Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Nová videa 01.09.2015"

1314

Komentáře

  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753

    Dárky jsou. Musíš ale zhlédnout celé video, následně se ti zobrazí několik výher a jednu z nich si budeš muset vybrat.

    Foxes

    Dnes jsem dostal video poprvé - dárek jsem si vybrat nemohl a musel jsem celkem dvakrát znova video otevřít a spustit (ale jen na chviličku) než mi naběhla odměna
  • michalmen (CZ1)michalmen (CZ1) Komentářů: 17
    Foxes napsal(a):
    no,,som z noveho fora mierne až velmi dezorientovana,takže aj toto pišem do zleho vlakna,ale neviem ako mam hladat to spravne.Vždy ma v uvodnej stranke da na nejaku anglicku a neviem ako čo hladat

    Ahoj henusko,

    bohužel doporučuji přecházet na šeské fórum z oficiální stránek goodgamestudios.com, občas to zlobí a hodí vás to na anglické.

    pokud to video prehraji,kde najdu ten darek,ci to je teprve zkusebni,tudiz darky nejsou

    Dárky jsou. Musíš ale zhlédnout celé video, následně se ti zobrazí několik výher a jednu z nich si budeš muset vybrat.

    Foxes

    ja  to zhlednul cele,darek vypadl,ale zadny vyber mi to nedalo
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    michalmen () napsal(a):
    ja  to zhlednul cele,darek vypadl,ale zadny vyber mi to nedalo

    Tak pokud vypadl dárek, tak by to mělo být v pořádku.

    Foxes
  • michalmen (CZ1)michalmen (CZ1) Komentářů: 17
    michalmen () napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    no,,som z noveho fora mierne až velmi dezorientovana,takže aj toto pišem do zleho vlakna,ale neviem ako mam hladat to spravne.Vždy ma v uvodnej stranke da na nejaku anglicku a neviem ako čo hladat

    Ahoj henusko,

    bohužel doporučuji přecházet na šeské fórum z oficiální stránek goodgamestudios.com, občas to zlobí a hodí vás to na anglické.

    pokud to video prehraji,kde najdu ten darek,ci to je teprve zkusebni,tudiz darky nejsou

    Dárky jsou. Musíš ale zhlédnout celé video, následně se ti zobrazí několik výher a jednu z nich si budeš muset tak se to obevi tam kde sou okrasne predmety,no celkem 15 darku sem uz nasbiral

    super ty videa



  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    Tak já asi ta vyvolená nejsem mám jen v pravo novou kolonku staveniště.A to asi není ono co?
  • Jana 54 (CZ1)Jana 54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    Taky mám jen kolonku na staveniště,no nic,co nadělám:-(((
  • samby2 (CZ1)samby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 92
    je to škoda,že to hned neměli všichni tak snad se taky na nás někdy dostane  :)
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    Ja tam mám to akoby plátno, ale nič nepremietajú :-D 
    Kde sa mi objaví, že je nejaké video k dispozícii?
  • lucie-kvetinka (CZ1)lucie-kvetinka (CZ1) Komentářů: 15
    Ahoj prosím vás to platno pořad mi to pise není zadne video.Nevi někdo kdy tebe a nebo za co ty videa budou a jak se u bavite o novich dekoracích kde je prosim vidíte ja nekde ani ve vezi ani tam jak dekorace kupujete
  • štír53 (CZ1)štír53 (CZ1) Komentářů: 23
    Zdravím všechny,hlásím,že už jsem měla první video,ukázku nějaké hry a dostala jsem za to 10 nektarů.Je to příjemná změna.Jen jsem se chtěla zeptat,pokud se objeví video,jestli je to nějak časově omezené,když ho neodkliknu,jestli tam vydrží nebo po určité době samo zmizí.Možná se už na to někdo ptal,ale s novým fórem se teprve seznamuji,tak nevím,jestli už tu tento dotaz byl.
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    michalmen () napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    no,,som z noveho fora mierne až velmi dezorientovana,takže aj toto pišem do zleho vlakna,ale neviem ako mam hladat to spravne.Vždy ma v uvodnej stranke da na nejaku anglicku a neviem ako čo hladat

    Ahoj henusko,

    bohužel doporučuji přecházet na šeské fórum z oficiální stránek goodgamestudios.com, občas to zlobí a hodí vás to na anglické.

    pokud to video prehraji,kde najdu ten darek,ci to je teprve zkusebni,tudiz darky nejsou

    Dárky jsou. Musíš ale zhlédnout celé video, následně se ti zobrazí několik výher a jednu z nich si budeš muset vybrat.

