Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Snížení úrovně dobrodruha

felisnigra (CZ1)felisnigra (CZ1) Komentářů: 1
upraveno 04.02.2018 v Technické problémy & bugy
Ahoj,

vylepšili jsme dobrodruhův člun na úroveň 2 a po několika dnech se opět vrátil na úroveň 1. Problém nahlášen a odpověď: nemáme zatím řešení. 

Máte někdo podobný problém?

Díky, Lenka

edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel on

Komentáře

• Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Pokud jste člun neopravovali dost a dosáhl stavu poškození 100%, automaticky se rozpadne a úroveň tak o 1 klesne. To je důvod, proč jsme se u nás ve spolku rozhodli člun zatím nevylepšovat (krom pastviny jediná budova, co nám straší na 1. úrovni, a na pastvině už se skládáme na 2.), máme obavy, že bychom opravy dlouhodobě nemuseli zvládat a odměny na 1. úrovni dobrodruha nám zatím stačí.
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
  • black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
    felisnigra (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

vylepšili jsme dobrodruhův člun na úroveň 2 a po několika dnech se opět vrátil na úroveň 1. Problém nahlášen a odpověď: nemáme zatím řešení. 

Díky, Lenka
    Ahoj, bohužel už se to několikrát stalo, že se vylepšení "nezapočítalo" a úroveň se vrátila na nižší.

Jedna možnost je neopravování, jak píše Mineas, pokud vám ale z podpory napsali, že je problém nahlášen a nemají řešení, pak se právě jedná o chybu. Stalo se to už mnoha spolkům, pokud se nepletu, zatím vždy pouze u dobroduha, u žádné jiné vesnické budovy. Nicméně někdo jiný než podpora toto nevyřeší.

black-.-angel @ cs 1
  • lipo1 (CZ1)lipo1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    chtěl jsem zvýšit úroveň člunu, po splnění dodávek se začalo stavět na úroveň 2, ale po skončení časomíry se člun na 2. úroveň nezvýšil. Chci se zeptat jest-li jsem udělal někde chybu. Děkuji za odpověď
    lipo1 @ cs 1
  • black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
    lipo1 (CZ1) napsal(a):
    chtěl jsem zvýšit úroveň člunu, po splnění dodávek se začalo stavět na úroveň 2, ale po skončení časomíry se člun na 2. úroveň nezvýšil. Chci se zeptat jest-li jsem udělal někde chybu. Děkuji za odpověď
    Ahoj, obrať se prosím na podporu.

black-.-angel @ cs 1
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Takže pořád je dobrodruh na 1. úrovni,hlavně,že v tabulce vylepšení jsou zaznamenány výsledky prvních tří nejaktivnějších hráčů,kteří se podíleli na vylepšení na druhou úroveň.To abych si u všeho vedl poznámky, na které máme co úrovni a každej den to kontroloval,abych zjistil o co nás GGS okradlo !!!!! Jo ale můžu si stěžovat na Džibutské podpoře nebo zkusit třeba Svahilskou...že?
    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    Takže pořád je dobrodruh na 1. úrovni,hlavně,že v tabulce vylepšení jsou zaznamenány výsledky prvních tří nejaktivnějších hráčů,kteří se podíleli na vylepšení na druhou úroveň.To abych si u všeho vedl poznámky, na které máme co úrovni a každej den to kontroloval,abych zjistil o co nás GGS okradlo !!!!! Jo ale můžu si stěžovat na Džibutské podpoře nebo zkusit třeba Svahilskou...že?
    Ahoj, pokud nedošlo ke snížení úrovně z důvodu neopravování člunu, kontaktuj prosím podporu.

black-.-angel @ cs 1
  • MIELEN (SK1)MIELEN (SK1) Komentářů: 62
    Dobrý deň,

vylepšili sme mólo na úroveň číslo 2, ale ho stále máme aj po vylepšení na úrovni 1. Ide o nejakú chybu alebo to tak má byť?

Dopredu ďakujem.
    MIELEN @ sk 1
    MIELEN (SK1) napsal(a):
    Dobrý deň,

vylepšili sme mólo na úroveň číslo 2, ale ho stále máme aj po vylepšení na úrovni 1. Ide o nejakú chybu alebo to tak má byť?

