Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Diskuze mimo téma (2015)

1132

Komentáře

  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    black-.-angel napsal(a):
    Když tak koukám na ten len na poli vánoční farmy pro splnění denního úkolu.. tak mě tak napadá, jak je to vlastně prima sklízet rovnou červený len. Co by za to dal takový Krteček, ten si kvůli svým vysněným modrým kalhotkám s kapsami podstoupil mnohem větší martyrium.

    Povězte, z čeho získal Krteček a jeho pomocníci modrou barvu? Tak jednoduché jako na vánoční farmě, kde se barví "samo" asi z půdy, to tedy neměl :)

    Správně, nejrychlejší z vás získá ze včerejška nevyužitý malý talisman pro štěstí na jakoukoli budovu dle vlastního výběru :)
    Nebyly to borůvky?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Když tak koukám na ten len na poli vánoční farmy pro splnění denního úkolu.. tak mě tak napadá, jak je to vlastně prima sklízet rovnou červený len. Co by za to dal takový Krteček, ten si kvůli svým vysněným modrým kalhotkám s kapsami podstoupil mnohem větší martyrium.

    Povězte, z čeho získal Krteček a jeho pomocníci modrou barvu? Tak jednoduché jako na vánoční farmě, kde se barví "samo" asi z půdy, to tedy neměl :)

    Správně, nejrychlejší z vás získá ze včerejška nevyužitý malý talisman pro štěstí na jakoukoli budovu dle vlastního výběru :)
    Nebyly to borůvky?
    Správně, byly to borůvky! :)

    Kampak si žádáš výhru? :) Lze použít kamkoli kromě pekařství, obchodu a pole se zlatými květinami.
  • Pampalábus (CZ1)Pampalábus (CZ1) CZ1 Komentářů: 282
    upraveno 21.12.2015
    ty jo, a to jsem lovila v paměti.. :D  kamkoliv na hlavní... :) děkuji... :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    ty jo, a to jsem lovila v paměti.. :D  kamkoliv na hlavní... :) děkuji... :)
    Tak to schytal tvůj mlýn :) Veselé vánoce! :)

    (A nezapomeň architekta poprosit o vylepšení mlýna, zasloužil by si to :p)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    ... a já zase nic
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    trathen (CZ1) napsal(a):
    ... a já zase nic
    Nemůžeš mít všechno :D 
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    ... nechci všechno... Ty mi postačíš :blush: 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    trathen (CZ1) napsal(a):
    ... nechci všechno... Ty mi postačíš :blush: 
    To by sis mě ale musel zasloužit! ;)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    ... a nezasloužím..? :blush:  kdo jiný by Tě měl tak rád..? :blush: 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Každý? :D 
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 22.12.2015
    Kdepak. Tak zajímavě jako já Tě nemůže mít rád nikdo :smiley: 
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Krásné prožití vánočních svátků a v Novém roce hodně zdraví,štěstí,lásky a vše co si kdo přejete.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    Krásné prožití vánočních svátků a v Novém roce hodně zdraví,štěstí,lásky a vše co si kdo přejete.
    Veverko, tobě taky! ;)

    Ale mám dotaz... pečeš taky svatební? Asi si u tebe jeden objednám, až trathen přede mnou padne na kolena :D 

    Jsi fakt šikulka :)
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Svatební jsem ještě nedělala a Trathen na kolena padá pořád,ale asi je to  marné.Udělám vyjímku a snad bych nějaký udělala až k tomu dojde.A jeden pro Trathena.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak ta mumie je boží! :smiley: 
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    To si přál vnouček k 10 narozeninám,zvláštní přání,ale budiš,bylo splněno.
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 23.12.2015
    A to vzadu jsou palmy? Souhlas, mumie je super :wink: i sněhulák Olaf v soutěži, moc se mi líbí :wink: 
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Ano,něco jako palmy,to jsem nevěděla jak udělat, snažila jsem se s tím poprat a tak to dopadlo
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Jsem úplný ňouma ve vaření (umím pár věcí :D) a pečení je pro mě španělská vesnice, takže smekám. Nic takového bych nedokázala ani ve snu :)
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Andílku a Trathene,toto budete mít na svatebním dortu
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.12.2015
    Jů, ti jsou super :) Obdivuju tě, já bych toto nikdy nesvedla, na tohle jsem fakt nešika :D (Teda hádám, nikdy jsem se do ničeho takového nepustila.)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    zase jsem sem jednou našla na chvilku cestu, tak bych vám všem chtěla popřát Veselé Vánoce a všechno nejlepší do nového roku :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mě snad šálí zrak! :) Tobě taky, Elis ;)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    ...jsem si na to padání na kolena už pořídil tohle... 


