Domů Czech Technické problémy & bugy

Zaseknutý kůň v tréninku

135

Komentáře

  • LusyleeeLusyleee Komentářů: 1
    upraveno 04.02.2015
    Attachment not found. přikládam foto..

    Omlouvááám se, už jsem si všimla, ža jsou potíže. (y) ;)
  • karmazinkarmazin Komentářů: 2
    upraveno 05.02.2015
    Tak s velkým očekávání přišlo velké zklamání !!! Od soboty čekám opravu koní a ono nic !!! Stále jsem vyhlížel traktor a teď když je po aktualizaci, tak je tam stále ta samá chyba. Tak nevím, zda můj pohár trpělivosti už nepřetéká !!!
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.02.2015
    karmazin napsal: »
    Tak s velkým očekávání přišlo velké zklamání !!! Od soboty čekám opravu koní a ono nic !!! Stále jsem vyhlížel traktor a teď když je po aktualizaci, tak je tam stále ta samá chyba. Tak nevím, zda můj pohár trpělivosti už nepřetéká !!!

    Nikdy nikde nebylo řečeno, že se chyba aktualizací opraví. Bohužel chyba stále přetrvává a dosud nebyla vyřešena.
  • PlayaOndra72PlayaOndra72 Komentářů: 1
    upraveno 05.02.2015
    dobry den dal jsem vycvičit koně a poskončení vycviku my nejdou pozbírat hvězdíčky
  • vrtulkadan (CZ1)vrtulkadan (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 05.02.2015
    zdravím,už jsem jednou psala ale bude se něco dít s konmy? pořád to nefunguje. zvláštní je že v našem spolku všem trénovat koně jdou jen mě ne,chápu že je na to třeba trochu času,ale už to trvá fakt dlouho. Děkuji Jitka
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 05.02.2015
    Ahoj,chci se zeptat,kdy budou konečně opraveny chyby na koňském ranči??
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 05.02.2015
    Ahoj,chci se zeptat,kdy budou konečně opraveny chyby na koňském ranči??


    ...začínám mít dojem, že až si najmeme programátora, který to dá dokupy :D
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 05.02.2015
    trathen napsal: »

    ...začínám mít dojem, že až si najmeme programátora, který to dá dokupy :D
    Jojo,taky to tak vidím :-))
  • AlenkaP (CZ1)AlenkaP (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 05.02.2015
    Už je to skoro týden, co nejde posbírat odměna za trénování a pořád nic. V aktualizaci to taky nebylo opraveno. Jak pak mají hráči závodit, když nemůžou trénovat koně? Bude nějaká kompenzace???
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 05.02.2015
    AlenkaP napsal: »
    Už je to skoro týden, co nejde posbírat odměna za trénování a pořád nic. V aktualizaci to taky nebylo opraveno. Jak pak mají hráči závodit, když nemůžou trénovat koně? Bude nějaká kompenzace???
    Jojo,týden už se na opravě prý pracuje...............ale kdy to bude opraveno,to se tady člověk asi těžko dozví...
  • venda70002venda70002 Komentářů: 20
    upraveno 05.02.2015
    já mam problém z rancem nejde tak jak má jít
  • kata062kata062 Komentářů: 5
    upraveno 05.02.2015
    no jo já taky nemůžu trénovat ale je zajímavý že jsem koupila novýho koně a ten trénovat jde a ty co mám nejdou zajímavý co rozšířila jsem totiž ranč proto jsem si mohla koupit novýho koně
  • AlexandraPlayer2AlexandraPlayer2 Komentářů: 3
    upraveno 06.02.2015
    AlenkaP napsal: »
    Už je to skoro týden, co nejde posbírat odměna za trénování a pořád nic. V aktualizaci to taky nebylo opraveno. Jak pak mají hráči závodit, když nemůžou trénovat koně? Bude nějaká kompenzace???

