Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Vikingská farma

farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
upraveno 14.09.2016 v Otázky ke hře
Čau,jak můžu získat borový les z vikingské farmy a dát si ho třeba na květinovou farmu? Díky.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«13

Komentáře

  • masenka6masenka6 Komentářů: 1
    upraveno 25.12.2014
    koupila jsem v severském obchodě ddekoraci ale nejde ji dít na zimní farmu co s tím?
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 25.12.2014
    Ahoj,
    dekorace ze severského obchodu (auta) jsou je na stálé farmy, tj. jdou umístit jen na hlavní, gurmánskou a květinovou farmu. Pokud bys chtěla dekoraci na zimní farmu, musíš si ji koupit přímo na vikingské farmě za zimní dolary nebo zlatky nebo je najít v houští.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 25.12.2014
    masenka6 napsal: »
    koupila jsem v severském obchodě ddekoraci ale nejde ji dít na zimní farmu co s tím?

    dekorace, které koupíš u obchodníka, můžeš umístit pouze na stálých farmách.. pokud chceš dát dekoraci na vikingskou farmu, tak ji tam postav přes tu žlutou helmu dole na nabídce :)

    zase druhá :D
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 30.12.2014
    Musíš si ho koupit u obchodníka s runovými kameny.. borový les stojí 150 tisíc run
    a proč to nový vlákno? ty už přece víc, že se dá dotaz položit i v již existujícím :D
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 30.12.2014
    Elis359 napsal: »
    Musíš si ho koupit u obchodníka s runovými kameny.. borový les stojí 150 tisíc run
    a proč to nový vlákno? ty už přece víc, že se dá dotaz položit i v již existujícím :D

    Pardon madam,já zapomněl. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 30.12.2014
    Honzík to ví, ale stejně vždycky založí nové vlákno.... Zamykám.

    Diskuze k vikingské farmě je zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?40521-Diskuze-k-Vikingsk%C3%A1-farma

    Informace k obchodníkovi s runovými kameny zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?21943-Ud%C3%A1losti-za-farmou&p=520479&viewfull=1#post520479

    Pro úplnost ještě dodávám, že dekorace pro stavbu na vikingské farmě se kupují za sněžné dolary a zlato přímo na vikingské farmě v nabídce postavit, dekorace pro hlavní, gurmánskou či květinovou farmu se kupují za runové kameny u obchodníka s runovými kameny.
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 10.01.2015
    chci se zeptat, jestli je již oficiálně známo, zda bude vikingská farma ještě někdy - jenom abychom věděli, zda runy schovat na příště na semínka nebo je u obchodníka ,, roztočit,,
    Post edited by lugilzýhgndlolů (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 07.01.2015
    játu napsal: »
    chci se zeptat, jestli je již oficiálně známo, zda bude vikingská farma ještě někdy - jenom abychom věděli, zda runy schovat na příště na semínka nebo je u obchodníka ,, roztočit,,

    Mně tato informace oficiálně známa není :) Ale když se vracela ostrovní farma, hádám, že se vrátí i vikingská. Navíc je tam spousta chyb, u kterých je přislíbena oprava... a vidíme, že tentokrát se jí asi nedočkáme, takže hádám, že někdy příště :)
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 07.01.2015
    Znám křišťálovou studánku, kde nejhlubší je les.. Ne, kecám, neznám. Protože by určitě fungovala jako křišťálová koule a já znala plány GGS :D

    Já se z tebe jednou upípám :D I kdybychom věděli, my nesmíme ani naznačovat :o

    Mi se to zdá na nic ta vikingská a ostrovní,když je to jen na 30 dní. Člověk do toho furt mlátí prachy a nevyplatí se mu to. :(

