Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Nové doplňky"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Milí farmáři,

zde nám můžete sdělit svůj názor, zpětnou vazbu, diskutovat a vyměňovat si dojmy o "Aktualizace Nové doplňky".

S přáním hezkého dne
Foxes
Post edited by Foxes on
«1

Komentáře

  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 04.02.2015
    Nechci to zakřiknout, ale tato aktualizace zní skutečně hezky. Ukazatel sklizně pro loď/skleník/ranč to chtělo jako sůl! :) Navýšit si počet Medových krémů a Balíčků mýdla v knihovně? Tomu nejspíš taky neodolám (i když rozhodující bude samozřejmě cena...). :)
    A Závod s časem zní taky zajímavě, snad u nás (nebo Slováků) bude někdo, kdo pak vylíčí dojmy... ;-)

    Škoda jen, že tam není taky zmínka o opravách - přesto doufám, že alespoň některý chybky z minulý aktualizace opravený i tak budou. Poslední dny je to skoro k vzteku - samý "načíst znovu"... :D
  • FarmerKubas (CZ1)FarmerKubas (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 04.02.2015
    A už se ví kdy tato aktualizace proběhne ?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.02.2015
    FarmerKubas napsal: »
    A už se ví kdy tato aktualizace proběhne ?

    Zítra - až budeme vědět přesný čas, jistě se to ihned dozvíte :)
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 04.02.2015
    Není tam ani slovo o nějakých opravách chyb. A jak známo, další ještě přibudou, takže já se netěším. Kdyby místo vymýšlení hovadinek radši dali tu hru do kupy.
  • Hookyho farmaHookyho farma Komentářů: 21
    upraveno 04.02.2015
    To je dobrá aktualizace, ale kde mám brát pořád zlaté do knihovny. Aby jsem mohl zvyšovat nebylo by třeba zvýšit při přechodu na další úroveň také zlaťáky z 50 dolarů na 100 dolarů. Nebo zvýšit počet dolarů při denním bonusu.
  • chury692chury692 Komentářů: 16
    upraveno 04.02.2015
    skoumal2 napsal: »
    Není tam ani slovo o nějakých opravách chyb. A jak známo, další ještě přibudou, takže já se netěším. Kdyby místo vymýšlení hovadinek radši dali tu hru do kupy.

    Moje řeč! :)
  • Verlybka (CZ 1)Verlybka (CZ 1) Komentářů: 52
    upraveno 04.02.2015
    Teda nezlobte se na mě, ale pokud není vyřešený problém, a to podle mě dost zásadní, s trénováním koní ,a místo toho, aby to opravili, pracují na nové aktualizaci, tak to mi přijde opravdu hloupé. Nemluvě o jiných chybách, které se momentálně vyskytují.
    Jsem zvědavá, jestli zítra dojde k nápravě. Nebo zda jen po nové aktualizaci nepřijdou další chyby.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 04.02.2015
    hodně se mi líbí, že bude čas u lodi.. tu občas prošvihnu, takže tohle bude super :D

    já jen tak pro jistotu.. závod s časem a ta nová série úkolů, která je popsaná v dalších změnách, je něco jiného?? u obojího je, že to bude přístupné jen některým hráčům, tak aby to nakonec nedopadlo tak, že bude časový úkol na nákup zlatek :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 04.02.2015
    Elis359 napsal: »
    hodně se mi líbí, že bude čas u lodi.. tu občas prošvihnu, takže tohle bude super :D

    já jen tak pro jistotu.. závod s časem a ta nová série úkolů, která je popsaná v dalších změnách, je něco jiného?? u obojího je, že to bude přístupné jen některým hráčům, tak aby to nakonec nedopadlo tak, že bude časový úkol na nákup zlatek :D

