Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Výkřiky do tmy

2»

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Uáááá, dnes už potřetí čistím historii, za chvíli se nedá sklízet, teda dá ale i šnek je rychlejší. Zase se mi začly objevovat čtverce a obdélníky různého jasu na monitoru, mě trefí.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Jen k zamyšlení: To, že někdo zastává stanovisko nebo vykládá přístup, odlišný od vašeho, neznamená nutně ani že útočí na vás osobně, ani že jej někdo platí, ba dokonce ani že je pitomý nebo provokuje. Prostě to jen znamená, že se chce podívat na problém z jiné strany. A schopnost vést diskusi, mluvit s druhým člověkem, nejen usnadňuje zkusit se na problém podívat z jeho hlediska, ono je to dokonce nutné. Bez toho by se totiž každý názorový nesoulad zvrhl hádku a každá skupina lidí by se hned nutně štěpila na strany, vykřikující své názory a nevnímající, co říkají ostatní. A to je to poslední, co byste na fóru chtěli, věřte mi. Protože v prostředí, kde nidko neposlouchá nikoho z ostatních a jen slepě hájí vlastní stanovisko se žádná smysluplná diskuse vést nedá.

    A že se na věc občas dívám z obchodního nebo ekonomického hlediska - když ten obor studuju, nevyhnutelně o něm i přemýšlím :) A pokud se pohybujete ve hře komerčního charakteru, měli byste to občas zkusit také, jinak vám půlka herních mechanismů nebude dávat smysl, protože jejich cílem je vydělávat peníze.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    kuáááááá už je zase trištvrte na tri a ja ešte nespím. to je tento mesiac už 15-ty krát!!!! a potom ráno zaspávam do roboty... namiesto toho si púšťam videá zo sekcie muzika!!! kuáááááááááááá :naughty:
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Právě jsem náhodou otevřel "inventář" - "vybavení" a vidím DIAMANT - minulý týden tam nebyl nebo už vidím "vlčí mlhu" všude...?  :flushed:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Právě jsem náhodou otevřel "inventář" - "vybavení" a vidím DIAMANT - minulý týden tam nebyl nebo už vidím "vlčí mlhu" všude...?  :flushed:
    Ahoj
    Klid Stenly :lol:, zrak ti slouží. Je to tam od poslední aktualizace + v postav, nová záložka komunitní budovy.Mrkni se. Mají to nachystané pro ligu mistrů.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Herdek, nedaří se mi přihlásit na farmu, mám jen modrou plochu s piktogramem "GoodGame"...  :cry:
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Hm, otevřu krabici s fialovým motivem, která má ukrývat "náhodné produkty z chaluh"...
    A co tam najdu? Chaluhy! To je, jako bych si šel koupit do pekárny chleba a místo toho dostanu pytlíček mouky...   :rage:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    O_O Oktoberfest na parkovišti
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 16.09.2019
    Vím že z bedny ,která dává náhodné měny, mi vypadly nějaký Ludvíky, Zase dar-nedar, když vám je sebere hra v rámci zahájení Oktoberfestu a jinak jsou k ničemu. Děkuji, IQ houpacích koňů bude asi vyšší, než by něco do těch beden vrazili, aby pouze něco vypadlo a navíc do kanálu.
    PS: Fesťák ignoruji, ty odměny za tu námahu fakt nestojí.
    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Uáááááááááááááááááááááá, tohle je šílené. Myslím, že už musíme mít všichni svatozář. Protože co se děje dnes na farmách už tu dlouho nebylo.
    Škoda že už jsem vyhodila všechny kartony, ted by se hodily na odbourání adrenalinu. 
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Dva měsíce tu nejsem a hnedle tu mám "výhodnou nabídku" - za jedno povolení k těžbě zlata dostanu 5, slovy pět žetonů...
    Sorry jako, ale to je pro negramotné, i v kole štěstí jsou levnější...  :mask:
Sign In to comment.