Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 27.2.2018: Celosvětové mistrovství IV a změna cookies"

124»

Komentáře

  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Tak donedávna byl kačák něco jako kabelka od Louise Vuittona - poznávací znamení Big Farm smetánky, která je v těch nejzlatějších spolcích (nebo se tam apoň na chvíli ohřála), že "tohle je náš člověk". A najednou může dostat kačák i někdo, kdo není "členem klubu"! :-))) Nedivím se, že to některé štve, hehe.
    Ne, nemám pocit méněcennosti, jen mě snobové připadají strašně směšní a ještě víc mě baví, že jsem je objevila i tady ve hře, ne jen v reálném životě :-)))
    (P.S. to není narážka na mrzinku, ale na jiné, které jsem měla možnost ve hře potkat)

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 03.03.2018
    Ano, správně , do nedávna. Mezi tím ale do hry přibyly další spolkové nebo jiné významné soutěže,ve kterých také není zrovna snadné uspět nejlépe ze všech. Myslíš, že, je-li odměnou podle Tebe, do nedávna nejcennější odměna - kačák, tak je to špatně ? Že dobří hráči, kteří si ho zaslouží,  jsou jen ti, co dokáží vyhrát Soutěž spolků ?
    Nevím jestli patřím do Tvé skupiny vyvolených " snobů ", ale ať je to jak chce, já si to rozhodně nemyslím. Jako spolek jsme si kačáky vyhráli ve spolkovce a ve spolkové TP a rozhodně to nebyla brnkačka. A brnkačka není ani získat na jeho nákup potřebné mince, pokud je nekoupíš, ale to je jiná kapitola. 
    Měj si svůj názor, jako každý, ale neurážej prosím ostatní hráče.  Promiň, ale to snad není nutné.
    Post edited by Farmářka Alča (CZ1) on
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    ja som kačací výbeh dostala pri tej chybe, keď bola nejaká súťaž len na 10 minút- tuším, že to bola spolková Drina, ale neviem presne. dostala som aj včelín. v momente ako som ich dostala, som ich postavila a len som dúfala, že ich nebudú odoberať. a druhý kačací výbeh som dostala neviem kedy ani za čo, ale o kus neskôr.
    ad snobi: tí "snobi", ako ich voláš, nakupujú zlato za tvrdý keš. vďaka nim sú platení vývojári(hoci, podľa ich výkonu si často nezaslúžia ani minimálnu mzdu), a čo je najdôležitejšie- sú platené/kupované/udržiavané servery.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Milí hráči,

    raději bych vás ráda upozornila, že kalendář v mistrovství je momentálně neplatný (nastaly změny zejména u akce těžce pracujících). V toto chvíli berte tedy jako platný tento kalendář:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/172385/kalendar-udalosti.

    Kalendář v mistrovství bude opraven s příští aktualizací.

    black-.-angel
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Ano, správně , do nedávna. Mezi tím ale do hry přibyly další spolkové nebo jiné významné soutěže,ve kterých také není zrovna snadné uspět nejlépe ze všech. Myslíš, že, je-li odměnou podle Tebe, do nedávna nejcennější odměna - kačák, tak je to špatně ? Že dobří hráči, kteří si ho zaslouží,  jsou jen ti, co dokáží vyhrát Soutěž spolků ?
    Nevím jestli patřím do Tvé skupiny vyvolených " snobů ", ale ať je to jak chce, já si to rozhodně nemyslím. Jako spolek jsme si kačáky vyhráli ve spolkovce a ve spolkové TP a rozhodně to nebyla brnkačka. A brnkačka není ani získat na jeho nákup potřebné mince, pokud je nekoupíš, ale to je jiná kapitola. 
    Měj si svůj názor, jako každý, ale neurážej prosím ostatní hráče.  Promiň, ale to snad není nutné.
    Farmářka Alča (CZ1) Já si myslím přesný opak, než co píšeš - myslím si, že je dobře, že se dá kačák získat i jinde než ve spolkovce. Jen jsem si myslela, že to kromě spolkovky jde jen v mistrovství a teď jsi mě vyvedla z omylu, že to jde i ve spolkové TP. Což je taky dobře. A tím pádem můj příspěvek asi pozbývá smyslu.