  • miminko7 (CZ1)miminko7 (CZ1) Komentářů: 12
    upraveno 10.01.2015
    dobry den dnesnim dnem jsem nasbirala 90 000000 a mela jsem dostat kachni vybeh ukazalo se mi ze sem ho dostala ale ve skladu ani v meziskladu ho nemama poradi mi nekdo a na podporu jiz jsem psala a cekam na odpoved dekuji miminko7
    Post edited by miminko7 (CZ1) on
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 09.01.2015
    Zkus aktualizovat stránku a pak by ti měl naskočit do meziskladu na stálých farmách :).
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 09.01.2015
    jen možná trošku hloupá otázka, ale přehlédnout se může každý.. kachní výběh patří na gurmán, takže bych řekla, že ho uvidíš jen tam.. nekoukala ses do meziskladu na některé jiné farmě?? :)
  • Kachen1423 (CZ1)Kachen1423 (CZ1) Komentářů: 8
    upraveno 10.01.2015
    ahojky já mám dotaz poradí mi někdo ? za 5 dní končí wikingská farma chci si nakoupit suroviny do skleníku ,abych měla na loď,ale nevím jestli si mám udělat zásobu ananasu,limitek atd. nebo ještě využiju semena šípků angreštů atd ?
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 10.01.2015
    ananasy a limetky si stejně koupit nemůžeš.. za ty se nakupuje za mušle u obchodníka s mušlema.. ty si můžeš u obchodníka s runovými kameny koupit šípky, angrešt, morušky a ostružiny.. loď po tobě bude chtít tyto plody do té doby, dokud neodemkneš ostrovní farmu, pak po tobě bude chtít zase ananas, limetky atd., ale ty teď nemáš možnost koupit :)
  • harmonie (CZ1)harmonie (CZ1) Komentářů: 31
    upraveno 16.01.2015
    přidávám se také se svou otázkou týkající se runových kamenů. Na vikingské farmě jsem měla našetřeno cca 2000 000 ostrovních peněz. Po skončení ostrovní farmy mi však na účet připsalo jen cca 40 000 runových kamenů za hru jako odměnu. Dceři, která tam měla málo peněz bylo připsaných jako odměna cca 36 000 runových kamenů. Z toho mi vyplývá, že našetřené peníze nebyly převedeny na runové kameny a přišla jsem o ně. Chápu to správně?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.01.2015
    harmonie napsal: »
    přidávám se také se svou otázkou týkající se runových kamenů. Na vikingské farmě jsem měla našetřeno cca 2000 000 ostrovních peněz. Po skončení ostrovní farmy mi však na účet připsalo jen cca 40 000 runových kamenů za hru jako odměnu. Dceři, která tam měla málo peněz bylo připsaných jako odměna cca 36 000 runových kamenů. Z toho mi vyplývá, že našetřené peníze nebyly převedeny na runové kameny a přišla jsem o ně. Chápu to správně?

    Není tam převod 1:1. Runové kameny se získávají také za zbylé skladové zásoby a za postavené budovy na farmě. Jak přesně je toto vše přepočítáváno, není známo a je to tajný postup GGS :)
  • harmonie (CZ1)harmonie (CZ1) Komentářů: 31
    upraveno 16.01.2015
    Děkuji za odpověď. I když mne neuspokojila. Protože jak dcera, tak já jsme prodali všechny skladové zásoby, a já jsem měla na vikingské farmě více budov, takže ten nepoměr je veliký.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.01.2015
    harmonie napsal: »
    Děkuji za odpověď. I když mne neuspokojila. Protože jak dcera, tak já jsme prodali všechny skladové zásoby, a já jsem měla na vikingské farmě více budov, takže ten nepoměr je veliký.

    Záleží také na úrovni daných budov a co to bylo za budovy - výstavba každé z nich stála různá množství sněžných dolarů, příp. zlatek.
  • harmonie (CZ1)harmonie (CZ1) Komentářů: 31
    upraveno 16.01.2015
    to by tak odpovídalo tomu, co jsem měla vybudované. Ne však tomu, co jsem měla na účtě.
    každopádně děkuji za odpověď, příště budu opatrnější.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.01.2015
    harmonie napsal: »
    to by tak odpovídalo tomu, co jsem měla vybudované. Ne však tomu, co jsem měla na účtě.
    každopádně děkuji za odpověď, příště budu opatrnější.

    Za ty sněžné dolary podle mě moc runových kamenů nebude. Vem si, kolik toho za ty peníze můžeš vybudovat - moc ne (co se aspoň vyšších úrovní budov týče), to by pak zase bylo adekvátní tomu, kolik se dostane za zbourání budovy.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 16.01.2015
    harmonie napsal: »
    přidávám se také se svou otázkou týkající se runových kamenů. Na vikingské farmě jsem měla našetřeno cca 2000 000 ostrovních peněz. Po skončení ostrovní farmy mi však na účet připsalo jen cca 40 000 runových kamenů za hru jako odměnu. Dceři, která tam měla málo peněz bylo připsaných jako odměna cca 36 000 runových kamenů. Z toho mi vyplývá, že našetřené peníze nebyly převedeny na runové kameny a přišla jsem o ně. Chápu to správně?

    Dohledala jsem si, jakej byl u přepočtu ostrovní dolary -> mušle:
    za 1.000.000 ostr. dolarů 3.000 mušlí...

