Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 13.12.2017: Nové tematické události & další"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

níže můžete diskutovat k aktualizaci, jejíž oficiální oznámení najdete ZDE.

Tentokrát vám do hry přinášíme tematické události pro gurmánskou a květinovou farmu a další překvapení!

Váš BF tým
«1324

Komentáře

  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Tak snad to bude fungovat jak má ,,,,,
  • alenka04 (CZ1)alenka04 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    tak to už se směju dopředu naivní kdo tomu věří:p :p
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Už jim nevěřím. Jsem zvědav, co se zase porůží.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394

    Já jsem ochoten vsadit trenky, že nebude. Od chvíle co hoši vyhodili ty dva serverové vývojáře (a píše to někdo místo nich) tak je to zoufalé se vším. Není se čemu divit, ne náhodou se na programový kod nahlíží jako na autorské dílo... Takže teď to tady je, jako když se Vaněk pokoušel dopsat po Haškovi Švejka.

    Aktualizace v principu to vypadá zajímavě a ve smyslu rozšíření osvědčených modelových scénářů (týdenní události) ji chápu jako krok správným směrem. Bohužel (a to už se opakuje skrz naskrz všemi komunitami měsíce) myslím si, že hře by mnohem víc prospělo opravení všeho, co je rozbité, než přidávání dalšího obsahu.

  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Divny že po spolkovce popel 

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    jestrab (CZ1) napsal(a):
    Divny že po spolkovce popel 
    Žeby proto, že s nadcházející aktualizací nijak nesouvisí? Byla v ní chyba, proto byla nahrazena jinou událostí. Což už bylo řečeno mnohokrát a v souvisejících vláknech.
  • jarozde (CZ1)jarozde (CZ1) CZ1 Komentářů: 42
    byla nahrazena baličkou(která byla zhoršena)a o kompenzacích pro ty ,kteří rozjeli spolkovku se taky nemluví
  • vladule22 (SK1)vladule22 (SK1) Komentářů: 17
    Kdyby raději opravili problémy se santou a problémy s nezobrazováním stanu při mistrovství. Zase to začne, a nebude to fungovat, nebo jen něco. Poslední dobou je toho moc a vrší se chyba za chybou.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kacirek (CZ1) napsal(a):
    proč ty týdenní události spustí dřív, než v lednu?
    Vždyť ale budou spuštěny v lednu, událost pro gurmánku 2. ledna, pro květinku 10. ledna. Data jsou v ofiku.
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    black-.-angel napsal(a):
    Kacirek (CZ1) napsal(a):
    proč ty týdenní události spustí dřív, než v lednu?
    Vždyť ale budou spuštěny v lednu, událost pro gurmánku 2. ledna, pro květinku 10. ledna. Data jsou v ofiku.
    Já vím...nesprávně jsem si přečetla oznámení...a proto jsem i vymazala text v příspěvku... 
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Vypadá to zajímavě, takže se těším. Z nových vzhledů jsem přímo nadšená, otázka je , jak "snadné " je bude možno získat :-) Iluze si nedělám, ale chci být optimista a doufám, že pokud se nějaké chybky objeví a to asi ano :-), bude jich co nejméně.

  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    noooo vypada to fakt zajimave ale mam dojem ze 2 vzhledy jako darek nebo navnada nestači ,pokud ten zbytek bude jako odmena v udalosti a td... tak než zasnežim farmu bude leto a zlato nehodlam vyhazovat oknem :)ale mam radost že aspon Alča bude mit dost snehu na farme mužu aspon tam očumovat ;)
  • bzuzanka (CZ1)bzuzanka (CZ1) Komentářů: 31
    Nápady a vize jsou fajn, jen polovina věcí nefunguje, Farmu hraji ve svém volném čase, Zaměstnání, rodina..,vyčlením čas farmě a místo relaxu pouze zlobení se. O tom to je?
  • darinka3 (SK1)darinka3 (SK1) SK1 Komentářů: 73
    Už sa teším mam rada novinky už sa tu niekedy nudím je pravda že tu prehrám veľa času ale to preto lebo pracujem doma a mam čas na hru .Vyzerá to dobre len aby všetko fungovalo ako malo držím palce aby vám všetko vyšlo a my sa mohli venovať a relaxovať pri hre bez komplikacii.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    noooo vypada to fakt zajimave ale mam dojem ze 2 vzhledy jako darek nebo navnada nestači ,pokud ten zbytek bude jako odmena v udalosti a td... tak než zasnežim farmu bude leto a zlato nehodlam vyhazovat oknem :)ale mam radost že aspon Alča bude mit dost snehu na farme mužu aspon tam očumovat ;)
    Opravdu se na to těším :-) Jsem zvědavá, jestli se mi podaří vyrobit na farmě Ladovskou zimu :-))))


