Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Žádná bolest, žádný zisk 10.07.2015"

1810

Komentáře

  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 22.07.2015
    Néééé, určitě ne :o Na www mají nad 1,7 mil dva hráči - jeden lvl 318, druhý 589... No.. dát zhruba dvě stě levelů za rok bez zlacení? Jistě :p:D

    Ale jen ať zlatí, když díky nim můžete hrát :)

    Jasně, však pro tento účel to vymysleli. :D
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 22.07.2015
    Jasné. Zrovna u téhle soutěže ať si dělají co chtějí, stejně na tom akorát prodělají :D
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 22.07.2015
    Jediná rada zní: být stále online...

    Dobrá rada nad zlato, GGS ani v horku neztrácí smysl pro humor... :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.07.2015
    Dobrá rada nad zlato, GGS ani v horku neztrácí smysl pro humor... :D

    Tak je to to jediné, co pomůže před zresetováním bedýnek. To je má ráda, v GGS za to nikoho nekamenujte, prosím :D
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 23.07.2015
    Tak já nevím. Musela jsem resetnout noťas a bedny zůstaly stejné.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.07.2015
    8WHISKY8 napsal: »
    Tak já nevím. Musela jsem resetnout noťas a bedny zůstaly stejné.

    Je to pravděpodobně až po určité době. Navíc se jedná o chybu, tedy pokud se ti bedny nemění, je to v pořádku :)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 23.07.2015
    Je to pravděpodobně až po určité době. Navíc se jedná o chybu, tedy pokud se ti bedny nemění, je to v pořádku :)

    Jasně, vím, že je to chyba. Ale ten reset se mi hodil, páč George chtěl balit jasmín a já měla na louce tuším levanduli. Tak jsem v koutku duše doufala ... A ono nic.:D
  • coolpii (CZ1)coolpii (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    upraveno 23.07.2015
    Ahoj, chtěla bych se zeptat a nevím, jestli už se tu někdo ptal (pokud ano omlouvám se za opakování). Dá se zpětně zjistit, kolikátá jsem skončila u George? Případně kolik bodů se nahrálo. Jestli existuje někde uložený žebříček třeba i všech hráčů? Dík za odpověď a klidná vedra všem :cool:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.07.2015
    coolpii2 napsal: »
    Ahoj, chtěla bych se zeptat a nevím, jestli už se tu někdo ptal (pokud ano omlouvám se za opakování). Dá se zpětně zjistit, kolikátá jsem skončila u George? Případně kolik bodů se nahrálo. Jestli existuje někde uložený žebříček třeba i všech hráčů? Dík za odpověď a klidná vedra všem :cool:

    Dá se to zjistit jen v žebříčku, kdy ti vyskočí okno po konci události. Tam je tvé umístení, počet bodů, žebříček a seznam odměn, na které jsi dosáhla.
  • coolpii (CZ1)coolpii (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    upraveno 23.07.2015
    Hmm, to jsem si myslela... Škoda že to pak není třeba na omezenou dobu někde na Foru k nakouknutí... Ne každý to v tom fofru stihne pořádně zaznamenat :D Dík za odpověď...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.07.2015
    coolpii2 napsal: »
    Hmm, to jsem si myslela... Škoda že to pak není třeba na omezenou dobu někde na Foru k nakouknutí... Ne každý to v tom fofru stihne pořádně zaznamenat :D Dík za odpověď...

    Tak je tam vidět prvních 6 hráčů, pak ty, jeden před tebou a jeden za tebou. Mně tam třeba počet bodů vlastně nic moc neřekne, když v tu chvíli nevím, jak daleko od další odměny jsem byla. Takže já to třeba zavřela asi tam za vteřinu s "hm". :D

    A jak by to bylo na fóru, to si neumím představit :D Jako že by každý hráč vložil svůj kousek a pak v tom někdo hledal, jestli se tam někde nenajde? I když jako hra na pozornost asi fajn :D
  • coolpii (CZ1)coolpii (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    upraveno 26.07.2015
    Néé, jako že každý... Ale spíš jsem myslela tvůrce, nebo jako takováhle data se v GGS neukládaj? Jako výsledek her? Z čeho pak vycházej, když potřebujou upravit podmínky? :confused:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.07.2015
    coolpii2 napsal: »
    Néé, jako že každý... Ale spíš jsem myslela tvůrce, nebo jako takováhle data se v GGS neukládaj? Jako výsledek her? Z čeho pak vycházej, když potřebujou upravit podmínky? :confused:

    To bych si spíš dokázala představit nějaký žebříček ve hře, třeba formou soukromé zprávy, ze které by žebříček byl dostupný, ale určitě ne na fóru...
  • coolpii (CZ1)coolpii (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    upraveno 27.07.2015
    No nebo třeba i tak. Prostě aby se to někde nechalo třeba ještě týden po skončení akce dohledat. Nebyl by to fajn podnět co nového ve hře pro tým GGS? P.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 27.07.2015
    coolpii2 napsal: »
    No nebo třeba i tak. Prostě aby se to někde nechalo třeba ještě týden po skončení akce dohledat. Nebyl by to fajn podnět co nového ve hře pro tým GGS? P.

    Ahoj,

    můžete zkusit udělat návrh a oficiálně ho podat ;).

    Foxes
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 16.08.2015
    Zelí, pampelišky, zelí, pampelišky... s tím ať jde dědek do háje. :D
  • eliska-11 (CZ1)eliska-11 (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 16.08.2015
    když začala farma tak to bylo hezký napínavý soutěže prostě fajn,ted to je jen o kupování zlatých a povinných soutěží,sedět od rána do noci u počítače to prostě nejde,nevím že někteří hráči jak píšou co a jak nechápu, nemohou snad chodit do práce a nejít na dovolenou a ty krásný farmy tak na ty zlatý maj já bohužel né, sedět u počítače nemohu budu mít vnoučka tak se nezlobte na mě ty hlavní co to maj na starosti,hrát to ted nebudu
  • alpakaaalpakaa Komentářů: 37
    upraveno 18.08.2015
    eliska-11 napsal: »
    když začala farma tak to bylo hezký napínavý soutěže prostě fajn,ted to je jen o kupování zlatých a povinných soutěží,sedět od rána do noci u počítače to prostě nejde,nevím že někteří hráči jak píšou co a jak nechápu, nemohou snad chodit do práce a nejít na dovolenou a ty krásný farmy tak na ty zlatý maj já bohužel né, sedět u počítače nemohu budu mít vnoučka tak se nezlobte na mě ty hlavní co to maj na starosti,hrát to ted nebudu

    Upřímně, nevím o žádné soutěži, která by byla povinná a už vůbec nic o tom, že musíte kupovat zlatky. Hrajte pro radost, pomalu, v klidu si stavějte farmu, účastněte se jen soutěží, na které máte zrovna čas a chuť a ostatní nehrajte. Nemusíte přece každý týden mít dvě trofeje...., zlatky nakonec taky nepotřebujete, jsou tu krásné farmy bez jediné utracené zlatky (vyjma prémií). Jsou tu hráči, kteří jedou všechno, zlatí a sedí u toho od rána do večera. Ale to přece neznamená, že to tak musíte hrát i vy. Najděte si spolek, kde nikam nespěchají, jednou denně se stavte posbírat farmu a něco postavit a až bude nálada, zahrajte si nějakou soutěž. Je to hra ne otročina :D
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    upraveno 19.08.2015
    alpakaa napsal: »
    Upřímně, nevím o žádné soutěži, která by byla povinná a už vůbec nic o tom, že musíte kupovat zlatky. Hrajte pro radost, pomalu, v klidu si stavějte farmu, účastněte se jen soutěží, na které máte zrovna čas a chuť a ostatní nehrajte. Nemusíte přece každý týden mít dvě trofeje...., zlatky nakonec taky nepotřebujete, jsou tu krásné farmy bez jediné utracené zlatky (vyjma prémií). Jsou tu hráči, kteří jedou všechno, zlatí a sedí u toho od rána do večera. Ale to přece neznamená, že to tak musíte hrát i vy. Najděte si spolek, kde nikam nespěchají, jednou denně se stavte posbírat farmu a něco postavit a až bude nálada, zahrajte si nějakou soutěž. Je to hra ne otročina :D

