ROZHODNUTÍ NA HRÁČI, JESTLI CHCE STAVĚT NA UNIVERZÁLNÍM, NEBO JEDNORÁZOVÉM STAVEBNÍM MÍSTĚ ??

    Tak nevím jak ostatní, ale já si mohla vybrat jestli chci stavět na jednorázovém, nebo univerzálním místě. Jen jsem si to musela na boku té malé obrazovky přepnout- globus nebo helma. I když jsem měla na otevření dost bodů, počkala jsem si na architekta a stavěla na hodně dlouhou bobu.Na univerzálním jsem měla už dvě vylepšení,než jsem spustila jednorázovku! Já volit můžu.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    melania 28 (CZ1) napsal(a):
    Stenli72 (CZ1) napsal(a):

    V první chvíli mě to jednorázové stavební místo potěšilo a byl jsem rád, že konečně bude co pochválit, ale vzápětí mě to opět zklamalo, protože si sám nemůžu vybrat, kde chci stavět.
    Pokud mám dostatek stavebních žetonů, tak to automaticky vybere jednorázové stavební místo a univerzální stavební místo je nevyužité. Když pak potřebuji stavět dvě věci součastně, tak už pro jednorázové stavební místo nemám žetony, takže mi je k ničemu.
    NEŠLO BY NECHAT ROZHODNUTÍ NA HRÁČI, JESTLI CHCE STAVĚT NA UNIVERZÁLNÍM, NEBO JEDNORÁZOVÉM STAVEBNÍM MÍSTĚ ??

    Tak nevím jak ostatní, ale já si mohla vybrat jestli chci stavět na jednorázovém, nebo univerzálním místě. Jen jsem si to musela na boku té malé obrazovky přepnout- globus nebo helma. I když jsem měla na otevření dost bodů, počkala jsem si na architekta a stavěla na hodně dlouhou bobu.Na univerzálním jsem měla už dvě vylepšení,než jsem spustila jednorázovku! Já volit můžu.

    To jsem sice nezkoušel, ale když vidím, že budou "padat" žetony, tak začnu stavět norm slotem a pak nemám problém využít i druhý, když nasbírám žetony.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    melania 28 (CZ1) napsal(a):
    Stenli72 (CZ1) napsal(a):

    V první chvíli mě to jednorázové stavební místo potěšilo a byl jsem rád, že konečně bude co pochválit, ale vzápětí mě to opět zklamalo, protože si sám nemůžu vybrat, kde chci stavět.
    Pokud mám dostatek stavebních žetonů, tak to automaticky vybere jednorázové stavební místo a univerzální stavební místo je nevyužité. Když pak potřebuji stavět dvě věci součastně, tak už pro jednorázové stavební místo nemám žetony, takže mi je k ničemu.
    NEŠLO BY NECHAT ROZHODNUTÍ NA HRÁČI, JESTLI CHCE STAVĚT NA UNIVERZÁLNÍM, NEBO JEDNORÁZOVÉM STAVEBNÍM MÍSTĚ ??

    Tak nevím jak ostatní, ale já si mohla vybrat jestli chci stavět na jednorázovém, nebo univerzálním místě. Jen jsem si to musela na boku té malé obrazovky přepnout- globus nebo helma. I když jsem měla na otevření dost bodů, počkala jsem si na architekta a stavěla na hodně dlouhou bobu.Na univerzálním jsem měla už dvě vylepšení,než jsem spustila jednorázovku! Já volit můžu.
    Eh, cože? Na univerzálním dvě vylepšení, na dočasném další? To asi ne, tři budovy zároveň opravdu stavět nemůžeš. A ne, volba není.
  • melania 28 (CZ1)melania 28 (CZ1) CZ1 Komentářů: 71
    black-.-angel napsal(a):
    melania 28 (CZ1) napsal(a):
    Stenli72 (CZ1) napsal(a):

