Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Akce těžce pracujících - rybářská verze

245

Komentáře

  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Též klesám. Od včerejška jedu na 10, ručička lítá až k jedničce, časově vydržím jet i déle, než potrvá akce a stejně po aktualizaci třeba po půlhodině je pokles o 2-3 místa.
    -----------------------------------

    Nevím kdo a proč nahlásil tento příspěvek. Prostě po aktualizaci tabulky nastala taková situace, jakou vidíte. Já a ještě jedna hráčka jsme tam 2x:
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
     :D 


  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mno - to je logické.
    Abych nějakou prodal, tak zbourám ty, které jsem draho postavil. Fakt zábavné.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 30.09.2017
    Během necelé hodiny jsem spadla o 12 míst. Dva dny stále na desítce a neustále jsem dodávala nové sledě. Událost by mohla trvat ještě den, tolik bylo naloženo. Takže ten pokles za poslední hodinu nechápu.
    Neustále jsem aktualizovala a sledovala, jak klesám.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Během necelé hodiny jsem spadla o 12 míst. Dva dny stále na desítce a neustále jsem dodávala nové sledě. Událost by mohla trvat ještě den, tolik bylo naloženo. Takže ten pokles za poslední hodinu nechápu.
    Neustále jsem aktualizovala a sledovala, jak klesám.
    Viz předchozí příspěvky, body offline hráčů se nenačítají v reálném čase.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 02.10.2017
    Mám dotaz, musel jsem přeskočit pár beden ryb, abych si našel tu co jsem potřeboval (první přeskočení mě stálo 100 zlatých, ale druhé už 200 zlatých). Zajímá mě jak by to nadále to přeskakování pokračovalo...

    Třetí bedna 300 zl., čtvrtá bedna 400 zl., atd. (po +100zl.). nebo třetí bedna 400 zl., čtvrtá bedna 800 zl., atd. (násobky dvou)?

    Díky :smile:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mám dotaz, musel jsem přeskočit pár beden ryb, abych si našel tu co jsem potřeboval (první přeskočení mě stálo 100 zlatých, ale druhé už 200 zlatých). Zajímá mě jak by to nadále to přeskakování pokračovalo...

    Třetí bedna 300 zl., čtvrtá bedna 400 zl., atd. (po +100zl.). nebo třetí bedna 400 zl., čtvrtá bedna 800 zl., atd. (násobky dvou)?

    Díky :smile:
    Měly by to být dvojnásobky.
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Mám dotaz, tahle právě spuštěná akce těžce pracujících ( ryby)  je již ta avizovaná i pro spolky?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nemají se dřiny střídat? Jedeme už podruhé rybí.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    Mám dotaz, tahle právě spuštěná akce těžce pracujících ( ryby)  je již ta avizovaná i pro spolky?
    Není, jak jsem psala, před tou spolkovou bude ještě oficiální oznámení s bližšími informacemi.

    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Nemají se dřiny střídat? Jedeme už podruhé rybí.
    To už dávno neplatí a dle infa týmu je rybí silo potřetí za sebou.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321

    nelíbí se mi , že i když jedu nejvyšší rychlost v soutěži akce těžce pracujících = lovení ryb stále hodně klesám

    ráno v 7 hodin jsem byla přibližně  na 213 místě a nyní v 9 : 20 jsem na 243 místě přitom celou dobu jedu na 10 nejvyšší rychlost jak to je možné ??? tohle není spravedlivé ani domyšlené

    nezajímá mne jestli se někdo zrovna přihlásil do lovení ryb a dostal nějaké body navíc já chci , aby byla tahle soutěž taky spravedlivá = snažím se jet celou noc abych dohnala ztrátu z počátku soutěže a nyní místo abych postupovala stále ztrácím pořadí