    Foxes

    ja  to zhlednul cele,darek vypadl,ale zadny vyber mi to nedalo
    to mě to hází pořád na německý,zrovna na německý když němce nemusím :D
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    štír53 () napsal(a):
    Zdravím všechny,hlásím,že už jsem měla první video,ukázku nějaké hry a dostala jsem za to 10 nektarů.Je to příjemná změna.Jen jsem se chtěla zeptat,pokud se objeví video,jestli je to nějak časově omezené,když ho neodkliknu,jestli tam vydrží nebo po určité době samo zmizí.Možná se už na to někdo ptal,ale s novým fórem se teprve seznamuji,tak nevím,jestli už tu tento dotaz byl.
    Ahoj a kde sa ti ukázalo, že máš k dispozícii video? Kde si to mala odkliknúť?
  • ruzovazabka (CZ1)ruzovazabka (CZ1) Komentářů: 206
    Já jsem dnes ráno taky měla video, reklama trvala asi 25 sekund a potom jsem si mohla vybrat jako odměnu buď 7500 dolarů, 20 zlaťáků, 1x semena růží nebo 5x prvotřídní krmivo pro kozy. No je asi jasné, co jsem si vybrala, že :) Takže za mě zatím super. Normálně reklamy v televizi nesnáším, ale teď už netrpělivě vyhlížím, až se objeví další :)
  • dazing (CZ1)dazing (CZ1) Komentářů: 68
    upraveno 05.09.2015

    Tak za mě bych reklamní videa mít nemusela. Jak zde bylo zmíněno, reklamy na mě čekají v mailu, vyskakují z některých stránek netu, vyčuhují z poštovní schránky domu... a ve hře bych toho byla ráda ušetřena, ale tu chvilku to přežiji, můžu si pro něco odskočit, a pod., než se reklama přehraje, a když dostanu 30 zlatých, jako dnes, tak proč ne....  ;)

    U nás ve spolku mělo dnes reklamu v místě ukazatele stavby více členů. Když zalévám spolkový strom, tak vidím stánek promítání na všech farmách členů, ale ve hře jej má jen někdo, takže předpokládám, že je to asi omezeno místem pro akce a jeho plností? 

    Když jsem u toho zalévání stromku, tak u ostatních členů spolku vidím změněnou pouze část stánků trhu patřících k hlavní farmě, zbytek "se tváří", jako nezměněný, i když najetím na jinou, např. gurmánskou farmu téhož člena, je vidět, že trh je změněn komplet na všech stáncích. Netuším, zda to má více hráčů, tak raději hlásím.... :-)



  • mařenka11 (CZ1)mařenka11 (CZ1) Komentářů: 13
    Já nemám video ani staveniště. :'(
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    abych dostal ti videa musim mit napojenou telku k noutbuku nebo se to oběvi v nake ikonce?
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    Wolfka měla na farmě nachystaný video, ale kliknutí na tu ikonku nic neudělalo. A já jsem tam žádný video neměl radši ani nachystaný.
  • dazing (CZ1)dazing (CZ1) Komentářů: 68
    filip00009999 () napsal(a):
    abych dostal ti videa musim mit napojenou telku k noutbuku nebo se to oběvi v nake ikonce?
    Videa s reklamou má ve hře jen někdo a pokud je má, tak se mu občas objeví v místě oranžového okna stavby, dole na liště ve hře. Nic jiného k tomu není třeba.  ;)
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    doufam že to brzo budom mit všichny
  • Homika (CZ1)Homika (CZ1) Komentářů: 317
    ty denní ukoly na ostrove jsou nesplnitelny...jak mam například prodat 630 ks Letni pohody hned 1. den nebo pouzit 8 humusu, když nestihnu postavit všechny budovy potrebne k vyrobe humusu???
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    Homika () napsal(a):
    ty denní ukoly na ostrove jsou nesplnitelny...jak mam například prodat 630 ks Letni pohody hned 1. den nebo pouzit 8 humusu, když nestihnu postavit všechny budovy potrebne k vyrobe humusu???
    přesně tak,jen jsem jí zahájil a už v ní určitě pokračovat nebudu :/
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Tak už mám promítací plátno a těším se na videa. :)

  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    8WHISKY8 (CZ 1) napsal(a):
    Tak už mám promítací plátno a těším se na videa. :)

    :hushed: :D škoda že už je zima,by to bylo jak letní kino :)
  • jejda (CZ1)jejda (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    tak už jsem se videa taky dočkala a odměnu jsem si vybrala 30 zlaťáku - takže super - jen tak dál:-)))
  • FerdoMravec (CZ1)FerdoMravec (CZ1) Komentářů: 43
    upraveno 05.09.2015
    Homika () napsal(a):
    ty denní ukoly na ostrove jsou nesplnitelny...jak mam například prodat 630 ks Letni pohody hned 1. den nebo pouzit 8 humusu, když nestihnu postavit všechny budovy potrebne k vyrobe humusu???