    Mám stejný problém delší dobu!
  • NoisyBoy96NoisyBoy96 Komentářů: 11
    upraveno 06.02.2015
    AlenkaP napsal: »
    Už je to skoro týden, co nejde posbírat odměna za trénování a pořád nic. V aktualizaci to taky nebylo opraveno. Jak pak mají hráči závodit, když nemůžou trénovat koně? Bude nějaká kompenzace???

    Zasloužíme si vůbec odpověď? Zřejmě nikdo z BM tento problém nemá, přesto mám otázku: chyba co mě hodně znevýhodňuje - nemohu ani závodit - bude opravena kdy?
  • 5lucka (CZ1)5lucka (CZ1) Komentářů: 11
    upraveno 06.02.2015
    vím,že to melu pořád dokola,ale i tak to trvá už týden co to nejde,,,aspon mě a není vidět žádnej pokrok
    prohrávám všechny souboje,,,nic s tím nenadělám
    podle mě se mají koně stopnout všem,až do vyřešení,,,,,co potom budeme dělat,když budou naše koně o tolik slabší jako u těch co jim to jde
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 06.02.2015
    5lucka napsal: »
    vím,že to melu pořád dokola,ale i tak to trvá už týden co to nejde,,,aspon mě a není vidět žádnej pokrok
    prohrávám všechny souboje,,,nic s tím nenadělám
    podle mě se mají koně stopnout všem,až do vyřešení,,,,,co potom budeme dělat,když budou naše koně o tolik slabší jako u těch co jim to jde

    S tím opravdu nic nenaděláš.
    Nenaděláme s tím nic ani my. Jediné, co s tím můžeme udělat, je to, že tuto chybu nahlásíme a toto nahlášení poté urgujeme (což činíme). Na ostatní jsme "malí páni".
  • samycesamyce Komentářů: 1
    upraveno 06.02.2015
    ahoj, prosím, poradí mi někdo, co dělat, když mi nejde dát trénovat ani jeden koník???
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 06.02.2015
    samyce napsal: »
    ahoj, prosím, poradí mi někdo, co dělat, když mi nejde dát trénovat ani jeden koník???

    Ahoj, máš dostatek podkov potřebné k trénování koníka?
  • vrtulkadan (CZ1)vrtulkadan (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 07.02.2015
    to už mi píšete po několikáté,docela mě to mrzí
  • NoisyBoy96NoisyBoy96 Komentářů: 11
    upraveno 07.02.2015
    mikimar napsal: »
    Jestli tě to uklidní, tak stejný problém, i když v poněkud "vylepšené" podobě mám také.
    Chvíli to jde, chvíli to nejde. Občas to spadne uprostřed "akce".
    Prostě si to dělá, co chce.
    Myslíš, že jsem na tom lépe, než jiní, kterým to nejde vůbec...?
    Já myslím, že nervy nám z toho pochodují úplně stejně...
    Attachment not found.

    pokud je to ten problém co mám ještě občas navíc, tak to jde odstranit aktualizací stránky, bohužel posbírat tréninkové podkovy nejde a nejde, tzn. závodit nejde a nejde
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.02.2015
    NoisyBoy96 napsal: »
    pokud je to ten problém co mám ještě občas navíc, tak to jde odstranit aktualizací stránky, bohužel posbírat tréninkové podkovy nejde a nejde, tzn. závodit nejde a nejde

    Tak má Miki holt jiný problém, ve hře jich teď máme víc než dost, bohužel. Ukončení tréninku koně buď jde nebo nejde, neslyšela jsem ještě o variantě, že by to šlo chvíli a chvíli zas ne. Vývoj odstranění tohoto problému kontrolujeme denně (kromě víkendu tedy), protože ho osobně považuji za nejpalčivější problém ve hře.

