Domů Czech Otázky ke hře

Turnajová sezóna

26

Komentáře

  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 17.04.2015
    Mám dotaz.Nikde jsem to nenašel,tak se ptám.Při soutěžích u koní se mi již několikrát stalo,že mi zmizelo pár bodů.Třeba včera jsem měl 466 a ráno koukám a o 4 body méně.Nevidím ale nikde,že by se mělo něco v noci odečíst.Nevíte tedy jak to je?Díky.

    Ahoj, pouze v bronzové lize hráči body pouze získávají. Od stříbra dál přicházíme o body při prohře, kdykoliv nás někdo jiný vyzve. Ve stříbrné se odečítá 1 bod, ve zlaté 2, v platinové 3 a v diamantové 4.
    Více viz. návod.
    Máš to i přímo v popisku u jednotlivých lig, pro ilustraci obrázek ze zlaté:
    E4vMz.png
  • KrtečekRadeček (CZ1)KrtečekRadeček (CZ1) CZ1 Komentářů: 39
    upraveno 17.04.2015
    Díky za radu.Ani jsem si toho nevšiml.Díky.
  • sharkmann (CZ1)sharkmann (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 25.04.2015
    je soutěž náhoda nebo není ?
    kolikrát se mi stane že s koněm na levelu 30 vyhraju nad koněm level 60 nebo naopak prohraju s koněm na lvl 20
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 25.04.2015
    Je to náhoda. Proto je tam taky vždycky vyčíslena pravděpodobnost, s jakou jsi měl/a vyhrát.
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 15.05.2015
    Hele, osobně si myslím, že šance je asi 0,000000000000000000000000001 % :o

    Tenhle koník měl asi podobnou šanci :D Docela nechápu, jak se objevil v platinové lize, ale co už. Tady se pomalu netřeba divit ničemu :D

    347h1dz.jpg
  • Ulrik (CZ1)Ulrik (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 15.05.2015
    Mě spíš štve (mám chuť napsat jadrnější výraz), že jak jsem se dostal do platinové ligy, prohrávám skoro všechno. Když mám vyrovnanou nebo malou šanci, tak to mrzí, ale beru to. Ale když prohraju 4 závody z pěti, kde mám šanci kolem 80%, tak mi to vezme chuť účastnit se další sezóny.
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 15.05.2015
    ...to je klasika, já se těmhle situacím jen směju... když si člověk uvědomí, O CO vlastně hraje, tak je to poněkud fraška... :)

    ...když už nic, tak kdyby z toho zasmoleného ranče alespoň hnůj padal, tak jako z vepřínů a kravínů... ale tyhle koně zřejmě jisté přirozené potřeby nemají :D:D:D
  • xaverov (CZ1)xaverov (CZ1) Komentářů: 12
    upraveno 16.05.2015
    Ahoj, ten kun s nulovou hodnotou ma velmi jednoduche vysvetleni, taky se mi to stalo. Kun ve vycviku nemuze zavodit. Takze kdyz ho mate na cvicisti a zapomenete na to a jenom odbouchnete, ze chcete zavodit, vezme pocitac toho nejblizsiho mozneho kone. V tomhle pripade mel hrac pouze dva kone, jednoho, se kterym se dostal do platinove ligy, ale prave behal nekde na draze, a druheho, ktereho jenom koupil, ale zatim s nim vubec nic nedelal. Ja normalne zavodim s konem lvl 52, ale uz jsem projela par zavodu, protoze mi nedoslo, ze misto nej bezi kun lvl 25.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.05.2015
    xaverov napsal: »
    Ahoj, ten kun s nulovou hodnotou ma velmi jednoduche vysvetleni, taky se mi to stalo. Kun ve vycviku nemuze zavodit. Takze kdyz ho mate na cvicisti a zapomenete na to a jenom odbouchnete, ze chcete zavodit, vezme pocitac toho nejblizsiho mozneho kone. V tomhle pripade mel hrac pouze dva kone, jednoho, se kterym se dostal do platinove ligy, ale prave behal nekde na draze, a druheho, ktereho jenom koupil, ale zatim s nim vubec nic nedelal. Ja normalne zavodim s konem lvl 52, ale uz jsem projela par zavodu, protoze mi nedoslo, ze misto nej bezi kun lvl 25.

