Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Stížnost na spolek Ahoj Farma

Ahoj a hezké odpoledne přeji omlouvám se ale vedoucí spolku hanah nereaguje chtěl bych napsat co se stalo je možné aby členi ***** a ***** mě napadali že jsem divnej? od doby co je spuštěná soutěž pro spolky mě holky ze spolku ahoj farma vyštvali můžu za to že chodím do práce? a jsem aktivní od odpoledne 16.30 včera holky psali na forum ten kluk je mi jedno a ***** napsala že jsem divnej a také napsali kde máte pracanta? je to na vyhazov pokuď souhlasíte tak ho vyhoďte nevím co jsem komu udělal snažim se být aktivní každý den a nespim někdy kvůli spolkové soutěži jsem aktivní na projektu i také platim denní příspěvky a holky napsali že hje to na vyhazov a že ho vyhodíme kde máte pracanta? nevím co je na tom špatného když jsem v práci holkám se to říká když je někdo v důchodu a je doma kvůli spolkové soutěži se mě stalo že jsem musel být aktivní a musel jsem si brát volno nebo odpolední nevím co jsem komu udělal snažim se dělat pro spolek poslední a oni mě takhle vyštípou? už mě to naštvalo a odešel jsem jsem se spolkem zklamaný

edit: smazána jména hráčů - dle Směrnic pro komunitu není povoleno je zde zveřejňovat (black-.-angel)
Post edited by kubikula082 on

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.01.2015
    Každý spolek může mít nastavená určitá pravidla, jejichž dodržování od svých členů vyžaduje. Je mi líto, pokud se k tobě někdo zachoval nehezky, ale věř, že se najdou i spolky, které tvou aktivitu ocení a přijmou tě mezi sebe rádi. Hlavu vzhůru :)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 22.01.2015
    kubikula082 napsal: »
    Ahoj a hezké odpoledne přeji omlouvám se ale vedoucí spolku hanah nereaguje chtěl bych napsat co se stalo je možné aby členi ***** a ***** mě napadali že jsem divnej? od doby co je spuštěná soutěž pro spolky mě holky ze spolku ahoj farma vyštvali můžu za to že chodím do práce? a jsem aktivní od odpoledne 16.30 včera holky psali na forum ten kluk je mi jedno a ***** napsala že jsem divnej a také napsali kde máte pracanta? je to na vyhazov pokuď souhlasíte tak ho vyhoďte nevím co jsem komu udělal snažim se být aktivní každý den a nespim někdy kvůli spolkové soutěži jsem aktivní na projektu i také platim denní příspěvky a holky napsali že hje to na vyhazov a že ho vyhodíme kde máte pracanta? nevím co je na tom špatného když jsem v práci holkám se to říká když je někdo v důchodu a je doma kvůli spolkové soutěži se mě stalo že jsem musel být aktivní a musel jsem si brát volno nebo odpolední nevím co jsem komu udělal snažim se dělat pro spolek poslední a oni mě takhle vyštípou? už mě to naštvalo a odešel jsem jsem se spolkem zklamaný

    edit: smazána jména hráčů - dle Směrnic pro komunitu není povoleno je zde zveřejňovat (black-.-angel)

    Lukáši, kdybys nelhal. Máš dvě farmy. Nevím, které dáváš přednost, ale u nás jsi nehrál. Klidně sem dáme screeny z naší komunikace, ale to by se Ti moc asi nelíbilo.
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    upraveno 22.01.2015
    kubikula082 napsal: »
    Ahoj a hezké odpoledne přeji omlouvám se ale vedoucí spolku hanah nereaguje chtěl bych napsat co se stalo je možné aby členi ***** a ***** mě napadali že jsem divnej? od doby co je spuštěná soutěž pro spolky mě holky ze spolku ahoj farma vyštvali můžu za to že chodím do práce? a jsem aktivní od odpoledne 16.30 včera holky psali na forum ten kluk je mi jedno a ***** napsala že jsem divnej a také napsali kde máte pracanta? je to na vyhazov pokuď souhlasíte tak ho vyhoďte nevím co jsem komu udělal snažim se být aktivní každý den a nespim někdy kvůli spolkové soutěži jsem aktivní na projektu i také platim denní příspěvky a holky napsali že hje to na vyhazov a že ho vyhodíme kde máte pracanta? nevím co je na tom špatného když jsem v práci holkám se to říká když je někdo v důchodu a je doma kvůli spolkové soutěži se mě stalo že jsem musel být aktivní a musel jsem si brát volno nebo odpolední nevím co jsem komu udělal snažim se dělat pro spolek poslední a oni mě takhle vyštípou? už mě to naštvalo a odešel jsem jsem se spolkem zklamaný