    Ne, jedná se o dvě odlišné sady úkolů. Jsou určeny začínajícím hráčům a jen na některých serverech. Takže stejně neboj, tebe se to netýká :D
  • Tosofory (CZ1)Tosofory (CZ1) Komentářů: 44
    upraveno 04.02.2015
    Časomíra super! Jinak je to dost o penězích co? :)
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 05.02.2015
    jde vám farma?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.02.2015
    Ano, aktualizace už proběhla.
  • Verlybka (CZ 1)Verlybka (CZ 1) Komentářů: 52
    upraveno 05.02.2015
    Jooo, teda upozorneni, ze si mam posbirat hvezdicky za trenink koni, kdyz uz mi to od soboty nejde a aktualizace to prekvapive nevyresila, to dokazu nalezite ocenit...
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 05.02.2015
    Tak abych pravdu řekla ta bedna s otazníkem se mi líbila víc, teď je to jen větší okno.

    No ale na druhou stranu dá se to.

    Má někdo ty nové úkoly - události? :D
  • Blbe4ek (CZ1)Blbe4ek (CZ1) Komentářů: 298
    upraveno 05.02.2015
    Rozšířený panel o přístav a skleník vypadá zajímavě.

    Škoda jen, že to nefunguje tak jak autor zamýšlel. V závislosti na jaké farmě jsem mi to hlásí, že produkuji kukuřici (gurmánská; květinová i ostrov) ve skleníku (jen na hlavní to správně ukazuje limetky).

    Komentář k přístavu pro jistotu chybí na všech farmách.

    Problém s nepřičítáním hodinového paliva (přičítá se mi automaticky +1 za kanystr, ale už ne +10 za hodinu - pomůže jen restart prohlížeče - zlobí to od posledního hotfixu do té doby vše běželo fajn) se stále ještě nepodařilo vyřešit :-(
  • Radar6Radar6 Komentářů: 26
    upraveno 05.02.2015
    Konečně něco co má nějaké využití, jen to není dokončené, třeba všechny časy které se týkají stájí mi tam chybí. Nejsem si jist zda jsou tam časy týkající se garáže.
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 05.02.2015
    U těch Příruček nejsou žádné popisky, jen Úroveň 1.
  • Radar6Radar6 Komentářů: 26
    upraveno 05.02.2015
    Tak se omlouvám právě mi to tam zapsalo konec tréninku koní, ovšem nechápu kdy se co má zobrazovat, nejspíš by se měla zobrazovat at věc která má nejnižší čas splnění.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.02.2015
    Radar6 napsal: »
    Konečně něco co má nějaké využití, jen to není dokončené, třeba všechny časy které se týkají stájí mi tam chybí. Nejsem si jist zda jsou tam časy týkající se garáže.

    Garáž v těchto časech není zahrnuta.
    Radar6 napsal: »
    Tak se omlouvám právě mi to tam zapsalo konec tréninku koní, ovšem nechápu kdy se co má zobrazovat, nejspíš by se měla zobrazovat at věc která má nejnižší čas splnění.

    Zobrazuje se čas nejbližší sklizně v budovách v okolí farmy (skleník, ranč, důl).
  • Blbe4ek (CZ1)Blbe4ek (CZ1) Komentářů: 298
    upraveno 05.02.2015
    Tak v tom případě mi v okně úplně chybí důl a ranč.
  • Hookyho farmaHookyho farma Komentářů: 21
    upraveno 05.02.2015
    Vypadá to pěkně, ale časomíra my ukazovala důl, když jsem něco dal do skleníku pěstovat - limetek, tak časomíra s dolem zmizela a ukázala se časomíra skleníku, ale místo limetky my ukazuje 0 ks kukuřice. A oprava turnajové výzvy asi neproběhla, když se my stále palivo nepřičítá. Když chci vidět skutečný stav paliva, tak musím restartovat hru.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.02.2015
    Gamas2 napsal: »
    U těch Příruček nejsou žádné popisky, jen Úroveň 1.

    U mě je to v pořádku, můžeš sem hodit screen? (Já vím, už zas :D)
    Blbe4ek napsal: »
    Tak v tom případě mi v okně úplně chybí důl a ranč.