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nikdo nic navíc nedostává, všichni dostávají body dle rychlosti sila. Rozhodující je žebříček na konci události.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321

    konečně se to umoudřilo a jede to trochu správně tak raději nepředbíhám protože teprve uvidím jak to bude dál

    v minulé soutěži = silu jsem jela na 10 rychlost a místo abych postupovala nebo alespoň zůstala na stejném místě jsem spadla z místa mezi 50 nejlepšími z místa48 jsem spadla na místo 54

  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    pokud jsi pod 50. tým místem, žebříček se u Tebe vůbec neakualizuje, i když jsi přihlášená a hraješ. Aktualizaci musíš vynutit zelenou kulatou šipkou vpravo nahoře....
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Prosím Vás, k čemu a jak se používá Klec na humry? Je k něčemu dobrá, když humři jsou v lovišti sami a žádnou návnadu na ně nepotřebuji?
    A jestli si myslím správně, že je na nic, mohla by zmizet z rybí akce těžce pracujících, kde je jako 5. cena? Děkuji.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    Prosím Vás, k čemu a jak se používá Klec na humry? Je k něčemu dobrá, když humři jsou v lovišti sami a žádnou návnadu na ně nepotřebuji?
    A jestli si myslím správně, že je na nic, mohla by zmizet z rybí akce těžce pracujících, kde je jako 5. cena? Děkuji.
    Je úplně na nic. Vyřazení z odměn opět připomenu, v některých úrovních ještě zůstala.
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    black-.-angel napsal(a):
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    Prosím Vás, k čemu a jak se používá Klec na humry? Je k něčemu dobrá, když humři jsou v lovišti sami a žádnou návnadu na ně nepotřebuji?
    A jestli si myslím správně, že je na nic, mohla by zmizet z rybí akce těžce pracujících, kde je jako 5. cena? Děkuji.
    Je úplně na nic. Vyřazení z odměn opět připomenu, v některých úrovních ještě zůstala.
    Děkuji :-).
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    black-.-angel napsal(a):
    Nikdo nic navíc nedostává, všichni dostávají body dle rychlosti sila. Rozhodující je žebříček na konci události.
    Pár vteřin před ukončením akce jsem aktualizovala žebříček. 90. příčka. Pak naskočila tabulka a ejhle 110. místo. :D 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Je to logické, pokud v době, kdys koukala, nebyli někteří hráči před tebou aktivní. Takže to jejich body načetlo až v okamžiku konce. Ono to dává smysl, kdyby se počítaly body všech hráčů každou vteřinu nonstop, bude zátěž serveru mnohonásobně větší, než když se počítají jen body online hráčů, a celkové body se sečtou na konci.
  • Janča08 (CZ1)Janča08 (CZ1) Komentářů: 9
    Už 4 dny nemám na moři nic jiného než humry a tuňáky, jak mám hrát  Akci těžce pracujících když  nic na moři není ? Hraji tu hru už skoro  5 let  a mám čím dál víc chuť s tím přestat :-( 
  • Sisa00 (SK1)Sisa00 (SK1) Komentářů: 7
    Mal niekto podobný problém, že napriek naloženiu sila na 10 sa v rebríčku prepadal? 

    Nehovorím, že nutne musím ísť hore, ale moja ženská logika hovorí, že mám mať tú istú, resp. lepšiu pozíciu :smile:


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.10.2017
    Janča08 (CZ1) napsal(a):
    Už 4 dny nemám na moři nic jiného než humry a tuňáky, jak mám hrát  Akci těžce pracujících když  nic na moři není ? Hraji tu hru už skoro  5 let  a mám čím dál víc chuť s tím přestat :-( 
    Nezbývá než oblast vylovit, nebo počkat, až její životnost skončí. A pak doufat, že se ti objeví ta správná :)

    Sisa00 (SK1) napsal(a):
    Mal niekto podobný problém, že napriek naloženiu sila na 10 sa v rebríčku prepadal? 

