Domů Oficiální oznámení

Aktualizace 13.-14.12.2017: Nové tematické události & další

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
upraveno 14.12.2017 v Oficiální oznámení

Milí farmáři!

Vítáme všechny z vás u naší nejnovější aktualizace! Je plánována na středu 13. prosince, pojďme se podívat, co nás čeká:

Nové tematické události

Už dlouhou dobu jste se ptali po událostech věnovaným gurmánské a květinové farmě, teď už je pro vás máme!

 • Tyto 2 nové události budou fungovat na podobném principu jako ostatní tematické události, které už znáte.

 • Obě události budou sestávat z 6 úkolů a budou mít 7 úrovní obtížnosti.

 • Některé z úkolů mohou obsahovat více požadavků.

 • Dokončením jednotlivých úkolů obdržíte různé odměny, dokončením všech úkolů získáte nové dekorace se 7 stupni designu a vyšší spokojeností a vesnickou spokojeností v závislosti na úrovni obtížnosti události.


Stánek s občerstvením - gurmánská farma

Věděli jste, že Eva Apple a Greta jsou obchodní partnerky? Už mají několik oddaných zákazníků, kteří pravidelně navštěvují jejich pojízdný stánek s občerstvením, ale rády by rozšířily svůj okruh zákazníků, navštívily nová místa a nabízely rozmanitější výběr chutných jídel.

Budou k tomu ale potřebovat vaši pomoc, poskytněte jim veškeré potřebné produkty a získejte finální dekoraci pojízdného stánku s jídlem.

Událost by měla dle plánu začít 2. ledna.Svatební organizátor - květinová farma

Daniel dělá kolem farmy spoustu různých věcí, ale možná jste netušili, že také plánuje svatby. Na této pozici je často pod velkým stresem a tlakem a momentálně se potýká s velmi exkluzivní svatbou, kterou připravuje pro některé z místních celebrit, navrch k jeho 3 zakázkám, na kterých pracuje. Bude potřebovat vaši pomoc a je připraven vám nabídnout krásnou dekoraci oltáře!

Tato událost by měla dle plánu začít 10. ledna.Šťastná hodinka Après Ski

Po dva týdny, počínaje 17. prosincem 23:59, vám přineseme speciální šťastnou hodinku, abyste se dostali do té správné zimní nálady! Tato šťastná hodinka je (zčásti) jako omluva za problémy v poslední době s vánoční událostí a poskytne vám úžasné bonusy, které vám pomohou dokončit probíhající události! Nabízené bonusy jsou také výrazně vyšší než obvyklé bonusy během šťastné hodinky, takže je nezapomeňte sbírat přihlášením během šťastné hodinky na vašem serveru, abyste z nich mohli čerpat výhody.


Zima, kam se podíváš!

Chcete dát své farmě také zimní nádech? Máme krásnou novou sadu zimních tematických vzhledů pro vaši farmu, takže může odrážet zimní období! Může to vypadat ledově chladně, ale nebojte, zajistili jsme, aby vaše zvířátka byla zabalena a v teple. Podívejte se na nové zimní vzhledy, které budou dostupné ve hře různými způsoby. Každý hráč získá také 2 z těchto vzhledů bez jakýchkoli nákladů jako součást naší omluvy za nedávné potíže se servery a událostmi. Bude se jednat o zasněžené vzhledy pro kurník a obyčejný obytný dům.Nové pořadí ve správě farmy

Menu správy farmy je důležitou součástí hry pro všechny z vás, je to místo, kde vidíte, co máte na skladech, můžete zde dokupovat, co vám chybí, i prodávat přebytky. Ale s tím, jak hra roste a vyvíjí se a jak byly přidány na stránky nové položky, byly najednou poněkud zpřeházené. Jakmile může být těžké zvyknout si na jakoukoli změnu, zvláště pokud jste zvyklí na staré pořadí, tak jsme položky pro vás zorganizovali trochu lépe. Nyní se budou základní farmářské produkty vyskytovat v seznamu jako první, produkty z akčních osiv až na dalších stranách, protože jsou využívány méně. Umístili jsme také záložky pro oba trhy vedle sebe a seřadili jsme položky na mnoha záložkách v logičtějším pořadí. Poprvé to může být trochu divné, ale stojíme si za tím, že nové řazení dává pro hráče mnohem větší smysl, stejně tak i v tom, jak hru hrajete.


