Domů Oficiální oznámení
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Aktualizace 28.9.2017: Kočičí strom

black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
upraveno 29.09.2017 v Oficiální oznámení

Milí farmáři! Přišel čas pro další báječnou aktualizaci! Máme nový obsah plánovaný na středu 27. září, více se můžete dočíst níže.

Doufáme, že si vaši hosté vychutnávají své preclíky a popcorn, ale zatímco všichni odpočívají ve festivalové náladě na farmě, mezi stromy se schovává chlupatá čtyřnohá silueta - a zírá na Záliv sirén, jako by to byla plechovka sušenek na poličce! Ale kdo by mohl náš nový malý farmářský přítel být..?
Kočičí strom


Máme velkou radost vám oznámit, že náš kočičí společník dorazil! Zasekl se na stromě a zabralo nám nějaký čas pokusit se ho přesvědčit, aby slezl dolů, což způsobilo určité zpoždění, však víte, jaké kočky jsou! Nakonec ale náš kočkovitý přítel začal být neklidný a s touto aktualizací je připraven přestěhovat se na vaše farmy a do vašich srdcí ^ↀᴥↀ^


Po aktualizaci se budete moci přihlásit na farmu a postavit novou budovu pro kočku, kočičí strom. Až bude na vaší farmě postavena (jedna bude k dispozici pro každou ze tří hlavních farem), budete muset splnit několik úkolů, abyste si získali důvěru kočky a abyste ji přesvědčili, aby s vámi na farmě zůstala, sběrem přívěsků - nasbírejte dostatek přívěsků a kočka na vaší farmě zůstane šťastná. Příspěvky budete moci sbírat od pracovníků na vaší farmě, výrobou určitých produktů (např. na hlavní farmě budou přívěsky padat z produktů z větrného mlýna, sila a hromady kompostu) nebo jejich přímým nákupem (zkrrrátka pokud nechcete čekat).

Jakmile vaše krásné koťátko pojme vaši farmu za svůj domov, bude moci denně provádět triky (podobné psovi) za odměnu. Na začátku bude pouze jedna úroveň kočičího stromu, ale plánujeme časem přidat i další úrovně a triky.

Dříve jsme měli druhou fázi naší soutěže návrhu kočky, ale z několika důvodů nebylo možné sesbírat animace přímo od komunity. Náš umělecký tým odvedl skvělou práci a přivedl pro vás našeho chlupatého kočkovitého přítele k životu navzdory daným okolnostem a my doufáme, že si ho zamilujete stejně tak jako my! V důsledku toho budou odměny za druhou fázi soutěže použity místo toho v jiné, dosud nerozhodnuté, události na fóru v budoucnu.


Turnajová sezóna VI - Safari

Už skoro nadešel čas pro novou turnajovou sezónu! Doufáme, že jste si užili předešlou sezónu a nové stylové avatary a dekorace ve znamení westernu, ale tentokrát vás odneseme daleko od kovbojů, salonů a obřích mechanických pavouků divokého západu (jak ukazuje tento historický a vysoce přesný dokument) a místo toho vás dopravíme do hluboké Afriky na divoké safari! A jako vždy budou k mání úchvatné avatary a dekorace, takže usedněte do sedla a vyrazte!

                                                         
        Safari vzhled pro kozí chlév                                            Trofej                                                    DekoraceAvatary
Mořský rybolov

Obdrželi jsme spoustu zpětné vazby ohledně mořského rybolovu a s touto aktualizací zavedeme dodatečné změny tohoto prvku. Více přibude v dalších aktualizacích, ale pro teď jsme se snažili zaměřit na hlavní body vaší zpětné vazby. Opět po této aktualizaci zpřístupníme přímý prodej ryb pro všechny hráče. Nejvyšší zisk bude stále plynout z plnění kontraktů na trhu, ale hráči nyní budou mít možnost ryby prodat přímo, i když za výrazně nižší ceny než dříve. Odměny v kontraktech byly také změněny, aby dávaly více pozitivní zkušenosti, obzvláště když kontrakty ještě nejsou vyvinuty příliš daleko. Jak bylo zmíněno, v tomto prvku chystáme další změny, ale doufáme, že se vám s těmito úpravami prozatím bude lépe pokračovat!
Aktualizace je plánována na středu 27. září čtvrtek 28. září, čas bude upřesněn později.


O obsahu aktualizace můžete diskutovat v TOMTO VLÁKNĚ.


Přejeme vám mnoho zábavy,

váš BF týmedit: změna data aktualizace z 27.9. na 28.9.
Post edited by black-.-angel on

black-.-angel @ cs 1

Komentáře

 • black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
  upraveno 27.09.2017
  Dnešní aktualizace bude ještě obsahovat následující změny ve spolkové vesnici:

  • množství hřebíků požadované od Yarnacla bude sníženo
  • továrna na dřevo a textil bude vyžadovat zpevněný beton při vylepšení od úrovně 50 místo 40

  black-.-angel @ cs 1
 • black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
  Drazí přátelé,

  aktualizace byla z důvodu opravy chyb odložena. Dnes se naší kočičí kámošky tedy nedočkáme. Zítra snad budeme mít více informací,

  pěkný večer,

  black-.-angel

  black-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.