Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Návrh na možnosť výberu úrovne projektu [BUDE ZVÁŽENO]

Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
Mnoho spolkov sa stretáva s tým, že aktívny hráči vysokých lvl skončia s hrou a ich miesto nahradí nováčik možno i o 100 lvl nižší. To výrazne ovplyvní možnosť spúšťania niektorých projektov, ktoré sú už na maximálnej úrovni. Navrhujem, aby sa zaviedla možnosť, že pri spustení projektu bude mať spolok možnosť vybrať obtiažnosť tak, ako je to napríklad pri udalostiach. Táto možnosť by sa však odomkla až keď projekt v danom spolku dosiahne maximálnu, čiže piatu úroveň. Samozrejme, že pri výbere nižšej úrovne, by sa adekvátne znížil i počet spolkových bodov za dokončenie. Čo sa týka zbierkových predmetov, tam by platilo, že sa budú dokladať vždy na maximálnu úroveň a pri výbere nižšej sa zvyšné predmety vrátia vkladateľom. Ak by toto nebolo možné, potom by zvýšené množstvo predmetov spotrebovaných na spustenie nižšej úrovne bolo daňou za túto možnosť.

Možno tento návrh zadupete v začiatku. Ja vychádzam zo skúseností, že niektoré projekty sú na maximálnej úrovni pri "oživení" spolku hráčmi s nižšími lvl doslova nesplniteľné a točiť stále dokola nejaké 3, či 4 je dosť nudné. Napríklad koláčiky (Varila myšička kašičku) sú na max úrovni pre hráčov s lvl 16 - 20 i viac ťažké sústo, ale výberom úrovne napríklad 3, kým sa hráči viac vypracujú, by sa projekty oživili. To isté platí napríklad i pri jablkách...
Ak spolok dosiahol maximálnu úroveň v týchto projektoch, bolo by aspoň pre mňa vítanou zmenou zvoliť si možnosť obtiažnosti.
Je tu ešte argument prijať viac členov, lenže to si asi nemusíme nič nahovárať, ako to s nedostatkom aktívnych hráčov či už na cs, alebo u nás na sk (tam je to ešte horšie) je.

Čo sa hlasovania týka, ak moderátori zvážia, či má význam za toto hlasovať, myslím, že postačia možnosti Áno, Nie
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.01.2015
    Mně se návrh líbí, žádná jeho obdoba podána nebyla (alespoň co vím), takže sestavíš-li otázku a odpovědi, hlasování ráda přidám :)
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 25.01.2015
    Takže otázka:
    Súhlasíte s možnosťou výberu úrovne pri projekte s dosiahnutým maximom?

    Možnosti:
    Áno
    Nie
    Je mi to jedno

    Vďaka:)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.01.2015
    Hlasování přidáno, můžete se do toho pustit :)

    (Já jsem pro, i kdybych to nevyužila, nikomu možnost volby neuškodí.)
  • I_Can_Be_Pro_Cz2I_Can_Be_Pro_Cz2 Komentářů: 45
    upraveno 25.01.2015
    Jsem PRO! :)
  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 25.01.2015
    Jsem pro ANO. Sbírkových předmětů by mělo být na každou úroveň potřeba jiné množství, vkládání by bylo možné až po nastavení úrovně. Dal by se tím řešit i nedostatek SP.

    doplnění: Když to nyní po sobě čtu, tak si uvědomuji, že tam jde opět o zlato, tak nerad, ale dávám tomuto návrhu malou šanci na zavedení.
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 25.01.2015
    Po dlouhé době zajímavý nápad :)

    Jsem PRO
  • majmicamajmica Komentářů: 1
    upraveno 25.01.2015
    nemam nic proti :) ja som za
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 25.01.2015
    Já souhlasím.. sice nikde ještě nejsme v páté úrovni, ale u pár projektů už nám zbývá jednou nebo dvakrát udělat a budeme tam.. a pokud 2 dobří hráči v době projektu zrovna nemají čas, tak je to na pytel.. a s navýšením na pátou úroveň toho bude ještě víc, takže bych ocenila, kdybychom si pak mohli vybírat :)
  • Monika222Monika222 Komentářů: 2
    upraveno 25.01.2015
    Áno, súhlas
  • BajbojkaPlayer (CZ1)BajbojkaPlayer (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 25.01.2015
    som za vsetkymi desiatimi
  • evel55 (CZ1)evel55 (CZ1) Komentářů: 66
    upraveno 26.01.2015
    kechuos napsal: »
    Jsem pro ANO. Sbírkových předmětů by mělo být na každou úroveň potřeba jiné množství, vkládání by bylo možné až po nastavení úrovně. Dal by se tím řešit i nedostatek SP.

    doplnění: Když to nyní po sobě čtu, tak si uvědomuji, že tam jde opět o zlato, tak nerad, ale dávám tomuto návrhu malou šanci na zavedení.

    Také hlasuji ANO, ale obávám se, že to neprojde.

    Nemyslím si, že výběr úrovně nám nějak pomůže (nižší úroveň = méně sbírkových předmětů, ale také méně bodů) je to problém toho jak padají sbírkové předměty a které sbírkové předměty do kterých projektů jsou potřeba, protože některých máme desetitisíce jiných stálým doplňováním nula.

    Ti co zlatí budou zlatit dál, možná by stálo za úvahu změnit u projektů sbírkové předměty.
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 27.01.2015
    Sbírkáčů není nikdy dost, heslo dne :D
    Je fakt, že u nás ve spolku to řešíme věčně, ale třeba dneska (pardon, vlastně už včera) jsem prostě poslala hromadku a najednou bylo sbírkáčů...:D:D:D:D:D Protože hodně lidí na to kašle, aby se koukli, jenom přijdou, seberou, odejdou. Mockrát je někdo i platil zlatem, aby to jelo. Takže možnost výběru obtížnosti se snížením sbírkáčů a samozřejmě i nižšími body se mi taky zamlouvá. Dávám ANO. :D
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 17.02.2015
    Len troška pripomínam, aby sa na návrh nezabudlo:)
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 05.03.2015
    Keďže tento návrh je tu už viac než mesiac, dávam ho do pozornosti na zhodnotenie, či postúpi ďalej, aby sa naň nezabudlo. A sorry za spam.
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 05.03.2015
    Děkuji, tento návrh předávám a vlákno uzavírám :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj,

    vzhledem k tomu, že se otázka výběru úrovně projektu čas od času objevuje, znovu jsem předala zde uvedený návrh. V zásadě je možné tuto změnu zavést tak, že by se přidala další úroveň a všechny předchozí by byly volitelné. Pokud budu mít nějaké bližší informace, budu vás informovat.

    black-.-angel
Tato diskuze je zavřená.