Domů Czech Otázky ke hře

Prime nákupy

SystemSystem Komentářů: 106,969
upraveno 27.03.2018 v Otázky ke hře
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 27.03.2018

    Ve hře si nemohu vybrat žádné dárky v PRIME NÁKUPY
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • mona 12 (CZ1)mona 12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 645
    upraveno 18.02.2014
    Dobrý den, Mám podobný dotaz jako Huhouš, kolikrát si lze z Prime nákupy vybrat odměny ? Po utracení prvních 45 000 zlatých jsem si je vybrala v pohodě, ale další výběr už není možný, je to nastavené pouze na 1x 45 000 zlatých ? Děkuji za odpověď :)
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 18.02.2014
    mona 12 napsal: »
    Dobrý den, Mám podobný dotaz jako Huhouš, kolikrát si lze z Prime nákupy vybrat odměny ? Po utracení prvních 45 000 zlatých jsem si je vybrala v pohodě, ale další výběr už není možný, je to nastavené pouze na 1x 45 000 zlatých ? Děkuji za odpověď :)

    Ahoj, pokud jsi již vybrala všechny odměny - máš splněno a další odměny nedostaneš - je to tak nastavené (alespoň si to dle rekcí myslím, v pondělí se zeptám)
  • mona 12 (CZ1)mona 12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 645
    upraveno 18.02.2014
    Děkuji za odpověď Hanko :)
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 18.02.2014
    hanah napsal: »
    Ahoj, pokud jsi již vybrala všechny odměny - máš splněno a další odměny nedostaneš - je to tak nastavené (alespoň si to dle rekcí myslím, v pondělí se zeptám)
    Ano, je to tak, jak říkáš. Prostě jako ukončená akce, kde se už cíle dosáhlo.
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    ahojte, kam sa podeli modré taštičky, ktoré ak sme kúpili niečo za určitý počet zlatiek, dávali niečo?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    beba1 (SK1) napsal(a):
    ahojte, kam sa podeli modré taštičky, ktoré ak sme kúpili niečo za určitý počet zlatiek, dávali niečo?
    Ahoj, už jsem se na to ptala, neměly by bát zrušeny, pouze dočasně nejsou.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, tak mám informace, že další prime nákupy jsou už naplánovány.
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Co se stane, když člověk v Prime nákupech dostane např. ostrovní dolary nebo ostrovní hnojivo přestože ostrovní farma zrovna neběží? Zůstanou na příště, nebo se hned přepočítají na mušle, nebo se ztratí?
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    Co se stane, když člověk v Prime nákupech dostane např. ostrovní dolary nebo ostrovní hnojivo přestože ostrovní farma zrovna neběží? Zůstanou na příště, nebo se hned přepočítají na mušle, nebo se ztratí?
    prepočítajú sa na mušle. tak isto, ako keď máš výrobu návnad na zlaté rybky a presahuje čas akcie, tak sa ti to automaticky prepočíta na rybárske skúsenosti.
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    ježištak kolik *fantastických* nabídek ještě naskočí,,už se mi to štosuje do druhé řady a leze mi to čím dál víc do hry..přes všechny ty bordeli kolem hry ,už ji skoro člověk ani nevidí  :s
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Borgia (SK1) napsal(a):
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    Co se stane, když člověk v Prime nákupech dostane např. ostrovní dolary nebo ostrovní hnojivo přestože ostrovní farma zrovna neběží? Zůstanou na příště, nebo se hned přepočítají na mušle, nebo se ztratí?
    prepočítajú sa na mušle. tak isto, ako keď máš výrobu návnad na zlaté rybky a presahuje čas akcie, tak sa ti to automaticky prepočíta na rybárske skúsenosti.
    Ne, nic se nepřipočítá vůbec nikam. Ani by se nemělo stát, že takový prime nákup poběží mimo ostrovní farmu, pokud ano, je na to třeba upozornit.
Sign In to comment.