Domů Diskuzní koutek k oficiálním oznámením
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Diskuze k "Big Farm TV - První živý přenos"

black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
Mílí hráči,

níže můžete diskutovat k našemu prvnému živému přenosu s týmem Big Farm!

Oficiální oznámení najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/165945/big-farm-tv-prvni-zivy-prenos.

Překlad vysílání najdete v tomto příspěvku.
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3715302/#Comment_3715302.

váš BF tým
Post edited by black-.-angel on

black-.-angel @ cs 1

Komentáře

• Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,149
    upraveno 15.11.2017
    Hlavně, že budou mít živý přenos!
    Anglicky neumím, tak jim nemůžu říct od plic, co si o jejich strategii myslím a že si ji můžou do *** strčit.

edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel on
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Tak třeba to někdo nahraje a hodí někam jako video s titulky, to by bylo i pro ty, kdo anglicky nesvedou... Sám bych to uvítal. Nebo vznikne nějaký přepis, ten by šel i hodit do překladače.
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Ten rozhovor s Dennisom a Danielom som pozeral asi 15 minút potom mi zmizol zvuk a o chvíľu aj obraz sekol. Som presvedčený že chyby z hry zaniesli priamo na celú sieť :D Hackeri by sa mali čo učiť od nich,ťažký profíci,Danielova čiapka super,syn ju chce :) 
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    rescator (SK1) napsal(a):
    Ten rozhovor s Dennisom a Danielom som pozeral asi 15 minút potom mi zmizol zvuk a o chvíľu aj obraz sekol. Som presvedčený že chyby z hry zaniesli priamo na celú sieť :D Hackeri by sa mali čo učiť od nich,ťažký profíci,Danielova čiapka super,syn ju chce :) 
    unicorns rules :)

uz mam za sebou 30 min zo zaznamu a v poho:)
    LenkaBodka @ sk 1
    Chalupári

• Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Za mě díky za info. Už se bojím :-(
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,149
    To už asi nebude nic pro mne a na hru se vykašlu.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    dik za info jdu umyt trauler až budu lovit zlatou čudlu :)
    marek ruza @ cs 1
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Děkuji za překlad! :-)

No...máme se na co těšit! 

Ta rybka zní ... zajímavě...
    Farma bude něco nového...nový pohled...nové budování...nemusí to být zase tak špatné...
    Nejvíc mě zaujali nové události. Přijde mi rozhodně fajn, že se více využije i gurmánka a květinka v týdenních událostech...jsem zvědavá na nové dekorace :-) 

Já rozhodně zůstanu...:-)
    Kacirek @ cs 1
    upraveno 15.11.2017
    este jednu absolutne zasadnu vec ten pan vravel, ze hra naozaj nie je stavana a myslena tak aby kazdy hral vsetko, ale sa snazia priniest rozmanite akcie, aby si kazdy nasiel nieco co je pre neho zabavne

a ze maju v plane aj v predvianocnom case spustat vela roznych akcii a aktivit a odporuca naozaj kazdemu, kto si chce hru uzit, vybrat z toho len nieco co sa mu hra najlepsie
    LenkaBodka @ sk 1
    Chalupári

• Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj, 

děkuji za překlad. Bude zase další kabaret.
    Tak1Player @ cs 1
  • black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
    Teď na to koukám, protože jsem živě stihla jen dotazy, a je tam toho více zajímavého. Pracuju na transkripci, tak mi dejte nějaký čas. Ale přepis tady bude, nebojte ;)

black-.-angel @ cs 1
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Pokud je v zájmu ggs, aby si hráči vybírali, bylo by užitečné dát nám nástroj, který nám dovolí si skutečně vybrat - a to, co dělat nechceme, si skrýt, aby nás to nepletlo a nerušilo. Myslím tím možnost skrýt si úkoly v levé části (typu navštiv ostrovní farmu, pusť balicí stroj a podobně), a především skrýt stánky nad farmou, které mě nezajímají a nechci se jim věnovat. Abychom si mohli vybrat, co nás zajímá, zbytek si schovat a věnovat se jen tomu, co jsme zvolili. V ideálním případě by u skrytých věcí skutečně mohly být mechaniky pro farmy vypnuté, aby hru zbytečně nezdržovala padátka a podobně. Pokud na nás bude všechno zaráz svítit a přesvědčovat nás, ať se zapojíme, je dost složité vybrat si jen něco konkrétního a vše ostatní, co se na farmě děje a reaguje na naše akce ignorovat.

