Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Krajinářka 17.03.2015"

137

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.03.2015
    D77 napsal: »
    jo jistě. stačí se podívat do popisu budovy. má to přidávat každej level.

    Nic o přidávání podkov nevidím. Můžeš být trochu specifický, prosím? :)
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 17.03.2015
    trathen napsal: »
    hele... jsem právě našel v inventáři, že budou třeba nějaký ozubený kolečka na ty dekorace... a že krajinář nebude krajinář, ale krajinářka :D

    A dokonce můžeš hádat jak se bude jmenovat. :D

    d6vIZe9.jpg
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 17.03.2015
    trathen napsal: »
    hele... jsem právě našel v inventáři, že budou třeba nějaký ozubený kolečka na ty dekorace... a že krajinář nebude krajinář, ale krajinářka :D

    Podle popisu to vypadá, že ty kolečka jsou části dekorací. Kde mám sakra tu drtičku?????? :)
    A vypadá to, že "dekorační drť" bude univerzální, už jsem se bál, že na vylepšení něčeho budu potřebovat drť ze stejné dekorace.
  • D77 (CZ1)D77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 88
    upraveno 17.03.2015
    Nic o přidávání podkov nevidím. Můžeš být trochu specifický, prosím? :)

    myslíš víc specifickej, než napsat, kde přesně to najdeš?

    za každé tréninkové kolo se platí podkovami. vylepšením dráhy se zvýší počet trénink. bodů. Díky tomu také můžeš použít ještě víc podkov pro normální trénink. (a tak to taky funguje až do úrovně 5. pak už nedává nic (+1 bod za celej trénink je to samý, jako nic)).
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 17.03.2015
    D77 napsal: »
    myslíš víc specifickej, než napsat, kde přesně to najdeš?

    za každé tréninkové kolo se platí podkovami. vylepšením dráhy se zvýší počet trénink. bodů. Díky tomu také můžeš použít ještě víc podkov pro normální trénink. (a tak to taky funguje až do úrovně 5. pak už nedává nic (+1 bod za celej trénink je to samý, jako nic)).

    Nechtěl bys trošku krotit tón??? Ten tvůj dotaz tak jak byl napsán opravdu nebyl příliš srozumitelný. Black-angel ti na něj v rámci možností odpověděla, z mého pohledu jasně a srozumitelně a vcelku rozumně žádala, abys vysvětlil, co vlastně chceš.
    To že dráha od 5. úrovně už neumožňuje dávat víc podkov na normální trénink je asi bohužel záměr tvůrců hry, který se mi sice taky nelíbí, ale co naděláme.
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 17.03.2015
    trathen napsal: »


    jak bude postupně slábnout tréninkem, budou se mu plést nohy, a nakonec padne :D další vylepšení farmy pak bude animace, kdy přijede valník s jeřábem a naloží toho koně... :D:D:D:D:D:D

    A proto bude jako další budova (za zlaté) k dispozici za rančem kafilerka...:D :D

    (pro ty, kteří to nepochopili - je to jenom pokus o fór, tak abyste potom tu kafilerii nehledali ve stavebním slotu..):)
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 17.03.2015
    To bude asi ta tematická budova :D. Uvidíme, jak bude krajinářka šikovná, koníci se zatím činí jak nadopovaní :)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 17.03.2015
    mikimar napsal: »
    A proto bude jako další budova (za zlaté) k dispozici za rančem kafilerka...:D :D

    (pro ty, kteří to nepochopili - je to jenom pokus o fór, tak abyste potom tu kafilerii nehledali ve stavebním slotu..):)

    A výsledným popelem se budou v zimě sypat chodníky :DDD
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 17.03.2015
    Vzhledem k tomu, na kolik Salámu, Kabanosů apod. jsem narazil v soutěžích bych jako budovu pro další využití koníka viděl spíš stánek s občerstvením. :-D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 17.03.2015
    Jindra 112 napsal: »
    A výsledným popelem se budou v zimě sypat chodníky :DDD