    Dále - neměla jsem na mysli ani tebe ani Tvůj spolek - měla jsem na mysli ty hráče, co pořád putují z jednoho spolku ve zlaté lize do jiného spolku ve zlaté lize, jen aby dosáhli na co nejvíc odměn a když si náhodou chtějí odpočinout, tak občas slezou i do našeho spolku (který je na pomezí stříbrné a zlaté ligy) a pak nám arogantně zkritizují, jak podle nich (ne)hrajeme a před další spolkovkou se seberou a se zdviženým nosem odkráčejí zas do jednoho z těch jakože "lepších spolků". Tak to jsou místní snobové. Ne každý, kdo má kačák, je místní snob, ale zaručeně každý místní snob musí mít kačák :-).
    (P.S. kdyby to náhodou četla Lenka, tak ji na mysli nemám).
    Borgia (SK1) napsal(a):
    ja som kačací výbeh dostala pri tej chybe, keď bola nejaká súťaž len na 10 minút- tuším, že to bola spolková Drina, ale neviem presne. dostala som aj včelín. v momente ako som ich dostala, som ich postavila a len som dúfala, že ich nebudú odoberať. a druhý kačací výbeh som dostala neviem kedy ani za čo, ale o kus neskôr.
    ad snobi: tí "snobi", ako ich voláš, nakupujú zlato za tvrdý keš. vďaka nim sú platení vývojári(hoci, podľa ich výkonu si často nezaslúžia ani minimálnu mzdu), a čo je najdôležitejšie- sú platené/kupované/udržiavané servery.
    Já jsem nenapsala, že zlatící hráče považuju za snoby. Nepovažuju.

  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    neviete kedy dostaneme mince? 
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    neviete kedy dostaneme mince? 
    píšou ,že v pátek ....tedy zítra 

  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ok. ďakujem
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 16.03.2018
    možno to je tu správne,  to bodové upravenie asi bolo pre cz server. doteraz nedosiahli ani k 10 miestu a zrazu 4, sk bol vždy v 10 tke a teraz 15  miesto. Tak že tu je jedno vysvetlenie, čiže je to podvod o strany ggs, aj nemecky si polepšil zrazu.

    a tie mince čo dali prvý krát tak to bol výsmech - žobračenka.
    robia úpravy ale nie pre všetkých, ale pre dva servere.


    Poradie 1: Server Japonsko, 19 749 bodov
    Poradie 2: Server Nemecko, 19 398 bodov
    Poradie 3: Server Rusko, 16 382 bodov
    Poradie 4: Server Česká republika, 15 128 bodov

    zo dňa 4.12 : nemecko 8 slovensko 11 pl.14 cz.17
    zo dňa 10.1:sl.9,cz10,pl 15.
    zo dňa 1.2 :nem.5 sl.8 a cz11
    Post edited by drobec9 (SK1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Cože prosim? Úpravy pro dva servery? Jako pro nás a pro Němce? :flushed:

    Takže znovu - byly sloučeny dva německé servery a dva polské servery, takže např. vezmu žebříček z minulého mistrovství rovněž z druhého týdne:

      1.  31 838 - Japonsko
      2.  27 548 - Naszaklasa
      3.  27 014 - Německo
      4.  26 740 - Skandinávie
      5.  25 099 - Rusko
      6.  24 440 - jetztspielen.de
      7.  23 981 - Česká republika
    ...
    15.  22 714 - Polsko

    2. + 15. server se sloučily, Polsko bylo ale o tolik slabší, že NK stáhlo dolu, tudíž pod nás --> eliminací NK se CZ mohl posunout na 6. místo
    3. + 6. server se sloučily, vždy se jednalo o nejsilnější servery, logicky se po sloučení musí umístit před nás, nicméně tím odpadá jedna příčka --> CZ se tak automaticky posouvá na 5. pozici

    Když se podíváš teď na výsledky, rozdíl mezi 4. a 5. místem je minimální, takže naše umístění není nijak překvapivé.

    Historicky se naše servery pohybovaly na těchto místech:
    1. mistrovství (zvýhodnění velkých serverů):
    ČR - 10., 8., 9., 9., 6.
    SR - 19., ?., 19., 19., 19.
    2. mistrovství (zvýhodnění malých serverů)
    ČR - 15., 18., 15., 17.
    SR - 8., 11., 10., 11.
    3. mistrovství (body hráčů, kteří dosáhli alespoň 250 bodů, na počet aktivních hráčů)
    ČR - 10., 7., 11., 11.
    SR - 9., 11., 8., 8.
    4. mistrovství (body všech hráčů na serveru děleno počtem hráčů, kteří dosáhli alespoň 250 bodů)
    ČR - 4., 4.
    SR - 17., 15.

    Takže tvůj argument, že český server nikdy nedosáhl ani k 10. místu, je dost mimo. Výjimkou byl pouze druhý běh, který extrémně zvýhodňoval malé servery a tento systém byl nejvíce kritizován, nejaktivnější spolky odešly s almužnou.

    A že slovenský server byl vždy v desítce? Tam se umístil párkrát, výrazně častěji se umisťoval ve druhé desítce.

