Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Rozesílané maily vedoucím spolků

Chtěla bych reagovat na mail, který mi přišel od hráče kimarek, viz níže...CO SI O TOM MYSLÍTE????? mě se to vůbec nelíbí.....

Tohle mi přišlo!!!
dostala jsem dopis,přeposílám ho, varuj členy.))ki

další ukradená farma varoval jsem vás farmy které budou mít stejné heslo jako nick za to že hráči mají stejné heslo za trest jim bude zlikvidovaná farma a zaměřim se na spolky pokuď vedoucí spolku bude mít stejné heslo jako nick bude mu za trest nemilosrdně zničená farma a jako třešnička na dort rozpuštěný spolek s pozdravem .............. mějte se ......................
Post edited by smudlamartin (CZ1) on

Komentáře

  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 28.03.2015
    hráčům co byla ukradena farma at si nechají zaslat nové heslo...těm co dostali zmíněnou zprávu at udělají takzvaný screen...návod zde - http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?29514-Jak-vytvořit-screenshot&p=305360#post305360 a pošlou toto spolu s komentářem na podporu.
  • samsula (CZ1)samsula (CZ1) CZ1 Komentářů: 94
    upraveno 29.03.2015
    Přečti si vlákno v otázkách ke hře - výhružky hráčům.
    Chtěla bych reagovat na mail, který mi přišel od hráče kimarek, viz níže...CO SI O TOM MYSLÍTE????? mě se to vůbec nelíbí.....

    Tohle mi přišlo!!!
    dostala jsem dopis,přeposílám ho, varuj členy.))ki

    další ukradená farma varoval jsem vás farmy které budou mít stejné heslo jako nick za to že hráči mají stejné heslo za trest jim bude zlikvidovaná farma a zaměřim se na spolky pokuď vedoucí spolku bude mít stejné heslo jako nick bude mu za trest nemilosrdně zničená farma a jako třešnička na dort rozpuštěný spolek s pozdravem .......... ............... vylízaný
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 29.03.2015
    Chtěla bych reagovat na mail, který mi přišel od hráče kimarek, viz níže...CO SI O TOM MYSLÍTE????? mě se to vůbec nelíbí.....

    Tohle mi přišlo!!!
    dostala jsem dopis,přeposílám ho, varuj členy.))ki

    další ukradená farma varoval jsem vás farmy které budou mít stejné heslo jako nick za to že hráči mají stejné heslo za trest jim bude zlikvidovaná farma a zaměřim se na spolky pokuď vedoucí spolku bude mít stejné heslo jako nick bude mu za trest nemilosrdně zničená farma a jako třešnička na dort rozpuštěný spolek s pozdravem r.... mějte se ...........

    To bude nějaký duševní chudák
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 29.03.2015
    Ahoj, použití nicků a vulgarity je porušení směrnic, proto byly odstraněni z vlákna, pokud chceš varovat prosím vlož zprávu ale ofocenou, jako skrín, tam je nick vidět. Vulgární výrazy zamazat.

    Hodně se o tom diskutuje v těchto vláknech: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?38075-ztr%C3%A1ta-kr%C3%A1de%C5%BE-farmy&highlight=ukraden%C3%A1+farma

    a

    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?42223-Vr%C3%A1cen%C3%AD-farem&highlight=ukraden%C3%A1+farma

    Je to strašné, jediná možnost je zabezpečit si farmu silným heslem. Je -li podezření na nabourání se do farmy, okamžitě heslo změnit. Hlavně vedoucí spolku musí mít dobře zabezpečenou farmu a nikomu své heslo nedávat.

    Pokud chcete dále diskutovat o ztrátě , či krádeže farmy, pokračujte prosím v jednom ze dvou vláken, které jsem sem dala. Prosím ale o slušné chování a dodržování pravidel fora, i když je to v těchto případech velice těžké :( Toto vlákno zamykám.
Tato diskuze je zavřená.