    No... ne tak docela :) Když takhle vidíš koně s nulovou chovnou hodnotou, pro daného hráče je to "příchozí výzva", tam nezáleží, zda kůň trénuje nebo spí ve stáji :) Spíš se to může stát po šlechtění, kdy dočasný nejlepší kůň zmizí a další prostě může být jen koupený s nulovou hodnotou. Samozřejmě pravděpodnost, že by se nevytrénovaný kůň dostal někam daleko, je prakticky nulová :)
  • Ulrik (CZ1)Ulrik (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 16.05.2015
    Jak dlouá je pauza do příští sezóny?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.05.2015
    Ulrik2 napsal: »
    Jak dlouá je pauza do příští sezóny?

    To nikdo nevíme :) Minule to bylo 13 dní.
  • Ulrik (CZ1)Ulrik (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 16.05.2015
    Aha, myslel jsem, že je to nějak pevně daný :p
  • kkvetinkakkvetinka Komentářů: 50
    upraveno 17.05.2015
    Na ceduli mi svítí, že přestávka mezi sezónami potrvá ještě 5 dní.
  • Ulrik (CZ1)Ulrik (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 17.05.2015
    Jo, jo, všiml jsem si. Taky mi to nabídlo nějaké profilové obrázky za umístění, ale jeden horší než druhý.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.05.2015
    Ulrik2 napsal: »
    Jo, jo, všiml jsem si. Taky mi to nabídlo nějaké profilové obrázky za umístění, ale jeden horší než druhý.

    To souhlas :D Navíc jako ženská tam je jedna, takže to si člověk moc nevybere. Takže teď momentálně jsem ta parádnice ve slamáku :D Myslím, že tam brzy vrátím to platinové nic z předchozí sezóny. Doufám, že v té příští budou avatary lepší... ono.. to není zas tak těžkým úkolem koneckonců :D
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 17.05.2015
    ahojte. akurát idem písať, že čo nám to dali za strašne ksichty ako odmeny. :D v minulej sezóne, to boli aspoň celkom pekné kamene, alebo ako to nazvať.
    tak tiež dúfam, že nám dajú na budúce niečo lepšie. :D
  • romko3romko3 Komentářů: 4
    upraveno 22.05.2015
    Otázka.
    Ako je možné , že niekto začne hrať a v momente má temer 200 bodov do rebríčka
    a to bez zlatiek?
    otázka na dostihy
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 22.05.2015
    Záleží, kde skončil v minulé sezóně.

    A přestaň prosím toto vlákno zahlcovat opakováním stejné otázky dokola.
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 22.05.2015
    Asi jsem zlobil, přišly mi dvě zprávy při zahájení sezóny. V první bylo, že za svých 1043 bodů z minulé sezóny jsem v bronzové dvojce a v druhé že jsem za svých 1043 bodů z minulé sezóny v broznové pětce a taky mě podle toho šoupli až na dno. Ach jo.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.05.2015
    Kajula5 napsal: »
    Asi jsem zlobil, přišly mi dvě zprávy při zahájení sezóny. V první bylo, že za svých 1043 bodů z minulé sezóny jsem v bronzové dvojce a v druhé že jsem za svých 1043 bodů z minulé sezóny v broznové pětce a taky mě podle toho šoupli až na dno. Ach jo.

    Tento problém byl i minulou sezónu, taky jsem na www byla šoupnuta až mezi spodinu :D Doporučuju řešit přes podporu, jako chybu jsme to hlásili, ale očividně nebyla vyřešena.

    Dle bodů, co jsi nasbíral v minulé sezóně, tomu tvé nynější zařazení odpovídá?
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 23.05.2015
    Tento problém byl i minulou sezónu, taky jsem na www byla šoupnuta až mezi spodinu :D Doporučuju řešit přes podporu, jako chybu jsme to hlásili, ale očividně nebyla vyřešena.

