Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 30.11.2017: Vánoce už jsou zase tady!"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

níže můžete diskutovat k naší vánoční aktualizaci.

Oficiální oznámení najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/167373/aktualizace-30-11-2017-vanoce-uz-jsou-zase-tady.

Prima zábavu i vánoční svátky,

váš BF tým
«1345

Komentáře

  • micka13 (CZ1)micka13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Chtěla bych se ujistit, jak se bude objednávka spouštět. Stačí opravdu jen sklidit požadovaný produkt? To by nebylo moc dobré.
  • Ancicka123 (SK1)Ancicka123 (SK1) Komentářů: 112
    Adventný kalendár sa začne kedy? A tie škrečky v snehu?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj. Takže to bude stejná hrůza jak loni. první sklizeň a jsou v tom i když nechtěli, ach jo
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ano, potvrzovací tlačítko tam nebude, bohužel :( 

    Adventní kalendář začne také, nebojte :trollface:
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Jak mám prosím rozumět tomuto:
    "Každý člen se může sám rozhodnout, zda chce přispět do nějakého stupně události. Pokud ví, že nebude týden přítomen, může danou objednávku přeskočit. Nicméně toto také znamená, že výsledná odměna nebude moci dosáhnout maximálních hodnot spokojenosti."

    Přeskočit tím, že to týden nezapnu nebo přeskočit tím, že někde zmáčknu "Přeskočit tuto objednávku" a spolek pojede beze mne, ale budu moci normálně sbírat a fungovat?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Je to text z loňska, jakkoli jsem s ním nesouhlasila, protože takto událost nefunguje, nezbylo mi nic jiného, než to zveřejnit. Ne, není tam žádné tlačítko, prostě týden nesklízet, chápeš to správně. Snažili jsme se ještě o změnu na poslední chvíli, aby účast bylo nutné potvrdit, bohužel je však pozdě (ono totiž rok je na úpravy málo, že). Prý tam ale hodně dalších chyb bylo opraveno, tak jsem opravdu zvědavá. Jen je škoda, že ta naprosto nejzásadnější věc opět chybí.
  • blabula (CZ1)blabula (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Jako normalni clovek to nemuze ani pochopit,konci projekty a nase vsemohouci vedeni da akrualizace,tak hlavne at nam nezmizi opet plno veci hlavne penize.....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    blabula (CZ1) napsal(a):
    Jako normalni clovek to nemuze ani pochopit,konci projekty a nase vsemohouci vedeni da akrualizace,tak hlavne at nam nezmizi opet plno veci hlavne penize.....
    Nevím, jaké projekty... Aktualizace byla ohlášena. Nicméně je ještě možné, že bude ještě trochu posunuta. Čekáme na potvrzení.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Chcípnou mě ryby,když to o  dvě hodiny posunuli 
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Tak bude se něco dit 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Máš na mysli aktualizaci? Zatím nic přesnějšího nevíme.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    BRAVO!!!! Gratuluji vám. tedy vypnout to bez výstrahy do 5minut, je opravdu od vývojářů běžné! Takže vám děkuji za propadlého siláka, a zmařený čas, ve kterém bych si mohla dokončit dobrodružství. Opravdu mi v poslední době hru znechucujete čím dál více!!!! 
    A toto není žádné napadání. Pouze vyjádření hořkého názoru na vývojáře hry.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    BRAVO!!!! Gratuluji vám. tedy vypnout to bez výstrahy do 5minut, je opravdu od vývojářů běžné! Takže vám děkuji za propadlého siláka, a zmařený čas, ve kterém bych si mohla dokončit dobrodružství. Opravdu mi v poslední době hru znechucujete čím dál více!!!! 
    A toto není žádné napadání. Pouze vyjádření hořkého názoru na vývojáře hry.
    Výstraha byla ve hře 12 mnut před začátkem aktualizace.

    Krom toho aktualizace byla hlášena, tak je třeba s tím také kalkulovat.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 30.11.2017
    12minut? hm, asi někomu jdou špatně hodinky. Ale to je tady opravdu běžné!!! 
    Kdo mi nahradí propadlého siláka?
    A nahlášená byla, ale opravdu nemám čas a náladu chodit kontrolovat každých 5-10minut, zdali už.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    12minut? hm, asi někomu jdou špatně hodinky. Ale to je tady opravdu běžné!!! 
    Kdo mi nahradí propadlého siláka?
    A nahlášená byla, ale opravdu nemám čas a náladu chodit kontrolovat každých 5-10minut, zdali už.
    Prosím o trochu klidu :)

    Hodinky nejdou nikomu špatně, byl odpočet na 10 minut, pak byl prodloužen o další dvě.