    Je mi líto, že se chyba zatím nepodařila vyřešit, a je mi vážně líto všech, kteří jsou touto chybou znevýhodněni a odstaveni ze hry. Vím, že chyba trvá už dlouho, a já opravdu doufám, že brzy přijdou dobré zprávy od našich programátorů.

    Snad jen malá rada na závěr, alespoň co bych já dělala na vašem místě. Udělejte si screen herního okna s chybovou hláškou, která vyskočí po pokusu o sběr tréninkových bodů (ideálně aby bylo vidět i vaše herní jméno, případně datum). Pokud by v budoucnu byla nějaká diskuze o kompenzaci (zatím ji ale nemůžeme ani slíbit, ani vyloučit), bylo by dobré mít v ruce nějaký "důkaz", že i vám to nešlo, vzhledem k tomu že se chyba netýká všech. V nejhorším budete mít v počítači uložený jeden obrázek navíc :)
  • Pěstitel 66 (CZ1)Pěstitel 66 (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 07.02.2015
    Udělá support už konečně něco s tím nefungujícím tréninkem koní?
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 07.02.2015
    Udělá support už konečně něco s tím nefungujícím tréninkem koní?

    Je nám líto, ale teď o víkendu nezjistíme žádné podrobnosti o tom, jak daleko jsou na tom s opravou této chyby. Určitě to bude v pondělí první otázka, kterou naší CM položíme. Prosíme o trpělivost, víme, že je to velmi nepříjemné.
  • DAJA23 (CZ1)DAJA23 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    upraveno 07.02.2015
    Příjemný večer - prosím poradí mi někdo co s tím mám udělat - píše mi to chybu - neumím sem přidat foto obrazovky - děkuji za pomoc a pochopení neznalostíí :o
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.02.2015
    DAJA23 napsal: »
    Příjemný večer - prosím poradí mi někdo co s tím mám udělat - píše mi to chybu - neumím sem přidat foto obrazovky - děkuji za pomoc a pochopení neznalostíí :o

    Ahoj, chyba se může týkat čehokoli, můžeš nám to nějak přiblížit? :) Takhle ti bohužel nejsme schopni pomoci.

    Jak udělat snímek obrazovky, najdeš zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?29514-Jak-vytvo%C5%99it-screenshot&p=305360#post305360. A jak následně vložit obrázek na fórum, se dozvíš zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?30670-N%C3%A1vody-pro-vkl%C3%A1d%C3%A1n%C3%AD-obr%C3%A1zk%C5%AF&p=320203&viewfull=1#post320203.

    PS: Přece zkusím hádat... nedaří-li se ti sebrat hvězdičky u dokončeného tréninku koně, momentálně je ve hře chyba, na jejímž odstranění se pracuje.
  • DAJA23 (CZ1)DAJA23 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    upraveno 07.02.2015
    Děkuji to je ONO - nějak jsem to přehlídla, že se na tom pracuje :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.02.2015
    DAJA23 napsal: »
    Děkuji to je ONO - nějak jsem to přehlídla, že se na tom pracuje :-)

    Není zač, snad se opravy dočkáme už brzy, bylo by to milé :o
  • .rybana..rybana. Komentářů: 1
    upraveno 09.02.2015
    Prosím pomoc už přes týden nemůžu ukončit silový výcvik koně: Vyskočí tam oranžová tabulka Upozornění neplatný parametr. Co s tím ????????
  • MartanlozekMartanlozek Komentářů: 6
    upraveno 09.02.2015
    rád bych věděl,kdy už konečně půjdou trénovat koně,stále prohrávám a podkovy jsou mě na nic
  • Wencl2Wencl2 Komentářů: 2
    upraveno 09.02.2015
    Dobry den potreboval bych pomoc.Jak jsem si dal delat vicvik koni tak jsem si to chtel odklikat abych dostal body a nejak mi to nejde neco se mi tam ukaze uz mi to asi nejde tejden a nevim co mam delat prosim pomoztemi dekuji.
Tato diskuze je zavřená.