Domů Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

varování pro všechny spolky

včera 24.7.2015 mi byla ukradena farma slunicko13 nevím jak se to někomu podařilo,ale je lumpárna.Ta osoba si klidně farmaří na dobré farmě a možná se bude chtít někam přihlásit tak jenom aby jste věděly že se chlubí cizím peřím a taková osoba nemá co dělat v jakým koliv spolku když si neumí založit a vypracovat svou farmu,je to zlodějka a nemá co dělat mezi slušnými hráči
Post edited by eva78 (CZ1) on
eva78 @ cs 1

Komentáře

• tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 25.07.2015
    Nech si na mail poslat "zapomenuté heslo", pak se přihlas do hry a rychle si heslo změň. Tak se dostaneš zpátky ke svojí farmě.

Navíc ještě doporučuji změnu hesla u mailu.
    tojejedno @ cs 1
  • lentilka9 (CZ1)lentilka9 (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 25.07.2015
    to jsem všechno udělala a stejně už to nešlo hesla si měním často protože se mi to stalo už jednou u té stejné farmy jinak dík za odpověď
    lentilka9 @ cs 1
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    upraveno 25.07.2015
    tohle se mi stalo minulej týden ale já to stihla je mi tě líto
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 25.07.2015
    Musí to jít. Pokud si necháš poslat nové heslo na mail, tak se s ním dostaneš do hry a když ho okamžitě změníš, nemůže se k tobě vetřelec dostat. Ledaže by se ti dokázal dostat i do toho mailu, proto jsem radila změnit heslo i u mailu.
    tojejedno @ cs 1
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,045
    upraveno 26.07.2015
    A samozřejmě taky kontaktuj podporu, pokud jsi to ještě neudělala. Jedině tak se můžeš ke svému účtu vrátit zpět, pokud zapomenuté heslo selhává.

black-.-angel @ cs 1
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 26.07.2015
    eva78 napsal: »
    včera 24.7.2015 mi byla ukradena farma slunicko13 nevím jak se to někomu podařilo,ale je lumpárna.Ta osoba si klidně farmaří na dobré farmě a možná se bude chtít někam přihlásit tak jenom aby jste věděly že se chlubí cizím peřím a taková osoba nemá co dělat v jakým koliv spolku když si neumí založit a vypracovat svou farmu,je to zlodějka a nemá co dělat mezi slušnými hráči
    lentilka95 napsal: »
    to jsem všechno udělala a stejně už to nešlo hesla si měním často protože se mi to stalo už jednou u té stejné farmy jinak dík za odpověď

Vzhledem k tomu, že to v tvém případě vypadá na multiúčet, bych do toho moc neryl...
    Hadak @ cs1
    Vedoucí spolku Veselí Farmáři.

Mnoho sluníčkových dnů, červánkových večerů a hvězdných nocí ...
    To Vám všem přeje Váš Miki
    54gfd54h4d6sh546df4h6d4sfh65gif
Sign In to comment.