Domů Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 13.12.2017: Nové tematické události & další"

Milí hráči,

níže můžete diskutovat k aktualizaci, jejíž oficiální oznámení najdete ZDE.

Tentokrát vám do hry přinášíme tematické události pro gurmánskou a květinovou farmu a další překvapení!

Váš BF tým

black-.-angel @ cs 1
«1324

Komentáře

• Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,302
    Už jim nevěřím. Jsem zvědav, co se zase porůží.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Divny že po spolkovce popel 

• black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
    jestrab (CZ1) napsal(a):
    Divny že po spolkovce popel 
    Žeby proto, že s nadcházející aktualizací nijak nesouvisí? Byla v ní chyba, proto byla nahrazena jinou událostí. Což už bylo řečeno mnohokrát a v souvisejících vláknech.

black-.-angel @ cs 1
  • jarozde (CZ1)jarozde (CZ1) CZ1 Komentářů: 42
    byla nahrazena baličkou(která byla zhoršena)a o kompenzacích pro ty ,kteří rozjeli spolkovku se taky nemluví
  • vladule22 (SK1)vladule22 (SK1) Komentářů: 17
    Kdyby raději opravili problémy se santou a problémy s nezobrazováním stanu při mistrovství. Zase to začne, a nebude to fungovat, nebo jen něco. Poslední dobou je toho moc a vrší se chyba za chybou.

vladule22 @ sk 1
    Kacirek (CZ1) napsal(a):
    proč ty týdenní události spustí dřív, než v lednu?
    Vždyť ale budou spuštěny v lednu, událost pro gurmánku 2. ledna, pro květinku 10. ledna. Data jsou v ofiku.

black-.-angel @ cs 1
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    black-.-angel napsal(a):
    Kacirek (CZ1) napsal(a):
    proč ty týdenní události spustí dřív, než v lednu?
    Vždyť ale budou spuštěny v lednu, událost pro gurmánku 2. ledna, pro květinku 10. ledna. Data jsou v ofiku.
    Já vím...nesprávně jsem si přečetla oznámení...a proto jsem i vymazala text v příspěvku... 
    Kacirek @ cs 1
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Vypadá to zajímavě, takže se těším. Z nových vzhledů jsem přímo nadšená, otázka je , jak "snadné " je bude možno získat :-) Iluze si nedělám, ale chci být optimista a doufám, že pokud se nějaké chybky objeví a to asi ano :-), bude jich co nejméně.

• bzuzanka (CZ1)bzuzanka (CZ1) Komentářů: 31
    Nápady a vize jsou fajn, jen polovina věcí nefunguje, Farmu hraji ve svém volném čase, Zaměstnání, rodina..,vyčlením čas farmě a místo relaxu pouze zlobení se. O tom to je?
  • darinka3 (SK1)darinka3 (SK1) SK1 Komentářů: 73
    Už sa teším mam rada novinky už sa tu niekedy nudím je pravda že tu prehrám veľa času ale to preto lebo pracujem doma a mam čas na hru .Vyzerá to dobre len aby všetko fungovalo ako malo držím palce aby vám všetko vyšlo a my sa mohli venovať a relaxovať pri hre bez komplikacii.
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    noooo vypada to fakt zajimave ale mam dojem ze 2 vzhledy jako darek nebo navnada nestači ,pokud ten zbytek bude jako odmena v udalosti a td... tak než zasnežim farmu bude leto a zlato nehodlam vyhazovat oknem :)ale mam radost že aspon Alča bude mit dost snehu na farme mužu aspon tam očumovat ;)
    Opravdu se na to těším :-) Jsem zvědavá, jestli se mi podaří vyrobit na farmě Ladovskou zimu :-))))

• Cascada (CZ1)Cascada (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Vše zní dobře.Tak se budeme těšit na nové události a snad jim vše bude klapat :smiley:
    Konečně budou nové dekorace,ale nevím zda se to dá vše stíhat,přeci jen tu nemůžeme sedět 24 hod. denně.
    Tak milí farmáři at se nám i vývojářům daří :smiley::wink:
    Cascada @ cs 1
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    noooo vypada to fakt zajimave ale mam dojem ze 2 vzhledy jako darek nebo navnada nestači ,pokud ten zbytek bude jako odmena v udalosti a td... tak než zasnežim farmu bude leto a zlato nehodlam vyhazovat oknem :)ale mam radost že aspon Alča bude mit dost snehu na farme mužu aspon tam očumovat ;)
    Opravdu se na to těším :-) Jsem zvědavá, jestli se mi podaří vyrobit na farmě Ladovskou zimu :-))))

tobe určite a hned večer už budu stat za plotem a čumet :D

marek ruza @ cs 1
    Takový fofr to zas nebude , ale vynasnažím se :-)))
    Já vím, že tady si jen stěžujete na chybovost hry, ale jsou i komunity, kde se na něco k novým událostem ptají. Tak tedy abyste nebyli ochuzeni:
    • 5.,6. a 7. úroveň obtížnosti nebude vedle dekorace obsahovat vzhled, jak jsme zvyklí z tematických událostí pro hlavní farmu
    • události pro gurmu a květinku nebudou ve stejné rotaci jako události pro hlavní farmu, tj. na hlavní stále pojede tatáž rotace jako teď plus k tomu mimo ještě budou nové tematické události s vlastním harmonogramem

black-.-angel @ cs 1
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    To znamená, že události budou každý týden a někdy se budou překrývat s událostí na gurmánu nebo květince?
    helaras @ cs 1

helaras (CZ1) napsal(a):
    To znamená, že události budou každý týden a někdy se budou překrývat s událostí na gurmánu nebo květince?
    To znamená, že na hlavní poběží jako dosud, plus k tomu poběží události na gurmánce nebo květince, jejich harmonogramy jsou na sobě nezávislé.

