Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Žádná bolest, žádný zisk 10.07.2015"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Milí farmáři,

zde nám můžete sdělit svůj názor, zpětnou vazbu, diskutovat a vyměňovat si dojmy o "Aktualizace Žádná bolest, žádný zisk 10.07.2015".

S přáním hezkého dne
Foxes
Post edited by Foxes on
«1310

Komentáře

  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 07.07.2015
    Jsem zvědavá na tu novou akci. Že by nějaká kombinace lodi (časově omezená poptávka) a paláce sladkostí (měření produktivity, odměny, levely)? Uvidíme. Názor si zatím dopředu (radši) dělat nebudu, nechme to - jak se říká - koňovi... :)
    Za opravu chyby v pekárně díky, za nový úspěchy (zvlášť tajnej) ještě větší díííííík!
    Jen se trochu bojím aktualizace v pátek... to se v minulosti moc neosvědčilo. Pak se čeká celej víkend než... no, však víte :D:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.07.2015
    Vlčice, nepřivolávej žádné hromy, blesky :D
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 07.07.2015
    wolfka napsal: »
    Jsem zvědavá na tu novou akci. Že by nějaká kombinace lodi (časově omezená poptávka) a paláce sladkostí (měření produktivity, odměny, levely)? Uvidíme. Názor si zatím dopředu (radši) dělat nebudu, nechme to - jak se říká - koňovi... :)
    Za opravu chyby v pekárně díky, za nový úspěchy (zvlášť tajnej) ještě větší díííííík!
    Jen se trochu bojím aktualizace v pátek... to se v minulosti moc neosvědčilo. Pak se čeká celej víkend než... no, však víte :D:D

    Ahoj wolfko,

    taky si úplně nejsem jistá pátkem, ale tým si věří. Tak jim držme palce! :)
    Jinak není za co ;).

    Foxes
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 07.07.2015
    Vlčice, nepřivolávej žádné hromy, blesky :D
    +
    Foxes napsal: »
    taky si úplně nejsem jistá pátkem, ale tým si věří. Tak jim držme palce! :)

    Hromy a blesky se snažím přivolávat už několik dní, ale bohužel zatím nic... Jen vedro, dusno, mrcha Slunko všude, kam se člověk (ehm... vlk :D) podívá... :(:D
    Ale jinak samozřejmě co se týká farmy budu držet palce, ať je všechno jak má, nebo aspoň co nejvíc... :D Vím, jak je to nepříjemný (a mám-li být upřímná, divís se, že se v GGSku vrátili k pátečním upgradeům, když je v minulosti po pár neúspěších zrušili). :D
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 07.07.2015
    No já teda nevím ale jeví se mi to již předem jako značná kulišárna.Zboží balené do krabic dodávané z vlastní farmy.To bude jenom dodej jako třeba u akcí typu pohádka nebo skauti atd.A nebo bude to zboží také honorované.A přeskoč krabici která ti nevyhovuje pouze za zlato taky není zrovna ku prospěchu hráčů.A za to když budeš uspěšný získáš třeba dekorku ala 30 bodíků?Zatím tedy žádné nadšení nezdílím i když nechme se teda překvapit.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.07.2015
    marynela napsal: »
    No já teda nevím ale jeví se mi to již předem jako značná kulišárna.Zboží balené do krabic dodávané z vlastní farmy.To bude jenom dodej jako třeba u akcí typu pohádka nebo skauti atd.A nebo bude to zboží také honorované.A přeskoč krabici která ti nevyhovuje pouze za zlato taky není zrovna ku prospěchu hráčů.A za to když budeš uspěšný získáš třeba dekorku ala 30 bodíků?Zatím tedy žádné nadšení nezdílím i když nechme se teda překvapit.
    Přeskočení nabídek, které se člověku nelíbí, je běžná věc - funguje to tak i u kámoše Omara, na koňském trhu.. takže to mě nijak nepřekvapuje.