    Je divné, že máš tedy aktivovaného siláka, když nemáš čas každých 10 minut kontrolovat hru.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    siláka jsem měla aktivovaného, protože se NIC NEDĚLO.  A během asi 10minut se objevil odpočet. A UKLIDNIT SE NEPOTŘEBUJI!!! Já určitě NE!
  • luckykubrt (CZ1)luckykubrt (CZ1) Komentářů: 33
    Co to zase udělali s tím kalendářem ? :o V tom, aby se prase vyznalo. :(
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    V kolik hodin začne zítra ten Santa?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kalendář neřešte ;)

    Santa začne o půlnoci, tj. za necelé tři hodinky.
  • luckykubrt (CZ1)luckykubrt (CZ1) Komentářů: 33
    black-.-angel napsal(a):
    Kalendář neřešte ;)

    Santa začne o půlnoci, tj. za necelé tři hodinky.
    No já ho řeším, protože to, co tam je, vůbec nesouhlasí s tím, jak to doopravdy je. Rád bych věděl, jak to doopravdy bude, tak abych si naplánovval své aktivity pro příští měsíc. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mistrovství končí za 3 hodiny, kalendář už vůbec není směrodatný. Jak říkám, neřeš ho. Za chvilku už tam ani nebude.
  • luckykubrt (CZ1)luckykubrt (CZ1) Komentářů: 33
    black-.-angel napsal(a):
    Mistrovství končí za 3 hodiny, kalendář už vůbec není směrodatný. Jak říkám, neřeš ho. Za chvilku už tam ani nebude.
    To jako nebudu vědět, kdy bude nová ostrovní farma, nebo tematická událost ? To je jen v době celosvětového mistrovství ? :o
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    luckykubrt (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Mistrovství končí za 3 hodiny, kalendář už vůbec není směrodatný. Jak říkám, neřeš ho. Za chvilku už tam ani nebude.
    To jako nebudu vědět, kdy bude nová ostrovní farma, nebo tematická událost ? To je jen v době celosvětového mistrovství ? :o
    Ano. Kalendář akcí je jen v době Mistrovství. 
    Spolkové soutěže jsou hlášeny dopředu i s odpočítáváním...
    O nové ostrovní farmě se dozvíš z úkolu...
    Tématická událost již delší dobu začíná vždy v pátek a končí ve čtvrtek následujícího týdne...
    Z úkolů se dozvíš i o Dřině...
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    luckykubrt (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Kalendář neřešte ;)

    Santa začne o půlnoci, tj. za necelé tři hodinky.
    No já ho řeším, protože to, co tam je, vůbec nesouhlasí s tím, jak to doopravdy je. Rád bych věděl, jak to doopravdy bude, tak abych si naplánovval své aktivity pro příští měsíc. :)
    ty chceš plánovat? To se ti asi moc nepovede. Ale zkus zajít na anglické nebo jiné fórum. Třeba tam najdeš, co potřebuješ. Nicméně všechny ty kalendáře jsou jaksi "pokažené". Asi záměrně. Plánovat se nebude. ;). Přeji mnoho úspěchů.
  • luckykubrt (CZ1)luckykubrt (CZ1) Komentářů: 33
    Kacirek (CZ1) napsal(a):
    luckykubrt (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Mistrovství končí za 3 hodiny, kalendář už vůbec není směrodatný. Jak říkám, neřeš ho. Za chvilku už tam ani nebude.
    To jako nebudu vědět, kdy bude nová ostrovní farma, nebo tematická událost ? To je jen v době celosvětového mistrovství ? :o
    Ano. Kalendář akcí je jen v době Mistrovství. 
    Spolkové soutěže jsou hlášeny dopředu i s odpočítáváním...
    O nové ostrovní farmě se dozvíš z úkolu...
    Tématická událost již delší dobu začíná vždy v pátek a končí ve čtvrtek následujícího týdne...
    Z úkolů se dozvíš i o Dřině...
    No hlavně mně zajímá, kdy se otevře ta sladká nebo ostrovní farma. Ale jelikož se blíží vánoce předpokládám, že se nejdřív otevře ta vánoční farma.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Na žádném fóru nemá nikdo oficiální informace, kdy události začínají. Pokud ano, je to v oficiálním oznámení nebo diskuzi k oficiálnímu oznámení.