    V první chvíli mě to jednorázové stavební místo potěšilo a byl jsem rád, že konečně bude co pochválit, ale vzápětí mě to opět zklamalo, protože si sám nemůžu vybrat, kde chci stavět.
    Pokud mám dostatek stavebních žetonů, tak to automaticky vybere jednorázové stavební místo a univerzální stavební místo je nevyužité. Když pak potřebuji stavět dvě věci součastně, tak už pro jednorázové stavební místo nemám žetony, takže mi je k ničemu.
    NEŠLO BY NECHAT ROZHODNUTÍ NA HRÁČI, JESTLI CHCE STAVĚT NA UNIVERZÁLNÍM, NEBO JEDNORÁZOVÉM STAVEBNÍM MÍSTĚ ??

    Tak nevím jak ostatní, ale já si mohla vybrat jestli chci stavět na jednorázovém, nebo univerzálním místě. Jen jsem si to musela na boku té malé obrazovky přepnout- globus nebo helma. I když jsem měla na otevření dost bodů, počkala jsem si na architekta a stavěla na hodně dlouhou bobu.Na univerzálním jsem měla už dvě vylepšení,než jsem spustila jednorázovku! Já volit můžu.
    Eh, cože? Na univerzálním dvě vylepšení, na dočasném další? To asi ne, tři budovy zároveň opravdu stavět nemůžeš. A ne, volba není.
    Ne zároveň tři budovy, ale na univerzálním jednu a potom druhou a při ní jsem spouštěla tu dočasnou. A šlo to.
  • Stenli72 (CZ1)Stenli72 (CZ1) Komentářů: 27
    upraveno 18.04.2018
    melania 28 (CZ1) napsal(a):
    Stenli72 (CZ1) napsal(a):

    V první chvíli mě to jednorázové stavební místo potěšilo a byl jsem rád, že konečně bude co pochválit, ale vzápětí mě to opět zklamalo, protože si sám nemůžu vybrat, kde chci stavět.
    Pokud mám dostatek stavebních žetonů, tak to automaticky vybere jednorázové stavební místo a univerzální stavební místo je nevyužité. Když pak potřebuji stavět dvě věci součastně, tak už pro jednorázové stavební místo nemám žetony, takže mi je k ničemu.
    NEŠLO BY NECHAT ROZHODNUTÍ NA HRÁČI, JESTLI CHCE STAVĚT NA UNIVERZÁLNÍM, NEBO JEDNORÁZOVÉM STAVEBNÍM MÍSTĚ ??

    Tak nevím jak ostatní, ale já si mohla vybrat jestli chci stavět na jednorázovém, nebo univerzálním místě. Jen jsem si to musela na boku té malé obrazovky přepnout- globus nebo helma. I když jsem měla na otevření dost bodů, počkala jsem si na architekta a stavěla na hodně dlouhou bobu.Na univerzálním jsem měla už dvě vylepšení,než jsem spustila jednorázovku! Já volit můžu.

    Taky jsem si to pžepnul na globus - univerzální stavební místo, ale protože jsem měl dostatek stavebních žetonů, tak se mi výstavba automaticky spustila na jednorázovém stavebním místě. Nejsem žádný začátečník a vím co dělám. Hodně pochybuji o tom, že by to u všech hráčů nebylo stejné. A pokud není, tak proč?

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Asi jsme se nepochopili. Dřív byl na farmě 2-3x za měsíc a hráči si stěžovali, že chodí málo. Teď je tu 6x za měsíc a stěžují si stále. Účelem architekta je, aby byl výjimečný a dovolil stavět něco, co nemohu mít pořád. Vzhledem k tomu, že teď je tu prakticky co 3 dny, tak je podle mého celkem zřejmé, že je jedno, jak často bude chodit, hráči stejně spokojení nebudou. Když tu byl 2x za měsíc, bylo jeho objevení na farmě pro nás skoro důvodem k oslavě. V současnosti si říkáme: už zase je tady? Vždyď tu byl předevčírem! Ale vám to je pořád málo.

