Domů Diskuzní koutek k oficiálním oznámením
MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Diskuze k "Farma na sladkosti"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Milí farmáři,

zde nám můžete sdělit svůj názor, zpětnou vazbu, diskutovat a vyměňovat si dojmy o "Farma na sladkosti"

S přáním hezkého dne
Foxes
Post edited by Foxes on
«1316

Komentáře

• kkvetinkakkvetinka Komentářů: 50
    upraveno 05.06.2015
    WOW změna, těším se :-)
    kkvetinka @ cs 1
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 05.06.2015
    To je tak... sladký... až jsem dostala chuť na něco slanýho. Hurá na oběd. :D

Pevně doufám, že změna tvaru farmy nebude jen k tomu, aby se nám hůř umísťovaly budovy a dekorace, ale.. bude to spíš pro nějaký ulehčení... ;-)
    Hloupý vlčátko

• FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 05.06.2015
    wolfka napsal: »
    To je tak... sladký... až jsem dostala chuť na něco slanýho. Hurá na oběd. :D

Pevně doufám, že změna tvaru farmy nebude jen k tomu, aby se nám hůř umísťovaly budovy a dekorace, ale.. bude to spíš pro nějaký ulehčení... ;-)

To já taky, musela jsem k tomu něco zakusovat, když jsem to psala! :)

Tvaru farmy se nebojte, bude to jen malá změna, dle mého názoru k lepšímu.

Foxes
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 182
    upraveno 05.06.2015
    No konečně se zase bude něco dít už tu byla příšerná nuda.Ale momentálně jsem v programu hubnutí a tahle farma mi to značně usnadní protože jsem přeslazená už jenom když to čtu.Takže mě pravděpodobně přejde chuť na cokoliv sladkého což je jenom dobře.Tak sem s tebou sladká farmičko.;););)
    marynela @ cs 1
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 05.06.2015
    Hodně jsem teď prostavěla makám na plné obrátky abych hodně vydělala a dočasná (cukrátko)jela jako po másle.
    moc se na změnu těšim.
    spolek u Maryši
    přijdte pobejt i kávu vám uvaříme a je jen na vás jestli ze spolku nebo od žida :-)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 05.06.2015
    ...no... mě dostaly ty sladké kravíny... mi to připomnělo lidové rčení že je to "sladké jak ho*no z nutrie" ... což automaticky navádí i myšlenku, co všechno autor dané glosy neochutnal... :D

• black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
    upraveno 05.06.2015
    Já se těším .. i bojím zároveň :D Nenávidím růžovou, nemám ráda sladké a obávám se, že tohle bude prostě přesladká událost :D:D (Třeba farma s mexickou kuchyní by nebyla? :o)

black-.-angel @ cs 1
  • Patrik KolesarPatrik Kolesar Komentářů: 132
    upraveno 05.06.2015
    Tak na túto farmu sa asi teším najviac :) dúfam že sa vydarí.
    Patrik Kolesar @ sk 1 ---Člen spolku karbanici :kto sa chce pridať nech napíše správu do hry. :)
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 05.06.2015
    Dobrý nápad,už se moc těším,v pondělí jsem měl narozeniny,bylo mi 12. :D

Doufám,že se do toho nevkládá moc peněz jako např. do ostrovní farmy,jinak jsem level 54,a nevím,jestli by to bylo pro mě ideální. :)
    farlady @ cs 1

Spolek Deebfarm-vedoucí spolku debeeee,úroveň spolku farmářů: 21.

Pokud mě budete chtít kontaktovat,klikněte na http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/private.php?do=newpm.
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 05.06.2015
    Honzí pro Tebe není ideální nic. :D

Jinak vše nej k narozeninám. :D

Ale abych nepsala co nemám, tak se docela těším na novou dočasnou farmu. :D Kdo ví jestli se jí nepřejíme a nebudeme mít všichni cukrovku. :D

Gamas @ cs 1
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 05.06.2015
    Jó,to nevím Gamí. Ale já sladké miluju a mám dobrou imunitu,takže z toho nebudu mít obezitu. A dík za přáníčko. :D

Taky se moc těším,jsem zvědav,co to bude. :D

Chyběla jsi mi,jak jsem tu nebyl,dal jsem si chvilku pauzu od BF. :)
    farlady @ cs 1

Spolek Deebfarm-vedoucí spolku debeeee,úroveň spolku farmářů: 21.

