Domů Otázky ke hře Oficiální návody

Jak kontaktovat podporu - návod

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
upraveno 24.07.2017 v Oficiální návody
Kudy na podporu?

Nejrychlejším a nejjednodušším způsobem, jak kontaktovat podporu, je přes ikonku ve hře v pravém horním rohu skrze nastavení:Další možností je přejít přímo na stránky podpory - http://support.goodgamestudios.com/.

Odkaz na podporu najdeš také na fóru - když na horní liště klikneš na levou ikonku:
Jsem na stránce podpory. Co teď?

Česká podpora byla zrušena (více zde), vyber si tedy jakýkoli z podporovaných jazyků a zvol hru Big Farm. Volbu můžeš změnit rozkliknutím šipek u volby jazyka a hry:Většina z vás bude ovládat zejména anglický jazyk (klidně se nebojte použít jakýkoli online překladač, např. Google Translator), případně by mělo být možné v češtině kontaktovat polský support, jelikož jsou si naše jazyky velmi blízké.

Po výběru jazyka a hry následují níže na stránce časté dotazy (FAQ). Zde se můžeš pokusit najít odpověď na svůj problém.Nenajdeš-li zde kýženou odpověď, pokračuj po stránce dolů. Máš ještě možnost podívat se na fórum, zda stejný problém už někdo neřešil. Nahlédni do technických problémů, zda se o daném problému ví, případně využij vyhledávání, které ti pomůže najít témata týkající se stejného problému. Je dost možné, že totéž řešil už jiný hráč - na fóru můžeš najít radu, jak problém řešit, aniž by bylo třeba kontaktovat podporu a čekat na odpověď.

Pokud ani na fóru nenajdeš odpověď, či je ti doporučeno obrátit se na podporu, na konci stránky podpory najdeš formulář pro přímý kontakt na podporu. Klikni na tlačítko EMAIL SUPPORT a otevře se ti formulář.Ve formuláři je třeba vyplnit herní přezdívku i email a vybrat server, na kterém se nachází účet, jehož se tvůj problém týká. Většinou to tedy bude General / www - Czech Republic 1 nebo, resp. Slovakia 1. Opět zkontroluj, zda je výběr hry nastaven na Big Farm. Poslední kolonkou je předmět problému - vyber takový, který tvému problému co nejlépe odpovídá a snaž se problém co nejdůkladněji popsat. V závislosti na výběru kategorie se zobrazují další otázky k vyplnění. Čím pečlivěji problém popíšeš a doložíš případně screeny, tím rychleji může podpora tvůj problém vyřešit. (Screenshot můžeš vytvořit pomocí klávesy pro print screen a následně vložení obrázku např. do malování.)Jaký subject (předmět) zvolit?

V základní nabídce si vybereš oblast problému, dále se ti dle výběru otevírají další možnosti (subcategory). Níže uvádím celou nabídku včetně překladů, ať se tím při vyplňování nemusíš zdržovat. Do kolonek vyplníš požadované informace, neboj se použít např. Google Translator, pokud nehovoříš anglicky (či jiným jazykem) (jak ho použít, najdeš kliknutím na spoiler - show):
1.) Zadáš do prohlížeče adresu translate.google.com.
2.) Zvolíš jako vstupní jazyk češtinu/slovenštinu, jako výstupní angličtinu a napíšeš text - čím méně květnatým jazykem, tím lépe, stačí stručně, jasně, ale s potřebnými detaily. Tím spíše se nezkomolí informace v překladu:

3.) Přeložený text okopíruj a následně vlož do formuláře podpory.

1.) TECHNICAL PROBLEM/BUG = Technické problémy/chyby
     - Loading and loginNačítání a přihlašování
       
Doplňující otázky:
       
     - Report cheatingNahlásit podvádění
       
Doplňující otázky:
       
     - Loss = Ztráta
       Doplňující otázky:
       
     - ForumForum ;)
       Doplňující otázky:
       
     - Other = Ostatní
       Doplňující otázky:
       


2.) REPORT A PLAYER = Nahlásit hráče
     - Scamming/cheating = Podvádění
       Doplňující otázky:
       
     - Offensive languageUrážlivý jazyk
       Doplňující otázky:
       
     - Multiple accountsVícenásobné účty
       Doplňující otázky:
       
     - Account theftKrádež účtu
       Doplňující otázky:
       
     - OtherOstatní
       Doplňující otázky:
       

3.) ACCOUNT = Účet
     - Account blockedZablokovaný účet
       Doplňující otázky:
       
     - Delete accountSmazat účet
       Doplňující otázky:
       

4.) PAYMENT = Platba
     Doplňující otázky:
     

5.) OTHER = Ostatní
     Doplňující otázky:
     


Po odeslání formuláře

Následně by mělo na uvedený email přijít potvrzení o převzetí problému. Bohužel se občas může stát, že tato automatická odpověď není doručena, přestože podpora email v pořádku obdržela. Proto je možné, že kopie tiketu na email nepřijde. Často také bývá ale ve spamu nebo hromadných zprávách.

Většinou ale na email přijde informace o zařazení tiketu, zjistíš jeho přidělené číslo a kopii tebou vyplněného formuláře.

V jaké fázi zpracování je tvůj tiket, zjistíš zadáním ID na stránce podpory, zcela na jejím konci (až pod tlačítkem email support). ID najdeš v emailu od podpory o přijetí tiketu, je to identifikační číslo přidělené přesně tomuto problému. Po kliknutí na tlačítko odeslat uvidíš, v jakém stavu je tvůj tiket.Podpora funguje v pracovní dny mezi 10:00 a 18:00. Než se dostane tvůj tiket na řadu, může to trvat několik dní.


Dotazy k čemukoli týkajícího se podpory můžete pokládat v tomto vlákně:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/12794/podpora.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

black-.-angel @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.