    Stavební slot za ty stavební žetony je podle vás nanic, když tu není architekt. Ale v současnosti se čeká na architekta prakticky jen 2-4 dny. Což teda není žádná dlouhá doba, ve srovnání s minulostí, takže technicky není vůbec problém počkat.

    Já si osobně myslím, že ta velká četnost, co je architekt na farmě skoro pořád, nevydrží. Jsem zvědav, jak se budete tvářit, až budete chtít držet stavební žetony pro architekta a on se neukáže 3 týdny, a ne 3 dny. Vám vadí, že je tu málo? To je v současnosti dle mého směšné, nikdy tu nebyl tak často jako poslední 3 měsíce! Ale vám to pořád nestačí. Jste rozmazlení a až se ukáže po delším čase, budete se divit :)

    (a hráči, co bez architekta stavět nemohou, by se měli zamyslet - vám je přece jedno, jestli stavební žetony použijete hned, nebo počkáte na architekta, stejně stavět nemůžete, takže nedávat na ně je nesmysl, vždyť je hromadíte pořád, pár jich sice propadne, no a co, stejně během týdne získáte další, takže brečet nad tím, že se nevyužijí do posledního je hloupost, když jich dostáváme tolik, že se v nich topíme, stížnostmi jen dosáhnete toho, že jejich počet seškrtají a budeme jich dostávat míň, abychom si jich víc cenili a tolik jich nepropadlo, je totiž zřejmé, že hráči si možnosti stavět něco navíc necení, protože je až příliš snadno dostupná, takže možná si jí budou cenit víc, když bude vzácnější)

    Vůbec nevím, kde přišel k tomu, že je zde architekt tak často. Já sice nemám čas trávit u farmy celé dny, a zapisuji si, kdy jsem zde architekta viděl, ale tak často to nebylo. Problém je i v tom, že architekt během dne pořád někam odbíhá, což je taky dost trapné!!!  Často se objeví až večer, když už jsem začal stavět něco bez architekta.
    Souhlasím, že zde architekt někdy přijde po 2-3 dnech, ale pokud stavím například kachní výběh, který trvá 108 hodin, tak mi to není nic platné a na architekta se můžu jen koukat a  Jednorázové stavební místo, které je k ničemu mi taky nepomůže!
    Mineas je zřejmě nějaký Trol, který se snaží vše jen zjednodušit a zesměšnit. Pokud budou vývojáři hry stejného názoru jako on, pak tahle hra hráče jen naštve a spěje k zániku.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Stenli72 (CZ1) napsal(a):
    1.) Taky jsem si to pžepnul na globus - univerzální stavební místo, ale protože jsem měl dostatek stavebních žetonů, tak se mi výstavba automaticky spustila na jednorázovém stavebním místě. Nejsem žádný začátečník a vím co dělám. Hodně pochybuji o tom, že by to u všech hráčů nebylo stejné. A pokud není, tak proč?

    2.) Vůbec nevím, kde přišel k tomu, že je zde architekt tak často. Já sice nemám čas trávit u farmy celé dny, a zapisuji si, kdy jsem zde architekta viděl, ale tak často to nebylo. Problém je i v tom, že architekt během dne pořád někam odbíhá, což je taky dost trapné!!!  Často se objeví až večer, když už jsem začal stavět něco bez architekta.
    1.) Znovu opakuji, že není žádná možnost volby. Jakmile máš dostatek žetonů, první zahájení výstavba jde automaticky do dočasného slotu.