Pokud mě budete chtít kontaktovat,klikněte na http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/private.php?do=newpm.
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 671
    upraveno 05.06.2015
    Já se těším .. i bojím zároveň :D Nenávidím růžovou, nemám ráda sladké a obávám se, že tohle bude prostě přesladká událost :D:D (Třeba farma s mexickou kuchyní by nebyla? :o)

Proč čtu příspěvek, který jsem chtěl napsat a je tam jiný autor. To nechápu. Andílek mi čte myšlenky, chtěl jsem napsat to samé téměř doslova. Jak to děláš potvoro? :D
    Kajula5 @ cs 1, bývalý vrchní despota spolku Samotáři
    upraveno 05.06.2015
    ...já ti dám potvoru..!!!

upraveno 05.06.2015
    trathen napsal: »
    ...já ti dám potvoru..!!!

Jak to mám chápat, ty mi dáš svoji vedoucí????? :D A bude se jí to líbit???? :D
    Za mě říkám beru všemi deseti. :D:D:D
    A tu mexickou farmu bych fakt rád, sladké a růžovou nesnáším.
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 05.06.2015
    těším se moc k vůli změně a novejm dekorkám půjdou na gurmánku. Růžovou a vůbec většinou pastelových barev, mexiko by mohlo být. tématicé fatmy jako takové by byli fajn
    spolek u Maryši
    přijdte pobejt i kávu vám uvaříme a je jen na vás jestli ze spolku nebo od žida :-)
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 05.06.2015
    A takhle nějak to tam bude asi vypadat. :D

3flOp.jpg

Gamas @ cs 1
  • stefi9 (SK1)stefi9 (SK1) Komentářů: 14
    upraveno 05.06.2015
    ahoj :) to bude štvrtá farma ako vikingská alebo ostrovná? Nejako ste ma jemne doplietli :D
    stefi9 @ sk 1
    upraveno 05.06.2015
    stefi9 napsal: »
    ahoj :) to bude štvrtá farma ako vikingská alebo ostrovná? Nejako ste ma jemne doplietli :D

Já to pochopil tak, že to bude jako vikingská nebo ostrovka, jen bude mít trochu jinak pozemky.
  • stefi9 (SK1)stefi9 (SK1) Komentářů: 14
    upraveno 05.06.2015
    tak to sa teším, všetko pekne ružovučké :D začínam šetriť milióniky :D
    stefi9 @ sk 1
    upraveno 05.06.2015
    taky to tak chápu... dočasná farma

• gba1 (CZ1)gba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    upraveno 05.06.2015
    ano,bude to z deště pod okap..jen opět "cukrová vata"..
    mnoho povyku pro nic..((
    gba1 @ cs 1
    upraveno 05.06.2015
    ... tak z něčeho ta hra fungovat musí... a to díky hráčům, kteří do ní investují reálné peníze při nákupu zlatek... a tohle je podle mě vítaná změna. GGS má akorát zřejmě nastaveno, že když poslední nová farma byla studená a "drsná" (Vikingové), tak že je třeba to na léto vykompenzovat něčím "sladkým" :) jak už jsem psal, akorát název "sladký kravín" se mnou trochu zatřepal, ale tak budiž, jsou i horší věci :)

• marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 182
    upraveno 05.06.2015