  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 26.12.2015
    Je to funkce Board Moderator, a máš tu čest s jediným Board moderátorem u nás, který se fóru věnuje. Jinak na to každý háže jen bobek, a nadává všude okolo... Každý má možnost přispět ke zlepšování - a může se stát moderatorem. Je to funkce vděčná, jen si válíš šunky, nic neděláš a bereš těžký háky... nechápu, proč to nikdo nechce dělat :smiley: 

    Takže už jen z principu tě i já žádám, aby jsi se v hodnocení práce Black Angel trošku mírnila. Pokud Ti hra nevyhovuje, je spousta dalších jiných her na internetu, skutečně Tě nikdo nenutí farmu hrát. To je můj soukromý názor.


    edit:
    Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Jak s námi Santa nepěkně zatočil aneb dárek pod stromečkem si musíš zaplatit.
    (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    trathen (CZ1) napsal(a):
    Je to funkce Board Moderator, a máš tu čest s jediným Board moderátorem u nás, který se fóru věnuje. Jinak na to každý háže jen bobek, a nadává všude okolo... Každý má možnost přispět ke zlepšování - a může se stát moderatorem. Je to funkce vděčná, jen si válíš šunky, nic neděláš a bereš těžký háky... nechápu, proč to nikdo nechce dělat :smiley: 

    Takže už jen z principu tě i já žádám, aby jsi se v hodnocení práce Black Angel trošku mírnila. Pokud Ti hra nevyhovuje, je spousta dalších jiných her na internetu, skutečně Tě nikdo nenutí farmu hrát. To je můj soukromý názor.


    edit:
    Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Jak s námi Santa nepěkně zatočil aneb dárek pod stromečkem si musíš zaplatit.
    (black-.-angel)
    Tenhle příspěvek mi skutečně nedá na něj nereagovat.

    Moderátor nijak nepřispívá k vylepšování hry, je to úplně stejný hráč jako každý jiný. Nijak hru nemění, je jen prachobyčejnou uklízečkou fóra. Funkce s hrou jako takovou nic společného nemá, tudíž ani s jejím vylepšováním.

    Vděčná funkce? Vyžaduje to dost velké množství mého osobního volného času, dost nervů, dost znalostí o hře a samozřejmě je to funkce neplacená. Jedinou odměnou za vykonávání BM je jen kritika od hráčů, ať už ta pozitivní, tak ta negativní. Což chápu, že nikdo nechce dělat. Ne každý je ochoten obětovat svůj volný čas pro druhé. Ale já jsem zvyklá se podílet na nějakých "charitách" už pěknou řádku let. Dávám přednost tomu dělat to, co člověka baví, než aby jen ve všem viděl peníze. Můžu být chudá jak kostelní myš, ale s tím vším, co dělám, nadmíru spokojená. A mám pocit, že peníze štěstí nepřináší. Ale pocit, že někomu pomůžete, věnujete mu svůj čas a on si z toho odnese třeba jen dobrou radu, hezkou vzpomínku, nebo skvělý zážitek na celý život, je k nezaplacení. S tím souvisí asi i můj pohled na hru, já ten tlak na nákup/utrácení zlatých nevnímám, proč nemít radost a nebavit se tím, co tam je a hledat jen to špatné. Ne na všem v životě prostě visí cedulka "kup si mě" nebo "zaplať mě"...
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Taky proto tě máme moc a moc rádi :blush: 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    Taky proto tě máme moc a moc rádi :blush: 
    Přesně, máme Tě rádi, jsem ráda, že jsem Tě potkala i když "jen ve virtuálním světě". :+1:  :blush: 
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    ... že já raději nedržel ... nebyl zticha... člověk se chce zastat, no samozřejmě špatně... a ještě ve špatném vlákně... ano, anděli, sypu si popel na hlavu... a příště se opravdu nebudu plést do ničeho, čemu nerozumím, slibuju... :) 
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Trathe, proto zas ten podpis :flushed:?
Tato diskuze je zavřená.