Turnajová sezóna I - 2018 - To nejlepší z Big Farm

Pro naši úplně první turnajovou sezónu v roce 2018 jsme se zeptali členů našeho týmu, aby vybrali některé ze svých oblíbených avatarů a odměn z předešlých koňských sezón, abyste měli šanci je získat znovu. Všechny odměny z této sezóny byly vybrány naším týmem, některé prošly také drobnými úpravami! Takže osedlejte koně a hodně zdaru!A vyberu si... tebe!

Jak mnozí z vás víte, některé z našich událostí nabízí dekorace, které mají odlišný vizuál podle postupu v události. Takovým příkladem budiž událost se sněhuláky. Hráči nám dali zpětnou vazbu, že by se rádi často události zúčastnili, ale že by rádi měli možnost rozhodnout se, jaký vzhled dekorace by na konci rádi dostali. Nyní jsme zahrnuli tento systém jako součást události Připravit, pozor, sněží (tj. sněhulák) a Svátek Obon. To znamená, že pokud byste dali přednost např. třetímu vzhledu sněhuláka, ale stále chtěli pokračovat v hraní události, tak můžete! Dokud dosáhnete alespoň na minimální počet bodů pro dosažení vizuálu, který chcete, budete mít nyní možnost zvolit si jakoukoli z dekorací až do té, pro kterou máte dostatek bodů, pak pokračovat v hraní, aniž byste museli přestat, abyste si zajistili dekoraci, kterou chcete. Doufáme, že vám toto přinese více možností, jak hrát tyto události a vybrat si, o co také hrajete!


Kompenzace za nedávné potíže

V poslední době jsme se setkali z různými problémy na některých serverech včetně výpadků, i s problémy v události Vánoční přípravy, která byla pozastavena vzhledem k chybám minulý týden. Někteří z vás již obdrželi dekoraci za 1. kapitolu, ale s žádnými hodnotami - toto nebylo zamýšleno a nebyly poskytnuty hráčům jako kompenzace. Místo toho máme několik plánů, jak vám pomoci dostat se zpět do postupu událostí a jak se vám za problémy omluvit:

 • Událost Vánoční přípravy bude s aktualizací znovu spuštěna, začne třetí kapitolou události.

 • Požadavky pro druhou a třetí fázi události byly sníženy o zhruba 25 %.

 • Všichni hráči obdrží dekorace z 1. a 2. kapitoly s běžnými i vesnickými body spokojenosti, výše bude určena týmem.

 • Jak již bylo zmíněno, každý hráč dostane dva zasněžené vzhledy zdarma, k tomu ještě humusy z mořských řas a části dekorací.

 • Šťastná hodinka Après Ski, původně plánována pouze na jeden týden, bude prodloužena na dva týdny a bonusy budou zvýšeny.
Aktualizace je plánována na středu 13. prosince a čtvrtek 14. prosince.


O obsahu aktualizace můžete diskutovat v TOMTO VLÁKNĚ.


Přejeme vám veselé farmaření! A ať slaví vaše kultura či rodina jakýkoli svátek v tomto ročním čase, ať je to čas míru a harmonie!

váš BF tým


edit 14.12.: úprava data aktualizace 
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

black-.-angel @ cs 1

Komentáře

 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  Milí hráči,

  dnešní aktualizace bude jakousi přípravou. Vzhledem ke komplexitě a dalším záležitostem ohledně kompenzací dnes proběhne aktualizace, která bude přípravou na plný update, který jsme vám slíbili, ten však byl posunut na zítřek. První aktualizace spíše tedy nebude obsahovat patrné změny nebo odměny pro hráče, k tomu dojde až zítra.

  váš BF tým

  black-.-angel @ cs 1
 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  Dnešní aktualizace je plánována mezi 18:00 a 18:30.

  I zde raději připomínám, že vánoční událost začne až po zítřejší aktualizaci.

  black-.-angel @ cs 1
 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  Plánovaný začátek aktualizace je mezi 17:30 a 18:30.

  black-.-angel @ cs 1
 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  Ahoj všem,

  kvůli problémům se servery hned po aktualizaci hráči přišli o kompenzační balíčky, pokud položky z nich už nestihli použít. Z toho důvodu zítra proběhne kompenzace znovu a všem hráčům budou kompenzační balíčky připsány znovu.

  Za způsobení potíže se vám omlouváme,

  váš BF tým

  black-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.