    edit: smazána jména hráčů - dle Směrnic pro komunitu není povoleno je zde zveřejňovat (black-.-angel)

    lukáši vše co tady píšeš je nesmysl a o tvé aktivitě bych na tvém místě pomlčela prosím nepomlouvej náš spolek za něco co není pravda sáhni si trošku do svědomí a šefovou nechej na pokoji nemá s tím nic společného
  • ReneccaRenecca Komentářů: 4
    upraveno 22.01.2015
    Lukáši co to píšeš za nesmysli,ty jsi hráč jen na komunikování né hraní. Když si byl tak aktivní hráč ,proč si chtěl abych ti pomáhala. Všude kde si byl ve spolku tak už tě nechtěli vzít zpět,proč asi..!!! Jen by si poučoval,přitom sám máš co se sebou dělat.

    Ještě abych nezapoměla Lukáši máš dvě,možná i více farem co vím takže porušuješ pravidla. Proč to nezkusíš v jinném spolku,proč ti jde zrovna o ten náš? Byl si ve spolu který je umístěn na 2 místě,chtěl si se tam vrátit a jaká byla odpověď,ani náhodou . Asi ví proč,pokud si se choval jako u nás.. I tak ti přeju hodně štěstí ve hře..
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 22.01.2015
    A teď se mstíš? A máš ne dvě, ale tři farmy. Asi tě nahlásím na podporu. Ne kvůli tomu, že máš tři, nebo kolik farem. Ale že se mstíš!!:mad:
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    upraveno 22.01.2015
    kubikula082 napsal: »
    Ahoj a hezké odpoledne přeji omlouvám se ale vedoucí spolku hanah nereaguje chtěl bych napsat co se stalo je možné aby členi ***** a ***** mě napadali že jsem divnej? od doby co je spuštěná soutěž pro spolky mě holky ze spolku ahoj farma vyštvali můžu za to že chodím do práce? a jsem aktivní od odpoledne 16.30 včera holky psali na forum ten kluk je mi jedno a ***** napsala že jsem divnej a také napsali kde máte pracanta? je to na vyhazov pokuď souhlasíte tak ho vyhoďte nevím co jsem komu udělal snažim se být aktivní každý den a nespim někdy kvůli spolkové soutěži jsem aktivní na projektu i také platim denní příspěvky a holky napsali že hje to na vyhazov a že ho vyhodíme kde máte pracanta? nevím co je na tom špatného když jsem v práci holkám se to říká když je někdo v důchodu a je doma kvůli spolkové soutěži se mě stalo že jsem musel být aktivní a musel jsem si brát volno nebo odpolední nevím co jsem komu udělal snažim se dělat pro spolek poslední a oni mě takhle vyštípou? už mě to naštvalo a odešel jsem jsem se spolkem zklamaný

    edit: smazána jména hráčů - dle Směrnic pro komunitu není povoleno je zde zveřejňovat (black-.-angel)

    lukáši víš o tom že když ničíš spolek že na to mužeš doplatit co si tím docílil jen jsme se přesvědčily že tvé vyloučení bylo oprávněné
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 22.01.2015
    Dostáváme zprávy s přiznáním, že všechny farmy, které se k nám hlásily a které se snažily zničit náš spolek, jsou jeho. A škodí nám proto, že je venku hnusně a on má depku a to pak kolem sebe kope a ničí vše, co mu přijde pod ruku!

    Píše nám z dalších a dalších farem.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.01.2015
    Vzhledem k tomu, jakým (a navíc jednostranným) směrem se začalo vlákno ubírat a zvrhávat, ho zamykám.

    Pro další potřebu se k tématu vyjádřit využijte soukromých zpráv. Toto zde již myslím bohatě stačilo...
Tato diskuze je zavřená.