black-.-angel @ cs 1
  • samsula (CZ1)samsula (CZ1) CZ1 Komentářů: 94
    upraveno 12.12.2017
    Aktualizace vypadá zajímavě a jak to s ní dopadne uvidíme :). Jeden vtípek říká, že je smutný pohled na mladého pesimistu a ještě smutnější na starého optimistu :). Takže k zítřejší aktulce vzhlížím optimisticky "bude hůř, líp už bylo" . Tak nám všem držím palce, neboť už vážně nevím, co mě u této hry udrží :)))). 

black-.-angel napsal(a):
    Já vím, že tady si jen stěžujete na chybovost hry, ale jsou i komunity, kde se na něco k novým událostem ptají. Tak tedy abyste nebyli ochuzeni:
    • 5.,6. a 7. úroveň obtížnosti nebude vedle dekorace obsahovat vzhled, jak jsme zvyklí z tematických událostí pro hlavní farmu
    • události pro gurmu a květinku nebudou ve stejné rotaci jako události pro hlavní farmu, tj. na hlavní stále pojede tatáž rotace jako teď plus k tomu mimo ještě budou nové tematické události s vlastním harmonogramem
    Co by nás určitě zajímalo jsou ceny a dostupnost těch nových dárečků, to ale asi zatím známo není. Jak se ta hra vyvíjí, lze předpokládat, že levné nebudou.. Buď zlato nebo statisíce či stamiliony dolarů, k jejichž dosažení by na hře člověk musel opravdu sedět nonstop. Pravdou ovšem je, že i ze hry se dá zlato získat častěji než dřív.  Události jsou fajn, ale ve vyšší obtížnosti i na hlavní farmě už opravdu nejsou pro rekreační hraní. Když vezmu v úvahu velké množství akcí kolem farem, opravdu nelze hrát všechno, ale pak trošku spolky začínají ztrácet smysl, protože i ta soutěživost se vytrácí a rozptyluje na různé žebříčky. Vesnická spokojenost dekorací se nedá zvyšovat jinak než výměnou za nějakou jinou dekoraci, takže velmi omezeně. Takže postupně hráč otupí a čeká, kde na něj co vypadne za cenu, protože sledovat všechno zabere moc času a tak se účastní akcí jen klikáním více či  méně bezcílně.. A co mě osobně dost vadí, že při zapnutí hry se na mě valí vlna vyskakovacích oken, které při slabším internetovém spojení, hře na mobilu například, a jejím častém padání, stěží pozavírám , a těch s nabalujícími se novinkami přibývá. 

edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
    Samsula, vedoucí spolku Zlatý palác
    "Bohatství Zlatého paláce není ve zlatě, ale v lidech uvnitř jeho zdí".

mailto: [email protected]

• Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    O to zajímavější, že poběží dvě týdenní události dohromady :-) Opravdu se těším. Je dobře, že se Gurmánka i Květinka využijí ještě jinak. A na farmách mám dost místa i na nové dekorace...příště budu líp číst ofiko oznámení, protože mě opravdu vyděsilo, že zítra začne nějaká nová událost i s opraveným Santou...ušetřím si nervy :-)
    Líbí se mi i kompenzace...někdo může namítnout, že nejsou adekvátní k času a zlatu, ale bylo jen naše rozhodnutí ten čas a zlato do Santy dát.
    Budu držet palce, aby vše dopadlo co nejlíp...raději budu počítat s chybami...ale rozhodně Santovi ráda pomůžu :-)

Kacirek @ cs 1
  • BACARAT (CZ1)BACARAT (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Raději se na své novinky vy....e,a udělejte aktulizaci která dá vše zas dopořádku a přestante nám hru znechucovat okrádáním....
  • domino08 (CZ1)domino08 (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 13.12.2017
    Chtěl bych se zeptat,kdy bude plánovaná aktualizace..??Santa by měl začít dneska,ne..?? Díky
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Taky by mě zajímalo kdy santa začne - počítala jsme s půlnocí a extra kvůli tomu zůstala vzhůru. Začne tedy zítra o půlnoci a nebo začne až se udělá ta aktualizace, která se neví kdy bude?
    Začne po aktualizaci :-)
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    kedy bude aktualizácia?
    BebaPlayer @ sk 1
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    dneska :)
    marek ruza @ cs 1
Sign In to comment.