    Skoda, ze tu neni tlacitko "like". Tenhle prispevek by si to zaslouzil :) Moc hezky napsano





    Edit:
    Tlačítko tu sice není, ale snad ti postačí aspoň tento: smileys-cz-8.gif

    smileys-cz-142.gif

    Miki :)


    Jo, tohle to vcelku vystihuje :D
  • hela88 (CZ1)hela88 (CZ1) Komentářů: 9
    upraveno 21.08.2015
    co to máte s těmi tajnými úspěchy??????Hela88
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.08.2015
    hela88 napsal: »
    co to máte s těmi tajnými úspěchy??????Hela88

    Mám to považovat za dotaz, nebo jen za výkřik do tmy? :D Protože mi není zcela jasné, na co bys chtěla slyšet odpověď :)
  • mamuse (CZ1)mamuse (CZ1) Komentářů: 38
    upraveno 21.08.2015
    alpakaa napsal: »
    Upřímně, nevím o žádné soutěži, která by byla povinná a už vůbec nic o tom, že musíte kupovat zlatky. Hrajte pro radost, pomalu, v klidu si stavějte farmu, účastněte se jen soutěží, na které máte zrovna čas a chuť a ostatní nehrajte. Nemusíte přece každý týden mít dvě trofeje...., zlatky nakonec taky nepotřebujete, jsou tu krásné farmy bez jediné utracené zlatky (vyjma prémií). Jsou tu hráči, kteří jedou všechno, zlatí a sedí u toho od rána do večera. Ale to přece neznamená, že to tak musíte hrát i vy. Najděte si spolek, kde nikam nespěchají, jednou denně se stavte posbírat farmu a něco postavit a až bude nálada, zahrajte si nějakou soutěž. Je to hra ne otročina :D

    Ahojky,souhlasím já taky moc zlatky nekupuji tak 1 za 3 měsíce a,jde dokázat mnoho bez zlatek,je to jen hra, zábava... a mne se líbí,že nestagnuje, stále se vyvíjí, a proto nás i baví...
  • a je to tadyyyyyy,,ted to vypadá dobře,,juchuuuu,,a to povolení jedno za první umistení v 50,fakt se jim to ted povedlo GGS,klobouk dolu ;)
  • hela88 (CZ1)hela88 (CZ1) Komentářů: 9
    mamuse (CZ1) napsal(a):
    alpakaa napsal: »
    Upřímně, nevím o žádné soutěži, která by byla povinná a už vůbec nic o tom, že musíte kupovat zlatky. Hrajte pro radost, pomalu, v klidu si stavějte farmu, účastněte se jen soutěží, na které máte zrovna čas a chuť a ostatní nehrajte. Nemusíte přece každý týden mít dvě trofeje...., zlatky nakonec taky nepotřebujete, jsou tu krásné farmy bez jediné utracené zlatky (vyjma prémií). Jsou tu hráči, kteří jedou všechno, zlatí a sedí u toho od rána do večera. Ale to přece neznamená, že to tak musíte hrát i vy. Najděte si spolek, kde nikam nespěchají, jednou denně se stavte posbírat farmu a něco postavit a až bude nálada, zahrajte si nějakou soutěž. Je to hra ne otročina :D