    luckykubrt (CZ1) napsal(a):
    No hlavně mně zajímá, kdy se otevře ta sladká nebo ostrovní farma. Ale jelikož se blíží vánoce předpokládám, že se nejdřív otevře ta vánoční farma.
    Další bude vánoční farma a bude od 5. do 29. prosince.
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    Ahojky,
    v ofiku se píše, že jakmile bude poprvé sklizeno do objednávky, je třeba ji splnit na sto procent. Mám to tedy chápat tak, že pokud vím, že třeba ten týden nemám moc času, tak se kouknu na svoji objednávku a nebudu sklízet to, co po mě akce chce, ale můžu sklízet to ostatní?
    Jde mi o to, aby člověk neuškodil spolku tím, že se prostě jen přihlásí do hry. Loni to fungovalo dost nešťastně, znamená ta formulace, že když nesklidím cokoliv z požadavků, neuškodím spolku?
  • DomofUser (CZ1)DomofUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 99
    Bastet (CZ1) napsal(a):
    Ahojky,
    v ofiku se píše, že jakmile bude poprvé sklizeno do objednávky, je třeba ji splnit na sto procent. Mám to tedy chápat tak, že pokud vím, že třeba ten týden nemám moc času, tak se kouknu na svoji objednávku a nebudu sklízet to, co po mě akce chce, ale můžu sklízet to ostatní?
    Jde mi o to, aby člověk neuškodil spolku tím, že se prostě jen přihlásí do hry. Loni to fungovalo dost nešťastně, znamená ta formulace, že když nesklidím cokoliv z požadavků, neuškodím spolku?
    Já se obávám, že už tím, že se člověk přihlásí bude muset plnit objednávku - nebo mu jí budou muset splnit ostatní.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    DomofUser (CZ1) napsal(a):
    Bastet (CZ1) napsal(a):
    Ahojky,
    v ofiku se píše, že jakmile bude poprvé sklizeno do objednávky, je třeba ji splnit na sto procent. Mám to tedy chápat tak, že pokud vím, že třeba ten týden nemám moc času, tak se kouknu na svoji objednávku a nebudu sklízet to, co po mě akce chce, ale můžu sklízet to ostatní?
    Jde mi o to, aby člověk neuškodil spolku tím, že se prostě jen přihlásí do hry. Loni to fungovalo dost nešťastně, znamená ta formulace, že když nesklidím cokoliv z požadavků, neuškodím spolku?
    Já se obávám, že už tím, že se člověk přihlásí bude muset plnit objednávku - nebo mu jí budou muset splnit ostatní.
    Ahoj, přihlásit se může ale nesmí sklízet pokud se nechce zapojit. Podle mě to bude stejné jak loni.
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    pexi (CZ1) napsal(a):
    DomofUser (CZ1) napsal(a):
    Bastet (CZ1) napsal(a):
    Ahojky,
    v ofiku se píše, že jakmile bude poprvé sklizeno do objednávky, je třeba ji splnit na sto procent. Mám to tedy chápat tak, že pokud vím, že třeba ten týden nemám moc času, tak se kouknu na svoji objednávku a nebudu sklízet to, co po mě akce chce, ale můžu sklízet to ostatní?
    Jde mi o to, aby člověk neuškodil spolku tím, že se prostě jen přihlásí do hry. Loni to fungovalo dost nešťastně, znamená ta formulace, že když nesklidím cokoliv z požadavků, neuškodím spolku?
    Já se obávám, že už tím, že se člověk přihlásí bude muset plnit objednávku - nebo mu jí budou muset splnit ostatní.
    Ahoj, přihlásit se může ale nesmí sklízet pokud se nechce zapojit. Podle mě to bude stejné jak loni.
    No pokud se můžu přihlásit, ale nesmím sklízet, tak pak nechápu, proč se přihlašovat. To mám jako sedět a čučet na monitor :D:D? To tedy vím o líp stráveným čase.
    Jde mi o to, že určitě teď před vánočními svátky máme každý i dost jiných povinností. Takže si chci jít do hry na chvíli odpočinout. A pokud zrovna běží akce pro celý spolek, tak jim to nechci kazit. Vím, že tenhle týden nemám čas plnit objednávky, takže bych ráda ten týden vypustila. Už jsem nějak pochopila, že to zřejmě nikdy nebude jako poprvé - to se dalo vesele sklízet, stačilo jen nedodat požadované suroviny Santovi. Člověk si v klidu zahrál podle možností a spolku neublížil.
    Ale zajímá mě, jestli se teď můžu plnění objednávky vyhnout aspoň tak, že nebudu sklízet jen to požadované. Myslím, že loni to bylo tak, že sklizené se započítávalo automaticky, ale pro spuštění akce stačilo se přihlásit do hry. Takže hráč se přihlásil jednou za týden a už u něj svítilo dodaných 0 % a ostatní mu pak museli pomáhat, což byl dost záhul.
Sign In to comment.