Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Trh 04.08.2015"

11227

Komentáře

  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 11.08.2015
    Vážení farmáři,
    ani se Vám nebudu omlouvat za nastalé zmatky, škody a jánevimoještě.
    V tuto chvíli se již nemám jak dostat k informacím, či k případnému vysvětlení, proč je situace taková, jaká v tuto chvíli je. Takže vím to samé co vy. Tedy NIC.
    Vězte, že ani mě to není jedno a nejsem z nastalé situace nikterak nadšen. Nejsem ani jako modík ušetřen škod a také začínám událost od nuly (akorát s tím "vylepšením", že již nemohu sebrat větve u třešní, neb zůstaly sklizené). O dalších nepříjemnostech nemluvě.
    Věřím však jedné věci, že tento snad poslední začátek bylo to nejlepší dostupné řešení...

    Možná se má prosba nebude někomu moc líbit, ale přesto si dovolím Vás poprosit o trpělivost.
    Věřím, že během zítřejšího dopoledne bude naše zvědavost ukojena vyjádřením naší CM.

    smileys-cz-32.gif Váš Miki
  • jdm666 (CZ1)jdm666 (CZ1) Komentářů: 95
    upraveno 11.08.2015
    Stejná zkušenost jako Tony103.
    Zakoupené zlatky v tahu.:mad:

    Napište na podporu, dostanete je zpět. :)

    Lidi nerozčilujte se. Je horko. Uvaří se vám mozek... :) Vždyť přeci, když nejde o život, jde o ho... Taky jsem přišla o postup. Dolary, které jsem vydělala, Tučňáky, které jsem posbírala... Ale je to jen hra. Tak jí budu hrát o den déle... :D Není to přeci taková katastrofa. Nikoho z toho nekleplo (doufám), tak se zas tak moc nestalo. Nechci nikoho urazit, ale zdá se mi, že někteří to trochu přehánějí.... Howgh :)
  • Farmer Tony2 (CZ1)Farmer Tony2 (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 11.08.2015
    jako nezlobte se, ale toto je už šílený, je zde spousta hráčů, kteří hrají všelijak - já už ty velké dekorace nehraju, ale vím že to spoustu hráčů dokáže naštvat

    nejen dekorace, ale celkově ten strávený čas na farmě

    ale pokud už šahají i na peníze tak je to už opravdu moc :-(((

    a pro mě těch necelých 9 stovek je taky docela dost, tohle vědět, tak bych peníze využil jinak
  • vladule22 (SK1)vladule22 (SK1) Komentářů: 17
    upraveno 11.08.2015
    já dneska končím, nejdříve jsem začala, pak to stoply, sebraly 5 melounů, že to dávalo více, tak jsem začala znovu s tím, kde jsem skončila včera, teď to otevřu a zase to samé
    zajímalo by mě, kde soudruzi z ndr udělali chybu...... a měl by se k tomu někdo vyjádřit a omluva by neškodila
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 11.08.2015
    no už by mohli konečne tých slávnych programatorov vymeniť , lebo fakt už ma to začína ***, celý deň hrajú niektorí farmári a h.... z toho,a to tie straty ako sú doláre za celý deň, vylepšovanie, architekt a podobne a nehovoriac o udalosti, a o včelach automaticky dalo o jednu menej ako pred tým.



    p.s.: modi neskušajte sa mi vyhrážať, lebo toto bolo slušne napísané. a takto vyzerajú názory aj od ostatných členov spolku
  • Božka888Božka888 Komentářů: 21
    upraveno 11.08.2015
    načo bol nejaky trh spusteny,,už teraz ho ignorujem,,vobec to nedava viac penazi ako pri normalnom predaji,,iba čo si zbytočne vyprazdnim sklad
  • dada30 (SK1)dada30 (SK1) SK1 Komentářů: 3
    upraveno 11.08.2015
    tak pridavam sa aj ja zmizlo mi vsetko zlato co som dnes v akcii 100% kupila za 3,49 eur 13 000 zlata ...vsetok hnoj aj humus !!! a nehovorim o celodennej praci na farme
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    upraveno 11.08.2015
    "....uz sa zacinam bat, ze zajtra rano vstanem a zistim ze je vcera a zase to budem musiet vsetko prezit odznova :D.." tolko postoj k tejto situacii
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 11.08.2015
    Někteří hráči mají to velké množství dolarů,co získali na trhu ráno i teď.Naskočily jim znovu.Takže opravené to asi není.Počítám s tím,že zítra se hra zase bude někam vracet.....
  • Homika (CZ1)Homika (CZ1) Komentářů: 317
    upraveno 11.08.2015
    Krome toho, ze cely den stavim jeden a ten samy domek na ostrove to neni zase tak zle (asi budu jediny)...
    Udalost Hura do pr. mi konecne naskocila a svete div se, pokracuji 3. ukolem; na ostrove mam zapocitany korbele z celodenni vyroby; zlato se mi pricetlo...neni si na co stezovat :mad:

    Co se tyka trhu...je to na prd
  • Hraběnka (CZ1)Hraběnka (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 11.08.2015
    ahojky přišla jsem o celodení práci a peníze ,moc hezké povedlo se
  • alliaha (CZ1)alliaha (CZ1) Komentářů: 39
    upraveno 11.08.2015
    Ahoj Ivet, u nás se ztratilo kdeco
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 11.08.2015
    vladule222 napsal: »
    já dneska končím, nejdříve jsem začala, pak to stoply, sebraly 5 melounů, že to dávalo více, tak jsem začala znovu s tím, kde jsem skončila včera, teď to otevřu a zase to samé
    zajímalo by mě, kde soudruzi z ndr udělali chybu...... a měl by se k tomu někdo vyjádřit a omluva by neškodila

    soudrozi z ndr na nás hádžu bobek, a nemajú žiadnu úctu, len potrebuju si nadžgať hrtany s EURAMI.
  • maruskamichalekmaruskamichalek Komentářů: 48
    upraveno 11.08.2015
    ale už dost,,,mě to jede už uplně v pohodě,,všechno mi vratili do skladu ,,huraa do las vegas mi jde dobře a trh vydělek 0 je to stejné jako prodej ze skladu,, co tam je na vic - je ten bonus treba 10 %,dostanete treba o 8000 dolaru na vic
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 11.08.2015
    prcek60 napsal: »
    A není pravda, že všichni mají přírodu ve třetí obtížnosti, některým naběhla i čtvrtá

    Podle informací, které mám, naskočila automaticky obtížnost 1., 2. nebo 3. Nejvyšší obtížnost (4.) nikomu naběhnout nemohla, jelikož k otevření 4. obtížnosti je zapotřebí mít dokončenou událost ve 3. obtížnosti, postavenou dekoraci na farmě a odemčenou ve věži dekorací. Což - logicky, nikdo mít nemůže. Navíc 4. obtížnost je vždy volitelná a nemůže jen tak sama od sebe naskočit.

    didan3 napsal: »
    hele tak dostanu odpověď to je jen lakani penez z lidi a pak takovy keci ale prachy v tahu to je ucta k hracum jak svina tleskam a vedeni všechny hry jsou stejny od ggs

    Hele a ty jsi kdo, že vyžaduješ sólo odpověď na problémy, které tady řešíme s ostatními hráči již drahně hodin...? Nebo si snad myslíš, že speciálně pro tebe budu vymýšlet extra odpověď...?! A já zase tleskám tvému projevu sebestřednosti a tvé neschopnosti si najít odpověď, která se tady doslova válí na každém rohu...

    kolusnice napsal: »
    Nemohl by se ten "zázračný trh" přesunout ve správě farmy na konec. ???? Sousedy ignoruji , nic jim nedávám a ignoruji celý trh.

    Tuto připomínku, jelikož se již za tak krátký čas trvání trhu zde objevila několikrát, rád předám dál.
    Možná by nebylo od věci, kdybys zpracovala návrh na hlasování. A já rád hlasování přidám...
  • karolína33 (SK1)karolína33 (SK1) SK1 Komentářů: 11
    upraveno 11.08.2015
    tak toto sa niekomu podarilo, moja celodenná práca bola úplne zbytočná, nielen, ze som tretí krat začala robiť udalosť, ale zmizli mi aj dnešné vylepšenia na severke, tie mam v takom stave ako ráno, ale aj architekta som dala a aj to mi zmizlo, v udalosti som uz koncila tretiu úlohu na 4. stupni a tiez mam nižšiu uroveň s nulou.....a nehovorim o hodinách práce, ze som sa nešla radšej kúpať....?i, však to je neskutočné, veď tu si nikto neváži našu prácu venovanú tejto farme a to nehovorím o minutých eurách, ktoré sme si zaplatili za to, že tu hráme, ktoré sme niekomu venovali na dobrý plat....je to smutné, už to tu začína byť neúnosné, asi treba skončiť
    no a teraz som ešte zistila, že mi zmizli doláre získané na trhu a pritom sa mi nevratili produkty, ktoré som vlastne predala, no myslím, že najlepšie obišli tí, ktorí vôbec dnes nepracovali
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 11.08.2015
    mikimar napsal: »
    Podle informací, které mám, naskočila automaticky obtížnost 1., 2. nebo 3. Nejvyšší obtížnost (4.) nikomu naběhnout nemohla, jelikož k otevření 4. obtížnosti je zapotřebí mít dokončenou událost ve 3. obtížnosti, postavenou dekoraci na farmě a odemčenou ve věži dekorací. Což - logicky, nikdo mít nemůže. Navíc 4. obtížnost je vždy volitelná a nemůže jen tak sama od sebe naskočit.




