Domů Diskuzní koutek k oficiálním oznámením
MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Diskuze k "Aktualizace 27.2.2018: Celosvětové mistrovství IV a změna cookies"

black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
Milí hráči,

níže můžete diskutovat k obsahu další aktualizace. Tentokrát nás čekají změny v celosvětovém mistrovství, nová turnajová sezóna a změna v cookies.

Oficiální oznámení najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/174062/aktualizace-27-2-2018-celosvetove-mistrovstvi-iv-a-zmena-cookies.

váš BF tým

black-.-angel @ cs 1
«134

Komentáře

• Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Mám ve zprávách ještě nevyplněnou tu anketu... teď nastal ideální čas ji vyplnit.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    tých krabíc je mi ľúto. práve toto podľa mňa nie je žiadna megavýhoda, akurát nemusím furt ísť predávať veci, keď chytro zbieram(zbierala som) žetóny na zverokruh. to točenie tam je nekonečné v tom kolese šťastia, tak mi bola každá sekunda drahocenná, aby som nazbierala všetky potvory.
    Borgia SK1 ... Borgia CZ1

• sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 270
    upraveno 26.02.2018
    no tak furt je to super akce o tom žádná  :) ano na ty bedny sem si ted taky chtěla našetřit,no holt změním strategii a budu šetřit na něco jinýho :-) 

• henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 279
    jak lze získat draka za zlato ? nejsem malé dítě ,je to spíš naopak  ,ale neni dobré hru pořád měnit a myslíš ,že GGS je v pořádku ?  prostě dali nějaké podmínky my s nima hrajeme a když zjistí ,že jsme si nedej bože přilepšili  tak honem změna ,prostě se mi to nelíbí ....na draka kašlu ,určo bez něj vyžiju 
    henriette @ cs 1
  • black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
    Sákryš a já si tak pracně šetřil na draka a teď skutek utek - skvělé...  :cry:
    Mimochodem "spolkovky" jsou nám předhazovány jako velmi důležitá část hry a najednou je to jinak, směšný...
    Páni programátoři opět zaspali, jako u počátku prodeje ryb, no aspoň ušetřím fůru času (nehraním celosvětového mistr.), za to palec nahoru.  :lol:
    Asi jsi to vůbec nepochopil... kdyby draci ve hře takto zůstali, nezvětšovala by se tak ještě víc propast mezi top spolky a ostatními? Právě proto, že je spolkovka (zejména pro GGS z důvodu výdělků) důležitá, tato možnost ve hře nemohla zůstat neomezeně. Firma potřebuje, aby událost hrálo co nejvíce hráčů a spolků a ne jen aby koukali, jak ostatní nemají nikdy šanci dohnat, protože mají tunu draků, tak jim nezbývá než se na událost vykašlat. Nějaké řešení muselo přijít - lépe dříve než později. Nejlépe samozřejmě kdyby limit byl nastaven od začátku, to se ovšem nestalo a do minulosti už se nevrátíme. Tak je fajn aspoň zavést opatření do budoucna.

Programátoři rozhodně nezaspali, jen se producenti hry snaží napravit přešlapy týmu předchozího (ano, i toho, který stál za tak nešťastným nastavením mořského rybolovu). Pokud začne nad hrou více přemýšlet, je to podle mě jedině dobře :+1:

black-.-angel @ cs 1
  • black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
    Protože tak teď bylo rozhodnuto, nastavit limit není tak rychlá záležitost, proto byla zvoleno toto řešení.

black-.-angel @ cs 1
    black-.-angel napsal(a):
    Protože tak teď bylo rozhodnuto, nastavit limit není tak rychlá záležitost, proto byla zvoleno toto řešení.
    Chtěli nápady na rybolov  ,zdali tam má jukat žralok či co .Ted se nám nelíbí ,že obchod předělali ,tady zpětná vazba nefunguje ?

henriette @ cs 1
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 315
    Ja si na draka poctive setrila,a po skonceni mistrovstvi mi chybelo cca 200 minci.Pak jsem je ale nastesti vytocila v kole stesti a mam jej.Nemyslim si,ze by bylo zavratne mnozstvi z cele akce,a to jsem byla v top 20,ale prave v kole stesti,kde se dalo pak za hodne penez vytocit potrebna mnozstvi minci na dane dekorky.Kazdeho vec,ta moznost tu byla,ale je i lito tech,co na ne setrily a maji smolika....a malem jem ho mela i ja.

A souhlasim,ty bedny na zvetseni skladu ohli nechat,trebas omezene...
    helimajda
    Takže  je nutné nové hračky okamžitě zakoupit za zlatky  potom už nebudou :smiley: nebo jim už žádnou zlatku nevěnuju a můžou měnit hru jak se jim zlíbí :smiley:
    henriette @ cs 1
Sign In to comment.