    ​...kdepak...takové škody... se nadělá masokostní moučka, a z ní pak budeme mít další šílené krávy :D ale myslím, že s touto debatou bychom se měli přesunout do jiného vlákna, než nás nějaký modík vykráká za ušiska :D
  • D77 (CZ1)D77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 88
    upraveno 17.03.2015
    Kajula5 napsal: »
    Nechtěl bys trošku krotit tón??? Ten tvůj dotaz tak jak byl napsán opravdu nebyl příliš srozumitelný. Black-angel ti na něj v rámci možností odpověděla, z mého pohledu jasně a srozumitelně a vcelku rozumně žádala, abys vysvětlil, co vlastně chceš.
    To že dráha od 5. úrovně už neumožňuje dávat víc podkov na normální trénink je asi bohužel záměr tvůrců hry, který se mi sice taky nelíbí, ale co naděláme.

    odpověď z podpory z 19. 2. (před měsícem):
    Problém se vyskytl pouze u trénování kóní a na tomto problému pracujeme.
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 17.03.2015
    D77 napsal: »
    odpověď z podpory z 19. 2. (před měsícem):
    Problém se vyskytl pouze u trénování kóní a na tomto problému pracujeme.

    A nebyl to ten problém, že někomu koně prostě nešly trénovat?
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 17.03.2015
    Kajula5 napsal: »
    Vzhledem k tomu, na kolik Salámu, Kabanosů apod. jsem narazil v soutěžích bych jako budovu pro další využití koníka viděl spíš stánek s občerstvením. :-D

    Tak to je víc než pravda (ty jména koní)
    To nikoho nic jiného nenapadalo ???
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 17.03.2015
    Na krajináře si počkám, nemá smysl hodnotit dřív. Ale to "vylepšení výkonu hry", to si děláte srandu? Hra se táhne jak týden před výplatou!!! Sklízím šíleně dlouho, odezva je hrozná, navíc se mi teď to toho motají neustále ty cedule s kvalitou dekorací, fakt výborný. Zahlcují hru dalšími a dalšími věcmi, akce střídá akci a přitom už to je tak náročný, že můj comp s RAM 4 G prostě nestíhá. Mám připojení na net výborný, stabilní a celou farmu sklízím cca 15 minut proti dřívějším cca 8?? No to jste nám zase pomohli, umělci :(
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 17.03.2015
    já mám rychlost v pohodě...naprosto
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 17.03.2015
    ...ani já nezaznamenávám žádný pokles výkonu... chyba bude zřejmě jinde
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 17.03.2015
    Bri10 napsal: »
    Na krajináře si počkám, nemá smysl hodnotit dřív. Ale to "vylepšení výkonu hry", to si děláte srandu? Hra se táhne jak týden před výplatou!!! Sklízím šíleně dlouho, odezva je hrozná, navíc se mi teď to toho motají neustále ty cedule s kvalitou dekorací, fakt výborný. Zahlcují hru dalšími a dalšími věcmi, akce střídá akci a přitom už to je tak náročný, že můj comp s RAM 4 G prostě nestíhá. Mám připojení na net výborný, stabilní a celou farmu sklízím cca 15 minut proti dřívějším cca 8?? No to jste nám zase pomohli, umělci :(

    Zdravím,

    dej tomu prosím pár hodin. Server se vždy těsně po aktualizaci chová zvláštně, než se vše nastartuje, jak má. Prosím o strpení. Pokud to bude přetrvávat, začneme situaci řešit.