    Střídá se to podle toho, co je první. Resp. mělo by... (u mě to třeba tak docela nefunguje, protože se mi tam "nechytá" ranč, jen důl a skleník.)
    Vypadá to pěkně, ale časomíra my ukazovala důl, když jsem něco dal do skleníku pěstovat - limetek, tak časomíra s dolem zmizela a ukázala se časomíra skleníku, ale místo limetky my ukazuje 0 ks kukuřice. A oprava turnajové výzvy asi neproběhla, když se my stále palivo nepřičítá. Když chci vidět skutečný stav paliva, tak musím restartovat hru.

    O "problému kukuřice" už víme.

    Chyby po minulé aktualizaci opraveny nebyly, není tedy nutné hlásit znovu.
  • Hookyho farmaHookyho farma Komentářů: 21
    upraveno 05.02.2015
    Ahoj, nyní když u skleníku byl čas 0:00, byl označen zeleně se my objevila vedle skleníku limetka s počtem ks. Když jsem ji sklidil, pak se my objevil důl a vedle něho nápis: 0 ks kukuřice, pak jsem přešel na jinou farmu a zůstal pouze důl s časem, již žádný nápis vedle není. Toto se objevuje na ostatních farmách kromě hlavní. Nyní jsem přešel všechny farmy a stále je vedle dolu 0x kukuřice. Pouze na hlavní farmě to není. Mohl by někdo zjistit, jestli je to i u skleníku, protože nemám žádné semena do skleníku, ale myslím si, že toto se bude ukazovat i u skleníku: 0x kukuřice, kromě hlavní farmy.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.02.2015
    Ahoj, nyní když u skleníku byl čas 0:00, byl označen zeleně se my objevila vedle skleníku limetka s počtem ks. Když jsem ji sklidil, pak se my objevil důl a vedle něho nápis: 0 ks kukuřice, pak jsem přešel na jinou farmu a zůstal pouze důl s časem, již žádný nápis vedle není.

    Jak bylo řečeno o příspěvek zpět, o této chybě už víme.
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 05.02.2015
    U mě je to v pořádku, můžeš sem hodit screen? (Já vím, už zas :D)

    Naštěstí screen nebude potřeba :D, po restartu hry se objevily. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.02.2015
    Gamas2 napsal: »
    Naštěstí screen nebude potřeba :D, po restartu hry se objevily. :D

    Super, díky za info :)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 05.02.2015
    Teď jsem rychle přečetla příspěvky a na tuhle chybu jsem tu nenarazila.. do skleníku jsem dala angrešt a časomíra mi správně ukazuje skleník, ale pohnojila jsem ho a když najedu nad skleník, tak mi to píše 569 a časomíra mi ukazuje nepohnojené množství 455.. kdyby byl potřeba screen, tak dodám dýl, teď nejsem u sebe na ntb, takže nemůžu

    tak jsem teď 2x aktualizovala hru a naskočilo to správně :)
  • mamuse (CZ1)mamuse (CZ1) Komentářů: 38
    upraveno 05.02.2015
    ranč se asi ukáže,když není nic ve skleníku a ani v dole,alespon si to myslím,jinak je to fajn a jsme jen lidi dělíme chyby ,dělají,co můžou,aby vše fungovalo,tak mějme pochopení a trpělovost
  • YpestisPlayer (CZ1)YpestisPlayer (CZ1) Komentářů: 25
    upraveno 05.02.2015
    Mohu se zeptat, co to jsou ty "tématické budovy"? Vůbec jsem to z popisku nepochopila.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 05.02.2015
    Mohu se zeptat, co to jsou ty "tématické budovy"? Vůbec jsem to z popisku nepochopila.

    Tematické budovy jsou např. tropický obytný dům, tropický kravín, tropický vepřín, vikingský obytný dům, vikingský kachní výběh a vikingský oslí chlév. Vždy se jim tak v oficiálních oznámeních k daným dočasným farmám říkalo :)
Sign In to comment.