Domů Otázky ke hře Oficiální návody

Psí bouda (pouze pro čtení)

Pes je nejlepší přítel člověka a pro farmáře to platí dvojnásob! Bude vás totiž denně doprovázet při činnostech na farmě, bude vašim farmám zvedat spokojenost, pomůže vám získávat body zkušeností a také vám může přinést poklad :)


 Oficiální oznámení najdete ZDE.

 Dotazy můžete pokládat ZDE.

black-.-angel @ cs 1

Komentáře

 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  upraveno 22.02.2018
  Úvodní úkoly

  V 7. levelu dostaneš na hlavní farmě sérii úkolů, které tě provedou fungováním psí boudy:

  1. úkol: Postav psí boudu  Psí boudu najdeš ve stavební nabídce na kartě speciální budovy:

      


  2. úkol: Pojmenuj psa  První pojmenování je zdarma, případná další změna jména stojí 2 000 zlatých, tak vybírej pečlivě :) Jméno psa budeš vídat každý den ty i kdokoli, kdo se přijde na tvou farmu podívat.


  3. úkol: Nakrm psa a otevři jeho nabídku  Jak nakrmíš psa?

  Jakmile bude mít pes hlad, objeví se nad jeho boudou vykřičník. Kliknutím na něj ho nakrmíš, nakrmený vydrží osm hodin. Po dobu, kdy je nakrmený, přidává tvé farmě body spokojenosti podobně jako dekorace. Když ale hladoví, bonus ti žádný nepřináší.  Jak dlouho ještě bude nakrmený, zjistíš podržením myši nad boudou, vidíš také, jakou spokojenost ti po tuto dobu přidává:
  Nabídka stavu psa

  Když je pes nakrmen, můžeš kliknout na jeho boudu a v kruhové nabídce vybrat stav psa, tím splníš druhou část úkolu.  Otevře se ti hlavní nabídka psí boudy:  Dole vidíš triky, které může tvůj pes předvádět. Jejich dostupnost závisí na úrovni boudy. Pokud je u triku modrá hvězdička, ten den jsi ještě trik neprovedl a kliknutím na něj jeho provedením získáš body zkušenosti. Každý trik můžeš za zkušenost vykonávat jednou za den, ale se psem si samozřejmě můžeš hrát kdykoli :) Toto je po přidávání spokojenosti nejdůležitější prvek psí boudy, tak se na svého mazlíčka nezapomeň každý den podívat a trochu mu protáhnout nožičky :)

  V pravé části pak vidíš informace o psovi, jeho stáří, body spokojenosti i stav nakrmení, zároveň zde máš již zmíněnou možnost psa přejmenovat a změnit jeho barvu, to uděláš kliknutím na modré tlačítko se štětcem:  Základní zlatá barva je pro všechny hráče přednastavena a je zdarma, případná změna barvy na jinou stojí 5 200 zlatých. Celkem je na výběr ze tří dalších barev. Po koupi barva zůstává a mezi všemi zakoupenými barvami lze libovolně přepínat.


  4. úkol: Vylepši psí boudu  Sérií úkolů uzavřeš vylepšením boudy skrze kruhovou nabídku na 2. úroveň. Každá další úroveň ti dá více spokojenosti, budeš moci provádět více triků a na vyšších úrovních budeš dostávat také malé dárky. Bližší informace k vyšším úrovním viz dále.
  Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

  black-.-angel @ cs 1
 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  Vylepšení psí boudy

  Psí boudu lze na každé farmě vylepšit až do 10. úrovně, na všech farmách má stejný efekt, pouze se liší level dostupnosti a cena za pořízení. Na hlavní farmě lze psí boudu postavit od 7. levelu, na gurmánské od 25., na květinové od 35.

  Ceny vylepšení  Budete-li někdo mít chybějící informace k cenám, ráda je uvítám v soukromé poště.


  Spokojenost

  Každá další úroveň přidává vyšší spokojenost, pro všechny farmy platí tytéž hodnoty:
  Triky

  Na každé úrovni se pes naučí jeden nový animovaný trik, s přibývající úrovní také budou dávat triky více bodů zkušeností:  Pokud popisky triků sleduješ bedlivě, nemohla ti uniknout důležitá informace - od páté úrovně nosí pes dárky.


  Odměny

  Od 5. do 10. úrovně boudy pes nosí náhodně každé 4 hodiny různé odměny (ne, nehromadí se ;)).

  Jakmile ji přinese, nad boudou se zobrazí ikona pytle:  Množství v odměně závisí na úrovni psí boudy. Produkty nosí dle toho, na které farmě je bouda postavena. Jak je vidět z tabulky níže, odměny vůbec nejsou k zahození a investovat do vylepšení se tedy docela vyplatí:  Budete-li někdo mít chybějící informace o dalších úrovních, ráda je uvítám v soukromé poště.

  black-.-angel @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.