    2.) Pak doporučuji sledovat toto vlákno. Poslední dobou rozhodně nechodí večer a ani nikam neodbíhá a opravdu je tady velmi často.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Stenli72 (CZ1) napsal(a):


    Vůbec nevím, kde přišel k tomu, že je zde architekt tak často. Já sice nemám čas trávit u farmy celé dny, a zapisuji si, kdy jsem zde architekta viděl, ale tak často to nebylo. Problém je i v tom, že architekt během dne pořád někam odbíhá, což je taky dost trapné!!!  Často se objeví až večer, když už jsem začal stavět něco bez architekta.
    Souhlasím, že zde architekt někdy přijde po 2-3 dnech, ale pokud stavím například kachní výběh, který trvá 108 hodin, tak mi to není nic platné a na architekta se můžu jen koukat a  Jednorázové stavební místo, které je k ničemu mi taky nepomůže!
    Mineas je zřejmě nějaký Trol, který se snaží vše jen zjednodušit a zesměšnit. Pokud budou vývojáři hry stejného názoru jako on, pak tahle hra hráče jen naštve a spěje k zániku.
    Kde jsem na to přišel? Koukl jsem se do vlákna, kam píšeme, že dorazil architekt. To můžeš také a uvidíš, že mám pravdu. V březnu tu byl architekt 4., 9., 14., 17., 22., 26. a 30. - tedy 7x, v únoru 1., 4., 6., 10., 14., 19., 23. a 27. - 8x. . Co je tu trapného na konstatování faktu netuším. Pokud chceš urážet, prosím, nejdřív si ověř fakta. Co se stavby kachního výběhu týká, to je extrém, žádná jiná budova se nestaví tak dlouho. To nemůžeš generalizovat, když tak jiné budovy nefungují. Jak říkám, architekt je tu teď natolik často, že i ta situace, že předběhne dokončení předchozí stavby, může nastat. Což opravdu není chyba architekta, pokud mu nebudeme vytýkat, že je tu moc často.

    A považuji za úsměvné, že u hráče, který na fóru aktivně druhým radí a snaží se do diskuse přispívat věcně, klidně a bez zbytečných emocí přijdeš s označením trol. Trol je ten, kdo nehledí na fakta, nezajímá ho realita a uráží a provokuje druhé. Zamysli se, prosím, nad tím, kdo z nás dvou je tomu blíž. Já své příspěvky po stránce fakt pečlivě ověřuji a kontroluji.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. Já bych se přimlouvala za to, aby nám ten zájem architekta, byl zachován :-) Jsem ráda, že je po ruce, když jej potřebuji a když ne, tak mu jen sdělím, že se u mě nenadře ....a je to :-) Nemám pocit, že bych si jeho návštěvy nevážila :-)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    taky to tak beru, většinou ho využiju, i kdyby jen na vylepšení pole nebo zahrady :) ale pořád mě to udivuje, pamatuju měsíce, kdy přišel jen 1x či 2x
  • Stenli72 (CZ1)Stenli72 (CZ1) Komentářů: 27
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Kde jsem na to přišel? Koukl jsem se do vlákna, kam píšeme, že dorazil architekt. To můžeš také a uvidíš, že mám pravdu. V březnu tu byl architekt 4., 9., 14., 17., 22., 26. a 30. - tedy 7x, v únoru 1., 4., 6., 10., 14., 19., 23. a 27. - 8x. . Co je tu trapného na konstatování faktu netuším. Pokud chceš urážet, prosím, nejdřív si ověř fakta. Co se stavby kachního výběhu týká, to je extrém, žádná jiná budova se nestaví tak dlouho. To nemůžeš generalizovat, když tak jiné budovy nefungují. Jak říkám, architekt je tu teď natolik často, že i ta situace, že předběhne dokončení předchozí stavby, může nastat. Což opravdu není chyba architekta, pokud mu nebudeme vytýkat, že je tu moc často.

    A považuji za úsměvné, že u hráče, který na fóru aktivně druhým radí a snaží se do diskuse přispívat věcně, klidně a bez zbytečných emocí přijdeš s označením trol. Trol je ten, kdo nehledí na fakta, nezajímá ho realita a uráží a provokuje druhé. Zamysli se, prosím, nad tím, kdo z nás dvou je tomu blíž. Já své příspěvky po stránce fakt pečlivě ověřuji a kontroluji.

    Tak tohle je jen další důkaz, že jsi mimo realitu. Ty jsi doslova Supertrol a black-.-angel taktéž.