    Dle bodů, co jsi nasbíral v minulé sezóně, tomu tvé nynější zařazení odpovídá?

    Moje současné zařazení už skoro odpovídá tomu, kde jsem měl být, protože jsem se tam dosoutěžil. Zařazený jsem byl až na dno. Je mi to ale jedno, dál než do platiny se nedohrabu a tam snad dolezu, tak podporu nechám spinkat na vavřínech. Jen byh rád vyzval toho tvého Neřáda, nebo jak se teď jmenuje a tak na mě někde počkej. :D:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.05.2015
    Kajula5 napsal: »
    Moje současné zařazení už skoro odpovídá tomu, kde jsem měl být, protože jsem se tam dosoutěžil. Zařazený jsem byl až na dno. Je mi to ale jedno, dál než do platiny se nedohrabu a tam snad dolezu, tak podporu nechám spinkat na vavřínech. Jen byh rád vyzval toho tvého Neřáda, nebo jak se teď jmenuje a tak na mě někde počkej. :D:D

    No dovol, jmenuje se Padavka :D

    Taky jsem to u sebe nehlásila, nepovažuju to za podstatné, když vím, žě dál než do platky se nedostanu.

    Takže Neřád, jo? Jen počkej...
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 23.05.2015
    No dovol, jmenuje se Padavka :D

    Taky jsem to u sebe nehlásila, nepovažuju to za podstatné, když vím, žě dál než do platky se nedostanu.

    Takže Neřád, jo? Jen počkej...

    Bojím, bojím :D:D

    Snad už ale budu mít Lotranda, je to na spadnutí.
  • mamuse (CZ1)mamuse (CZ1) Komentářů: 38
    upraveno 23.05.2015
    Ahojky,chtěla jsem se zeptat,zda je normální,když mám koně úroven 53 a stále se mi nabízí koně s úrovní 80 i více,s kterými opravdu nemám šanci vyhrát.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 23.05.2015
    mamuse2 napsal: »
    Ahojky,chtěla jsem se zeptat,zda je normální,když mám koně úroven 53 a stále se mi nabízí koně s úrovní 80 i více,s kterými opravdu nemám šanci vyhrát.

    Mám koně s chovnou hodnotou 15 :D a dostávám soupeře přes 50. Neřeším.;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.05.2015
    mamuse2 napsal: »
    Ahojky,chtěla jsem se zeptat,zda je normální,když mám koně úroven 53 a stále se mi nabízí koně s úrovní 80 i více,s kterými opravdu nemám šanci vyhrát.

    Ano, nelosují se k sobě koně na základě chovné hodnoty, ale dle získaných bodů do žebříčku daného hráče tak, aby byl co nejblíže tvému množství nasbíraných bodů.
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 30.05.2015
    preco mi namiesto kona - 80 level sutazi kon ktory je na 45 leveli? este ho aj zrovna trenujem toho 45koveho. naco mam v turnajovej priprave zaškrtnuteho lepsieho kona, ked mi superi vyzyvaju toho slabšieho. takto je cela moja námaha na ostrove na nič. toto neschopaci z BF teda riadne prehnali
    Post edited by sylvia140178 (SK1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.05.2015
    Pokud hráči vyzývají jiného koně, než jakého máš zaškrtnutého, doporučuji opatřit screeny a zaslat na podporu.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 30.05.2015
    ahoj. skontroluj si či náhodou nemáš kvačku na automatickom výbere koní.
  • Ulrik (CZ1)Ulrik (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 09.06.2015
    Si dělaj prču... Po třetí za sebou, našetřenejch 100 kanystrů... 5x šance na výhru přes 75% a všechno prohraný, zbývající 3 běhy šance 30 - 45 % a tam se pravděpodobnost naplní... Začínají mě ty koňský turnaje štvát...
Sign In to comment.