Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Nové zvuky! 14.04.2015"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Milí farmáři,

zde nám můžete sdělit svůj názor, zpětnou vazbu, diskutovat a vyměňovat si dojmy o "Aktualizace Nové zvuky!".

S přáním hezkého dne
Foxes
Post edited by Foxes on
«1

Komentáře

  • corega (CZ1)corega (CZ1) Komentářů: 264
    upraveno 13.04.2015
    těším se ...
  • loklim (CZ1)loklim (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 14.04.2015
    Zdravím

    mělo by se to dát vypnout, za chvíli to poleze dobře na nervy.
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    upraveno 14.04.2015
    loklim napsal: »
    Zdravím

    mělo by se to dát vypnout, za chvíli to poleze dobře na nervy.

    ale veď to sa dá vypnúť, ked si klikneš vpravo hore na možnosti a tam si dáš vypnúť zvuky aj hudbu ak chceš
  • traktorista911 (SK1)traktorista911 (SK1) Komentářů: 33
    upraveno 14.04.2015
    Pre mňa by bola najlepšia aktualizácia, keby boli zvuky a animácie vypnuté ako default, hneď pri štarte. Aby sa to ani neťahalo do počítača. Možno by som musel reštartovať hru menej často.

    A dúfam že bude rýchlo hotfix, ktorý opraví bug s náradím. Padá akože vždy, ale nepripočítava sa.
  • BigLenka (CZ1)BigLenka (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 14.04.2015
    ahoj taky vám po aktualizaci skáčou při každém sklízení chovu nářadí ale do stavu se nepřipočte
  • dixi36 (CZ1)dixi36 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    upraveno 14.04.2015
    Zvuky jdou opravdu na nervy, ty předtím byly daleko lepší. Stávající když vypnu, tak je to zase úplně mrtvé a to též není ono.
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 14.04.2015
    ...no upřímně... některé zvuky se dost nepovedly... nevím jak si mám vysvětlovat zvuk, který připomíná prd...asi to má být kůň, ale taky to může být traktor který nejde nastartovat...
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 14.04.2015
    mariebig napsal: »
    ahoj taky vám po aktualizaci skáčou při každém sklízení chovu nářadí ale do stavu se nepřipočte

    Zdravím,

    máte pravdu. Jedná se o bug, díky kterému se objevují ikonky nářadí mnohem častěji než by měly, jelikož je to vzácné vybavení. Můžete si ale všimnout, že se vám připisuje jen správné množství a ostatní se nezapočítávají. Stále tedy dostane množství, které máte. Právě pracujeme na opravě, která by měla proběhnout ještě dnes.

    Děkuji!
    Foxes
  • BigLenka (CZ1)BigLenka (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 14.04.2015
    kdyby aspon jedna se přičetla ale ono vůbec nic a ani z kompostu a já bych je tak potřebovala ted když jsou ty denní úkoly.kdyby byla třeba odměna za splnění toho úkolu několik toho nářadí.
    řadí. :))
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.04.2015
    mariebig napsal: »
    kdyby aspon jedna se přičetla ale ono vůbec nic a ani z kompostu a já bych je tak potřebovala ted když jsou ty denní úkoly.kdyby byla třeba odměna za splnění toho úkolu několik toho nářadí.
    řadí. :))

    Pokud můžu poradit, tak doporučuju nejprve všechny stroje vylepšit na tu první úroveň, pak nářadí padá podstatně více, než když se zaměříš na vylepšování strojů postupně.
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 14.04.2015
    Ahoj,mně se tyto zvuky moc líbí,asi trochu víc než ty předešlé. Ty předešlé byly také hodně dobré,ale trochu mi lezly na nervy a byly takové zastaralé. :)
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 14.04.2015
    farlady napsal: »
    Ahoj,mě se tyto zvuky moc líbí,asi trochu víc než ty předešlé. Ty předešlé byly také hodně dobré,ale trochu mi lezly na nervy a byly takové zastaralé. :)
    Také se mi ty zvuky líbí a obzvlášt hezké je to u ostrova.
  • lucincinek (CZ1)lucincinek (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 14.04.2015
    Zvuky jsou super. A kvokají i slepice a bučí krávy. Skvělý
  • Julinka 19462 (CZ1)Julinka 19462 (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 14.04.2015
    Zvuky se mi taky líbí,slepičky.kravičky atd. jsou lepší než ty předešlé.
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 14.04.2015
    zvuky jsou hezká ale pro mě by být toto aktualizace pro mě být nemusela mám je vypnuté jsem ráda že forum běží a všechny zdravím
  • Krocanda (CZ1)Krocanda (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 14.04.2015
    Uvítal bych nějaký zvuk při začátku soutěže.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.04.2015
    Krocanda napsal: »
    Uvítal bych nějaký zvuk při začátku soutěže.