    Předpokládám, že stejný kurz nasadili i na sněžný dolary -> runy.
    Pokud jsi tedy měla na kontě cca 2.000.000 sněžných dolarů, kompenzace za to by odpovídala 6.000 run. To se v částce 40.000 run dá předpokládat, že být zahrnuto mohlo...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.01.2015
    wolfka napsal: »
    Dohledala jsem si, jakej byl u přepočtu ostrovní dolary -> mušle:
    za 1.000.000 ostr. dolarů 3.000 mušlí...

    Předpokládám, že stejný kurz nasadili i na sněžný dolary -> runy.
    Pokud jsi tedy měla na kontě cca 2.000.000 sněžných dolarů, kompenzace za to by odpovídala 6.000 run. To se v částce 40.000 run dá předpokládat, že být zahrnuto mohlo...

    Což když to vezmeš mým "budovatelským" směrem, čili co nakoupíš za 2M - např. dva domy na úrovni 4. Za jejich zbourání dostaneš dohromady přesně 6 000 run :).. Jen tedy v případě vlastního zbourání, nepletu-li se, po resetu farmy se získávala polovina, tj. 3 000 run. Ten přepočet jsi prosím vykoukala kde? Ať koukám, jak koukám, nikde nevidím :)
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 02.03.2015
    kde mam zohnat semienka z vikingskej farmy? minule som ju nehrala, takze nemam zasoby a obchodnik neprisiel. to nam robia naročky alebo su ozaj takí neschopní???
    Post edited by sylvia140178 (SK1) on
  • jozefarvajozefarva Komentářů: 0
    upraveno 05.03.2015
    ahojte mam problem s tou severnou farmou musim ju od zaciatku postavit... vobec nic mi tam neostalo...pomozte
    Post edited by jozefarva on
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 04.03.2015
    to není chyba, tak to prostě je.. dočasná farma je na určitý čas a pak na ní vše zmizí.. co na ní zůstalo se prodalo za runové kameny a teď zase musíš budovat od začátku :)
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    upraveno 05.03.2015
    jozefarva napsal: »
    ahojte mam problem s tou severnou farmou musim ju od zaciatku postavit... vobec nic mi tam neostalo...pomozte

    Ostrovná farma je mesačná udalosť, ktorá sa čas od času v hre spustí. Je dostupná od 30. levelu cez letisko.

    Viac informácií nájdeš tu:
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?36642-Leti%C5%A1t%C4%9B-ostrovn%C3%AD-farma-n%C3%A1vod-ke-h%C5%99e
    Ako aj k ostatným akciám :V sekcii Otázky ke hře Big FarmTipy a triky.
    Peknú hru Ti prajem
  • kiki97 (CZ1)kiki97 (CZ1) Komentářů: 2
    Ahoj
    chtěla bych se zeptat mám ted na farmě krámek, kde se dá nakupovat jen za runy, ale u ž tam nepíšou kde ty runy mám sehnat. Mohli byste mi prosím poradit?

    Děkuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    kiki97 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    chtěla bych se zeptat mám ted na farmě krámek, kde se dá nakupovat jen za runy, ale u ž tam nepíšou kde ty runy mám sehnat. Mohli byste mi prosím poradit?

    Děkuji
    Ahoj, runové kameny se dají získat hraním zimní dočasné farmy (konkrétně vikingské farmy, farmy polární záře a vánoční farmy). Teď momentálně tato farma není spuštěná ;) Navíc u obchodníka koupíš zejména osivo severského ovoce pro pěstování ve skleníku. Toto ovoce po tobě bude chtít loď po odemčení oné dočasné farmy, do té doby ho nepotřebuješ, takže ani obchodníka s runami :)
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    Zajímalo by mě proč se ten čas na ostrově neustále zkracuje.Nejdřív to bylo 30 dnů potom 29 a teď už jenom 27 dnů a přitom úkoly zůstávají stejné.3 dny už jsou dost znát.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    marynela (CZ1) napsal(a):
    Zajímalo by mě proč se ten čas na ostrově neustále zkracuje.Nejdřív to bylo 30 dnů potom 29 a teď už jenom 27 dnů a přitom úkoly zůstávají stejné.3 dny už jsou dost znát.
    To však není žádná technická chyba, takže to v tomto vlákně nemá co dělat, že...

    Každopádně délka události se mění různě, v minulosti taky už byla kratší, rozhodně to není nějaké "nenápadné" postupné zkracování.
Sign In to comment.