Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 1.11.2017: Celosvětové mistrovství podruhé"

1235»

Komentáře

  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    hej hej, už ich mám (o pol štvrtej ich tuším pripísali)... a to čo chcem si z nich aj tak dovoliť nemôžem :/ takže otázka: ak si ich neminiem, ostanú mi v inventári? Aby som si na budce majstrovstvá mohla kúpiť niečo ozaj dobré(debny k sviatku zberu, na rozšírenie stodoly).
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ano, nejsou nijak mazány, v inventáři jsou pořád.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Jinak teda je to fakt ranec..... Z prvního průchodu (v létě) 8.200, z druhého 4.300... Čili v podstatě je to zkrouhnuté na polovinu, protože ten můj "výkon" mohl být +/- stejný.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jinak teda je to fakt ranec..... Z prvního průchodu (v létě) 8.200, z druhého 4.300... Čili v podstatě je to zkrouhnuté na polovinu, protože ten můj "výkon" mohl být +/- stejný.
    V létě jsme jako velký server byli dost zvýhodněni, systém, kdy se počítá skóre za 1000 top hráčů, pomůže velkým serverům, je jasné, že u našeho serveru, kde máme pomalu 30 000 hráčů, to byla oproti serverům, kde jich mají 2 000, dost výhoda. Logicky byl průměr bodů výrazně vyšší. Jenže pak menší servery, kterých je více, neměly vůbec šanci. Současný systém, kdy už se průměrujou všichni aktivní hráči, je zase pro menší servery výhodnější. Do příštího běhu určitě budou zváženy další možnosti férovější distribuce. Rozhodně díky za zpětnou vazbu!
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Taky mi bylo podezřelé, že minule jsme si nakoupila spoustu vzhledů a teď jsme ušetřila ztěží na dva domy. To by tedy vše vysvětlovalo. Za to že jsem v podstatě celou dobu makala (koně na 100%, hlavní farma kolem 85%) mi to přijde docela málo :-( I když ty průběžné dárky byly moc pěkné ;-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Taky mi bylo podezřelé, že minule jsme si nakoupila spoustu vzhledů a teď jsme ušetřila ztěží na dva domy. To by tedy vše vysvětlovalo. Za to že jsem v podstatě celou dobu makala (koně na 100%, hlavní farma kolem 85%) mi to přijde docela málo :-( I když ty průběžné dárky byly moc pěkné ;-)
    Já tentokrát taky docela dřela a nic z toho, těch mincí mám tak málo, že je šetřím do dalšího běhu (který tedy snad bude, byť se obávám, že beze změn..).

    Minule jsem mistrovství stihla dost letmo (nejvíc splněno asi kolem 50 %) a mám pocit, že jsem si toho vydělala víc. Ale což, jak říkáš, ty dárky v průběhu za mistrovství se rozhodně hodí :)
Sign In to comment.