Domů Czech Otázky ke hře

Šťastná hodinka

SystemSystem Komentářů: 106,969
upraveno 30.08.2017 v Otázky ke hře
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Šťastná hodinka - nenačítání bonusu.

Komentáře

  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    A opět nesedí hodnota bonusu.
    Skleník - 20%: spešl grepy - 840 ( po pohnojení ) by mělo dát 1.008 kousků, no dává 975.

    Ale tak co chceme, že? Chyby předem avizovali, tak se těšme, vždyť dostáváme jen tak něco navíc.
    Hm, v práci mi řeknou, že dostanu k platu prémie ve výšce 20% z platu. Dostanu míň. No co bych chtěla, vždyť mi něco dali.

    No, je to hra. Jenže snad i ona má svá pravidla. Nebo se mýlím? Kdyby se to stalo jednou, dvakrát, neřeknu. Ale stále? Nebo mají v Německu jinou matematiku?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.08.2017
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    A opět nesedí hodnota bonusu.
    Skleník - 20%: spešl grepy - 840 ( po pohnojení ) by mělo dát 1.008 kousků, no dává 975.

    Ale tak co chceme, že? Chyby předem avizovali, tak se těšme, vždyť dostáváme jen tak něco navíc.
    Hm, v práci mi řeknou, že dostanu k platu prémie ve výšce 20% z platu. Dostanu míň. No co bych chtěla, vždyť mi něco dali.

    No, je to hra. Jenže snad i ona má svá pravidla. Nebo se mýlím? Kdyby se to stalo jednou, dvakrát, neřeknu. Ale stále? Nebo mají v Německu jinou matematiku?
    Však to vychází - 672 máš základ, humus ti dá 25 %, bonus 20 %, tj. dohromady 45 %. A 672 × 1,45 = 974,4.

    Nepočítá se bonus z "bonusu" (tj. humusu), ale ze základu.
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Nenačítá se mi správně 80% bonus na skleník (bonus mám aktivní, viz foto).
    Zasadila jsem Speciální osivo cukrového melounu, což by ve Skleníku úrovně 3 mělo být 2057 kusů. Pohnojila jsem, to by mělo být +25%, tedy 2571 kusů. K tomu 80% bonus by mělo být 4627 kusů.
    Ale vyrábí se mi jen 4217 kusů. Počítám špatně, nebo bonus 80% nefunguje jak má?