Tak to je nejlepší jít tu sladkou farmu hrát s pořádným řízečkem na talíři.;)
    trathen napsal: »
    ... tak z něčeho ta hra fungovat musí... a to díky hráčům, kteří do ní investují reálné peníze při nákupu zlatek... a tohle je podle mě vítaná změna. GGS má akorát zřejmě nastaveno, že když poslední nová farma byla studená a "drsná" (Vikingové), tak že je třeba to na léto vykompenzovat něčím "sladkým" :) jak už jsem psal, akorát název "sladký kravín" se mnou trochu zatřepal, ale tak budiž, jsou i horší věci :)

No a když pořádně mákneš tak za odměnu dostaneš sladký kozí chlív.;)
    marynela @ cs 1
    upraveno 05.06.2015
    ...sladké kozy..? ehhh.... to snad... :D:D:D

Jinak prosím když chceš napsat další příspěvek, použij dole v pravém rohu tlačítko "upravit příspěvek". Více příspěvků je považováno za multiposting - viz výňatek ze směrnic pro komunitu:

[3] DBEJTE NA OBSAH A DRŽTE SE TÉMATU:Pokud se chceš bavit na téma, které nesouvisí s daným tématem komunity, ve kterém jsi aktivní, jdi do příslušné sekce, které se pro dané téma hodí. Smíš samozřejmě založit i novou diskuzi, k čemuž máš k dispozici dostatečný počet sekcí. Pro obsahy, které se netýkají fóra/tématu, tak zvaný spam/mimo téma (např. obrázky /video/ Smiley spam v oblastech, které k tomu nejsou určeny), máme vyhrazenou oblast, kde je možné se dle libosti vyřádit. Avšak i zde je vhodné znát určité hranice a tvůj příspěvek by neměl být vyzdoben 10 obrázky a 3 videi. To vede pouze ke zbytečně dlouhým časům načítání a zhoršení kvality fóra a čtení.
    Také zdvojené a mnohonásobné příspěvky jakéhokoliv druhu nezjednodušují týmu fóra práci ani nezlepšují přehlednost. Zdvojené a mnohonásobné příspěvky (tzv. multipost), ať už je to za účelem posouvání starých & nových vláken bez nových poznatků/argumentů/obsahu, jsou považovány za spam.
    Dále je jmenování výrobků, webových stránek nebo služeb povoleno pouze tehdy, pokud není sledován v první řadě reklamní záměr. Při porušení bude příslušný příspěvek dle uvážení moderátora nebo Community Managera buď editován nebo smazán.

• vlasta11 (CZ1)vlasta11 (CZ1) Komentářů: 24
    upraveno 05.06.2015
    byla bych raději kdyby místo dočasných farem udělali stálé bez bourání , abych je mohla rozvíjet pomalu a s rozvahou a ne chvátat a vědět, že o to za měsíc přijdu
    vlasta11 @ cs 1
  • FerdoMravecFerdoMravec Komentářů: 9
    upraveno 06.06.2015
    Další z prdu kulička, ať vzkvétá naše farmička.
    FerdoMravec @ cs 1
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 381
    upraveno 06.06.2015
    re vlasta -- ale to by nezarobili -- a takto vždy niekto rýchlo dostavia za zlaté.

teším sa na zmenu - ale možno až po koniec neprídem..
    dodko44 - SK1 - spolok dezkovo
    dodko44 - CZ1 - spolek Blue Sheep
  • otuška (CZ1)otuška (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 06.06.2015
    prosím o pomoc,jak dostat nové heslo staré jsem zapoměla
    otuška @ cs 1
  • gba1 (CZ1)gba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    upraveno 06.06.2015
    jj "nehodící se" škrtněte..
    přece nemůžete stále jen poslouchat chválu,ne???..nehledě k tomu,že není co chválit..((
    gba1 @ cs 1
  • sofia535 (SK1)sofia535 (SK1) SK1 Komentářů: 11
    upraveno 07.06.2015
    ahojte,chcem sa spytať, ked nedam ostrovnu farmu,stale mi bude davať na lodi chybajuce produkty a lod mi odíde až po 12h?
    sofia535 @ sk 1
Sign In to comment.