Domů Czech Technické problémy & bugy

Přihlášení do hry (návod)

Milí hráči,

níže naleznete návod, jak se úspěšně přihlásit do hry, i jak si poradit s nejčastějšími problémy při přihlášení.


Adresa hry


Doporučuji přihlašovat se výhradně přes oficiální herní stránky https://bigfarm.goodgamestudios.com/.

Hra je sice dostupná i skrze různé herní portály, tam však bývá často doprovázena nepříjemnými reklamami.


Přihlašovací stránka


  1. Úvodní stránka je automaticky nastavena na registraci nového účtu, jakmile však již máte účet zaregistrován, je třeba přepnout na záložku pro přihlášení  2. Dalším krokem je výběr správného serveru - to učiníte výběrem správné vlajky a následně serveru, kde jste svůj účet registrovali:   3. Pak už jen vyplníte správné přihlašovací údaje - že máte správně vyplněné jméno na správné zvoleném serveru, uvidíte potvrzením zelenou fajfkou, pak už jen zadáte heslo a vše potvrdíte tlačítkem přihlásit a jste ve hře: 


Nejčastější problémy s přihlášením


Na jakém serveru je účet registrován?


To je dost zásadní informace, kterou pro přihlášení potřebujete. Server zjistíte např. potvrzením registračního emailu.

Dále je server možné zjistit po přihlášení na fórum - za jménem hráče je označení, tj. např. (CZ 1) pro server Česká republika 1, (SK 1) pro Slovensko, (INT 1) pro Mezinárodní 1.


Zapomenuté heslo

Na přihlašovací stránce nastavte správně svůj server, zvolte záložku pro přihlášení a následně klikněte na "Zapomněl jsi heslo?"


Vyplňte svůj email, na který je herní účet registrován, a na něj bude zaslán odkaz, kde si budete moci nastavit nové heslo. Zkontrolujte případně spam a hromadné zprávy, pokud email nepřijde, kontaktujte přímo podporu hry.
Pro tuto možnost je nezbytné mít email pro hru registrovaný, jinak bude obtížné heslo obnovit.


Neustálé vyplňování přihlašovacích údajů

Z důvodu zvýšení zabezpečení herních účtů si váš prohlížeč bude pamatovat přihlašovací údaje pouze po omezenou dobu 30 dnů (pokud jste na přihlašovací stránce zvolili možnost uložení hesla), nebo dokud se z hry neodhlásíte kliknutím na tlačítko pro odhlášení:Po uplynulé lhůtě nebo po odhlášení je třeba vždy celý proces pro přihlášení zopakovat - tedy vybrat správný server i vypsat správné přihlašovací údaje.


Více hráčů na jednom počítači - problém se změnou účtu

Pokud vás na jednom počítači hraje více, nejprve je třeba první účet odhlásit pomocí kolonky v pravém horním rohu hry, čímž se smažou zapamatované přihlašovací údaje.

Pak by se měla běžně načíst přihlašovací stránka, pokud se tak nestane a hra se bude automaticky přihlašovat, bude třeba smazat cookies, návod je k dispozici zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/147606/mazani-cookies-a-historie-prohlizeni.

Tento problém nastává z důvodu uloženého hesla, pokud vás na počítači hraje více, je vhodné tuto volbu nezaškrtávat a hru ukončovat odhlášením ze hry, ne jen zavřením okna s hrou:


Zároveň nezapomeňte na podporu nahlásit, že vás z jednoho připojení hraje více, vyhnete se tak případným problémům se zablokováním účtu kvůli podezření na multiúčet, což je v rozporu se smluvními podmínkami společnosti. Bude třeba uvést herní přezdívky i celá jména, další podrobnosti vám sdělí podpora, může si také vyžádat kopie osobních dokladů.


Zablokovaný účet

Může se také stát, že máte správně nastavený server, správně vyplněné údaje a přesto se nedaří přihlásit - objeví se zpráva, že je účet zablokován. Tak se stalo pravděpodobně z důvodu porušení smluvních podmínek. Situaci dále řešte s týmem podpory, nejenže jsou jediní, kdo vám může dát vysvětlení, proč k blokaci došlo, ale také mohou váš účet odblokovat.

Podporu můžete kontaktovat vyplněním formuláře zde: http://support.goodgamestudios.com.


Účet od začátku

Není to sice chyba, ale hráči je tento problém zmiňován tak často, že považuji za vhodné ho sem zařadit.

V naprosté většině případů je na vině nedůsledné dodržování kroků pro přihlášení, tj. vždy se ujistěte, že jste na záložce pro přihlášení a že máte správně zvolený server. Pak se nemůžete ztratit :) Často totiž hráči omylem vytvoří nový účet, místo aby se přihlásili na svůj stávající, načež se domnívají, že je původní účet ztracen.

Jste si jisti, že vše vyplňujete správně a přesto váš účet neexistuje? Je také možné, že jste byli ve hře velmi dlouho neaktivní a váš účet byl zrušen. Na to vám dá odpověď opět jenom podpora.

black-.-angel @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.