MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Aktualizace 19.9.2017: Oktoberfest

black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
upraveno 20.09.2017 v Oficiální oznámení

Milí hráči,

už zase nadešel ten čas a my se těšíme, až vám povíme, co na vás čeká v této aktualizaci! Takže pojďme na to a podívejme se, co se chystá:


Oktoberfest

Tento rok jsme vytvořili zcela novou událost, abychom oslavili tento báječný čas v roce označený v každém německém kalendáři. Je to tak, letos oslavíme Oktoberfest v pravém německém stylu, takže oprašte své tradiční bavorské kožené kalhoty lederhosen a připravte své žaludky na vynikající německé preclíky a pořádnou jízdu!

Ale ne tak zhurta, protože Oktoberfest přijíždí do vaší spolkové vesnice a tento rok bude na vás, aby si všichni žízniví a hladoví návštěvníci oslavy užili. • Festivalová hala bude postavena ve vaší spolkové vesnici, kam mohou přijít zákazníci a objednat si pití a jídlo.

 • Některé menší stany se také objeví kolem festivalové haly, každý se specializací na různá jídla a pití.

 • Budete mít za úkol vyrábět různé recepty v menších stanech za použití vašich farmářských produktů. Nově vyrobené výrobky (jako preclíky, perníčky, rybí guláš) mohou pak být použity v hlavním stanu pro plnění kontraktů a obsloužení zákazníků výměnou za body do události (Lesterova skrýš nemůže být použita pro plnění těchto kontraktů).

 • Kontrakty budou časově omezené - na rozdíl od ostatních trhů se začne čas odpočítávat, jakmile se kontrakt objeví, ne až když jsou produkty přidány.

 • Čím více návštěvníků ve vesnické festivalové hale budete mít, tím více bodů budete moci dostat za kontrakt! Počet návštěvníků bude růst s každým dokončeným kontraktem a klesat, pokud kontrakt dokončen nebude.

 • Budete sbírat jak individuální body pro osobní odměny, tak spolkové body, které budou ku prospěchu celému spolku.

 • Všichni jsou ve sváteční náladě, ale dělat všechna ta jídla je náročná práce. Příležitostně mohou vaši kuchaři při práci usnout! Ale nemějte obavy, můžete je probudit malým šťouchnutím a dát je znovu do pohybu.

 • Když probudíte spícího pracovníka, Tessa vám dá na výběr ze 3 soudků, každý obsahující jinou odměnu, takže kuchaře zase pěkně namotivujete.sleeping_workergif

Odměny

Událost bude obsahovat seznam odměn za aktivitu, které se budou odemykat s dosaženým počtem bodů. Budou také odměny za individuální umístění a odměny za spolkové umístění.

 • Nejlepších 10 hráčů na každém serveru získá novou animovanou dekoraci Jízda v šálcích, s body spokojenosti závislými na umístění - nejvyšší spokojenost bude mít hráč na nejvyšší pozici.

 • Budou také 2 exkluzivní vlajky Oktoberfestu, kdy alespoň jedna se objeví jako odměna pro prvních 500 hráčů a obě budou pro vysoce umístěné hráče.

 • Dekorace Vozíku s preclíky bude také dostupná s 5 různými vzhledy dle vaší úrovně v události.                           

                    Vozík s preclíky (Úroveň 5 z 5)                 Jízda v šálcích                      Vlajka Oktoberfestu


Událost k oslavám Oktoberfestu začne 16. září ve 14:00 a skončí 3. října ve 13:59.
Aktualizace je plánována na 15. září, čas bude upřesněn později.

O obsahu aktualizace můžete diskutovat v TOMTO VLÁKNĚ.


Přejeme vám hodně štěstí i zábavy!

váš BF tým


edit 20.9.: změna data aktualizace a začátku události


Post edited by black-.-angel on

black-.-angel @ cs 1

Komentáře

 • black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
  Milí hráči,

  jak jste si všimli, aktualizace v pátek neproběhla. Zároveň jsem avizovala, že tady nebudu, tudíž bych příště prosila o trochu shovívavosti ;)

  - Testovací server byl aktualizován a byl na něm spuštěn Oktoberfest.
  - Aktualizace s Oktoberfestem ne běžných serverech proběhne příští týden, v úterý nebo ve středu.
  - Komunita bude mít čas do pondělka událost vyzkoušet a předat případnou zpětnou vazbu, pokud budete chtít.

  Za vzniklé změny se vám omlouváme, lepší je však událost spustit na serverech pokud možno bez problémů :)

  black-.-angel a BF tým

  black-.-angel @ cs 1
 • black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen

  Omlouváme se vám za zpoždění, přátelé! Posbírali jsme vaši zpětnou vazbu a některé změny zahrnuli do události. Přestože nebyl dostatek času pro zavedení všech vašich návrhů a zpětné vazby, rádi bychom vám představili vylepšení této události:


  • Nyní je jednodušší vidět časy výroby ve všech stáncích Oktoberfestu. Posunutím myši nad hlavní budovu Oktoberfestu nyní zobrazíte zbývající časy výroby ve všech vašich stáncích.

  • Text nápovědy byl upraven, aby přesněji odpovídal události a aby nedocházelo ke zmatení.

  • Originální perníkové srdce, exkluzivní pro Oktoberfest a rozdílné od perníkového srdce z farmy sladkostí, bylo upraveno, aby se vizuálně více odlišovalo a bylo tak pro tuto událost unikátní.

  • Kontrakty Oktoberfestu byly vyváženy, aby poskytovaly lepší odměny a požadovaly méně produktů.

  • Odměny za aktivitu byly rovněž mírně přepracovány.

  • Spící dělník se stále bude objevovat na kterékoli ze tří hlavních farem, ale nyní vás Tessa navede přímo na farmu, na které se nachází, bude tedy stačit prohledat pouze jednu ze tří farem, když vám dělník usne.

  • Po dobu trvání Oktoberfestu bude všem hráčům aktivován bonus, který zvýší výnos z produkce bezinek, fíků, marakuji a meruněk ze skleníku, aby se během události zvýšila vaše úroda ovoce z farmy sladkostí (nápad zavést sklad na produkty z farmy sladkostí bohužel nebyl realizovatelný, vzhledem k tomu, že produkty z farmy sladkostí mohou být skladovány pouze hráči, kteří tuto farmu otevřeli, a nebyl bohužel dostatek času přehodnotit nebo vyjmout tyto produkty z události).

  • Sledujte nabídky obchodníka, které jsme přidali, nabízí i ryby, které potřebujete na produkty do Oktoberfestu, pokud se vám nechce rybařit.


  V této aktualizaci jsme také zavedli nové úrovně těchto budov:

  • Větrný mlýn na hlavní farmě

  • Silo na hlavní farmě

  • Hromada kompostu na hlavní farmě

  • Hlavní budovu na každé farmě (např. hlavní budovu na vaši hlavní farmě)

  • Obyčejný dům a tematické varianty


  Nebylo možné zavést všechny požadované změny, ale děkujeme za vaši zpětnou vazbu a v události vám přejeme mnoho štěstí!


  váš BF tým

  black-.-angel @ cs 1
Sign In to comment.