Například hádám, že zas bude akce sněhulák. Nijak o další dekoraci, která jemi nanic, nestojím, tak se jí klidně rád vyhnu, ale v tom případě bych ocenil, kdybych mohl zarazit i zbytečné a matoucí padání sněhových koulí a podobně.
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
  • black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Pokud je v zájmu ggs, aby si hráči vybírali, bylo by užitečné dát nám nástroj, který nám dovolí si skutečně vybrat - a to, co dělat nechceme, si skrýt, aby nás to nepletlo a nerušilo. Myslím tím možnost skrýt si úkoly v levé části (typu navštiv ostrovní farmu, pusť balicí stroj a podobně), a především skrýt stánky nad farmou, které mě nezajímají a nechci se jim věnovat. Abychom si mohli vybrat, co nás zajímá, zbytek si schovat a věnovat se jen tomu, co jsme zvolili. V ideálním případě by u skrytých věcí skutečně mohly být mechaniky pro farmy vypnuté, aby hru zbytečně nezdržovala padátka a podobně. Pokud na nás bude všechno zaráz svítit a přesvědčovat nás, ať se zapojíme, je dost složité vybrat si jen něco konkrétního a vše ostatní, co se na farmě děje a reaguje na naše akce ignorovat.

Například hádám, že zas bude akce sněhulák. Nijak o další dekoraci, která jemi nanic, nestojím, tak se jí klidně rád vyhnu, ale v tom případě bych ocenil, kdybych mohl zarazit i zbytečné a matoucí padání sněhových koulí a podobně.
    To ti řeknu úplně jasně, toto nepůjde, musí to být ve hře nahráno pro všechny. Vysvětlení bude v přepisu. A ano, sněhulák bude, hádáš správně :)

black-.-angel @ cs 1
    a od pondelka nam zasnezi farmy, ak som dobre zachytila :)
    LenkaBodka @ sk 1
    Chalupári

Mě osobně přijde naprosto jednoduché vybrat si jen to, co chci...díky mistrovství dělám více věcí, abych získala body...začala jsem znovu závodit a plnit loď a posílám lodě rybařit...
    Před ním jsem si dělala, jen to co jsem chtěla a co bylo v mých časových možnostech...
    A hodlám s tím pokračovat až mistrovství skončí.

Jediné, čeho se opravdu bojím je prosinec...pokud pustí loňského Santu...to bude mazec...

Prostě a jednoduše máme farmaření i s bojovkou...podíváte-li na to vše s trochou nadsázky...aspoň se člověk opravdu ale opravdu nenudí :-) A čím déle farmařím, tím více se nenudím :-)

Zatím mě opravdu nic ve hře nedonutilo přemýšlet o odchodu...naopak jsem zatím pořád zvědavá co se stane zítra :-)

Kacirek @ cs 1
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    spadne to jen jednou???
    Cenzura opět dočasně pryč - takže jsem si povolil občasný komentář.
    Mojda_micka; zástupce vedoucího spolku Důchodci sobě
    Spolku starších hráčů, kteří si to tu chtějí společně užít.
    Vždy rádi přijememe podobné naladěné duše......
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    Mineas (CZ1) napsal(a):

Ahoj, plne suhlasim, este ak mozem doplnit, tiez by sme si mohli vybrat alebo skryt veci na parkovisku, ked uz zachranim prasa, alebo ukoncim tyzdennu sutaz, nech mi to tam nesvieti zbytocne. :) Dalo by sa toho viac zlepsit, len by museli pocuvat hracov, co chcu.
    spadne to jen jednou???
    Nevím, o čem mluvíš, přenos již proběhl.

black-.-angel @ cs 1
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 430
    vdaka za preklad, ked v udalosti nakupim niektore veci, aby som mohla ulohu preskočit, myslim si ze uz teraz je to dosť drahé, takze za podvádzanie to určite nepovažujem a poteší to , lebo  udalosti su uz tak narocne - posledne dva levely, ze mensie urýchlenie môže len potešiť. osobne si radsej vyberam predposledny level, aj ked mam dost casu, lebo mi to nestoji za nahananie sa. potom skoncim niekedy skor, ale to mi vobec nevadí.