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    Nenačítá se mi správně 80% bonus na skleník (bonus mám aktivní, viz foto).
    Zasadila jsem Speciální osivo cukrového melounu, což by ve Skleníku úrovně 3 mělo být 2057 kusů. Pohnojila jsem, to by mělo být +25%, tedy 2571 kusů. K tomu 80% bonus by mělo být 4627 kusů.
    Ale vyrábí se mi jen 4217 kusů. Počítám špatně, nebo bonus 80% nefunguje jak má?
    4 217 je zcela správně, konečná sklizeň se počítá tak, že bonusy sečteš, není to tak, že by jeden zvyšoval druhý.
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    upraveno 30.08.2017
    black-.-angel napsal(a):
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    Nenačítá se mi správně 80% bonus na skleník (bonus mám aktivní, viz foto).
    Zasadila jsem Speciální osivo cukrového melounu, což by ve Skleníku úrovně 3 mělo být 2057 kusů. Pohnojila jsem, to by mělo být +25%, tedy 2571 kusů. K tomu 80% bonus by mělo být 4627 kusů.
    Ale vyrábí se mi jen 4217 kusů. Počítám špatně, nebo bonus 80% nefunguje jak má?
    4 217 je zcela správně, konečná sklizeň se počítá tak, že bonusy sečteš, není to tak, že by jeden zvyšoval druhý.
    Aha, děkuji. Nelíbí se mi to :-), ale už tomu rozumím.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ale tak bonusy ve hře fungují, toto není výjimka :)
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Teď už budu vědět :-)
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    Ahojky, zítra to jest ve středu je ve šťastné hodince  "Posílení zisku runových kamenů"...nic proti tomu, akorát ve 14 hodin jestli počítám správně ostrov skončí, ...tak by mne zajímalo jak bude posilován ten zisk do 15 hodin a ještě více těch 80% navíc v období 18-21 hodin, jestliže v té době již ostrov prostě nebude:-)))).....njn..opět se asi vloudila chybička...no není nad tu parádu 80% navíc, neexistující možnosti
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jayne (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, zítra to jest ve středu je ve šťastné hodince  "Posílení zisku runových kamenů"...nic proti tomu, akorát ve 14 hodin jestli počítám správně ostrov skončí, ...tak by mne zajímalo jak bude posilován ten zisk do 15 hodin a ještě více těch 80% navíc v období 18-21 hodin, jestliže v té době již ostrov prostě nebude:-)))).....njn..opět se asi vloudila chybička...no není nad tu parádu 80% navíc, neexistující možnosti
    Logicky nijak, když nebude nijak možné kameny získávat. Bohužel se nepočítalo s rozdíly v časových pásmech, po začátku týdne však již nebylo možné bonus změnit.
  • Jarmila1 (CZ1)Jarmila1 (CZ1) Komentářů: 2
    Zajímalo by mě pro koho je určená šťastná hodinka, když ji zapínáte v dobu, kdy většina hráčů je ve škole nebo v práci??? Za celý týden jsem ráda, když denně stihnu aspoň jednu šťastnou hodinku, ale z ní není žádný víkendový bonus, což je pro hráče škoda.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jarmila1 (CZ1) napsal(a):
    Zajímalo by mě pro koho je určená šťastná hodinka, když ji zapínáte v dobu, kdy většina hráčů je ve škole nebo v práci??? Za celý týden jsem ráda, když denně stihnu aspoň jednu šťastnou hodinku, ale z ní není žádný víkendový bonus, což je pro hráče škoda.
    Ahoj, je to zkrátka bonus pro hráče, kteří jsou aktivní přes den. Pro hráče, kteří se denně přihlásí, je stále klasická odměna za přihlašování. Šťastná hodinka je jednoduše odměnou pro ty, kteří jsou tu více, takže si něco navíc zaslouží.
  • Viktoris (CZ1)Viktoris (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    upraveno 27.09.2017
    Dobrý večer, dneska se mi nedaří kliknout na večerní Šťastnou hodinku, je tam červený znak a nefunguje to, ale nechápu proč to nejde?  Jsem připojená + aktivní, ale je to marné. Díky za pomoc. Viktoris
  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    Přijatá odpověď ✓
    Viktoris (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer, dneska se mi nedaří kliknout na večerní Šťastnou hodinku, je tam červený znak a nefunguje to, ale nechápu proč to nejde?  Jsem připojená + aktivní, ale je to marné. Díky za pomoc. Viktoris
    Aby jsi měla večer zelenou fajfku, musíš se přihlásit za den 3x v určený čas. Pokud se např. nepřihlásíš mezi 7 - 10 hod. a přihlásíš se až v poledne, aktivuje se ti první kruh. Proto po večerním přihlášení máš aktivní jen druhý kruh a třetí zůstává červený. Vždy když se objeví červený kruh, nějaký z určených časů byl vynechán.
  • Viktoris (CZ1)Viktoris (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    Aha, tak moc děkuju za vysvětlení - ráno jsem se přihlásila, ale pak jsem musela na čištění k zubaři, tak proto se mi to asi večer udělalo červené. Děkuju. Viktoris
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, jen pro info, víkendový bonus na body reputace nijak nesouvisí se soutěží pro spolky, ta nebude tak dlouhá.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, jen pro info, víkendový bonus na body reputace nijak nesouvisí se soutěží pro spolky, ta nebude tak dlouhá.
    Ano, to jsme si spočítali. A též by měla skončit s festem, takže nic. ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    Ahoj, jen pro info, víkendový bonus na body reputace nijak nesouvisí se soutěží pro spolky, ta nebude tak dlouhá.
    Ano, to jsme si spočítali. A též by měla skončit s festem, takže nic. ;)
    To už jsem psala. Končí na konci týdne, ne po konci Oktoberfestu, jen ho celý zahrnuje, končí ale až v neděli, takže víkendové bonusy ještě budou.
  • Disharmony (CZ1)Disharmony (CZ1) Komentářů: 54
    upraveno 04.10.2017
    ahoj,
    stává se mi, že se přihlásím během šťastné hodinky, ale bonus se mi stejně nezapočítá. Jako příklad uvádím případ, kdy jsem včera byla přihlášená mezi 18 a 21, ale během této doby mám červené kolečko, které označuje, že přihlášená jsem nebyla.

    Dělám něco já špatně?