    To by bylo pro GGS kontraproduktivní...takhle když si soutěže všimneš pozdě, můžeš mít tendenci to dohnat zlatými :)
  • traktorista911 (SK1)traktorista911 (SK1) Komentářů: 33
    upraveno 14.04.2015
    Ďalšia nepríjemná vec. Počítadlá sa síce pri návšteve cudzej farmy neresetujú, zato sa ale po pár skokoch medi farmami zaseknú. Vpravo svieti zelená fajka, na budove nejaký zostatkový čas a úroda sa nedá pozbierať. Reštart prehliadača pomohol, ale je to otravné.

    Edit: No, možno to bol jednorázový efekt opravy bugu s náradím za jazdy. Budem to pozorovať :p
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 14.04.2015
    za mě..zvuků je příliš moc.Když vypnu,není nic,,ani jedna varianta mi nesedí.Setí a sklízení by klidně mohlo být bez zvuku.Pozadí farmy je fajn.Ale staré zvuky mi seděli víc.drnčí snad všechno čeho se jen dotknu..Z tohohle mi tu jančí osmáci v kleci a i mě už to docela brnká na nervy:D
    ps-kňučící pes mě na hlad upozornil lépe,než štěkající.Jsem zvyklá že štěká.Štěkal vždycky
  • jindrichfrydekjindrichfrydek Komentářů: 1
    upraveno 14.04.2015
    Zdravím,aktualizace Nové zvuky a dnes po aktualizaci mě farma skočila na level 4 místo level 41,
    když se opětovně přihlasím tak pouze uroven 4....Nemám žetony misto 30 mám 3,dolary ani nemluvím a farmy už vůbec.Tak at si je strčej někam.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.04.2015
    Zdravím,aktualizace Nové zvuky a dnes po aktualizaci mě farma skočila na level 4 místo level 41,
    když se opětovně přihlasím tak pouze uroven 4....Nemám žetony misto 30 mám 3,dolary ani nemluvím a farmy už vůbec.Tak at si je strčej někam.

    Zkontroluj si, zda jsi přihlášen na správném serveru: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?27046-N%C3%A1vod-jak-se-p%C5%99ihl%C3%A1sit-do-hry-zapomenut%C3%A9-heslo&p=266826&viewfull=1#post266826.
  • 8WHISKY828WHISKY82 Komentářů: 51
    upraveno 14.04.2015
    U mne tato aktualizace má 0 bodů. Jo, pustila jsem si to a rychle zase vypla. Raději kdyby opravili to, co už fungovalo, ukazovatele časů zběru na jednotlivých farmách.
  • Samko262Samko262 Komentářů: 3
    upraveno 16.04.2015
    sorry ale tie zvuky nič moc, skôr zlé ako dobré
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 17.04.2015
    pokud už se musím smířit s tou hlučnou farmou,uvítala bych alespoň kdyby přestala bouchat ta bonusová bublina nad chodícíma lidma,,je to fakt otravný :(
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 17.04.2015
    pokud ti vadí zvuky, dají se vypnout v nastavení :)
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 17.04.2015
    Hudbu a zvuky mám vypnuté, ale byla jsem zvědavá na nové zvuky. Zpěv ptáků je fajn, ale proč mi na květinové farmě bučí krávy a kdákají slepice? Když už vylepšení, tak by zvuky měly být odpovídající zapnuté farmě.
  • MrazaakMrazaak Komentářů: 18
    upraveno 17.04.2015
    Ahoj,
    vaše podněty si zapisujeme, zpracováváme je a zkusíme jejich implementaci navrhnout příslušnému oddělení. :)

    S pozdravem,
    Mrazaak
  • Enriqe-XXXEnriqe-XXX Komentářů: 958
    upraveno 17.04.2015
    Ja som s novými zvukmi maximálne spokojný. :) Celá farma vďaka tej novej hudbe na mňa pôsobí viac "akčnejšie" a aj ma to s tým viac baví. :D
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 18.04.2015
    ne vždy jedu pouze hru.Dělám na pc i jiné věci a podle zvuku poznám,že něco dozrálo.Není pro mě ideální vypínání celého zvuku.Mám vyplou pouze melodii,ta se fakt dokola poslouchat nedá :D
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 22.04.2015
    zase,zase už ta stejná chyba - když navětívím farmu někoho jinýho,tak pak musím -zase- projít i všechny svoje farmy aby se aktualizoval stav mých farem,respektive info o času do další sklizně??
Sign In to comment.