Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

*****

2»

Komentáře

  • miminko7 (CZ1)miminko7 (CZ1) Komentářů: 12
    psala i na podporu ale chteji po ni heslo k emailu ale to ona nevi kdo ji  pomuze   vim ze ji nemela davat to heslo ale litovala i kdyz pozde a ted nevi jak tu farmu ziska zpest a hlavne kdyz ji napise na tu farmu tak ji je nadavano a vyhrozovano nejen od ni co ma tu farmu ale pisou ji vsichni ze spolku sproste a urazi ji  chce jen svou farmu zpet nic vicale jak ji ziskat to nevi poradi nam nekdo prosim
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    miminko7 (CZ1) napsal(a):
    psala i na podporu ale chteji po ni heslo k emailu ale to ona nevi kdo ji  pomuze   vim ze ji nemela davat to heslo ale litovala i kdyz pozde a ted nevi jak tu farmu ziska zpest a hlavne kdyz ji napise na tu farmu tak ji je nadavano a vyhrozovano nejen od ni co ma tu farmu ale pisou ji vsichni ze spolku sproste a urazi ji  chce jen svou farmu zpet nic vicale jak ji ziskat to nevi poradi nam nekdo prosim
    Že chce podpora znát heslo k jejímu mailu? O tom po pravdě řečeno pochybuju, spíš chtějí po ní, aby se do onoho mailu dostala, aby ona znala heslo. S tímto problémem pomůže jedině podpora, nikdo jiný. Pro komunikaci může využít jiný email, může podporu požádat o změnu registračního mailu a její herní účet tak bude nově vázán na jiný mail, ke kterému bude mít přístup. Pokud ji někdo uráží, buď ho může ignorovat (ve zprávě označit tlačítko "ignorovat hráče", nebo screeny zpráv zaslat na podporu.
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    případně pokud jde o email, může zkusit požádat poskytovala mailu o nové heslo... většinou tam bývá nějaká otázka, kterou si určila při zakládání...
  • miminko7 (CZ1)miminko7 (CZ1) Komentářů: 12
    to uz jsem prave zkousela vse mi zmenila jelikoz jsem si to napsala co jsem tam davala a kdyz jsemto zadala ty kontrolni otazky tak to pry nesouhlasi a jsem v pr---------
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    miminko7 (CZ1) napsal(a):
    to uz jsem prave zkousela vse mi zmenila jelikoz jsem si to napsala co jsem tam davala a kdyz jsemto zadala ty kontrolni otazky tak to pry nesouhlasi a jsem v pr---------
    Moc nerozumím tomu, že před chvílí jsi vystupovala ve třetí osobě, teď v první. Znovu připomínám, že manipulovat s cizími přihlašovacími údaji je v rozporu s VOP.

    Pokud se nepletu, otázky a odpovědi jdou změnit, stačí jen znát heslo.
  • miminko7 (CZ1)miminko7 (CZ1) Komentářů: 12
    ale kdyz ho prave nevi i ja jsem to zkousela kamaradka mi napsala email i heslo ale nejde to se tam vuvubebec dostat asi zmenila jak heslo tak i otazky aby se tam nikdo nedostal
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.12.2015
    miminko7 (CZ1) napsal(a):
    ale kdyz ho prave nevi i ja jsem to zkousela kamaradka mi napsala email i heslo ale nejde to se tam vuvubebec dostat asi zmenila jak heslo tak i otazky aby se tam nikdo nedostal
    O tom právě píšu, že když někdo zná heslo, změní o kontrolní otázku.

    Tak ať si založí jiný email a požádá podporu, ať u ní přepíšou původní email na ten nový. Na ten mail pak mohou zaslat nové heslo.

    Jinak přístup do starého mailu bude muset řešit jedině s podporou mailové schránky.

    Samozřejmě pokud dá někomu přístupové údaje ke všemu, stěží pak bude dokazovat, že to vše je vůbec její. Vzhledem k tomu, že údaje dala i tobě (čili minimálně dvěma osobám), s předáváním bezpečnostních údajů zrovna asi problém mít nebude :( A tobě jsem to tu psala už několikrát, je zakázáno přihlašovat se pod cizími údaji, takže obchodní podmínky porušujete už obě. Takto jí zrovna nepomůžeš :( Pokud se nejde přihlásit jí, nepůjde to ani tobě.
Sign In to comment.