    Nehovorím, že nutne musím ísť hore, ale moja ženská logika hovorí, že mám mať tú istú, resp. lepšiu pozíciu :smile:


    Viz příspěvky výše v tomto vlákně. Body se nepřičítají v reálném čase, tj. pokud je někdo offline, body se mu akumulují a přičtou, jakmile bude online, proto vznikají ty rozdíly, i když jedete všichni na stejnou rychlost.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Jarka Erbenová (CZ1)Jarka Erbenová (CZ1) CZ1 Komentářů: 3

    Jak mám hrát, když mám za úkol chytat nějakou rybku, ale už druhý den nemám to správné loviště. Jde ho nějak koupit nebo rychleji vyměnit?(to loviště).

    Dík

  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Je to katastrofa,jednou zatím pouze mušle,jinak co je potřeba tak loviště není.Ať dělám co dělám.Dám Ti úkol,ale nedám podmínky ke splnění.Už by se s tím mělo něco dělat a trochu se zamyslet.Ale asi je to málo platné,když jede akce za akcí a musí se na tom pracovat Toto je dost dlouho nějak opomíjeno.
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399

    Jak mám hrát, když mám za úkol chytat nějakou rybku, ale už druhý den nemám to správné loviště. Jde ho nějak koupit nebo rychleji vyměnit?(to loviště).

    Dík

    V zasade mas dve moznosti. Co nejrychleji vylovit nejblizsi loviste a doufat, ze se ti pak naskoci to "spravne".

    Nebo rybku, kterou ted mas chytat, preskocit. Ale to te bude stat zlatky.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044

    Jak mám hrát, když mám za úkol chytat nějakou rybku, ale už druhý den nemám to správné loviště. Jde ho nějak koupit nebo rychleji vyměnit?(to loviště).

    Dík

    Loviště vznikají náhodně, může se stát, že dlouho nějaký druh nebudeš mít vůbec. Nové loviště vznikne buď po 24 hodinách životnosti, nebo dříve jeho plným vylovením. Pak nezbývá než doufat, že budeš mít štěstí na druh, který potřebuješ.

    Bohužel se tým teď musí věnovat něčemu jinému, takže nějaký čas potrvá, jestli budou provedeny nějaké změny. Nicméně se jedná o tak palčivou záležitost, že je v našich diskuzích takřka denně, čili rozhodně není opomíjena.
  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Prosím o vysvětlení, jak můžu klesat v řebříčku těžce pracujících, když jedu na 10 stupeň?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    mamka Eva (CZ1) napsal(a):
    Prosím o vysvětlení, jak můžu klesat v řebříčku těžce pracujících, když jedu na 10 stupeň?
    Přiznám se, že už jsem líná to vypisovat znovu, takže z lenosti zkopíruju stejnou odpověď, kterou bys našla o pár příspěvků výše:

    Viz příspěvky výše v tomto vlákně. Body se nepřičítají v reálném čase, tj. pokud je někdo offline, body se mu akumulují a přičtou, jakmile bude online, proto vznikají ty rozdíly, i když jedete všichni na stejnou rychlost.
  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    promiň BA, nebyla  jsem na správném vlákně
  • ledovec (CZ1)ledovec (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 03.01.2018
    rada bych vedela jak je mozne zejsem mela na akci pracujících nakládat tresku a když jsem ji nasypalaa byla jsem na 10 tak to po chvili  prebehlo na tunaka dost nefer dost me to rozhodilo to se nedela

    jo a prisla jsem o listky na zlataky

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • ari182 (CZ1)ari182 (CZ1) CZ1 Komentářů: 35
    ledovec (CZ1) napsal(a):
    rada bych vedela jak je mozne zejsem mela na akci pracujících nakládat tresku a když jsem ji nasypalaa byla jsem na 10 tak to po chvili  prebehlo na tunaka dost nefer dost me to rozhodilo to se nedela

    Tresky (ani humry, lososy a mečouny) na desítku jet nemůžeš, tam se při přechodu z 9 na 10 naprosto drasticky sníží doba (jako asi 80 - 90x) :/
Sign In to comment.