    Foxes
  • lucincinek (CZ1)lucincinek (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 17.03.2015
    Ale ty koně jsou fakt super. Konečně tam jen tak nestojí. A pořádně to s tou rychlostí rozjeli
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 17.03.2015
    Nechci zde být za škarohlída a rejpálka.
    Také mám radost z rozpohybovaných koníků,
    ale zároveň si uvědomuji, že je to další zátěž pro "železo", resp. pro grafiku...
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 17.03.2015
    může mi někdo říct (teda napsat :D ) jak funguje to recyklování dekorací? :confused: jsem z toho nějak mimoň asi :D

    ale jó jako za koníky palec nahoru ;) :eek:
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 17.03.2015
    Ondras25 napsal: »
    může mi někdo říct (teda napsat :D ) jak funguje to recyklování dekorací? :confused: jsem z toho nějak mimoň asi :D

    Zatím recyklování nefunguje, čeká se, až přijede krajinářka.
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 17.03.2015
    Kajula5 napsal: »
    Zatím recyklování nefunguje, čeká se, až přijede krajinářka.

    jo a jó vlastně :D :cool: no já jsem jouda,už si vzpomínám že se čeká na tu babu ;):D
    Gamas2 napsal: »
    A dokonce můžeš hádat jak se bude jmenovat. :D

    d6vIZe9.jpg

    dobrá kérka :D
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 17.03.2015
    Jen přemýšlím, co to drží v ruce :D
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 17.03.2015
    tojejedno2 napsal: »
    Jen přemýšlím, co to drží v ruce :D

    :D noooo vypadá drsně docela :D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 17.03.2015
    tojejedno2 napsal: »
    Jen přemýšlím, co to drží v ruce :D

    nejspíš pákový nůžky nebo kleště... :D
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 17.03.2015
    trathen napsal: »
    nejspíš pákový nůžky nebo kleště... :D

    no nápadů je plno :D ale co v tý pravý? :D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 17.03.2015
    ...futrál od Fiskarky..? :D
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 17.03.2015
    :D ať už nese cokoliv,docela to Gretě sluší :D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 17.03.2015
    obrázek není celý v levé má nůžky a v prvé se drží za opasek...a já hlasoval taky pro grétu - už jen proto že zkratka jména a příjmení udělá GGS :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.03.2015
    D77 napsal: »
    myslíš víc specifickej, než napsat, kde přesně to najdeš?

    za každé tréninkové kolo se platí podkovami. vylepšením dráhy se zvýší počet trénink. bodů. Díky tomu také můžeš použít ještě víc podkov pro normální trénink. (a tak to taky funguje až do úrovně 5. pak už nedává nic (+1 bod za celej trénink je to samý, jako nic)).

    Aha, a vidíš tam někde tohle?:
    D77 napsal: »
    každá další úroveň má přidávat podkovy k normálnímu tréningu.

    Ne? Já taky ne... Žádné podkovy se nezískávají ani do úrovně 5, ani nad ni.

    Co takhle si přečíst ofiko, kde je to velmi jasně psáno?
    Až do levelu 5, vylepšení se změní, když trénink tvého koně je intenzivní.

    Nad 5. úroveň se hranice pro intenzivní trénink neposouvá, nejedná se o žádnou chybu.
    D77 napsal: »
    odpověď z podpory z 19. 2. (před měsícem):
    Problém se vyskytl pouze u trénování kóní a na tomto problému pracujeme.

    Nejenže tímto porušuješ Směrnice pro komunitu, neb je zakázáno zveřejňovat soukromou komunikaci se zaměstnanci GGS, ale jak jsi dostal odpověď - problém se týká trénování koní a na tom (stále) pracují. Některým hráčům nejde ani trénovat, ani šlechtit.


    Ondras25 napsal: »
    může mi někdo říct (teda napsat :D ) jak funguje to recyklování dekorací? :confused: jsem z toho nějak mimoň asi :D

    ale jó jako za koníky palec nahoru ;) :eek:

    Bude to fungovat jako událost - během ní bude možné stávající dekorace vylepšovat či rozebírat. Vylepšením dekorace získá více bodů spokojenosti, rozebráním pak získáš "součástky", které využiješ právě pro to vylepšování. Stavba dekorací bude fungovat jako doposud, klasicky zabere stavební slot. Ale vylepšení a rozebrání žádný čas nezabere, bude okamžité, čili nebude bránit v rozvoji farem.
Sign In to comment.