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    No nejlepší tam jsou kravky v kulíšcích, to byla láska na první pohled :heart:
  • Cascada (CZ1)Cascada (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Vše zní dobře.Tak se budeme těšit na nové události a snad jim vše bude klapat :smiley:
    Konečně budou nové dekorace,ale nevím zda se to dá vše stíhat,přeci jen tu nemůžeme sedět 24 hod. denně.
    Tak milí farmáři at se nám i vývojářům daří :smiley::wink:
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    noooo vypada to fakt zajimave ale mam dojem ze 2 vzhledy jako darek nebo navnada nestači ,pokud ten zbytek bude jako odmena v udalosti a td... tak než zasnežim farmu bude leto a zlato nehodlam vyhazovat oknem :)ale mam radost že aspon Alča bude mit dost snehu na farme mužu aspon tam očumovat ;)
    Opravdu se na to těším :-) Jsem zvědavá, jestli se mi podaří vyrobit na farmě Ladovskou zimu :-))))

    tobe určite a hned večer už budu stat za plotem a čumet :D

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Takový fofr to zas nebude , ale vynasnažím se :-)))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Já vím, že tady si jen stěžujete na chybovost hry, ale jsou i komunity, kde se na něco k novým událostem ptají. Tak tedy abyste nebyli ochuzeni:
    • 5.,6. a 7. úroveň obtížnosti nebude vedle dekorace obsahovat vzhled, jak jsme zvyklí z tematických událostí pro hlavní farmu
    • události pro gurmu a květinku nebudou ve stejné rotaci jako události pro hlavní farmu, tj. na hlavní stále pojede tatáž rotace jako teď plus k tomu mimo ještě budou nové tematické události s vlastním harmonogramem
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    To znamená, že události budou každý týden a někdy se budou překrývat s událostí na gurmánu nebo květince?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    helaras (CZ1) napsal(a):
    To znamená, že události budou každý týden a někdy se budou překrývat s událostí na gurmánu nebo květince?
    To znamená, že na hlavní poběží jako dosud, plus k tomu poběží události na gurmánce nebo květince, jejich harmonogramy jsou na sobě nezávislé.
  • samsula (CZ1)samsula (CZ1) CZ1 Komentářů: 94
    upraveno 12.12.2017
    Aktualizace vypadá zajímavě a jak to s ní dopadne uvidíme :). Jeden vtípek říká, že je smutný pohled na mladého pesimistu a ještě smutnější na starého optimistu :). Takže k zítřejší aktulce vzhlížím optimisticky "bude hůř, líp už bylo" . Tak nám všem držím palce, neboť už vážně nevím, co mě u této hry udrží :)))). 

    black-.-angel napsal(a):
    Já vím, že tady si jen stěžujete na chybovost hry, ale jsou i komunity, kde se na něco k novým událostem ptají. Tak tedy abyste nebyli ochuzeni:
    • 5.,6. a 7. úroveň obtížnosti nebude vedle dekorace obsahovat vzhled, jak jsme zvyklí z tematických událostí pro hlavní farmu
    • události pro gurmu a květinku nebudou ve stejné rotaci jako události pro hlavní farmu, tj. na hlavní stále pojede tatáž rotace jako teď plus k tomu mimo ještě budou nové tematické události s vlastním harmonogramem
    Co by nás určitě zajímalo jsou ceny a dostupnost těch nových dárečků, to ale asi zatím známo není. Jak se ta hra vyvíjí, lze předpokládat, že levné nebudou.. Buď zlato nebo statisíce či stamiliony dolarů, k jejichž dosažení by na hře člověk musel opravdu sedět nonstop. Pravdou ovšem je, že i ze hry se dá zlato získat častěji než dřív.  Události jsou fajn, ale ve vyšší obtížnosti i na hlavní farmě už opravdu nejsou pro rekreační hraní. Když vezmu v úvahu velké množství akcí kolem farem, opravdu nelze hrát všechno, ale pak trošku spolky začínají ztrácet smysl, protože i ta soutěživost se vytrácí a rozptyluje na různé žebříčky. Vesnická spokojenost dekorací se nedá zvyšovat jinak než výměnou za nějakou jinou dekoraci, takže velmi omezeně. Takže postupně hráč otupí a čeká, kde na něj co vypadne za cenu, protože sledovat všechno zabere moc času a tak se účastní akcí jen klikáním více či  méně bezcílně.. A co mě osobně dost vadí, že při zapnutí hry se na mě valí vlna vyskakovacích oken, které při slabším internetovém spojení, hře na mobilu například, a jejím častém padání, stěží pozavírám , a těch s nabalujícími se novinkami přibývá. 

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    O to zajímavější, že poběží dvě týdenní události dohromady :-) Opravdu se těším. Je dobře, že se Gurmánka i Květinka využijí ještě jinak. A na farmách mám dost místa i na nové dekorace...příště budu líp číst ofiko oznámení, protože mě opravdu vyděsilo, že zítra začne nějaká nová událost i s opraveným Santou...ušetřím si nervy :-)
    Líbí se mi i kompenzace...někdo může namítnout, že nejsou adekvátní k času a zlatu, ale bylo jen naše rozhodnutí ten čas a zlato do Santy dát.
    Budu držet palce, aby vše dopadlo co nejlíp...raději budu počítat s chybami...ale rozhodně Santovi ráda pomůžu :-)

  • BACARAT (CZ1)BACARAT (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Raději se na své novinky vy....e,a udělejte aktulizaci která dá vše zas dopořádku a přestante nám hru znechucovat okrádáním....
  • domino08 (CZ1)domino08 (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 13.12.2017
    Chtěl bych se zeptat,kdy bude plánovaná aktualizace..??Santa by měl začít dneska,ne..?? Díky
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Taky by mě zajímalo kdy santa začne - počítala jsme s půlnocí a extra kvůli tomu zůstala vzhůru. Začne tedy zítra o půlnoci a nebo začne až se udělá ta aktualizace, která se neví kdy bude?
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Začne po aktualizaci :-)
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    kedy bude aktualizácia?
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    dneska :)
Sign In to comment.