    I kdyby dekorky měly 50 bodů, člověk už je moc nevyužije - aspoň já je tak maximálně postavím, abych se jimi pokochala ve věži, a pak je svěřím do péče milé Gretě :o

    Já jsem každopádně na událost zvědavá, třeba to bude příjemné zpestření farmářského života :)

    Na kritiku myslím bude čas až po zahájení akce. A to jak na pozitivní, tak negativní. Teď lze těžko něco hodnotit :)

    Takže hlavu vzhůru a farmaření zdar! ;)
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 07.07.2015
    Foxes napsal: »
    ... tým si věří. Tak jim držme palce ...
    S farmou sladkostí si taky tým věřil ?
    Aby to nedopadlo jako s palácem:dodáváš, nevíš kolik ti chybí
    a pendrek za to :D
  • capula (CZ1)capula (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 07.07.2015
    Farma sladkostí se moc povedla a doufám , že jste s těma avatarama mysleli i na nás holky a uvidíme tam i nějakou copatou usměvavou kočenku a ne jen samý chlapi! :D Jinak vám přeji ještě více takových pěkných nápadů a věřím týmu, že vše dobře dopadne ;) S pozdravem Hanča - capule
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 07.07.2015
    marynela napsal: »
    No já teda nevím ale jeví se mi to již předem jako značná kulišárna.
    Zboží balené do krabic dodávané z vlastní farmy
    To bude jenom dodej jako třeba u akcí typu pohádka nebo skauti atd.
    A nebo bude to zboží také honorované ....

    Kulišárna icon5.png
    Vždyť to má už dost výstižný název: Žádná bolest, žádný zisk - tj.
    GGS to bolet nebude a o nás je ten žádný zisk ;)
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    upraveno 07.07.2015
    Huhouš napsal: »
    Kulišárna icon5.png
    Vždyť to má už dost výstižný název: Žádná bolest, žádný zisk - tj.
    GGS to bolet nebude a o nás je ten žádný zisk ;)

    taky to tak vidím :D
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 07.07.2015
    Hodně bude záležet na odměnách... Jinak mi to všechno příjde jako dobrý nápad pro Ty, kteří mají plné sklady. Navíc každá nová událost, každé vylepšení ... je na každém z nás, jestli se zapojí či nikoli. Já vyzkoušela zatím všechno ... něco mě zklamalo, něco nadchlo. Uvidíme. Farma na sladkosti se mi líbí. Akorát jsem to všechno vzala za špatný konec. Příště už budu vědět :-)
  • lelele123 (CZ1)lelele123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    upraveno 08.07.2015
    Huhouš napsal: »
    S farmou sladkostí si taky tým věřil ?
    Aby to nedopadlo jako s palácem:dodáváš, nevíš kolik ti chybí
    a pendrek za to :D

    naprostý souhlas!!!! jednou jsem se utrhla a vložila cca 100 000 zlatek do dočasné farmy a naprosté zklamání, už to nikdy neudělám
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 08.07.2015
    Jak může někdo do takové bugárny nasypat tolik peněz... :confused::D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 08.07.2015
    Jak může někdo do takové bugárny nasypat tolik peněz... :confused::D

    ... a pak že je jen sedm divů světa :D:D
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 08.07.2015
    Jak může někdo do takové bugárny nasypat tolik peněz... :confused::D
    Taky na to hledím,jestli čtu dobře :-)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 10.07.2015
    Dobré ráno, ví se cca kdy bude aktualizace spuštěna?

    Aha...už mi to tu krákorá
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 10.07.2015
    Vypadá to, že začátek není úplně tip-top.... :D

    Úkoly bez textu, někde se nezobrazuje ani název, jen nějaký interní identifikátor.... tak nevím, kde udělali soudruzi z Hamburku chybu :P

    Nepustil bych je na víkend domu, dokud by to neopravili.
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 10.07.2015
    Corco napsal: »
    Vypadá to, že začátek není úplně tip-top.... :D

    Úkoly bez textu, někde se nezobrazuje ani název, jen nějaký interní identifikátor.... tak nevím, kde udělali soudruzi z Hamburku chybu :P

    Nepustil bych je na víkend domu, dokud by to neopravili.