    Mám pocit, že neumíš ani číst, psal jsem, že je trapné to, že architekt během dne pořád někde odbíhá.  Je zde chvíli ráno, pak zmizí, pak se objeví na chvíli večer. Ráno se na farmu nedostanu, takže o něm nevím, odpoledne začnu něco stavět, večer na chvíli přijde a je mi už k ničemu. Několikrát se mi to už takhle stalo a pokud někdo tvrdí (black-.-angel), že to tak není, tak o tom nic neví a neměl by se do téhle diskuze míchat!
    Kdyby zde byl architekt celý den, jako Zahradní architektka, bylo by to rozhodně rozumnější. Je zde mnohem víc staveb, které trvají padesát, osmdesát a víc hodin (hlavní budova, kachní
    výběh, obchod, pekařství...). 

    Já už jsem Kachní výběh 108 hodin stavěl 7x a ještě aspoň 10x bych ho stavět chtěl. Několikrát jsem už kvůli tomu architekta nemohl využít, takže opět píšeš nesmysl !!!
    A rozhodně zde nechci někoho urážet, ale vadí mi takové nesmyslné kecy. Kdybych chtěl někoho urážet, použil bych úplně jiná slova.
    Já nejsem žádný trol, ale dívám se na to z hlediska normálního hráče, který to hraje pro zábavu a nemůže u hry trávit dvacet hodin denně.
    Trolové jsou ti, kteří zde hájí absurdní nesmysly, které neprospějí nikomu! (Mineas a black-.-angel) Zajímalo by mě, jaké zájmy hájíte? Zájmy hráčů rozhodně ne a zájmy vývojářů také ne, ti
    zde jsou snad proto, aby se hra hráčům líbila.
    Doufám, že vývojáři hry jsou rozumní a vědí, že hra se musí hráčům líbit, aby byli ochotni si koupit zlaťáky a ne hráče naštvat a odradit od hry. Takoví hráči si zlaťáky do hry, která se
    jim přestává líbit, nekoupí.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @Stenli72 (CZ1) Své osobní invektivy si laskavě schovej někam mimo fórum.

    Sám píšeš, že na farmě nejsi pořád, tak v tom případě zkus věřit informacím, které jsou v diskuzním vlákně k architektovi, poslední dobou architekt chodil pravidelně na 12 hodin v kuse, teď cca na 10.

    Ve svém příspěvku absolutně nemáš pravdu, architekt už nikam neodbíhá, to bylo dávno pradávno. Vzhledem k tomu, že jsem online takřka pořád, docela si troufám tvrdit, že vidím velmi dobře, kdy tady architekt je. A když ne tady, vidím z něj příspěvky na fóru. Předpokládám, že jsi odkazovanou diskuzi ani neotevřel, sám bys viděl, jak pravidelně zde architekt je.

    A časy výstavby pro změnu najdeš v návodu - nejvíce hodin trvají poslední úrovně hlavní budovy (83 h), chatky na GF (67 h), kachního výběhu (84 h), obchodu (144 h), superkachen (117 h) - bráno dle posledních úrovní hlavní budovy, resp. chatky. Zásadní brzdou jsou tedy jen kachny, ostatní budovy jsou po jednom kusu.

    Nicméně to už je vedle osobních ataků pouze kritika příchodu architekta, s funkcí nového stavebního místa a jak je nastaveno, už to nesouvisí, takže se prosím drž tématu a zejména se zdrž dalších osobních výpadů. Díky.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 19.04.2018
    Děkuju za podporu těm, kdo mi napsali, je fajn vidět, že když se do mě někdo bezdůvodně naváží, najde se i někdo, komu stojí za to mi napsat, aby mě podpořil. Jinak architekta jsem odběhnout a vrátit se na farmu neviděl už tak půl roku. Až tak staré informace opravdu nemá smysl do fóra při řešení aktuálního problému tahat. Teď ale musím říct, s ohledem na poslední odměnu žetonů pro stavbu, že mě ani nemrzí, že se k nim v akci nedostanu. V dané chvíli, když člověk buduje dočasku, se asi vyplatí stavební slot podržet a čekat, až se architekt ukáže.