Davnejsie sa uvazovalo, ze by sa produkty  nedali vôbec dokupovať za dolare, tak to by som s takou hrou 100% skončila. 
    sylvia140178 @ sk 1
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Také děkuji za překlad. Plány jsou velkolepé a za mě vypadají zajímavě.  Docela se těším, i když zároveň "bojím", aby chyby, které se jistě zase nějaké objeví, nekazili to, co již funguje a nebrali hráčům nejen chuť vůbec hrát :-)  Také mám občas problém s trpělivostí :-), takže něco urychlím nebo koupím, ale chápu, že není cílem  mít hru co nejdříve dohranou :-) a proto všechny ty obranné mechanismy proti příliš rychlému postupu. Nadšená z toho nejsem, ale co naplat :-) Držím pěsti nám všem, aby těch kotrmelců bylo co nejméně a nové prvky přinesli jen oživení a další zábavu.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    dik za info to zjednodušeni vyskakovacich oken uvitam kolik krat už to lezlo na nervy :)
    marek ruza @ cs 1
    Rybka se hezky vybarvila :-) Zní to zajímavě a mě se to líbí :-) 
    Jak jsem psala jsem zvědavá a těším se na nové týdenní události. I ta myšlenka, že pro rychlíky bude ještě možnost hrát je dobrá.
    Ostrovní farma mi přijde zajímavá...

Chyby byly, jsou a budou...s tím se musí počítat..nepředpokládám, že velké akce jako spuštění nové farmy se obejdou bez chyb...
    Prostě budu přemýšlet nad investicí zlaťáků a nebudu se hrnout do všeho bez přemýšlení, abych potom byla naštvaná, že jsem utratila peníze zbytečně...
    Kacirek @ cs 1
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Někteří si mysleli, že s otevřením hry Big Farm Mobile Harvest naše hra zanikne.
    Je třeba zdůraznit, že každá hra má svůj vlastní tým.
    Je pěkné, že každá hra má svůj vlastní tým, ale nově příchozí farmáři se i tak dvojí hrou sníží
    (např. 10 lidí chce začít farmu – jenže teď jich 5 bude hrát na PC a 5 na Mobile Harvest)

Je škoda, že v přímém přenosu nezazněl dotaz / odpověď, zda chce GGS pomoci nějak řešit stávající problém, kdy se spolky potýkají s nedostatkem nových členů.
    Mnohokrát se psalo, aby možnost založení spolku byla limitována vyšším levelem, aby se nováček nejdříve seznámil více s hrou, než si založí vlastní spolek ... po založení spolku je pak překvapen co vše je potřeba a přestává hrát … Podle žebříčku spolků je na cz serveru založeno cca. 4.230 spolků z toho odhadem 2.000 jich má jen 1 – 2 členy. Moc velká motivace vstupovat do spolků není :(
  • Enriqe-XXX (SK1)Enriqe-XXX (SK1) Komentářů: 3
    Vďaka za zhrnutie informácií. Zaujala ma časť s prechodom na HTML5, keďže je to veľký krok a som vážne zvedavý, ako to bude fungovať na mobile. :)
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    black-.-angel napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):

To ti řeknu úplně jasně, toto nepůjde, musí to být ve hře nahráno pro všechny. Vysvětlení bude v přepisu. A ano, sněhulák bude, hádáš správně :)
    Nemohla by být alespoň možnost si přeorganizovat stánky nahoře? Vadí mi, když jsou v popředí stánky, které nevyužívám a za nimi jsou ukryté ty které potřebuji. Například akci těžko pracujících jsem měla ukrytou za obrovskými vykřičníky tak, že kliknout na ní bylo umění. A když se objeví architekt, tak je v zadní řadě.
    A vůbec si myslím, že by vykřičníky měly být jen když je stánek nově a pak už být nemusí, max, při novém přihlášení. Když nemůže zmizet celý stánek, tak by mola být možnost vypnout vykřičník.
    helaras @ cs 1

helaras (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):

Nemohla by být alespoň možnost si přeorganizovat stánky nahoře? Vadí mi, když jsou v popředí stánky, které nevyužívám a za nimi jsou ukryté ty které potřebuji. Například akci těžko pracujících jsem měla ukrytou za obrovskými vykřičníky tak, že kliknout na ní bylo umění. A když se objeví architekt, tak je v zadní řadě.
    A vůbec si myslím, že by vykřičníky měly být jen když je stánek nově a pak už být nemusí, max, při novém přihlášení. Když nemůže zmizet celý stánek, tak by mola být možnost vypnout vykřičník.
    Nevím jak ostatním farmářům, ale mě se pozice stánků mění když přecházím z farmy na farmu. Prohazují se. Ne pokaždé, ale čas od času ano. 
    Kacirek @ cs 1
    Kacirek (CZ1) napsal(a):
    helaras (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):

Nevím jak ostatním farmářům, ale mě se pozice stánků mění když přecházím z farmy na farmu. Prohazují se. Ne pokaždé, ale čas od času ano. 
    Mně taky ;) Každopádně to s přenosem nijak nesouvisí, tam se toto vůbec neřešilo. Tím pádem je to tady dost mimo téma.

black-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.