    Na to mi stačilo aktualizovat stránku
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 10.07.2015
    Jindra 112 napsal: »
    Na to mi stačilo aktualizovat stránku

    já se zkusil odhlásit a přihlásit a mám to tam furt....

    edit: vymazal jsem sušenky a dal reload a už se to chytlo...
  • babu05babu05 Komentářů: 5
    upraveno 10.07.2015
    Můžete mi někdo, prosím, vysvětlit princip této události? Nevím, co se po mně chce ...
    Děkuji.
  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    upraveno 10.07.2015
    aktualizace opět nezklamala,není čeština,násypka funguje asi na heslo,kukuřice dle váhy už dávno hotová a pořád ji tam musíš dávat.prostě super.než tohle tak raději nic
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 10.07.2015
    babu05 napsal: »
    Můžete mi někdo, prosím, vysvětlit princip této události? Nevím, co se po mně chce ...
    Děkuji.

    Ahoj babu,

    musíš konstantně dodávat produkt, o který si silo žádá. Pokud se za určitou dobu např. kukuřice vyčerpá, tak se přesune další bedna s jiným produktem. U ukazatele produktivity máš zbývající čas :).
    aktualizace opět nezklamala,není čeština,násypka funguje asi na heslo,kukuřice dle váhy už dávno hotová a pořád ji tam musíš dávat.prostě super.než tohle tak raději nic

    Toto je běžná situace, kdy serveru trvá pár minut než se vzpamatuje. Proto prosím zkuste aktualizovat stránku a popřípadě vymazat cookies/cache.

    Foxes
  • babu05babu05 Komentářů: 5
    upraveno 10.07.2015
    Děkuji Lištičko. Kolik mám čeho dodat? První počítadlo pořád běží a na druhém se po určité době změní počet.
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 10.07.2015
    Myslel jsem, že mám produkt dodávat, ale pořád mě to žene na pole. Musím tedy dodávat sklízením z pole?
    Nemůžu to teď vyzkoušet, mám tam pšenici a chce to po mně kukuřici, které mám plný sklad.

    Děkuji.
  • lelele123 (CZ1)lelele123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    upraveno 10.07.2015
    Kajula5 napsal: »
    Myslel jsem, že mám produkt dodávat, ale pořád mě to žene na pole. Musím tedy dodávat sklízením z pole?
    Nemůžu to teď vyzkoušet, mám tam pšenici a chce to po mně kukuřici, které mám plný sklad.

    Děkuji.
    jsem na tom stejně :-(
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 10.07.2015
    Ano, musíš sklízet.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 10.07.2015
    Plníte už i nálepky? Jak jste na tom s novým tajným bonusem?
  • GirlAkriv2GirlAkriv2 Komentářů: 3
    upraveno 10.07.2015
    Kajula5 napsal: »
    Myslel jsem, že mám produkt dodávat, ale pořád mě to žene na pole. Musím tedy dodávat sklízením z pole?
    Nemůžu to teď vyzkoušet, mám tam pšenici a chce to po mně kukuřici, které mám plný sklad.

    Děkuji.
    Ale kdeže dodávat, sklízet se musí. aby se u toho do zblbnutí sedělo. Sklady tady nevyužiješ, to by bylo moc snadné.
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 10.07.2015
    8WHISKY8 napsal: »
    Plníte už i nálepky? Jak jste na tom s novým tajným bonusem?

    tajný bonus 8/10
  • Slovánek2 (CZ1)Slovánek2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    upraveno 10.07.2015
    Bude sranda až to bude chtít broskve, které jsou za 14 hodin. To se nikam nepohnu, pokud nechci zlatkovat.
Sign In to comment.