    Jsou splnitelné, ALE musíš investovat hromadu zlaťáků a tím pádem sáhnout hluboko do vlastní kapsy! Proto jsem začal tyto dočasné farmy bojkotovat. Odměna za vynaložené úsilí je směšná asi jako když teď se bude sbírat 14 dnů věci k třetímu výročí. Odměna  vlajka těch mám tolik, že by si mohl pořídit prvomájový průvod.
  • evahocky (CZ1)evahocky (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    upraveno 28.09.2016
    tak já měla včera jedno video a dostala jsem za zhlédnutí 3x dárek a : 11 000 dolarů....40 zlaťáků....10 prvotřídní nektar... 10 skleníkový humus :)docelá dobrý né? dávali ukázku z nějaké jiné hry asi od BIG FARMU.

    FerdoMravec () napsal(a):
    Homika () napsal(a):
    ty denní ukoly na ostrove jsou nesplnitelny...jak mam například prodat 630 ks Letni pohody hned 1. den nebo pouzit 8 humusu, když nestihnu postavit všechny budovy potrebne k vyrobe humusu???

    Jsou splnitelné, ALE musíš investovat hromadu zlaťáků a tím pádem sáhnout hluboko do vlastní kapsy! Proto jsem začal tyto dočasné farmy bojkotovat. Odměna za vynaložené úsilí je směšná asi jako když teď se bude sbírat 14 dnů věci k třetímu výročí. Odměna  vlajka těch mám tolik, že by si mohl pořídit prvomájový průvod.
    jo taky si myslím že to s těmi denními úkoly přehnali po mě zase chtějí pávy a lemury a né málo asi je budu muset jít někde ulovit :-D

    laura99 () napsal(a):
    štír53 () napsal(a):
    Zdravím všechny,hlásím,že už jsem měla první video,ukázku nějaké hry a dostala jsem za to 10 nektarů.Je to příjemná změna.Jen jsem se chtěla zeptat,pokud se objeví video,jestli je to nějak časově omezené,když ho neodkliknu,jestli tam vydrží nebo po určité době samo zmizí.Možná se už na to někdo ptal,ale s novým fórem se teprve seznamuji,tak nevím,jestli už tu tento dotaz byl.
    Ahoj a kde sa ti ukázalo, že máš k dispozícii video? Kde si to mala odkliknúť?
    v tom okýnku kde se ti ukazuje když něco stavíš bylo tam najednou napsané TV video nebo něco podobného a tak na to klineš a ukáže ti to ukázku já měla z nějaké jiné hry ale abys dostala odměnu musíš ho vzhlédnout celé trvá to asi minutu no a pak dostaneš odměnu jenže se mi ukázali odměny čtyři a já nevěděla že si můžu vybrat jen jednu tak jsem odklikla všechny a asi jsem si videa vybrala i s odměnami na půl roku dopředu :-D

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj prosím vás to platno pořad mi to pise není zadne video.Nevi někdo kdy tebe a nebo za co ty videa budou a jak se u bavite o novich dekoracích kde je prosim vidíte ja nekde ani ve vezi ani tam jak dekorace kupujete
    Ahoj, jakmile pro tebe bude video k dispozici, dostaneš o tom zprávu dole na liště v okně, kde dříve bylo vidět, jak probíhá výstavba budovy.

    Nové dekorace jsou k prohlédnutí ve sbírce dekorací - dostaneš se tam nahoře přes rolovací lištu, kde máš výběr farem, nebo přes rozcestník nad farmou.
    dazing () napsal(a):
    Když jsem u toho zalévání stromku, tak u ostatních členů spolku vidím změněnou pouze část stánků trhu patřících k hlavní farmě, zbytek "se tváří", jako nezměněný, i když najetím na jinou, např. gurmánskou farmu téhož člena, je vidět, že trh je změněn komplet na všech stáncích. Netuším, zda to má více hráčů, tak raději hlásím.... :-)
    Tak to je prozatím u všech ;)
  • mariebig (CZ1)mariebig (CZ1) Komentářů: 11
    black-.-angel napsal(a):
    marynela napsal: »
    Pokusnej králík zatím nejsme a nebudeme nikdo protože se to testuje na testovacím servru.

    To víš asi víc než já :D
    u nas ve spolku nekomu videa chodeji a nekomu ne me treba nechodeji. a taky rikaji ze nekdo si muze odmenu vybrat a nekdo dostane bednu a otevre si ji v mezisklade


  • dankabulinova ()dankabulinova () Komentářů: 22
    Ahoj,chtěla bych se zeptat,proč video pořad nejde u všech farem,jen u některých.Díky za odpověď.Danka
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dankabulinova () napsal(a):
    Ahoj,chtěla bych se zeptat,proč video pořad nejde u všech farem,jen u některých.Díky za odpověď.Danka
    Nejedná se o žádnou chybu, již v oficiálním oznámení se psalo, že videa budou viditelná jen pro některé hráče a jejich seznam se bude postupně rozšiřovat.
Sign In to comment.