    Ještě doplním, že jsem se schválně extra odhlásila a přihlásila a taky jsem čekala do druhého dne, jestli se to třeba ještě "nepropíše", co já vím ... a nic. Vlastně o nic nejde, jen je škoda, že mi to nefunguje.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Disharmony (CZ1) napsal(a):
    ahoj,
    stává se mi, že se přihlásím během šťastné hodinky, ale bonus se mi stejně nezapočítá. Jako příklad uvádím případ, kdy jsem včera byla přihlášená mezi 18 a 21, ale během této doby mám červené kolečko, které označuje, že přihlášená jsem nebyla.

    Dělám něco já špatně?



    Ještě doplním, že jsem se schválně extra odhlásila a přihlásila a taky jsem čekala do druhého dne, jestli se to třeba ještě "nepropíše", co já vím ... a nic. Vlastně o nic nejde, jen je škoda, že mi to nefunguje.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    V tom případě jsi nebyla přihlášená během některého z předchozích časů. Dejme tomu, že se přihlásíš ráno a večer, nebudeš mít tedy bonusy 50 a 200 %, ale 50 a 100 %, jde to postupně. Podle toho, kolik časů za den stihneš, máš zelené fajfky, když nestihneš, červené kolečko.
  • Disharmony (CZ1)Disharmony (CZ1) Komentářů: 54
    Děkuji moc
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    K čemu je dobrý bonus Posílení zisku runových kamenů, když ostrovní farma neběží a není jak je získat?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Terabelka (CZ1) napsal(a):
    K čemu je dobrý bonus Posílení zisku runových kamenů, když ostrovní farma neběží a není jak je získat?
    Už to tu padlo mockrát a mockrát. Uvědom si, že se hra hraje po celém světě a události všem končí ve stejný čas, kdežto hodinky ne, ty jsou podle časových pásem. Holt někdo bonusů chytne víc, někdo méně.

    A někomu třeba umře internet a nechytne ho vůbec, takže nestihne prodat vůbec nic za celou dočasku a měl jednu sklizeň před dokončením dalšího úkolu, o odměnách za aktivitu nemluvě. Jo, naštve to, ale u O2 bych asi měla být zvyklá :weary:
  • Janis13 (CZ1)Janis13 (CZ1) Komentářů: 1
    black-.-angel napsal(a):
    Terabelka (CZ1) napsal(a):
    K čemu je dobrý bonus Posílení zisku runových kamenů, když ostrovní farma neběží a není jak je získat?
    Už to tu padlo mockrát a mockrát. Uvědom si, že se hra hraje po celém světě a události všem končí ve stejný čas, kdežto hodinky ne, ty jsou podle časových pásem. Holt někdo bonusů chytne víc, někdo méně.

    A někomu třeba umře internet a nechytne ho vůbec, takže nestihne prodat vůbec nic za celou dočasku a měl jednu sklizeň před dokončením dalšího úkolu, o odměnách za aktivitu nemluvě. Jo, naštve to, ale u O2 bych asi měla být zvyklá :weary:
    To sice jako dobrou odpověď neberu, ale proč zrovna dali kameny na pátek a né třeba ve středu, když určitě zimní farma běžela všem.
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    ja mam dotaz tentokrat je ve štastné hodince +% na medaile přes vikend plati to i na celkové zisky na konci tydne tj neděle 24:00? nebo je to jen v případě, že přes vikend někoho vyzveme a vyhrajeme?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Vzhledem k tomu, že se medaile za týden rozdávají až v pondělí, tak je odpověď docela jasná. Že nechápu, kdo by si aktivoval tenhle bonus :D 
  • Pavel5513 (CZ1)Pavel5513 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Ahoj, mám dotaz. Happy hours jsou zrušené? Mi se totiž už nějakou dobu neobjevují.... Díky za odpověď.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pavel5513 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mám dotaz. Happy hours jsou zrušené? Mi se totiž už nějakou dobu neobjevují.... Díky za odpověď.
    Ahoj, to byla jen dočasná akce, zatím nemáme informace, zda a kdy se objeví znovu.
  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    upraveno 10.02.2018
    Snad se brzy zase objeví, nebyly špatné.  B)
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 12.02.2018
    ak sa nemýlim, tak Happy Hour je väčšinou súbežne so svetovými majstrovstvami

    edit. 12-02-18 / 01:52
    ahááá... oki, dík za opravu :)
    Post edited by Borgia (SK1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Borgia (SK1) napsal(a):
    ak sa nemýlim, tak Happy Hour je väčšinou súbežne so svetovými majstrovstvami
    Mýlíš, tak to vůbec není. Byla to akce na léto a nebylo ji ani v plánu někdy vracet. Pak jsme ji výjimečně měli na dva týdny v prosinci.
Sign In to comment.