Dopredu ďakujem.
    Ahoj, kontaktuje prosím podporu.

black-.-angel @ cs 1
  • felisnigra (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,

Díky, Lenka

edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)

Ano, tento problém máme také.
    Vyřešili jsme to po přečtení ostatních příspěvků v této diskuzi tak, že prostě dobrodruha neděláme.
    Jednak, náš spolek může mít 9 členů, ale jsme v něm jen 3, z toho jedna členka aktivní jen jednou za 24 hodin na půl hodiny, teda sami dva to prostě neutáhnem a jednak, pokud stejnak zase úroveň dobrodruha spadne, pak je to jen zbytečně vyhozenej těžce získávanej materiál.
    Tedy ... dobrodruh si může škubnout zadní levou ... ;-)
  • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Pokud jste člun neopravovali dost a dosáhl stavu poškození 100%, automaticky se rozpadne a úroveň tak o 1 klesne. To je důvod, proč jsme se u nás ve spolku rozhodli člun zatím nevylepšovat (krom pastviny jediná budova, co nám straší na 1. úrovni, a na pastvině už se skládáme na 2.), máme obavy, že bychom opravy dlouhodobě nemuseli zvládat a odměny na 1. úrovni dobrodruha nám zatím stačí.
    Nechápu, že má někdo problém opravit člun. Jakoukoliv úroveň zvládnu opravit i sám. Samozřejmě se musí vylepšovat i továrny. Pokut neopravují alespoň 3, tak i sklad. Ale 1 a 2 chce jen lana, pryskyřici, hřebíky a remízky. A to naplním s jakoukoliv úrovní továren a skladu. Dobrodruh i na 1 vozí deně víc dárků, než je z celé spolkovky, výzvy, nebo sila, když je vždy opraven na nuly. Na 9 plně opraven 2X deně 48 dárků. Ale,když nezvládnete zcela opravit, tak raději doplňujte a vylepšujte továrny.
  • Candy78 (CZ1)Candy78 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Ahoj, mohl bys mi poradit, v našem Spolku AREKIPA jsme si postavily Dobrodruhuv člun na 2 úroven a za dvě hodiny na to byl zpátky na 1 úrovni, psala jsem na podporu už je to 10 dní, ale žádná změna. Pořád máme 1. úroven Dobrodruhův člnu. Zatím žádná změna nenastala a ani odpovědˇ nepřišla. Pročítala jsem forum, a tento problém mám víc lidí, ale nevim jestli mě zaregistrovaly, že mám taky tento prolém. Chtěla bych zpátky Dobrodruhuv člun 2 úrovně, trvalo nám dlouho než jsme ho postavily.  Co bym měla ješte udělat, aby dostala náš člun zpět? zdraví Candy78
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,685
    Candy78 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mohl bys mi poradit, v našem Spolku AREKIPA jsme si postavily Dobrodruhuv člun na 2 úroven a za dvě hodiny na to byl zpátky na 1 úrovni, psala jsem na podporu už je to 10 dní, ale žádná změna. Pořád máme 1. úroven Dobrodruhův člnu. Zatím žádná změna nenastala a ani odpovědˇ nepřišla. Pročítala jsem forum, a tento problém mám víc lidí, ale nevim jestli mě zaregistrovaly, že mám taky tento prolém. Chtěla bych zpátky Dobrodruhuv člun 2 úrovně, trvalo nám dlouho než jsme ho postavily.  Co bym měla ješte udělat, aby dostala náš člun zpět? zdraví Candy78
    Ahoj
    Pokud jste molo (člun) vylepšili na 2. úroveň a zároveň loď i opravovali, když připlula k molu nezbývá nic jiného než napsat na podporu. Odpovědi posílají, někdy ale spadnou do hromadných nebo do spamu. Tak si projdi všechno v emailu. Pokud nic není napiš znovu.

Jestli jste jen vylepšili lvl mola ale člun vůbec neopravovali, lvl klesne zpět.
    pexi @ cs 1
Sign In to comment.