    Opravdu se nejedná o žádný podvod, ale jednoduše o vynaložené úsilí.
  • pepe (SK1)pepe (SK1) Komentářů: 19
    Ahojte,
    chcem sa spýtať ako si vysvetľujete taký prepad sk serveru po zmene systému výpočtu poradia serverov. Tých strieborných mincí sme dostávali málo, ale teraz je to už iba pár :(
    Ďakujem
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    pepe (SK1) napsal(a):
    Ahojte,
    chcem sa spýtať ako si vysvetľujete taký prepad sk serveru po zmene systému výpočtu poradia serverov. Tých strieborných mincí sme dostávali málo, ale teraz je to už iba pár :(
    Ďakujem
    Ahoj,

    Slovensko jednoduše nepatří k těm nejaktivnějším serverům. I když byl jeden běh mistrovství, který extrémně zvýhodňoval malé servery, což slovenský je, Slovensko se umístilo na pozicích 8., 11., 10. a 11. To už k nynějšímu 15. není zas tak daleko a to znovu podotýkám, že na té 8.-11. pozici bylo ve výhodě. Tudíž mi výsledky přijdou docela adekvátní.
  • pepe (SK1)pepe (SK1) Komentářů: 19
    black-.-angel napsal(a):
    pepe (SK1) napsal(a):
    Ahojte,
    chcem sa spýtať ako si vysvetľujete taký prepad sk serveru po zmene systému výpočtu poradia serverov. Tých strieborných mincí sme dostávali málo, ale teraz je to už iba pár :(
    Ďakujem
    Ahoj,

    Slovensko jednoduše nepatří k těm nejaktivnějším serverům. I když byl jeden běh mistrovství, který extrémně zvýhodňoval malé servery, což slovenský je, Slovensko se umístilo na pozicích 8., 11., 10. a 11. To už k nynějšímu 15. není zas tak daleko a to znovu podotýkám, že na té 8.-11. pozici bylo ve výhodě. Tudíž mi výsledky přijdou docela adekvátní.
    Ďakujem za rýchlu odpoveď. Každé majstrovstvá sa systém výpočtu mení, takže spravodlivosť je asi ťažké nájsť. A myslím, že ju nenašli ani teraz. Ani mi tak nevadí na akom mieste sme, ale hráme stále rovnako a mincí je menej a menej. Bolo by dobré sa zamyslieť, či je vhodné robiť takéto veľké rozdiely, či je to motivujúce pre aktívnych hráčov.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    jen pro informaci - kvůli velikonočním svátkům budou žebříčky a mince za poslední týden až příští úterý, nikoli tento pátek. Díky za pochopení.

    black-.-angel
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Dostala jsem za umístění v mistrovství 6ti hodinový bonus na zkrácení stavby, ale asi začal běžet hned po skončení mistrovství, takže než jsme se stihla přihlásit tak bylo po bonusu... to je normální a nebo chyba? Tedy čekala bych, že mi začne běžet 6 hodin od přihlášení a pokud v tu dobu něco stavím, tak mi propadne, ale když jsem se ani nepřihlásila, tak se promrhal jen tak zbůhdarma? To je hloupé, ne?
    Děkuji za odpověd. babi
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dostala jsem za umístění v mistrovství 6ti hodinový bonus na zkrácení stavby, ale asi začal běžet hned po skončení mistrovství, takže než jsme se stihla přihlásit tak bylo po bonusu... to je normální a nebo chyba? Tedy čekala bych, že mi začne běžet 6 hodin od přihlášení a pokud v tu dobu něco stavím, tak mi propadne, ale když jsem se ani nepřihlásila, tak se promrhal jen tak zbůhdarma? To je hloupé, ne?
    Děkuji za odpověd. babi
    Ne, je to normální a není v plánu to měnit. Bohužel.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Doufám, že vývojáři GGS také dostávají odměnu za svou práci jen, pokud se dostaví s hotovou prací včas, a když to přetáhnou, nedostanou nic. Bylo by to rozhodně fér, pokud tento přístup nutí ostatním, a mně teda nepřijde normální říct člověku: promiň, jdeš pozdě, odměna ti už propadla. Že ses pro ni nadřel? Zkus to příště znovu. Ale nezapomeň, odměnu si musíš vyzvednout v noci! Ráno už nebude. Chápu, že s tím nic nenaděláš, ale osobně tento přístup považuji za diskriminační, protože část lidí prostě uprostřed noci online být nemůže. A nic s tím nenadělají.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    dotaz dorazi ješte kolotoč mistrovstvi?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    dotaz dorazi ješte kolotoč mistrovstvi?
    Ahoj, v blízké době není plánován.
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 01.03.2019
    Sakra, to bylo ale rychlé mistrovství :D  Ale díky za zlaté květiny. A už znovu frčíme. Tentokrát snad bez problémů.
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Výsledky celosvětového mistrovství jsou docela zavádějící, asi by měl být také uveden počet hrajících a nebo průměr bodů na hráče.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    výsledky jsou v podstatě neměnné - tj. ČR blokuje 4. místo, zatím se podařilo Rusy porazit jen jednou, co pamatuji - spíše bych uvítal, aby do mailu s výsledky přišel osobní výsledek - hlavně s ohledem na možnou kontrolu připsaných bodů
Sign In to comment.