    Dá se nějak odhadnout, za jak dlouho bude další akce s odměnou ve stavebních žetonech?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Dá se nějak odhadnout, za jak dlouho bude další akce s odměnou ve stavebních žetonech?
    Jaká akce?
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Myslel jsem jakákoliv, z které budou stavební žetony. Ono je to vlastně jasné. Další získáme hned jak začne spolkovka. Chjo. Teď nevím, držet a čekat na architekta, nebo stavět? To je teda oříšek :) Asi počkám. S architektem mohu dát něco na pár dní stavby, bez něj na půl dne. Tak je volba jasná.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Myslel jsem jakákoliv, z které budou stavební žetony. Ono je to vlastně jasné. Další získáme hned jak začne spolkovka. Chjo. Teď nevím, držet a čekat na architekta, nebo stavět? To je teda oříšek :) Asi počkám. S architektem mohu dát něco na pár dní stavby, bez něj na půl dne. Tak je volba jasná.
    Viz kalendář, v nejbližší době tyto:
    21.4. - 24.4. Soutěž pro spolky farmářů
    26.4. - 29.4. Spolková akce těžce pracujících
    30.4. -   3.5. Soutěž pro spolky farmářů

    S jeho frekvencí se teď asi docela vyplatí počkat, ale samozřejmě záleží, jak rychlí jste ve spolkovce, pokud dost, zbytečně ti propadnou žetony, zatímco bys mohl stavět něco jiného.
  • Stenli72 (CZ1)Stenli72 (CZ1) Komentářů: 27
    upraveno 20.04.2018

    Já se nikdy do nikoho bezdůvodně nenavážím a pokud se moje slova někoho dotkly, tak se omlouvám. Vadí mi ale, když zde někdo říká takové nesmysly! Já tu hru hraji denně, takže vím, jak to je ve skutečnosti.

    Doba výstavby je taky závislá na úrovni chatky a hlavní budovy (u mě trvá kachní výběh 108 hodin), ale i těch 84 hodin je víc než 3 dny, takže dva architekty po sobě většinou stejně nechytnu.
    Myslel jsem si, že by mi pomohlo to jednorázové stavební místo, ale když není možnost si vybrat kde stavět, tak je také takřka k ničemu.

    A že Architekt už nikam neodbíhá? Že to bylo dávno pradávno? Tak to dávno pradávno bylo zrovna předvčírem 18.4., kdy architekt odběhl někdy kolem poledne! Takže opět lež a nesmysl !!!

    Já už opravdu nemám chuť na tyhle nehorázné nesmysly dál reagovat.

    Já jsem se jen původně chtěl zeptat, proč by nemohl hráč sám rozhodnout, jestli bude stavět na jednorázovém nebo univerzálním stavebním místě,  ale teď už vím, že se zde rozumné odpovědi stejně nikdy nedočkám.


    Taky bych strašně rád na farmě konečně něco pochválil, ale proč stále není co?

    Také jsem teď zjistil, že jsem dostal nějaké varování a vůbec nevím proč? Další nepochopitelná záhada?


    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Stenli72 (CZ1) napsal(a):

    A že Architekt už nikam neodbíhá? Že to bylo dávno pradávno? Tak to dávno pradávno bylo zrovna předvčírem 18.4., kdy architekt odběhl někdy kolem poledne! Takže opět lež a nesmysl !!!

    Já už opravdu nemám chuť na tyhle nehorázné nesmysly dál reagovat.

    Já jsem se jen původně chtěl zeptat, proč by nemohl hráč sám rozhodnout, jestli bude stavět na jednorázovém nebo univerzálním stavebním místě,  ale teď už vím, že se zde rozumné odpovědi stejně nikdy nedočkám.

    Nikam neodbíhá, je tady celou dobu v kuse. Místo navážení se do ostatních zkus respektovat to, že se ti snaží poskytnout informace, které ty evidentně nemáš. Nejsou to žádné nesmysly, takže své reakce opravdu kroť.