    Hele a ty jsi kdo, že vyžaduješ sólo odpověď na problémy, které tady řešíme s ostatními hráči již drahně hodin...? Nebo si snad myslíš, že speciálně pro tebe budu vymýšlet extra odpověď...?! A já zase tleskám tvému projevu sebestřednosti a tvé neschopnosti si najít odpověď, která se tady doslova válí na každém rohu...




    Tuto připomínku, jelikož se již za tak krátký čas trvání trhu zde objevila několikrát, rád předám dál.
    Možná by nebylo od věci, kdybys zpracovala návrh na hlasování. A já rád hlasování přidám...

    tak založ hlasovanie na trh
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 11.08.2015
    p.s.: modi neskušajte sa mi vyhrážať, lebo toto bolo slušne napísané. a takto vyzerajú názory aj od ostatných členov spolku[/QUOTE]


    štve nás to všechny ale ještě jsem nezažila že by modíci někomu vyhrožovaly a nemoou ani za stav aktualizace není jakýkoli duvod je napadat tak se prosím uklidni
  • Homika (CZ1)Homika (CZ1) Komentářů: 317
    upraveno 11.08.2015
    akorat nikde nevidim narust spokojinosti...ted jsem tam mel sousedku, co mi mela pridat +19% a nikde nic

    nebo pridavam spokojenost ji?
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 11.08.2015
    drobec92 napsal: »
    tak založ hlasovanie na trh

    Já, jako modík nemohu. V mé kompetenci je pouze vložení hlasování do návrhu. Maximálně mohu poupravit návrh tak, aby byl věcně správný, pochopitelný každému apod. ... :)
    Homika napsal: »
    akorat nikde nevidim narust spokojinosti...ted jsem tam mel sousedku, co mi mela pridat +19% a nikde nic

    nebo pridavam spokojenost ji?

    To +19% se týká zvýšení výkupní ceny oproti standardnímu prodeji...
  • Homika (CZ1)Homika (CZ1) Komentářů: 317
    upraveno 11.08.2015
    mikimar napsal: »
    To +19% se týká zvýšení výkupní ceny oproti standardnímu prodeji...

    diky.....................
    a na jak dlouho?
  • lelele123 (CZ1)lelele123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    upraveno 11.08.2015
    ale už dost,,,mě to jede už uplně v pohodě,,všechno mi vratili do skladu ,,huraa do las vegas mi jde dobře a trh vydělek 0 je to stejné jako prodej ze skladu,, co tam je na vic - je ten bonus treba 10 %,dostanete treba o 8000 dolaru na vic

    pravda - už dost!!!!!! dnes již 3xzačínám soutěž hurá do přírody a mám toho plné zuby, už ani nemám přehled, co mi vrátili a co ne, souhlasím s názory, že by se asi mělo něco změnit, v jiných hrách dávají za takovéto chyby fakt odměny a zde jen - buťe trpěliví a slušní :-)) výsměch
  • k291k291 Komentářů: 1
    upraveno 11.08.2015
    jo, díky aktualizaci mi zmizelo 2000000 a kdo mi je vrátí a kdy
  • Vráťa Malý (CZ1)Vráťa Malý (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 11.08.2015
    já mám jen o 21mio víc :-DDD a tak jsem je rovnou poslal do spol. kasy :-DD kdy, že bude další údržba ? :-)
  • maruskamichalekmaruskamichalek Komentářů: 48
    upraveno 11.08.2015
    neboj zitra ti je vezmou s tveho učtu,až bude aktualizace
  • Vráťa Malý (CZ1)Vráťa Malý (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 11.08.2015
    také to očekávám :-))
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 11.08.2015
    Homika napsal: »
    diky.....................
    a na jak dlouho?

    To platí jen pro právě dokončený obchod...
  • Homika (CZ1)Homika (CZ1) Komentářů: 317
    upraveno 11.08.2015
    uz jsem to nasel
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 11.08.2015
    ggs sú machry 2000 krmiva pre kačky je fuč, okradať hráčov to im ide. ;););)

    okradajú doláre, zlato, čas, a hlavne trpezlivosť hráčov.

    Tak len tak ďalej sudruhovia z ndr - ggs
  • muminmumin Komentářů: 1
    upraveno 11.08.2015
    Dnes jsem si koupil cca 30 000 zlaťáků, má partnerka dalších 22 000. Nevím zda je to záměr či politování hodné nedopatření, hra se nám dost líbila. Ale po dnešní aktualizaci, mno nevím. Toto by se dít nemělo, a pokud se to stane.., páni a dámy provozovatelé jak vážně berete hráče svých her? Co vy na to? To se asi v brzku všichni dozvíme.
Sign In to comment.