    Ahojky,souhlasím já taky moc zlatky nekupuji tak 1 za 3 měsíce a,jde dokázat mnoho bez zlatek,je to jen hra, zábava... a mne se líbí,že nestagnuje, stále se vyvíjí, a proto nás i baví...
    Ahoj taky se mi tvoje odpověď moc líbí je pravda že to je jen hra a ta nás musí hlavně bavit a ne se honit za zlatkama. Díky zase mám chuť hrát:-))))))
  • jaaa nemam slov,,už 5 x jablka,co to je za blbost,proč mi nepada něco jineho
  • alik629 (CZ1)alik629 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    Teď jsem do akce těžce pracujících dodala 1980 jablek ze čtyř sadů a připisuje mi to pouze jeden bod a píše, že do další úrovně je potřeba ještě 354 jablek. Myslíte, že je to v pořádku? Kolik by muselo těch jablek být, aby body naskakovaly třeba po sedmi, tak jak jsem to měla před tím u mléka po jednom sklizení všech kravínů?
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    alik629 (CZ1) napsal(a):
    Teď jsem do akce těžce pracujících dodala 1980 jablek ze čtyř sadů a připisuje mi to pouze jeden bod a píše, že do další úrovně je potřeba ještě 354 jablek. Myslíte, že je to v pořádku? Kolik by muselo těch jablek být, aby body naskakovaly třeba po sedmi, tak jak jsem to měla před tím u mléka po jednom sklizení všech kravínů?
    ještě musíš sklidit 354 jablek, aby body naskakovaly po dvou... ovšem rychleji pak vyprší čas, který máš na doplnění dalších jablek... čím víc jablek doplníš, tím ti postupně bude přibývat rychlost...
  • alik629 (CZ1)alik629 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    alik629 (CZ1) napsal(a):
    Teď jsem do akce těžce pracujících dodala 1980 jablek ze čtyř sadů a připisuje mi to pouze jeden bod a píše, že do další úrovně je potřeba ještě 354 jablek. Myslíte, že je to v pořádku? Kolik by muselo těch jablek být, aby body naskakovaly třeba po sedmi, tak jak jsem to měla před tím u mléka po jednom sklizení všech kravínů?
    ještě musíš sklidit 354 jablek, aby body naskakovaly po dvou... ovšem rychleji pak vyprší čas, který máš na doplnění dalších jablek... čím víc jablek doplníš, tím ti postupně bude přibývat rychlost...

    Jasně, to chápu, ale zdá se mi jeden bod za skoro 2000 jablek málo :-)
  • ruzovazabka (CZ1)ruzovazabka (CZ1) Komentářů: 206
    alik629 (CZ1) napsal(a):
    alik629 (CZ1) napsal(a):
    Teď jsem do akce těžce pracujících dodala 1980 jablek ze čtyř sadů a připisuje mi to pouze jeden bod a píše, že do další úrovně je potřeba ještě 354 jablek. Myslíte, že je to v pořádku? Kolik by muselo těch jablek být, aby body naskakovaly třeba po sedmi, tak jak jsem to měla před tím u mléka po jednom sklizení všech kravínů?
    ještě musíš sklidit 354 jablek, aby body naskakovaly po dvou... ovšem rychleji pak vyprší čas, který máš na doplnění dalších jablek... čím víc jablek doplníš, tím ti postupně bude přibývat rychlost...

    Jasně, to chápu, ale zdá se mi jeden bod za skoro 2000 jablek málo :-)
    To se mi zdá taky divné, sebrala jsem poprvé 1490 jablek a naskočilo 8 hodin na rychlost 1, za 3 hodiny jsem sebrala další várku jablek a naskočilo 10 hodin na rychlost 2. Mám dojem, že v předchozích akcích těžce pracujících to jelo rychleji a ne tak dlouho.
  • alik629 (CZ1)alik629 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    alik629 (CZ1) napsal(a):
    alik629 (CZ1) napsal(a):
    Teď jsem do akce těžce pracujících dodala 1980 jablek ze čtyř sadů a připisuje mi to pouze jeden bod a píše, že do další úrovně je potřeba ještě 354 jablek. Myslíte, že je to v pořádku? Kolik by muselo těch jablek být, aby body naskakovaly třeba po sedmi, tak jak jsem to měla před tím u mléka po jednom sklizení všech kravínů?
    ještě musíš sklidit 354 jablek, aby body naskakovaly po dvou... ovšem rychleji pak vyprší čas, který máš na doplnění dalších jablek... čím víc jablek doplníš, tím ti postupně bude přibývat rychlost...

    Jasně, to chápu, ale zdá se mi jeden bod za skoro 2000 jablek málo :-)
    To se mi zdá taky divné, sebrala jsem poprvé 1490 jablek a naskočilo 8 hodin na rychlost 1, za 3 hodiny jsem sebrala další várku jablek a naskočilo 10 hodin na rychlost 2. Mám dojem, že v předchozích akcích těžce pracujících to jelo rychleji a ne tak dlouho.

    Je to nesrovnatelné s mlékem. Tam po sebrání asi 2200 kusů naskočila hned rychlost 7. Za 1980 jablek rychlost 1.
Sign In to comment.