    Už to tu padlo mnohokrát, že by si hráči rádi rozhodli, kde budou stavět, nebo aby bylo přidáno potvrzovací okno o zahájení výstavby. Takové návrhy již byly předány, v diskuzích k tomu bylo již řečeno mnoho a mnoho. Rozhodnutí pochopitelně závisí na producentském týmu.
  • Stenli72 (CZ1)Stenli72 (CZ1) Komentářů: 27

    Nechtěl jsem už sice reagovat na tyhle nesmysly, které zde píše black-.-angel, ale na tohle zareagovat opravdu musím.

    Na mojí farmě 18.4.2018 architekt krátce popoledni opravdu odešel a hodně pochybuji o tom, že u ostatních farmářů tam je celý den. A pokud ano, tak vůbec nechápu, proč z mé farmy pořád odbíhá?

    Je to smutné, když někdo nezvládá kritiku a místo toho, aby se nad sebou zamyslel, tak raději chce vyloučit kritizujícího z diskuse, protože na to má prostě "nějaké právo" ??????

  • HL Tukač (CZ1)HL Tukač (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    No je pravda, že to nové stavební místo je opravdu k ničemu. Chápu, že by na tom asi něco prodělali, ale tak ať to tam nedávaj vůbec. Když jsem  zjistil jak to funguje mě to akorát naštvalo. Kduž to náhodou mám to jentak použiju třeba na nějaký dům nebo tak, aby to jentak nepropadlo. Byl bych rád, kdyby to bylo ze hry odstraněno, místo těch stavebních žetonů by mohli být mnohem lepši odměny, které jsou aspoň užitečné.

    HL Tukač
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    stenli..forma kritiky může být různá,,mezi  hulvátstvím a debatou bývá velmi tenká hranice.A často určuje zda se lidé vyslechnou a domluví,nebo si daj po tlamě. 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 21.04.2018
    Kritika je forma umění. Do té opravdu nepatří ani urážky, ani osobní útoky a už vůbec ne dupání po argumentech oponenta. Občas by stálo za to seznámit se se slovy, která používáme. Někdy mají trochu jiný význam, než by jeden myslel. Kritika není někoho zastrašit ani urazit, ale pomoci mu najít, kde má rezervy a kde se může zlepšit.

    Jinak, pustit architekta a k tomu dát možnost kupovat stavební žetony za zlato, tomu říkám úlet. Zřejmě chtějí z architekta a z toho extra stavebního slotu vytřískat maximum za každou cenu.


  • Stenli72 (CZ1)Stenli72 (CZ1) Komentářů: 27

    Jsem rád, že jsi tohle napsal. Já si nejsem vědom toho, že bych někoho urážel. To, že o někom řeknu že je trol, když se tak chová, přece není urážka, ale pokud to bereš jako osobní útok, tak se za to omlouvám. A dupání po argumentech zde děláš především ty a black-.-angel a to je vážně důvod k zamyšlení.

    A teď už zde opravdu na další nesmysly nebudu reagovat a budu jen doufat, že se hra do budoucna změní k lepšímu a bude zde konečně něco na pochvalu. 


    Myslím si, že to Jednorázové stavební místo není špatný nápad, jen to chce dotáhnout do konce, aby to k něčemu bylo.

  • pidla (CZ1)pidla (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Velmi mě mrzí že za posledních 12 hodin sem tu byla nucena napsat další oznámení (tolik jsem skoro nenapsala za působení tady na fóru :smiley: )
    Měla jsem rozjetou stavbu za dolary už nějakou dobu, když se mi naplnil slot stavebními žetony a tak jsem zahájila výstavbu. Ouha, stavba se nezahájila, žetony zmizely a  najednou se nevylepšovalo vůbec nic.
    Jen jsem zjistila že zlato zmizelo, předpokládám že za urychlení stavby kterou jsem urychlit neplánovala.
Sign In to comment.