Domů Czech Technické problémy & bugy

Kolo štěstí - nepřičtení žetonu při příjezdu [NENÍ CHYBA]

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Problémy, potíže, chyby ve hře.

Komentáře

  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    Po aktualizaci k čínskému novému roku přijelo kolo štěstí, ale nepřičetl se mi žeton.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    tojejedno (CZ1) napsal(a):
    Po aktualizaci k čínskému novému roku přijelo kolo štěstí, ale nepřičetl se mi žeton.
    Toho jsem si všimla už tak týden zpět, kdy mi žeton vypadl od maníka na trhu, ale přičetl se až při dalším příjezdu kola (spolu s tím jedním "klasickým"). Díky za pozorování.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Též se mi nepřičetl žeton. Ani na CZ, ani na SK.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Zdravím,

    konečně jsem zjistila jak je to s těmi žetony. 

    Takže od nové aktualizace již nebudou k dispozici žetony zdarma při každém započetí události. Bohužel, tuto informaci jsme dříve neměli. 
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    Uznávám, že je teď spousta jiných možností, jak je zdarma získat (koně, akce s balením plodin...), ale stejně je to opruz. Škoda, no.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.02.2016
    Ach jo, tohle mě vážně vytáčí, něco nenápadně změnit v neprospěch hráče a pak doufat, že si toho snad nevšimnou...

    Nicméně to, že se žeton z obchodníka na trhu započte až při dalším příjezdu kola štěstí, asi správně nebude. Resp. jakýkoli žeton, ani žeton z truhly se mi nenačetl.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Tak to je na tom GGS už vážně tak špatně, že nemůže věnovat hráčům jedno zatočení kolem zdarma. Jak ubohé.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    tojejedno (CZ1) napsal(a):
    Uznávám, že je teď spousta jiných možností, jak je zdarma získat (koně, akce s balením plodin...), ale stejně je to opruz. Škoda, no.
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Tak to je na tom GGS už vážně tak špatně, že nemůže věnovat hráčům jedno zatočení kolem zdarma. Jak ubohé.
    Bohužel přesné důvody neznáme. Nemyslím si, že jsme na tom tak špatně. 
    black-.-angel napsal(a):
    Ach jo, tohle mě vážně vytáčí, něco nenápadně změnit v neprospěch hráče a pak doufat, že si toho snad nevšimnou...

    Nicméně to, že se žeton z obchodníka na trhu započte až při dalším příjezdu kola štěstí, asi správně nebude. Resp. jakýkoli žeton, ani žeton z truhly se mi nenačetl.
    Ano, to je nahlášené :). Bohužel zatím nemáme další informace.

    Tady byl spíš problém v komunikaci, do oddělení se tato informace dostala, bohužel ne pak už k jednotlivým CM, takže tým jako takový nic netajil. 
  • peta21 (SK1)peta21 (SK1) Komentářů: 4
    uz druhykrat mi koleso stastia nedalo zeton,ktory dava vzdy ked pride...ja si ho musim kupovat za zlatky...
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    uz je to zrušenééé.. zadarmo darovanie.. niekde tu hore už moderator písal..
    vieš firma chce aby sme velmi vela nezbohatli
Tato diskuze je zavřená.